vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

519 επισκέπτες, 7 χρήστες
dkostas, bloodlessz, anetost, camber, Tazz, manoslykos, Jorge

Twitter

Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες

Αποσυνδεδεμένος Joanna

  • *
  • 11
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #390 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 03:03 »
τωρα αν σου πω οτι δεν γραφει μαρκα? βεβαια το καταστημα που το πηρα ειχε μια γνωστη μαρκα για ονομα(που μου διαφευγει) το μονο π βλεπω τωρα στην κασετινα σαν ονομα ειναι το bud . Δεν ξερω αν βοηθαει

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #391 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 03:04 »
μια χαρα ειναι η flavour art και εγω αυτα ατμιζω εδω και 2 μηνες χωρις προβλημα, μην ανησυχεις ομως τα παιδια εδω σιγουρα θα σε βοηθησουν να βρεις αν υπαρχει καποιο προβλημα (ισως στην χρηση) και ολα θα ξεπεραστουν  :)

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #392 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 03:07 »
τωρα αν σου πω οτι δεν γραφει μαρκα? βεβαια το καταστημα που το πηρα ειχε μια γνωστη μαρκα για ονομα(που μου διαφευγει) το μονο π βλεπω τωρα στην κασετινα σαν ονομα ειναι το bud . Δεν ξερω αν βοηθαει

bud ειναι η μαρκα του ηλεκτρονικου σου τσιγαρου.οσο για τα υγρα το flavourart Που ειπες
ειναι η μαρκα των υγρων σου...κατα το ατμισμα αισθανεσαι κατι σαν καμμενο η κάποια
φυτιλιλα?εχεις αλλαξει καθολου ατμοποιητη?

Αποσυνδεδεμένος Joanna

  • *
  • 11
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #393 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 03:11 »
οχι δεν εχω αλλαξει ακομα ατμοποιητη,χρησιμοποιω και τα δυο η.τ αυτες τις 5 μερες και δεν νοιωθω καποια περιεργη γευση ή γεύση καμμενου,ολα κανονικα,αλλα ο λαιμος πραγματικα δεν παλευεται,αφου χθες στο τσακ ημουν να το παρατησω και να αναψω κτ  :)) :))

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #394 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 03:15 »
μηπως ειναι συμπτωση και απλα εισαι κρυωμενη?

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #395 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 03:19 »
δεν ειναι κρυωμα παιδια, ειναι κατι καινουριο στο οποιο προσπαθει να προσαρμοστει ο οργανισμος, βεβαια οπως ειπε κ ο βασιλης πριν μπορει να οφειλετε ειτε σε ατμοποιητες ειτε και σε υγρα,,, ειχα κ εγω τη συγκεκριμενη παρενεργεια για μια με δυο ημερες και μου περασε, δεν ειναι τιποτε και το διαπιστωνω καθε φορα που ατμιζω με καρτο, τα ατομ, μου καθονται καλυτερα!

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #396 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 03:20 »
οχι δεν εχω αλλαξει ακομα ατμοποιητη,χρησιμοποιω και τα δυο η.τ αυτες τις 5 μερες και δεν νοιωθω καποια περιεργη γευση ή γεύση καμμενου,ολα κανονικα,αλλα ο λαιμος πραγματικα δεν παλευεται,αφου χθες στο τσακ ημουν να το παρατησω και να αναψω κτ  :)) :))

 στο  να συνηθισει ο λαιμος σου το
κατι το διαφορετικό μπορεί να αντιδρά κάπως αλλα προσπάθησε να πινεις ζεστα
αφού το έχεις κ πιπιλα οπως λες ο λαιμος ξηραινεται καλό θα είναι να πινεις υγρα
ωστε να μην ερχεται κ ο βηχας κατί άλλο δεν μπορώ να σου πω.

και καλό θα είναι να σε κάποια περίπτωση σου έρχεται υγρό στο στόμα
που δεν εχει ατμιστεί είτε από υδρατμούς να πίνεις κάτι.

