vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

536 επισκέπτες, 9 χρήστες
Sergios, dkostas, Jorge, vag21, Milarepa, manoslykos, angelosdes, th3ofilos, john67

Twitter

Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες

Αποσυνδεδεμένος gastzoum

  • **
  • 200
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #795 στις: Απριλίου 02, 2012, 14:06 »
Aνατομικα μαξιλαρια υπαρχουν και στο ΙΚΕΑ.

Αποσυνδεδεμένος eliot

  • **
  • 140
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #796 στις: Απριλίου 06, 2012, 03:49 »
Τωρα να πω οτι εκοψα την νικοτινη και αισθανομαι καλυτερα , ή θα φαω κραξιμο ?  :D
   Οντως 3η μερα χωρις νικοτινη και αυτη η περιεργη ζαλαδα , και τα βαρια ματια , μειωθηκαν απιστευτα ... τωρα ειναι συνδιασμος με τον αυχενα ? ειναι εντελως ασχετο ? Το σιγουρο ειναι οτι περα του αυχενα , χωρις νικοτινη νιωθω πολυ καλυτερα  :yes:

Αποσυνδεδεμένος eliot

  • **
  • 140
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #797 στις: Απριλίου 06, 2012, 03:52 »

 Μπορει να μην την σηκωνει ο οργανισμος μου , μεσω του ατμου ... :dontknow:  τι να πω ...?  Την παλευω ανετα παντως μεχρι στιγμης με 0νικη , οποτε ολα καλα !

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #798 στις: Απριλίου 06, 2012, 06:36 »
Απλά χωρίς νικοτίνη, ρώτα τους γύρω σου αν παρατηρούν σε σένα αυξημένη νευρικότητα, ή τσαντίλα, και πρόσεξε και εσύ σε σένα μην σου ανοίξει η όρεξη! (εκτος αν δεν εχεις τετοιο πρόβλημα και να σου ανοίξει!!!!) Αλλιώς καλά φλωρέξ!  ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Aκαπνος

  • **
  • 111
  • Φύλο: Άντρας
  • η αλλη μιση καρδια μου στη κινα βρισκεται
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #799 στις: Απριλίου 06, 2012, 08:02 »
αυτη η ρημαδα η ΟΡΕΞΗ :fight_hammered2: :fight_hammered2: :fight_hammered2:

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #800 στις: Απριλίου 06, 2012, 17:12 »
Ναι, ναι !!!!Αυτή η ριμάδα η όρεξη :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange: :angry_red: :angry_red: :angry_red_tooths: :angry_red_tooths: :angry_red_tooths:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #801 στις: Απριλίου 07, 2012, 13:18 »
Τωρα να πω οτι εκοψα την νικοτινη και αισθανομαι καλυτερα , ή θα φαω κραξιμο ?  :D
   Οντως 3η μερα χωρις νικοτινη και αυτη η περιεργη ζαλαδα , και τα βαρια ματια , μειωθηκαν απιστευτα ... τωρα ειναι συνδιασμος με τον αυχενα ? ειναι εντελως ασχετο ? Το σιγουρο ειναι οτι περα του αυχενα , χωρις νικοτινη νιωθω πολυ καλυτερα  :yes:
Δεν θα φάς κανένα κράξιμο γιατί φαίνεται ότι μάλλον  δεν την σηκώνει ο οργανισμός σου την νικοτίνη !!!!
Εγώ όταν ατμίζω με 11 mg για αρκετές μέρες τότε έχω ζαλάδες κ πέφτει κ η πίεση μου!!!!! Δεν έχω πόνους στον αυχένα όμως.
Σκέφτομαι μήπως τελικά έχεις αυχενικό? κ απλά σου πέρασαν κάποια από τα συμπτώματα? Όμως αφού νιώθεις καλά με χωρίς  νικοτίνη μείνε εκεί για πάντα!!!!!   ;)

Αποσυνδεδεμένος menelaos007

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΤΜΟΣ vs ΚΑΠΝΟΣ...1-0
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #802 στις: Απριλίου 10, 2012, 19:55 »
Ρε παιδιά έχει τύχει σε κανέναν να έχει ένα τσούξιμο στη γλώσσα,όπως όταν τρώς κάτι που καιέι και μετα σου αλλοιώνει και τη γεύση;
Σκέφτηκα οτι μπορεί να φταίει το υγρο που χρησιμοποιώ (freedom και πολυ λίγο tribeca) αλλά αν ήταν αυτό και είχα κάποια αλλεργία-δυσανεξία, δεν θα έπρεπε να με πιάσει απο τις πρώτες μέρες και όχι τώρα;  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος mariosnkaryes

