vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

516 επισκέπτες, 8 χρήστες
dkostas, Sergios, maprix, chief79, Zdgatapsychs, Ποντικός, camber, Jorge

Twitter

Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες

Αποσυνδεδεμένος Joanna

  • *
  • 11
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #405 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 22:21 »
μια φορα γεμιζω το η.τ μου και αμα.απο οτι βλεπω το υγρο που εχω ειναι 10ml..το εχω 5 ημερες και δν εχει φτασει καν στα μισα   :-\

Αποσυνδεδεμένος Erik

  • **
  • 395
  • Φύλο: Άντρας
  • STEAMPUNK
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #406 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 22:37 »
Επειδη πολλοι απο μας ειχαμε τα ιδια συμπτωματα, προσπαθησε να πειραματιστεις με τα υγρα και την περιεκτικοτητα τους μεχρι να βρεις αυτο που "ταιριαζει" στον λαιμο σου. Βεβαια ειναι μια διαδικασια που ο λαιμος θα διαμαρτηρηθει αλλα θα ειναι για λιγες μερες... ;)

Αποσυνδεδεμένος Joanna

  • *
  • 11
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #407 στις: Δεκεμβρίου 06, 2011, 00:11 »
Ουφ,εχω ηδη 3 διαφορετικες γευσεις και διαφορετικες περιοκτικοτητες σε νικοτινη αλλα και με τα 3 το ιδιο προβλημα.Θα δοκιμασω αυριο και καποια αλλη μαρκα μπας και  :hmmm:
Εχω μια χαζη ισως ερωτηση σαν πρωταρα,οταν παταω το κουμπι στο η.τ για να παρω τζουρα ακουγεται ενας ηχος τσαφ τσαφ τυπου κτ καιγεται,αυτο ειναι φυσικο καθως γινεται η ατμοποιηση?Ή μηπως κατι δν παει καλα?Οχι τπτ αλλο μην ειναι το τσιγαρο ελλατωματικο και τζαμπα τυρανιεμαι  :confused1:

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #408 στις: Δεκεμβρίου 06, 2011, 00:17 »
....φυσιολογικο ειναι - το υγρο που θερμαινεται ειναι ::)

Αποσυνδεδεμένος Joanna

  • *
  • 11
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #409 στις: Δεκεμβρίου 06, 2011, 00:19 »
φτου και ειχα μια ελπιδα οτι ειναι αυτο  :)) :)) ::)  ποιος θα μου το λεγε οτι θα αναβα κανονικο τσιγαρο για να στρωσει ο λαιμος...σε ολα μου αναποδη που λεει και η μαμα  :-[ :))

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #410 στις: Δεκεμβρίου 06, 2011, 03:29 »
Σε μια τελευταία προσπάθεια άλλαξε και ατμοποιητή, άλλη μάρκα.

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9582
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #411 στις: Δεκεμβρίου 06, 2011, 07:20 »
Ευχαριστω για την βοηθεια.
Οχι δεν ειναι κρυωμα μακαρι να ηταν ::) Δεν εχω ουτε βηχα ουτε τιποτα τετοιο.Ειναι δυσκολο να περιγραψω ακριβως την ενοχληση που εχω.Σαν να εχουν πριστει φοβερα οι αδενες στο λαιμο μου,να εχουν γινει τουμπανο,και συγχρονως και ενας μικρος πονος.Τελος παντων μην σας κουραζω αλλο ,θα δουμε πως θα παει.Απο αυριο θα προσπαθησω να μην το χω και πιπιλα συνεχεια να δω πως θα παει  :hmmm:
μάλλον σε ενοχλεί ο ατμοποιητής της συγκεκριμένης συσκευής με την σφιχτή και αγχωτική τζούρα. Θα σου πρότεινα να προσανατολιστείς σε άλλη συσκευή με διαφορετικό ατμοποιητή. Τις μπαταρίες του BUD μπορείς να τις χρησιμοποιήσεις άνετα και με έναν eGo-T ή eGo-C ατμοποιητή. 
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 06, 2011, 07:30 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος anima

  • **
  • 104
  • Φύλο: Γυναίκα
  • DD+Iatty--------super little choco..-)
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #412 στις: Δεκεμβρίου 06, 2011, 07:32 »
Eγω με ego-t ατμιζω κι εχω τα ιδια...

Δοκιμασα και με αλλους ατμοποιητες...

Ειδα μια καποια βελτιωση αλλαζοντας λιγο τα υγρα...

