vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

526 επισκέπτες, 5 χρήστες
manoslykos, Jorge, th3ofilos, panoskapa, FaniFox

Twitter

Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #330 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 10:17 »
Μηπως σου πεφτει λιγο υγρο στο επιστομιο κι ετσι καταληγει στη γλωσσα;
Σε ρωταω γιατι αμα πεσει νικοτινη στο λαιμο ή στη γλωσσα κανει ενα καψιμο.Βεβαια κι αλλα παιδια το εχουν αναφερει αυτο στην αρχη και μετα περασε.Σαν αντιδραση του οργανισμου στον ατμο φαντασου.
Αλλοι βηχουν π.χ.

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #331 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 10:25 »
Καλημέρα. Ξεκίνησα με ενα Giant εδώ και 3 ημέρες και υγρό 11mg. Προσπαθώ να ελέγχω το πόσο ατμίζω και να μην το εχω πιπιλα ολη την ωρα. Δεν έχω ούτε ζαλάδες, ούτε τίποτα και μπορώ να πω ότι με ικανοποιεί απολύτως. Είμαι δε τόσο ευτυχής που από τη μια στιγμή στην άλλη σταμάτησε να βρωμάει το σπίτι μου, τα ρούχα μου κι εγώ, που νομίζω ότι θα ανεχτώ την όποια παρενέργεια... Μια παρενέργεια λοιπον είναι ότι έχω ένα μόνιμο κάψιμο στη γλώσσα μου. Σαν να έχει καει από πολύ καυτό φαγητό. Τι κανω? Ατμίζω πολύ? Είναι κάτι που θα περάσει? Είναι κάτι που πρεπει να με ανησυχεί? Ο άντρας μου -με τον οποίο ξεκινήσαμε μαζί - νιώθει ένα αντίστοιχο κάψιμο, αλλά στο λαιμό...

Γράψε μας τι συσκευή (τύπος Η.Τ) έχεις? Επίσης τι περιεκτικότητας σε νικοτίνη είναι το υγρό? (πόσα mg ανά ml δηλαδή)

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #332 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 10:33 »
@ zzooii καλημεραααα...!!!

μιας κ εχω αντιληφθει κ εγω κατι παρομοιο μπορω να το κεντρισω ως εξης, ειναι η τριτη μου μερα σημερα και απολυτα ευτυχισμενος !!! το καψιματακι,,, οχι καψιματακι ακριβως απλα μια ζεστη στη γλεσσα γινεται επειδη το στομιο του ατμοποιητη μας οπως το κραταω εγω τουλαχιστον, μιας κ δεν φοβαμαι ουτε αν θα πεσει σταχτη ουτε τιποτε παρομοιο, το κραταω ετσι οπου η τζουρα μου σκαει κατ ευθειαν στη γλωσσα με συνεπεια ολος ο ατμος να πηγαινει εκει μετα απο δυνατη τζουρα....

προσωπικα δεν το κρινω ως ανησυχητικο απλα αλλαξε ο τροπος σε σχεση με το κ.τ.

κατι αλλο, την πρωτη μερα η ακομη κ τη δευτερη επειδη θα προσπαθησει ο οποιοςδηποτε να απεξαρτηθει με τη μια απ το κ.τ.
εχοντας τη συσκευη του ολη μερα ανα χειρας κ στοματος, ισως στα μεγαλης σε περιεκτικοτητα νικοτινης υγρα σημιουργησουν μια αισθηση σαν να πηζει το κεφαλι απ τη νικοτινη,,,,, δεν ειναι ομως αυτο κατι ανθσυχητικο μιας και η δοση νικοτινης απο τζουρα η.τ ειναι πολυ μικροτερη απο τζουρα κ.τ.

