vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

511 επισκέπτες, 3 χρήστες
FaniFox, manoslykos, Jorge

Twitter

Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες

Αποσυνδεδεμένος Tyrnavos

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #465 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 00:25 »
Καλησπέρα και απο μένα,μετα απο 4 ημέρες ατμισματος χτες και σήμερα έχω μετα απο καθε τζουρα  μια ελάχιστη ζαλαδα και νυσταζω συχνά κατα την διαρκεια της ημέρας
Δεν ατμιζω συνεχώς ούτε έχω πιπιλα το η.τ
Έχω ενα υγρο το USA MIX 16mg,απλά δεν κρύβω ότι ήδη έχω αρχίσει να ξενερωνω με το η.τ και αν συνεχιστούν τα συμπτώματα θα το δώσω δρόμο

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #466 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 00:27 »
Κατεβασε την νικοτινη!
Επισης, χρειαζεται και καποιος μικρος χρονος προσαρμογης. Εμενα μου πηρε δυο βδομαδες και ειχα τα ιδια συμπτωματα με σενα. Κατεβασα και την νικοτινη στη μεση.

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #467 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 00:28 »
+του οτι αν ριξεις μια ματια θα δεις οτι παρενεργειες υποκειντε και στη διακοπη του κ.τ. αλλα κατεβασε νικοτινη κ βλεπεις.

Αποσυνδεδεμένος Tyrnavos

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #468 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 00:41 »
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας φίλοι μου,έχω ήδη παραγγείλει 2 υγρα των 11mg αν δεν δω αποτέλεσμα όμως παει να πει ότι έπαιξα και έχασα
Σας ευχαριστώ και πάλι για το ενδιαφέρον σας

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #469 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 00:45 »
μη τα παρατας κ μην απογοητευεσαι ετσι ευκολα,,,,, βρες κ ενα αρωμα να σ αρεσει κ δωσε λιγο χρονο και ειμαι σιγουρος οτι σε λιγο καιρο θα εισαι πολυ ευχαριστημενος μονο κ μονο με τ οτι καταφερες να κοψεις το κανονικο τσιγαρο !!!

Αποσυνδεδεμένος Teodor

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο τις 10 Δεκεμβριου 2011
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #470 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 00:55 »
Θα συμφωνησω με το φιλο Dio! Το βασικο για εμενα ηταν να μη μου "λειπει" το κ.τ. Αν εκει δεν εχεις θεμα, οι οποιες μικροταλαιπωριες ειναι λογικες μεχρι να βρεις το υγρο που σου ταιριαζει, να προσαρμοστεις στη νεα ουσια που δεχεται ο οργανισμος κτλ κτλ. Μη τα παρατας λοιπον! Νομιζω πως μια μικρη προσπαθεια δε θα τη μετανοιωσεις στο μελλον οταν θα εχεις απαλλαγει απο το "βραχνα" που λεγεται κ.τ.

Ασε δηλαδη που, αν αυτες τις 4 μερες δεν εχεις αναψει κανενα κ.τ. , δε φανταζεσαι ποσο θα ξενερωσεις μολις δοκιμασεις. Το εχουν γραψει πολλοι, το υπογραφω κ εγω: μετα απο 5 μερες, ειπα σε ενα φιλο να τραβηξψ μια τζουρα απο το τσιγαρο του κ εμεινα "μακακας".....δεν ειχα ξανανοιωσει ποτε τοση τοξικοτητα μεσα στο στομα μου....ουτε οταν αρχισα το καπνισμα!
(με εξαιρεση κατι δακρυγονα που χα φαει στη Πετρουπολη προ αμνημονευτων ετων σε συναυλια RATM  :)) )

Αποσυνδεδεμένος Tyrnavos

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #471 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 01:15 »
Τσιγάρο παιδιά έκανα μόνο ενα χτες αλλά δεν τρελλαθηκα κιόλας
απλά με ενόχλησε η νυστα και η ζάλη απο το η.τ,τα πήρα εν ολίγοις κρανίο μακάρι
να είναι η νικοτίνη που με χάλασε αλλά αν συνεχίσει έτσι θα το στειλω το η.τ
αδιάβαστο

Αποσυνδεδεμένος Leader133Gr

  • **
  • 190
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #472 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 01:26 »
Τσιγάρο παιδιά έκανα μόνο ενα χτες αλλά δεν τρελλαθηκα κιόλας
απλά με ενόχλησε η νυστα και η ζάλη απο το η.τ,τα πήρα εν ολίγοις κρανίο μακάρι
να είναι η νικοτίνη που με χάλασε αλλά αν συνεχίσει έτσι θα το στειλω το η.τ
αδιάβαστο
ψαξου και μη το παρατας το η.τ μονο αυτο σε συμβουλευω φιλε μου.Ολη εχουμε φαει φρικεσ αλλα στο κολοτσιγαρο δεν γυρναμε φιλικα...Γιαννης.Καλο κουραγιο σου ευχομαι.