Το μονο καλο στην υποθεση ειναι οτο νιωθω το λαιμο μου τοσο χαλια που ειναι σαν να νιωθω χτυπημα ακομα και στις πιο απαλες τζουρες.... :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #413 στις: Δεκεμβρίου 06, 2011, 07:42 »
σταμάτα το τριμπεκα άμεσα  :-\ σε λιγο δεν θα εχεις γεύση με δαύτο 

Αποσυνδεδεμένος anima

  • **
  • 104
  • Φύλο: Γυναίκα
  • DD+Iatty--------super little choco..-)
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #414 στις: Δεκεμβρίου 06, 2011, 07:44 »
Το χω ελλατωσει αισθητα....το χω νοθευσει....εχω δυο μισα μπουκαλακια ομως....δεν παει η ψυχη μου να μην τα ατμισω.... :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9582
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #415 στις: Δεκεμβρίου 06, 2011, 07:49 »
Eγω με ego-t ατμιζω κι εχω τα ιδια...

Δοκιμασα και με αλλους ατμοποιητες...

Ειδα μια καποια βελτιωση αλλαζοντας λιγο τα υγρα...

Το μονο καλο στην υποθεση ειναι οτο νιωθω το λαιμο μου τοσο χαλια που ειναι σαν να νιωθω χτυπημα ακομα και στις πιο απαλες τζουρες.... :tongue_smilie:

Πιθανότατα δεν έχεις δοκιμάσει bud ή want atomizer  ;)

Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 06, 2011, 07:50
Το χω ελλατωσει αισθητα....το χω νοθευσει....εχω δυο μισα μπουκαλακια ομως....δεν παει η ψυχη μου να μην τα ατμισω.... :tongue_smilie:
και πολύ καλά κάνεις  ;)

Αποσυνδεδεμένος anima

  • **
  • 104
  • Φύλο: Γυναίκα
  • DD+Iatty--------super little choco..-)
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #416 στις: Δεκεμβρίου 06, 2011, 07:50 »
Tem οχι...αλλα στην Ιωαννα που εχει δοκιμασει bud της ειπες για ego...

Σοβαρα τωρα..παρολο που ειναι το μονο υγρο που με ευχαριστουσε πραγματικα...νομιζετε οτι φταιει το τριμπεκα??? :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #417 στις: Δεκεμβρίου 06, 2011, 08:02 »
 :yes:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #418 στις: Δεκεμβρίου 06, 2011, 08:19 »
 
Καλησπερα και παλι ..σημερα αλλαξα τον ατμοποιητη και εκανα υγρο non ολη μερα.δυστυχως ο λαιμος τα ιδια ,ειναι χαλια σ σημειο που δεν παλευεται καθολου  :( κριμα γτ σε ολα τα αλλα εχω δει ηδη διαφορα,πχ αναπνοη αντοχη κτλ  :eyesplash:




Καλημέρα  :)

 Να πας σε γιατρό να σε κοιτάξει μήπως έχεις φαρυγγίτιδα.
Ο πόνος στον λαιμό που περιγράφεις είναι ενα απο τα συμπτώματα της φαρυγγίτιδας κ πολλοί που  το παθαίνουν  δεν το καταλαβαίνουν κ νομίζουν ότι φταίει το ητ  ;)

Όμως ενδέχεται να είσαι αλλεργική στα συγκεκριμένα υγρά που ατμίζεις κ να πρέπει να δοκιμάσεις απο άλλη εταιρεία ναι? Μην ατμίσεις ούτε να καπνίσεις για δυο μέρες αν μπορείς κ μετά δοκίμασε να ατμίσεις με άλλα υγρά κ δες αν συνεχίζει το πρόβλημα με τον λαιμό που επιμένω να δείς γιατρό  για να είσαι σίγουρη . :)
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 06, 2011, 08:38 από DARK ANGEL »

Αποσυνδεδεμένος anima

  • **
  • 104
  • Φύλο: Γυναίκα
  • DD+Iatty--------super little choco..-)
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #419 στις: Δεκεμβρίου 06, 2011, 08:28 »
Δεν καπνιζω πια ετσι κι αλλιως...Αν δεν ατμισω για δυο μερες....το τελευταιο προβλημα που θα εχω θα ειναι ο λαιμος μου... 8)(μιλαμε οτι λαμβανω νικοτινη 19 χρονια νον στοπ....φανταζεσαι τι θα παθω??? :o)

Ευχαριστω για τις απαντησεις...μαλλον αν συνεχισει θα παω οντως στο γιατρο γιατι ειδικα τα πρωινα δεν παλευεται... ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 19 8458 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:26
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180851 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34090 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537123 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59988 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237963 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 615 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16205 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136233 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085497 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35547 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10396 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12