καλα ατμισματα :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος eftihis.k

  • ***
  • 678
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #333 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 10:34 »
καλως ηρθες στην παρεα!! αυτο το καψιμο το ειχα και εγω και η γυναικα μου στην αρχη,αλλα με τις μερες περναει. μαλλον ειναι ερεθισμος απο τη προπυλογλυκολη που τα αγοραστα υγρα την εχουν σε ποσοστα πανω απο 60%. αν σου παραμεινει μετα απο καμια εβδομαδα,ψαξε για υγρα με περισοτερη φυτικη γλυκολη. :bye: :bye:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #334 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 10:49 »
@ zzoii

Καλημέρα κ καλώς μας βρήκες  ;)

Δεν είναι κατι ανησυχητικό αν δεν έχει να κάνει με κάποια αλλεργική αντίδραση του οργανισμού ναι?
Απλά γενικά το λέω,  οτι θα πρέπει να πλένουμε  συχνά το επιστόμιο για να μην μένουν υγρά πάνω ναι?
Πολλές φορές το κάψιμο που λένε το προκαλεί το ίδιο το υγρό αλλά κ η απότομη αλλαγή απο το κτ στο ητ.

Συνήθως δέκα μέρες μετά? ο οργανισμός μας συνηθίζει κ είναι ολα καλά . Κάθε οργανισμός αντιδράει διαφορετικά στις διάφορες αλλαγές που κάνουμε κ ειδικά στην διακοπή του κτ!!!!!!!!! Μας επιφυλλάσει πολλές περίεργες εκπλήξεις που σιγά -σιγά τις ξεπερνάμε. Δεν χρειάζεται να φοβάστε ναι? γιατί είναι φυσιολογικές αντιδράσεις . ;)

Αποσυνδεδεμένος zzooii

  • *
  • 90
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Vape, vape, vape! (since 24.11.11)
    • Facebook
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #335 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 11:21 »
Το μοντελο είναι το Giant της  Nobacco. Ναι είναι πιθανό να πεφτουν μικρά σταγονίδια υγρού στη γλώσσα γιατί καμια φορά βλεπω το επιστόμιο λίγο υγρό... Μάλλον αυτό πρέπει να είναι. Ισως αλλάξω τύπο επιστομίου.
Οχι δεν φοβάμαι καθόλου. Είμαι προετοιμασμένη για τις αλλαγές και τις αντιδράσεις του οργανισμού οι οποίες γνωρίζω ότι είναι απόλυτα απρόβλεπτες στον καθέναν.
Αντιθέτως, έχω τρελλαθεί από τη χαρά μου που βρέθηκε κάτι να με κρατάει μακριά από το κτ! Τέλος η βρώμα και η δυσωδία! Το αυτοκίνητό μου δε ξέρω πως θα καθαρίσει που φαντάζομαι ότι θα εχει ποτίσει.
Νομίζω ότι δεν ξαναγυρίζω στο κτ με τίποτα!!! Και λέω ''νομίζω'' γιατί εχω το ητ μόνο 3 μερες.
Ευχαριστώ για τις συμβουλές. Για έναν νέο στο ητ είναι απόλυτα απαραίτητες.
Καλώς σας βρήκα, θα τα λέμε συχνά.  ;)

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #336 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 11:37 »
@zzooii

Ζωη κ εγω το ιδιο νεος ειμαι! 3 ημρων ατμιστης και να σου πω κατι?
στα 35 μου υστερα απο 21 χρονια θεριακληδικου καπνισματος ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ περιπτωση να ξανακαπνισω!

καλυπτομαι απολυτα απ το ατμισμα απο τη πρωτη μερα κιολας οταν αρχισα να ξεπερναω το, τασακι, αναπτηρα σταχτη...

θα δεις αλλα πραγματα, για την αρχη μικρα αλλα που κανουν τη διαφορα, ξυπνημα ολο ενεργεια, λευκα δοντια κλπ κλπ

ειναι το κατι αλλο, και προσωπικα για μενα μετα το ατυχημα που ειχα θα με βοηθησει απιστευτα στην καλυτερη κ γρηγοροτερη επανοδο μου μονο κ μονο επειδη θ ανεβει η αντοχη μου !!!

πιστεψε με, τη δευτερη μερα ειπα να καπνισω ενα κ.τ. και αηδηασα, μπουχτισα, το εσβησα πριν καν τελειωσει και πεταξα οτι τσιγαρα μου ειχαν απομεινει!!!