Αποσυνδεδεμένος Tyrnavos

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #473 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 01:31 »
ψαξου και μη το παρατας το η.τ μονο αυτο σε συμβουλευω φιλε μου.Ολη εχουμε φαει φρικεσ αλλα στο κολοτσιγαρο δεν γυρναμε φιλικα...Γιαννης.Καλο κουραγιο σου ευχομαι.

Σε ευχαριστώ φιλαρακι απλά το περίμενα κάπως αλλιώς το η.τ
Και ψιλοξενερωσα

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #474 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 01:36 »
φιλε τι ακριβως περιμενες ? ετσι απο περιεργεια, δεν σε καλυπτει το χτυπημα του στο λαιμο? το υγρο που ατμιζεις δεν σου θυμιζει τσιγαρο? τι ακριβως ειναι αυτο που θα ηθελες? μηπως καταφερουμε να βοηθησουμε 'η τι ειναι αυτο που δεν θελεις?

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #475 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 01:42 »
Στα υγρά του η.τ δεν υπάρχουν οι ουσίες που προστίθονται στα τσιγάρα για 'ακαριαίο hit νικοτίνης' και ποιος ξέρει τι άλλο.
Αυτές οι ουσίες είναι που κάνουν το τσιγάρο διεγερτικό.
Η νικοτίνη στο η.τ μπαίνει στον οργανισμό σε πολύ πιο ήρεμους ρυθμούς, γι' αυτό και δεν λειτουργεί έτσι διεγερτικά.
Με το που σταματάς το τσιγάρο, ο οργανισμός νυστάζει γιατί έχει συνηθίσει να λειτουργεί με το διεγερτικό του.
Αυτά σου τα λέω από την προσωπική μου εμπειρία.
Μου πήρε καιρό να σταματήσω να έχω κρίσεις νύστας. Ας είναι καλά οι καφέδες.  :D

Αποσυνδεδεμένος TzinIs

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #476 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 01:45 »
Στα υγρά του η.τ δεν υπάρχουν οι ουσίες που προστίθονται στα τσιγάρα για 'ακαριαίο hit νικοτίνης' και ποιος ξέρει τι άλλο.
Αυτές οι ουσίες είναι που κάνουν το τσιγάρο διεγερτικό.
Η νικοτίνη στο η.τ μπαίνει στον οργανισμό σε πολύ πιο ήρεμους ρυθμούς, γι' αυτό και δεν λειτουργεί έτσι διεγερτικά.
Με το που σταματάς το τσιγάρο, ο οργανισμός νυστάζει γιατί έχει συνηθίσει να λειτουργεί με το διεγερτικό του.
Αυτά σου τα λέω από την προσωπική μου εμπειρία.
Μου πήρε καιρό να σταματήσω να έχω κρίσεις νύστας. Ας είναι καλά οι καφέδες.  :D


E,δεν μας βλεπει εμας?μετα απο 12 μηνες,και δεν νυσταζουμε ακομα......1:44....... :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Tyrnavos

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #477 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 01:45 »
φιλε τι ακριβως περιμενες ? ετσι απο περιεργεια, δεν σε καλυπτει το χτυπημα του στο λαιμο? το υγρο που ατμιζεις δεν σου θυμιζει τσιγαρο? τι ακριβως ειναι αυτο που θα ηθελες? μηπως καταφερουμε να βοηθησουμε 'η τι ειναι αυτο που δεν θελεις?
Φιλαρακι σε ευχαριστω για το ενδιαφέρον
Θα σου πω τι περίμενα,καταρχήν έχω το hybrid και υγρο
16αρι MLB USA MIX
Δεν περίμενα αυτό το αηδιαστικο αρωμα και γευση
μετα το
τέλος καθε τζουρας και φυσικά την ζάλη και την νυστα που νοιωθω

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #478 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 01:47 »
Σου μυριζει πλαστικο ή καμενο??
Αν διαστηματα το ειχα αυτο και εμπενα στην διαδικασια να το πλυνω τον ατμοποιητη..

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #479 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 01:48 »
αλλο το ενα και αλλο το αλλο , αν θελεις πραγματικα να φυγεις απο το τσιγαρο και το υγρο σου θα βρεις και τα παντα, θελει λιγο ψαξιμο ρε men :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8358 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180685 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33996 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536411 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59818 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237575 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 593 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15738 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136160 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085355 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35433 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10279 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12