  • **
  • 392
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #803 στις: Απριλίου 10, 2012, 20:00 »
δωκημασε και κανενα αλλο υγρο και με πιο χαμιλη νικοτηνη :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος menelaos007

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΤΜΟΣ vs ΚΑΠΝΟΣ...1-0
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #804 στις: Απριλίου 10, 2012, 20:05 »
Το θεμα ειναι οτι 2-3 φορες που δοκιμασα απο αλλον με πιο χαμηλη (κανω 12αρα) ηταν σαν να εκανα αεράκι του βουνου :tongue_smilie: και φοβάμαι οτι δεν θα με καλύπτει και μήπως ξανακυλήσω :-\ στο κ.τ.
anyway μπορεί να είναι και κάτι άσχετο  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #805 στις: Απριλίου 10, 2012, 23:13 »
Ρε παιδιά έχει τύχει σε κανέναν να έχει ένα τσούξιμο στη γλώσσα,όπως όταν τρώς κάτι που καιέι και μετα σου αλλοιώνει και τη γεύση;
..........καψιμο εχω νοιωσει απο ατμοποιητη που δεν ειναι πλεον λειτουργικος και ωρα του να παει για ανακυκλωση ::)

Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #806 στις: Απριλίου 11, 2012, 00:50 »
Καμιά φορά και ειδικά αν περνάει λίο υγρό από τον ατμό μας καίει λίγο στη γλώσσα.
Μπορεί να καίει αλλά θεωρώ πως είναι από νικοτίνη  :)

Αποσυνδεδεμένος gioupi

  • ***
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #807 στις: Απριλίου 11, 2012, 01:29 »
Ειναι σιγουρα απο τη νικοτινη Giannis Pap :yes:

Αποσυνδεδεμένος eliot

  • **
  • 140
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #808 στις: Απριλίου 11, 2012, 01:40 »
Τώρα θα ζητήσω συγγνώμη για το εκτός θέματος μα να σας πώ ότι πολύ καλά ειλικρινά πολύ πολύ καλά μαξιλάρια είναι τα My rest!!!( Memory Foam Pillows)
Είναι αυτά τα μαξιλάρια που η μια τους άκρη κάνει μεγάλη καμπύλη κ η άλλη μικρή!! Ακουμπάμε το κεφάλι από την πλευρά της μεγάλης καμπύλης.
Δεν γνωρίζω αν υπάρχουν στην Ελλάδα γιατί εμείς τα αγοράσαμε από ειδικό μαγαζί εδώ που τα φέρνει.
Είναι καταπληκτικά κ η μητέρα μου κ η ανηψιά μου (με αυχενικό σύνδρομο) κ τόσοι άνθρωποι που κοιμούνται σε αυτά έχουν βρεί την υγεία τους!!!
Δεν είναι ακριβά μα δεν γνωρίζω αν υπάρχουν στην Ελλάδα.
Ο αυχενας δεν μου προκαλεσε πονο .Τον ενιωθα πιασμενο και ειχα τα ενοχλητικα συμπτωματα του αυχενικου , απο οτι μου ειπε φιλη που ταλαιπωρειται καιρο . Το θεμα ειναι οτι περα απο αυτο , τωρα που ειμαι στην 4η μερα χωρις νικοτινη νιωθω να εχει φυγει απο το κεφαλι μου μια ''θολουρα'' που ενιωθα που και που πριν .  Μια χαρα την παλευω . Ειχα λιγο εκνευρισμο αλλα μετα τη 2η μερα ολα καλα !  ΤΙ ?  ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ?   :angry_orange:
   :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #809 στις: Απριλίου 11, 2012, 15:02 »
Χαίρομαι ειλικρινά που είσαι καλά κ σε πιστεύω!!! Γιατί οχί?  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Ο εκνευρισμός θα περάσει σύντομα!!!  :yes: :yes:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 19 8465 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:26
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180877 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34098 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537200 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60000 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238005 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 618 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16235 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136246 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085512 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35554 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10407 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12