vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος nikoshat

  • **
  • 169
  • Χαμογελάστε σήμερα...το αύριο θα είναι χειρότερο.
Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #60 στις: Απριλίου 03, 2012, 22:03 »

Φιλη Χελιδονι μην αγχωνεσε.
Εγω στη θεση σου δεν θα βιαζομουν, οπως ειπε και ενας φιλος πιο πανω, εγω στη θεση σου θα πηγαινα στο περιπτερο και θα εδινα στον εαυτο μου τον απαιτουμενο χρονο να ψαξει για τον ιδανικο ατμοποιητη (χωρις αγχος).

Τωρα ξερεις τον δρομο... :thumbup_move_2:

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #61 στις: Απριλίου 03, 2012, 22:04 »
παιδια ευχαριστω πολυ για τη συμπαρασταση!!το παλευω ακομα και δεν εχω αγγιξει κ.τ!!!!(καμμια φορα το λιγουρευομαι -αχ...αλλα ελπιζω να μην υποκυψω..)
οσον αφορα τους νεους ατμοποιητες εχω να πω τα εξης:ο ego w εχει καλυτερη γευση και χτυπημα αλλα μπουκωνει πολυ γρηγορα(στις 2-3 τζουρες) και υπαρχουν υδρατμοι(!) στην τρυπουλα που ειναι η αντισταση.Επισης υπερθερμαινεται το επιστομιο.Kαμμια διαρροη απολυτως στην μπαταρια
Ο CE4 αντιθετα παρατηρησα οτι εχει διαρροη στην μπαταρια αν ειναι πολυ σφιχτα βιδωμενος(ή τουλαχιστον μόνο εκεί μπόρεσα να το αποδώσω).Σε γενικες γραμμές ομως ατμιζω κανονικα.
Εχω και 3 ερωτησεις που δεν ξέρω σε ποιο ποστ να τις εντάξω
1.υπαρχει καποιο λινκ εδω ή καποια ιδεα για να δω πως θα καθαρισω αυτους τους 2 ατμοποιητες αλλα ΧΩΡΙΣ να βγαζω φυτιλια αντιστασεις κλπ γιατι δεν το χω καθολου με την μηχανικη και τα μαστορεματα?
2.Αν θελω να αγοράσω μια αλλη μπαταρια έχει σημασια ποιας εταιρεια θα ειναι?πχ.εγω εχω τον ego-w της vapormania.Θα πρεπει να αγορασω απο την vapormania παλι την μπαταρια?Δεν θα ηθελα να αγορασω και φορτιστη αφου εχω ηδη τον εναν!Αν την αγορασω απο αλλη εταιρεια θα ταιριαζει ή θα κανω ζημια?
3.Το υγρο(ιδιαιτερα στον CE4) οσο περνανε οι μερες σκουραινει και παιρνει το σκουρο χρωμα της καραμελας.Ειναι φυσιολογικο αυτο?Καπου εδω μεσα διαβασα αλλα δεν μπορω να το ξαναβρω οτι ειναι πιθανον να ειναι απο τα υλικα που βρισκονται στον ατμοποιητη??αν ειναι ετσι δε μου ακουγεται και πολυ υγιεινο..Χρησιμοποιω μονο VG της flavourart(αν εχει καποια σημασια)

1. Εχει μηχανη αναζητησης αριστερα στην οθονη ... γραψε π.χ. eGo-W και θα σου βγαλει αποτελεσματα για τον w...   :yes:
2. Ολες οι eGo μπαταριες ταιριαζουν κανονικα απο οποια εταιρεια και αν ειναι επισης ταιριαζουν ολοι  οι φορτιστες eGo σε ολες τις μπαταριες eGo απο οποια εταιρεια και αν ειναι.... :yes:
3. Ποσες μερες το εχεις το υγρο μεσα στον CE4??????????????????   :o :o

Αποσυνδεδεμένος Helidoni

  • *
  • 25
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #62 στις: Απριλίου 03, 2012, 22:07 »
μερσι!:)
εεε 2 μερες ,καμμια φορα και 3!πολυ ειναι ε?

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #63 στις: Απριλίου 03, 2012, 22:09 »
πραγματικα δεν ξερω... :dontknow:
εχω δει σε eGo-W να σκουραινει το υγρο αλλα σε CE4 πρωτη φορα το ακουω...
Εγω ετσι κι αλλιως δεν κραταω ποτε τοσο καιρο υγρο μεσα σε ατμο η σε τανκ... Ατμιζω αρκετα ml την ημερα...  :-\

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #64 στις: Απριλίου 03, 2012, 22:21 »
σκουραινει...εαν κανεις επισκευη με αλλη αντισταση-φιτιλι δεν ξανασκουραινει
μαλον το μαμα σετ αφηνει πολλα καταλοιπα στην επαφη του με το υγρο..