Αποσυνδεδεμένος Joanna

  • *
  • 11
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #397 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 03:24 »
Ευχαριστω για την βοηθεια.
Οχι δεν ειναι κρυωμα μακαρι να ηταν ::) Δεν εχω ουτε βηχα ουτε τιποτα τετοιο.Ειναι δυσκολο να περιγραψω ακριβως την ενοχληση που εχω.Σαν να εχουν πριστει φοβερα οι αδενες στο λαιμο μου,να εχουν γινει τουμπανο,και συγχρονως και ενας μικρος πονος.Τελος παντων μην σας κουραζω αλλο ,θα δουμε πως θα παει.Απο αυριο θα προσπαθησω να μην το χω και πιπιλα συνεχεια να δω πως θα παει  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος anima

  • **
  • 104
  • Φύλο: Γυναίκα
  • DD+Iatty--------super little choco..-)
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #398 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 07:12 »
Tα παντα ολα ιδια με την Ιωαννα απο πανω..+ οτι με το ζορι μπορω και βγαζω φωνη....

Μαλλον εχει να κανει με πολυ (πολυ ομως)εντατικο ατμισμα...

Το κτ...δεν ειναι καν στις επιλογες μου...αλλα μαλλον το θεμα πιπιλα πρεπει να αρχισω να το χειριζομαι γιατι σε λιγο θα μιλαω με νοηματα... :wall: :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #399 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 09:16 »
Δοκίμασε κ άλλα υγρά απο αυτά που ατμίζεις γιατί κ εγω ατμίζω πολύ μα δεν είχα τέτοιο πρόβλημα με τον λαιμό παρά μόνο όταν ο ατμο είχε φτάσει στο τέλος του.... η το υγρό που άτμιζα δεν το σήκωνε ο οργνανισμός μου ναι? Πολλές φορές η vg πειράζει κάποιους ενω άλλους τους πειράζει  η pg που εμένα δεν με πειράζει καθόλου  ;) 

Αποσυνδεδεμένος mmark

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #400 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 09:38 »
Καλημέρα κι από μένα.
Λοιπόν, ατμίζω 12 μέρες (κυρίως HALO) στα 18 mg, ξηρότητα λαιμού απίστευτη από την πρώτη μέρα που δυστυχώς επιδεινώνεται, σχεδόν αλλοιώθηκε η φωνή μου.
Επίσης χθες κατά τη διάρκεια του ύπνου με έπιασε απίστευτος ξερόβηχας που δεν σταμάτησε παρά μετά από κανά τρίωρο!
Αν θυμάμαι καλά και κάποιος άλλος το είχε αναφέρει πριν μέρες.
 Σύντροφοι, θορυβήθηκα...

Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 05, 2011, 15:45
Σημείωση: ΚΑΝΕΝΑ κ.τ αυτές τις 12 μέρες...
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 05, 2011, 15:45 από Andreass »

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #401 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 09:44 »
Καλή κ όμορφη μέρα σου εύχομαι κ περαστικά!! Άλλαξε τα υγρά που ατμίζεις δοκίμασε με άλλα υγρά κ δες πως τα πας ναι? Ίσως είσαι αλλεργικός στα υγρά που ατμίζεις ?
 Κατέβασε στα 11 την νικοτίνη κ δες πως τα πας. Εύχομαι να βρείς τι είναι αυτό που σε πειράζει γιατί είναι ακρετές οι 12 μέρες ναι?

Αποσυνδεδεμένος mmark

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #402 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 09:51 »
Ευχαριστώ πολύ Dark, θα το "παλέψω"...

Αποσυνδεδεμένος Joanna

  • *
  • 11
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #403 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 20:31 »
Καλησπερα και παλι ..σημερα αλλαξα τον ατμοποιητη και εκανα υγρο non ολη μερα.δυστυχως ο λαιμος τα ιδια ,ειναι χαλια σ σημειο που δεν παλευεται καθολου  :( κριμα γτ σε ολα τα αλλα εχω δει ηδη διαφορα,πχ αναπνοη αντοχη κτλ  :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος Erik

  • **
  • 395
  • Φύλο: Άντρας
  • STEAMPUNK
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #404 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 21:59 »
Ποσα ml καταναλωνεις την ημερα?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 17 8319 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:56
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180613 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33965 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536241 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59783 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237456 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 584 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15628 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136129 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085323 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35413 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10243 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12