ΖΗΤΩ το Η.Τ.  :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος aelaras

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
  • 306DCA,vision eternity,,A7,AIOLOS,AGA-Tv2,GINI..
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #337 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 19:06 »
Kαλησπέρα στο forum.exo ένα "μικροπροβλιματακι" να μοιραστώ μαζί σας και να ακούσω αν έχει συμβεί αυτό σε κάποιον άλλο.ατμίζω εδώ και 6 μήνες ακατάπαυστα  :yes:με διαφορους ατμό αλλα πιο πολλή με τον hybrid-e.Tis τελευταίες 40 μέρες όμως ανακάλυψα το EGO-w και θα έλεγα τον ερωτεύτηκα κύριος για τον ζεστό ατμό που paragei.o ζεστός αυτός ατμός όμως άρχισε σιγά σιγά να μου δημιουργεί φλέματα στον λαιμό.ελαφριά δυσκολία κατάποσης και ειδικά το βραδυ, με συνέπεια να πίνω συνεχώς νερό.λέω ότι κατά 80% μπορεί να ευθύνεται ο ζεστός ατμός γιατί από εχτές που το γύρισα πάλι σε hybrid-e και έναν giant που έχω ο λαιμός καθάρισε.παρακαλώ τα φώτα σας .

Sημειώνω ότι οι ατμό ήταν πάντα καθαροί ,και τα υγρά είναι δικά μου, με 65%pg 25%vg 5%νερό 5%aroma...αυτό το μίγμα έχω μόνιμα. :yes:
 :bye:

Αποσυνδεδεμένος zzooii

  • *
  • 90
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Vape, vape, vape! (since 24.11.11)
    • Facebook
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #338 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 19:21 »
Το μοντελο είναι το Giant της  Nobacco. Ναι είναι πιθανό να πεφτουν μικρά σταγονίδια υγρού στη γλώσσα γιατί καμια φορά βλεπω το επιστόμιο λίγο υγρό... Μάλλον αυτό πρέπει να είναι. Ισως αλλάξω τύπο επιστομίου.
Οχι δεν φοβάμαι καθόλου. Είμαι προετοιμασμένη για τις αλλαγές και τις αντιδράσεις του οργανισμού οι οποίες γνωρίζω ότι είναι απόλυτα απρόβλεπτες στον καθέναν.
Αντιθέτως, έχω τρελλαθεί από τη χαρά μου που βρέθηκε κάτι να με κρατάει μακριά από το κτ! Τέλος η βρώμα και η δυσωδία! Το αυτοκίνητό μου δε ξέρω πως θα καθαρίσει που φαντάζομαι ότι θα εχει ποτίσει.
Νομίζω ότι δεν ξαναγυρίζω στο κτ με τίποτα!!! Και λέω ''νομίζω'' γιατί εχω το ητ μόνο 3 μερες.
Ευχαριστώ για τις συμβουλές. Για έναν νέο στο ητ είναι απόλυτα απαραίτητες.
Καλώς σας βρήκα, θα τα λέμε συχνά.  ;)
Τελικώς κατάλαβα από τι ήταν το μόνιμο κάψιμο στη γλώσσα. Ηταν σα να είχα πάθει ένα μικρής έντασης έγκαυμα - το οποίο σιγά σιγά επουλώνεται από τι στιγμή που κατάλαβα το λάθος. Αλλαξα τύπο επιστομίου και άλλαξα λίγο τον τρόπο - ή μάλλον την κλίση -που κρατάω το ητ. Ρουφώντας, μικρά σταγονίδια υγρού έπεφταν στη γλώσσα μου. Οι συμβουλές των παλαιών ήταν άκρως χρήσιμες και διαφωτιστικές. Ευχαριστώ πολύ.
υγ. Γιατί δεν είχα πάρει νωρίτερα ητ? Μη ξαναδώ κτ ούτε ζωγραφιστό, και κυρίως μη ξαναμυρίσω κτ.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #339 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 21:07 »
Το η.τ. θέλει αργή και μακρόσυρτη τζούρα. Οι απότομες τζούρες σε στιλ κ.τ. μπορεί να φέρουν και σταγονίδια από υγρό που δεν έχει ατμοποιηθεί. Αυτό μπορεί να συμβεί και όταν πέφτει η απόδοση της μπαταρίας ή του ατμοποιητή και δεν ατμοποιείται καλά το υγρό.
Όσο πιο πολύ νικοτίνη περιέχει το υγρό, τόσο πιο καυστικό είναι για τη γλώσσα και το λαιμό.