Αποσυνδεδεμένος ponstan

  • **
  • 255
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...με vv by SEB
Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #65 στις: Απριλίου 03, 2012, 22:28 »
Κ.Τ  :nope: :nope: :nope: :nope: :nope:

Αποσυνδεδεμένος Helidoni

  • *
  • 25
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #66 στις: Απριλίου 03, 2012, 22:34 »
σκουραινει...εαν κανεις επισκευη με αλλη αντισταση-φιτιλι δεν ξανασκουραινει
μαλον το μαμα σετ αφηνει πολλα καταλοιπα στην επαφη του με το υγρο..

ποσειδώνα..μη με παρεξηγήσεις αλλα δεν κατάλαβα..εννοεις να αλλάξω αντισταση και φυτίλι?δεν υπαρχει περιπτωση και μονο που το σκεφτηκα αγχωθηκα..
what is μαμα σετ?καταλοιπα απο τι?

Αποσυνδεδεμένος BABIS1098

  • *****
  • 1981
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #68 στις: Απριλίου 03, 2012, 22:44 »
ποσειδώνα..μη με παρεξηγήσεις αλλα δεν κατάλαβα..εννοεις να αλλάξω αντισταση και φυτίλι?δεν υπαρχει περιπτωση και μονο που το σκεφτηκα αγχωθηκα..
what is μαμα σετ?καταλοιπα απο τι?

το ασχημο αυτο φαινομενο το εχω παρατηρησει σε δικο μου ατμο και της αδερφης μου και του κολητου μου
εμενα δεν ξανασκουρηνε απο τη στιγμη που εβαλα καινουργιο φιτιλι και αντισταση...
υπαρχει ολοκληρο θεμα για επισκευη-βελτιωση του ce..
καταλοιπα εννοω καρβουνιλα που μεταφερεται στο υγρο...μεσω του φιτιλιου που ερχεται συνεχεια σε επαφη με το υγρο....
στην αδερφη μου βελτιωθηκε αυτο το φαινομενο υστερα απο μερικα μπανακια με ζεστο νερο...
για να μη σε παρω στο λαιμο μου μετα τα μπανακια ..υστερα απο 2-3 μερες η ιδια παραπονεθηκε οτι μειωθηκε το χτυπημα..
στο διαταυτα...πρεπει δυστηχως να κανεις επισκευη... :-\
η να ζησεις με αυτο

Αποσυνδεδεμένος Helidoni

  • *
  • 25
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #69 στις: Απριλίου 03, 2012, 22:53 »
οκ..αντεληφθην!:)θα το κανω μπανιο!επειδη το ειδα και σε αλλα ποστ να το λενε..ομως το νερο δεν μπορει να κανει ζημια ειδικα εκει στο σημειο που κουμπωνει η μπαταρια?πως μπορεις να εισαι σιγουρος οτι εχει στεγνωσει καλα?(ελπιζω οτι δε ρωταω χαζομαρες ε?)

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #70 στις: Απριλίου 03, 2012, 23:03 »
θα το φυσηξεις πολυυυυυυυυυυυ καλααααααααααααα..αστο αλλο το βραδυ να στεγνωσει καλυτερα...και μετα θελει στρωσιμο....καμια 20αρια τζουρες μεχρι να αρχισει να τροφοδοτει μονο υγρο το φυτιλι και οχι και νερο μαζι...

Αποσυνδεδεμένος omavros

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
  • ατμιστε...χχχ... γιατι χανομαστε

Αποσυνδεδεμένος hail

  • *
  • 60
  • Φύλο: Άντρας
  • φορτίζω-γεμίζω-ατμίζω
Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #72 στις: Απριλίου 09, 2012, 19:50 »
Tώρα που τα χελιδόνια έρχονται
είναι καλό που μένεις και συ μαζί μας Helidoni!! :) :)

Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #73 στις: Απριλίου 09, 2012, 22:47 »
μην το βαζετε κατω..και εμενα μου πηρε κανα δυο μηνες μεχρι να βρω τον σωστο συνδυασμο σε αυτο πο εψαχνα! κανονικο τσιγαρο ποτε πια!!!  :nope:

Αποσυνδεδεμένος argibarek

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #74 στις: Απριλίου 09, 2012, 23:07 »
Προσπαθησε φιλε μου μηπως ανεβασεις την νικοτινη και κανεις δουλεια  ;)  :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 0 7 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:21
από Tem
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8736 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181197 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34256 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537707 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60207 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238383 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 704 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16525 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 137086 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085754 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35698 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro