vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

554 επισκέπτες, 5 χρήστες
Tem, camber, manoslykos, Jorge, thanos1071

Twitter

Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες

Αποσυνδεδεμένος Menelaos

  • **
  • 115
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #255 στις: Οκτωβρίου 28, 2011, 11:44 »
το ΗΤ θελει μακροσυρτες και αργες τζουρες να το ευχαριστιεσαι :yes:
τωρα τι αλλο να φταιει??? :dontknow:
ελλατωσε την νικοτινη :sign_trelaaa:

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #256 στις: Οκτωβρίου 28, 2011, 13:01 »
Η δικιά μου εμπειρία είναι όταν ατμίζω υγρά με υψηλή περιεκτικότητα σε νικοτίνη το παθαίνω αυτό. Παθαίνω κάτι σαν φαρυγγίτιδα. Δεν συμβαίνει με όλα τα υγρά αλλά είναι σχεδόν κανόνας.

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #257 στις: Οκτωβρίου 28, 2011, 13:08 »
Και η δικιά μου εμπειρία ειναι όταν ατμιζω χαμηλής περιεκτικότητας σε νικοτίνη με πονάει ο λαιμός και τα μαγούλα απο το ρούφα ρούφα   :lotpot:

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #258 στις: Οκτωβρίου 28, 2011, 13:31 »
Και η δικιά μου εμπειρία ειναι όταν ατμιζω χαμηλής περιεκτικότητας σε νικοτίνη με πονάει ο λαιμός και τα μαγούλα απο το ρούφα ρούφα   :lotpot:

Ετσι και μενα.Χωρια που μου πεταγονται τα ματια εξω απο το πολυ ρουφα.

Αποσυνδεδεμένος Andreass

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #259 στις: Οκτωβρίου 28, 2011, 17:38 »
Και η δικιά μου εμπειρία ειναι όταν ατμιζω χαμηλής περιεκτικότητας σε νικοτίνη με πονάει ο λαιμός και τα μαγούλα απο το ρούφα ρούφα   :lotpot:
Με τα dual coils διαπίστωσα ότι θέλει πολύ λιγότερο ρούφα ρούφα .

Αποσυνδεδεμένος annajohn

  • *
  • 8
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #260 στις: Οκτωβρίου 31, 2011, 13:13 »
γεια σας......ειμαι ατμιστρια μια Βδομάδα περίπου και εκτός απ ολα τα καλα που εχω παρατηρήσει απ το κόψιμο του τσιγάρου εχω παρατηρήσει κ κατι κακό απ το η.τ. .........η γλώσσα μου πονάει μονίμως στο μπροστινό σημείο και εχει περίεργη υφή...... συμβαίνει αυτο κ σε κανέναν άλλο;;;; κ ξέρει κανείς γτ συμβαίνει αυτό ;;;;; :confused1:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #261 στις: Οκτωβρίου 31, 2011, 13:52 »
γεια σας......ειμαι ατμιστρια μια Βδομάδα περίπου και εκτός απ ολα τα καλα που εχω παρατηρήσει απ το κόψιμο του τσιγάρου εχω παρατηρήσει κ κατι κακό απ το η.τ. .........η γλώσσα μου πονάει μονίμως στο μπροστινό σημείο και εχει περίεργη υφή...... συμβαίνει αυτο κ σε κανέναν άλλο;;;; κ ξέρει κανείς γτ συμβαίνει αυτό ;;;;; :confused1:
Δεν το εχω ακουσει ξανα αυτο  :hmmm: :hmmm: Μηπως ανεβαινει πολυ υγρο κ ετσι εχεις καποια αλλεργια κ πειραξε την γλωσσα σου? 

Αποσυνδεδεμένος annajohn

  • *
  • 8
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #262 στις: Οκτωβρίου 31, 2011, 14:08 »
δεν ξέρω  :confused1: μα και εγώ δν ειχα ξανά διαβάσει εδω να χει κάποιος τετειο σύμπτωμα......παντος σπυράκια κ.α. που εμφανίζουν αλλοι λογο αλλεργίας  pg (που ατμιζω κ εγώ) δν έχω..... :-\

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #263 στις: Οκτωβρίου 31, 2011, 14:11 »
δεν ξέρω  :confused1: μα και εγώ δν ειχα ξανά διαβάσει εδω να χει κάποιος τετειο σύμπτωμα......παντος σπυράκια κ.α. που εμφανίζουν αλλοι λογο αλλεργίας  pg (που ατμιζω κ εγώ) δν έχω..... :-\
Κοιταξε, αν σε ποναει? κ ειναι μονο λιγες μερες? ισως να εφαγες κατι κ να σε εχει πειραξει ναι? αν οχι? καλο θα ειναι να σκεφτεις αν αυτο σου συνεβη οταν ξεκινησες το ατμισμα, αν ναι? εχει να κανει σιγουρα με αυτο κ ισως να εισαι αλλεργικη στο επιστομιο? Εγω ειμαι αλλεργικη σε πλακστικα ποτηρια κ καλαμακια!
Λιγο παραξενο μα?????? τι να πεις? Ευτυχως που δεν εχω προβημα με το επιστομιο του ητ!!!!

 ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #264 στις: Οκτωβρίου 31, 2011, 14:13 »
Ισως να αντιδρα η γλωσσα στο υγρο . Η δικη μου γλωσσα , απο μπεζ-καφε εγινε κατακοκκινη απο τον 1ο μηνα !!  Ετσι   :tongue_smilie:  Κι απο τσοχα σε βελουδο !!

Αποσυνδεδεμένος annajohn

  • *
  • 8
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #265 στις: Οκτωβρίου 31, 2011, 14:23 »
δν νομίζω να ναι απ κάποιο φαγητό ...ναι μόλις άρχισα το ατμιζμα (μισή μέρα μετά περίπου) άρχισε κ ο πόνος/τσούξιμο......τωρα για το επιστόμιο εκτος απ το οτι δν το ακουμπαω στη γλώσσα μ ειναι απ καουτσουκ (αν δν κανω λαθος) κ σιγουρα δν ειμαι αλεργικη στο καουτσούκ...... πφφφ ολα τα περίεργα σε μενα τυχαίνουν.....θα διξει στο μελλον  :-\ ευχαριστώ πολύ πάντως  DARK ANGEL κ nassos33 που απαντησατε :) :)

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #266 στις: Οκτωβρίου 31, 2011, 14:39 »
δν νομίζω να ναι απ κάποιο φαγητό ...ναι μόλις άρχισα το ατμιζμα (μισή μέρα μετά περίπου) άρχισε κ ο πόνος/τσούξιμο......τωρα για το επιστόμιο εκτος απ το οτι δν το ακουμπαω στη γλώσσα μ ειναι απ καουτσουκ (αν δν κανω λαθος) κ σιγουρα δν ειμαι αλεργικη στο καουτσούκ...... πφφφ ολα τα περίεργα σε μενα τυχαίνουν.....θα διξει στο μελλον  :-\ ευχαριστώ πολύ πάντως  DARK ANGEL κ nassos33 που απαντησατε :) :)
Θα δεις, οτι κ αν ειναι? θα περασει!!! Ισως απλα να αντιδραει τωρα ο οραγανισμος σου σε κατι νεο οπως το ατμισμα αλλα δεν θα κρατησει αυτο για πολυ. :)

Αποσυνδεδεμένος greekfury

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #267 στις: Οκτωβρίου 31, 2011, 21:02 »
Σου εχω την λυση γιατι το παθαινα και εγω.Λοιπον παιρνεις ενα detol αρχικα και μια φορα την μερα πλενεις το πιπακι.Τωρα αν πονας ακομα παιρνεις απο το φαρμακειο tandum το οποιο ειναι σαν το listerine αλλα πολυ πιο "light"δεν καιει και το προτινουν οδοντιατροι.Εμενα προσωπικα μου περασε την τριτη μερα.Δεν ξερω αν μαζευε μικροβια  αν ατμιζεις 3-4 μερες χωρις να το καθαρισεις ή κατι τετοιο παντως εγω το ελυσα ετσι το προβλημα...

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #268 στις: Οκτωβρίου 31, 2011, 21:05 »
Ισως να αντιδρα η γλωσσα στο υγρο . Η δικη μου γλωσσα , απο μπεζ-καφε εγινε κατακοκκινη απο τον 1ο μηνα !!  Ετσι   :tongue_smilie:  Κι απο τσοχα σε βελουδο !!

νασσο εγω εχω αυτο με το η.τ στην γλωσσα την ακουω λιγο καποιες φορες ομως και οχι
παντα ξερενεται ευκολα και δεν μπορω να καταλαβω γευση
..κ εχω παρατηρησει κ μια ξυροτητα στα χειλη μου και βαζω liposan ...

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Παρατηρήσεις, συζητήσεις για πιθανές παρενέργειες
« Απάντηση #269 στις: Οκτωβρίου 31, 2011, 22:28 »
....μονο VG και τα χειλη ειναι σαν να βαζεις λιποζαν ::)
Εγω εβαζα ολο το χρονο και τωρα δεν το χρειαζομαι ::) 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8381 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180754 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34036 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536665 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59887 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237730 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 603 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15899 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136178 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085404 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35469 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10321 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12