Αποσυνδεδεμένος jds651

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #340 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 22:11 »
Kαλησπέρα στο forum.exo ένα "μικροπροβλιματακι" να μοιραστώ μαζί σας και να ακούσω αν έχει συμβεί αυτό σε κάποιον άλλο.ατμίζω εδώ και 6 μήνες ακατάπαυστα  :yes:με διαφορους ατμό αλλα πιο πολλή με τον hybrid-e.Tis τελευταίες 40 μέρες όμως ανακάλυψα το EGO-w και θα έλεγα τον ερωτεύτηκα κύριος για τον ζεστό ατμό που paragei.o ζεστός αυτός ατμός όμως άρχισε σιγά σιγά να μου δημιουργεί φλέματα στον λαιμό.ελαφριά δυσκολία κατάποσης και ειδικά το βραδυ, με συνέπεια να πίνω συνεχώς νερό.λέω ότι κατά 80% μπορεί να ευθύνεται ο ζεστός ατμός γιατί από εχτές που το γύρισα πάλι σε hybrid-e και έναν giant που έχω ο λαιμός καθάρισε.παρακαλώ τα φώτα σας .

Sημειώνω ότι οι ατμό ήταν πάντα καθαροί ,και τα υγρά είναι δικά μου, με 65%pg 25%vg 5%νερό 5%aroma...αυτό το μίγμα έχω μόνιμα. :yes:
 :bye:

O ego-w όπως και ο apoloe Α-580  έχουν μια δικά τους φιλοσοφία όπως κάθε Ατμο. Όπως θα έχεις δει υπάρχει μεγάλη κατανάλωση υγρού άρα περισσότερος Ατμός .
Ίσως και να έκανες από μόνος σου παραπάνω κατανάλωση.
 Μεγαλύτερη κατανάλωση Γλυκολης = μεγαλύτερη κατανάλωση Νερού. Εκεί οφείλονται και τα Λευκά φλέματα που έχεις . ΕΓΩ χρησιμοποιώ τoν A-580(Ego-w) 6 μήνες . 
 Και όπως αναφερει και ο Αtmos
( Το η.τ. θέλει αργή και μακρόσυρτη τζούρα)-Ειδικά στους τύπους (ClearDome)
 Πραγματικά το απολαμβάνω το βράδυ που είμαι πιο ήρεμος από το stress της Δουλειάς . Πολύ αργή και απαλή Τζούρα.
Ήταν για μένα και μια ευκαιρία που κατάφερα και το εριξα στα 6mg

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #341 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 22:50 »
Επειδη  δεν το είδα πουθενα ως παρενέργεια, και επειδη δεν είμαι κθόλου σίγουρος οτι φταίει το ΗΤ και όχι κάποια ίωση ας πούμε, αλλα θα ρωτήσ ετσι κι αλλιως!
ΑΕΡΟΦΑΓΙΑ και ΕΡΕΘΙΣΜΟΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ.
Ατμιζω μόλς 5 μέρες, αλλα με το πάθος του νεοφώτιστου, ήτοι ΠΟΛΥ. Τα πρώτα υγρα που πήρα ήταν Decadence  στα 8mg, και πηρα χτες και Flavour Art στα 18mg. Απο χτές με τα νέα υγρά, (?) αν και ανακατεμενα και αραιωμενα συνηθως φαίνεται σαν να εχω αεροφαγία, ρεψίματα, και καούρες. Ενεκα της εποχής ίσως δεν εχει καμμιά σχεση αλλα εχει παρατηρήσει κανείς κάτι παρόμοιο?

