vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

524 επισκέπτες, 8 χρήστες
FaniFox, akis91, dkostas, geotron, Ηρακλης, manoslykos, Jorge, athmichalop

Twitter

Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες

Αποσυνδεδεμένος Tyrnavos

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #480 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 01:49 »
Θελω κάτι να θυμίζει τσιγάρο
23 χρόνια τσιγάρο τόση αηδία δεν ένοιωσα
μου το πρότειναν επειδή έκανα καπνό Marlboro

Αποσυνδεδεμένος TzinIs

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #481 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 01:50 »
Φιλαρακι σε ευχαριστω για το ενδιαφέρον
Θα σου πω τι περίμενα,καταρχήν έχω το hybrid και υγρο
16αρι MLB USA MIX
Δεν περίμενα αυτό το αηδιαστικο αρωμα και γευση
μετα το
τέλος καθε τζουρας και φυσικά την ζάλη και την νυστα που νοιωθω

Mηπως να αλλαζες γευση απο αλλη εταιρια?Δοκιμασε,και παλεψετο..αξιζει!!

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #482 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 01:50 »
εκτος του οτι ο Λιακουρας εδωσε μια πολυ ωραια ερμηνεια παρανεργειων του κ.τ. οπου ελυσε και δικη μου απορια, ειδες λοιπον οτι ειναι απλοτερα τα πραγματα?!!! ψαξου λιγο με τα υγρα κ αν και εινια υποκειμενικο το τι αρεσει στον καθενα μας, ριξε μια ματια στα διαφορα πολλς που εχουν γινει εδω ωστε να αποφυγεις σε πλειοψηφια καποια που δεν τα δοκιμαζει ουτε ο γατος μου ωστε να κανεις μια σχετικη οικονομια χρηματων. παιξε λιγο με τα υγρα και θα δεις οτι θα λες σε λιγο καιρο, "μακαρι να γνωριζα για το η.τ. νωριτερα"
φιλικα Διονυσης

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #483 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 01:51 »
Η προταση μου ειναι να πας στην επομενη συναντηση ατμιστων και να δοκιμασεις διαφορα η.τ και διαφορες γευσεις... ισως βρεις κατι που να σε καλυπτει καλυτερα και να το ακολουθησεις..

Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 21, 2011, 01:54
ριξε μια ματια στα διαφορα πολλς που εχουν γινει εδω ωστε να αποφυγεις σε πλειοψηφια καποια που δεν τα δοκιμαζει ουτε ο γατος μου ωστε να κανεις μια σχετικη οικονομια χρηματων.

Του δικου του γατου παντως το tribecca δεν του αρεσει... :)) :)) την βρiσκει με την σοκολατα...!!  ;D

Αποσυνδεδεμένος adiohosk

  • *
  • 177
  • Φύλο: Άντρας
  • ο καθένας με την τρέλα του
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #484 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 01:54 »
Θα συμφωνησω με το φιλο Dio! Το βασικο για εμενα ηταν να μη μου "λειπει" το κ.τ. Αν εκει δεν εχεις θεμα, οι οποιες μικροταλαιπωριες ειναι λογικες μεχρι να βρεις το υγρο που σου ταιριαζει, να προσαρμοστεις στη νεα ουσια που δεχεται ο οργανισμος κτλ κτλ. Μη τα παρατας λοιπον! Νομιζω πως μια μικρη προσπαθεια δε θα τη μετανοιωσεις στο μελλον οταν θα εχεις απαλλαγει απο το "βραχνα" που λεγεται κ.τ.

Ασε δηλαδη που, αν αυτες τις 4 μερες δεν εχεις αναψει κανενα κ.τ. , δε φανταζεσαι ποσο θα ξενερωσεις μολις δοκιμασεις. Το εχουν γραψει πολλοι, το υπογραφω κ εγω: μετα απο 5 μερες, ειπα σε ενα φιλο να τραβηξψ μια τζουρα απο το τσιγαρο του κ εμεινα "μακακας".....δεν ειχα ξανανοιωσει ποτε τοση τοξικοτητα μεσα στο στομα μου....ουτε οταν αρχισα το καπνισμα!
(με εξαιρεση κατι δακρυγονα που χα φαει στη Πετρουπολη προ αμνημονευτων ετων σε συναυλια RATM  :)) )

συμφωνό και επαυξάνω λίγη νικοτίνη και ποικιλία θα καταλήξεις κάπου η θα κάνεις μίξεις.
Οσο για τα δακρυγόνα τα είχα φάει και εγώ αλλα η συναυλία τα άξιζε όλα :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Tyrnavos

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #485 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 01:56 »
Παιδιά σας ευχαριστω πολυ όλους
Πρέπει να πάω για ύπνο γιατί το
πρωί (6) έχει εγερτηριο
Θα τα ξαναπούμε καληνύχτα σε όλους

Υ.Γ

Θα δοκιμάσω αυτά που περιμένω σε 11mg
Και θα γράψω εντυπωσεις


Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 21, 2011, 03:28
Απλά αν ξέρετε κάτι που να θυμίζει
Τσιγάρο το προτείνετε θα σας διαβάσω αύριο
Καληνύχτα και πάλι
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 21, 2011, 03:28 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #486 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 02:24 »
....μια προταση για αληθινα τσιγαρισια αισθηση εδω  ::)

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #487 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 03:28 »
Και καλό είναι να συνεχιστεί κάπου αλλού το θέμα επιλογής υγρού.

Αποσυνδεδεμένος ktm_21

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #488 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 05:59 »
Καπνίζω εδω και 3 βδομαδες τα ετοιμα υγρα της flavorart με 18 mg νικοτινης και και τα αγορασα απο τον e-cig poy φερνει τα joytech στην παλλήνη. αποσο θυμαμαι τα υγρα περιεχουν γλυκερίνη αρα λογικα ειναι PG σωστά? το μόnο που παρατήρησα και θέλω να μου πει κάποιος αμα του έχει συμβει έιναι πως τα χέιλη μου ξεραίνονται και ξεφλουδιζουν. δεν ξερω αν συμβαδίζει και με την εποχη και έινα ιτυχαιο γεγονος η έχει να κάνει με τα υγρά. όσον αγορα την διαρροή υγρου στα χέιλη όλο και μια μικρη ποσοτητα μια φορα στο τόσο θα τύχει να ακουμπησει μιας και καπνίζω ego-t που αποτι διαβάζω στο φόρουμ έχει ψιλο διαροόυλες.
απο κει και ύστερα κάτι σπυράκια στην πλάτη τα έχω βγάλει αλλά δεν νομίζω να σχετίζονται με το τσιγάρο μιας και βγάζω ακμή κατά καιρούς.
τελικά με τι βάση φτιάχνονται τα έτοιμα υγρά, παρήγγειλα τώρα και απο την inawera έτοιμα υγρά και ποια θεωρέιται λιγόερο τοξική βάση. έχω μπερδευτεί με τόσα πράγματα και έχω ψιλο φρικάρει.   

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #489 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 07:12 »
Σπυρακια ( πιο πολυ , κοκκινιλες θα τις ελεγα ) στην πλατη και στο στηθος εβγαζα το πρωτο τριμηνο που ατμιζα pg . Μολις το γυρισα σε vg εξαφανιστηκαν οριστικα.

Αποσυνδεδεμένος Teodor

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο τις 10 Δεκεμβριου 2011
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #490 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 12:11 »
γλυκερίνη αρα λογικα ειναι PG σωστά?

Nope! Γλυκερινη = VG, Προπυλενογλυκολη = PG

H πρωτη σου δινει πολυ "ντουμανι", η δευτερη "χτυπημα"

Αποσυνδεδεμένος Discordia

  • **
  • 358
  • Φύλο: Άντρας
  • Εμπόριο όπλων και Εgo-T. Προσιτές τιμές, Εχεμύθεια
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #491 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 12:25 »
Σπυρακια ( πιο πολυ , κοκκινιλες θα τις ελεγα ) στην πλατη και στο στηθος εβγαζα το πρωτο τριμηνο που ατμιζα pg . Μολις το γυρισα σε vg εξαφανιστηκαν οριστικα.

Eχω αγορασει και εγω από το ίδιο καταστημα στην παλλήνη αλλά ουδέποτε μου συνεβει κατι με ξεραμένα χείλη κτλ. Τα μπουκαλακια ειναι τα γυαλινα; Παντως σαν εναλλακτικη μπορείς να δοκιμασεις να αγοράσεις απο το νεο καταστημα που ανοιξε στην παλληνη της Ovale αν και τα βρήκα λιγο τσιμπημενα. Επισης πουλαει και το ego c σε πενταδα. Καμμια διαρροη και πολυ ανωτερο απο το T. give it a try

Αποσυνδεδεμένος stam15

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #492 στις: Δεκεμβρίου 22, 2011, 12:36 »
καλησπερα..
ειμαι νεος στο ''χωρο'' του η.τ.

ατμιζω εδω και 3 μερες...κ παρατηρησα κατι περιεργο στη γλωσσα μου....σα τσουξιμο..ξερω γω..μια περιεργη υφη τλοσπαντων..

α,και κατι αλλο που με τρομαξε λιγακι...  εχει αναφερθει πουθενα στο φορουμ για υγρο σε πνευμονα απ το η.τ???
κατι τετοιο ακουσα απο φιλο που γνωστος του ειχε συνομιλια με πνευμονολογο..οτι μετα απο μακροχρονια χρηση...μπορει να παρουσιατει υγρο..σκια στον πνευμονα...που δε το καταλαβενεις,και εχεις θεμα μετα απο καιρο...   :confused1: :confused1:  αυτα.......

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #493 στις: Δεκεμβρίου 22, 2011, 12:45 »
το τσουξιμο ισως να ειναι απο την επαφη με το υγρο δωσε λιγο προσοχη στην καθαριοτητα του επιστομιου, οσο για το υγρο εγω αυτο που θα κανω ειναι να παρακολουθω τα πνευμονια μου καθε χρονο και βλεπουμε, μην ξεχναμε οτι ειμαστε και τοσα χρονια καπνιστες δεν παει να πει οτι το κοψαμε και ολα καλα, το σωμα δεν ξεχναει.....

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #494 στις: Δεκεμβρίου 22, 2011, 12:46 »
@stam 15

Καλώς μας βρήκες!  :) Το περίεργο αυτό τσούξιμο στην γλώσσα που νοιώθεις είναι ίσως από το υγρό που ανέβηκε.

Τώρα για το υγρό στούς πνεύμονες δεν μπορώ να σου πώ απολύτος κάτι......μα δες στο φόρουμ που υπάρχει νήμα κ θα βγάλεις εσυ τα συμπεράσματα σου.  ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8356 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180676 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33989 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536369 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59814 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237552 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 591 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15721 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136155 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085349 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35428 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10273 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12