Αποσυνδεδεμένος aelaras

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
  • 306DCA,vision eternity,,A7,AIOLOS,AGA-Tv2,GINI..
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #342 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 23:32 »
O ego-w όπως και ο apoloe Α-580  έχουν μια δικά τους φιλοσοφία όπως κάθε Ατμο. Όπως θα έχεις δει υπάρχει μεγάλη κατανάλωση υγρού άρα περισσότερος Ατμός .
Ίσως και να έκανες από μόνος σου παραπάνω κατανάλωση.
 Μεγαλύτερη κατανάλωση Γλυκολης = μεγαλύτερη κατανάλωση Νερού. Εκεί οφείλονται και τα Λευκά φλέματα που έχεις . ΕΓΩ χρησιμοποιώ τoν A-580(Ego-w) 6 μήνες . 
 Και όπως αναφερει και ο Αtmos
( Το η.τ. θέλει αργή και μακρόσυρτη τζούρα)-Ειδικά στους τύπους (ClearDome)
 Πραγματικά το απολαμβάνω το βράδυ που είμαι πιο ήρεμος από το stress της Δουλειάς . Πολύ αργή και απαλή Τζούρα.
Ήταν για μένα και μια ευκαιρία που κατάφερα και το εριξα στα 6mg

η αλήθεια είναι ότι το έσκιζα ligaki.h μάλλον δεν το άφηνα k καθόλου :tongue_smilie:.αλλα έτσι ατμίζω 6 μήνες τώρα.πάντως δεν το είχα σκεφτεί ότι δίνει παραπάνω ατμό.όντως έχεις δίκιο σ αυτό.οποτε μάλλον θα παραμείνω στον w k θα προσπαθήσω να ατμίζω λίγο πιο συγκρατημένα :)..γλυκόλη παραπάνω όταν λες εννοείς την vg έτσι?..αν είναι η vg που φέρνει τα κολλώδη άσπρα φλέματα <mliaxxx> θα φτιάξω 85%pg να δούμε  ;)

Αποσυνδεδεμένος zzooii

  • *
  • 90
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Vape, vape, vape! (since 24.11.11)
    • Facebook
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #343 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 23:57 »
Το η.τ. θέλει αργή και μακρόσυρτη τζούρα. Οι απότομες τζούρες σε στιλ κ.τ. μπορεί να φέρουν και σταγονίδια από υγρό που δεν έχει ατμοποιηθεί. Αυτό μπορεί να συμβεί και όταν πέφτει η απόδοση της μπαταρίας ή του ατμοποιητή και δεν ατμοποιείται καλά το υγρό.
Όσο πιο πολύ νικοτίνη περιέχει το υγρό, τόσο πιο καυστικό είναι για τη γλώσσα και το λαιμό.
Ευχαριστώ πολύ... Χρησιμότατη συμβουλή. Είναι πολύ πιο ωραίο έτσι -αργή και μακρόσυρτη τζούρα... Το κάψιμο στη γλώσσα μου έχει σχεδόν ''επουλωθεί΄΄ τελείως.

Αποσυνδεδεμένος nikopol21

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #344 στις: Νοεμβρίου 29, 2011, 09:05 »
Καλησπερα και απο εμενα ...ειμαι ατμιστης εδω και 1,5 εβδομαδα περιπου.....δεν συζηταω για τα οφελη του ΗΤ......Εχω ενα Nobacco giant με Nobacco υγρα 11mg..
Ενω ΠΟΤΕ δεν ειχα προβλημα με τα χειλια μου.....αυτη την στιγμη ειναι χαλια.....πραγμα το οποιο το επαθα απο την 5η μερα....προσπαθω να μην τραβαω γενικα αποτομες τζουρες...και πλενω το στομιο 2-3 φορες την ημερα....αλλα δεν ξερω τι να κανω...Οχι οτι ειναι κατι.....ελπιζω να περασει....το εχει παθει κανεισ αυτο?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8359 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180685 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34002 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536430 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59826 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237586 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 593 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15759 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136162 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085358 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35436 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10283 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12