vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος Discordia

  • **
  • 358
  • Φύλο: Άντρας
  • Εμπόριο όπλων και Εgo-T. Προσιτές τιμές, Εχεμύθεια
Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #45 στις: Μαρτίου 30, 2012, 21:52 »
Μπράβο Helidoni :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #46 στις: Μαρτίου 30, 2012, 21:53 »
 ;) Helidonaki ο επιμενων νικα :thumpup: :bye:

Αποσυνδεδεμένος SavvasVap

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #47 στις: Μαρτίου 30, 2012, 21:57 »
Helidoni άνοιξε  τα φτερά σου και πέτα μακριά....
Όλα είναι στο μυαλό..... ;)

Αποσυνδεδεμένος danys620

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #48 στις: Μαρτίου 30, 2012, 22:33 »
Helidoni Δυνατα και μακρια απο κ.τ ο διαβολας πολλες φορες θα στο φερνει στο κεφαλι, το θεμα ειναι να του πας κοντρα,και μην αφησεις τον..... να σε ξαναριξει.Ουτε συναντησης ουτε πολλα πολλα δυσκολα, για εμενα το καλυτερο και αυτο που με βοηθησε και εμενα ειναι ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ και οσα ατομα το περιβαλουν(και οποτε μου δινεται η ευκαιρεια τους ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ)!!!!Να παρακολουθης το φορουμ συνατμιστρια,ιδικα τωρα στην αρχη καθημερινα αν μπορεις,να συμετεχεις αν θες, και γενικα να ψαχνεσαι πως θα απολαμβανεις το Η.Τ πιο κοντα στα γουστα σου,που σιγουρα θα το βρεις...θελει λιγες δοκιμες λιγο φορουμ και διαθεση!
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!

Αποσυνδεδεμένος SPAWN

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
  • υπερ-ατμιστης!!! ψαχνομαι για μοντα...με τρελα!!!
Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #49 στις: Απριλίου 01, 2012, 02:01 »
για σου Helidoni μην απογοητέυεσε  :sign_psyxraimia: βρες κανέναν τσακαλοτό Σαλονικιό που κατέχει το άθλημα να σε βοηθήσει ψάξε και λίγο μέσα στο φόρουμ (θα πήξεις λίγο αλλά θα τη βρεις σιγά σιγά την άκρη... :D)και άσε το κ......ρο....... 
 :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος mitsos_82

  • **
  • 236
  • Φύλο: Άντρας
  • Devil Or The Blue Cat's Song
Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #50 στις: Απριλίου 01, 2012, 02:04 »
Εγώ είμαι εδώ  :))

Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #51 στις: Απριλίου 03, 2012, 13:46 »
Προσωπικά δεν τρέφω εκτίμηση στο συγκεκριμένο μοντέλο.
Θα έπρεπε να αρχίσεις με EGO-T.
Κάνε εναν κόπο να δείς στο www................gr
Εχουν σπάσει τις τιμές στα δύο λόγω Πάσχα.


Διαγραφή ιστότοπου!!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 03, 2012, 14:11 από jeke04 »

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #52 στις: Απριλίου 03, 2012, 14:01 »
Ειρηνη Ημην τέκνα μου!
Πείτε του παιδιου να πάρει εναν Άη Μήστ (μεγάλη η χάρη Του) και να νιωσει τον ατμο τον θαυματουργό... :yes:

 :laugh1: :laugh1: :laugh1:


Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #53 στις: Απριλίου 03, 2012, 14:13 »
Το θέμα θεωρήστε το λήξαν.
Θα παρακαλούσα να συνεχίσετε την συζήτηση χωρίς έριδες!
Κάποια μνμ διαγράφηκαν.

Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #54 στις: Απριλίου 03, 2012, 14:18 »
Μου αποδίδετε προθέσεις που δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.
Ο χρόνος μου είναι περιορισμένος και αυτή είναι η αιτία της μικρής παρουσίας
μου στο site.
Ετυχε να εξυπηρετηθώ απο το συγκεκριμένο site και γι'αυτό το προτείνω.
Εχω -μεταξύ άλλων- ένα EGO-T από αυτούς και δεν έχω αλλάξει ατμοποιητή εδώ και δύο μήνες.
Το οτι μπαίνω επώνυμα, νομίζω σημαίνει κάτι.
Ελπίζω να μην με παρεξηγήσετε και θα προσπαθήσω να μπαίνω συχνότερα

Αποσυνδεδεμένος vzol48

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
  • Βαστατε....θα γλυτωσουμε...
Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #55 στις: Απριλίου 03, 2012, 20:23 »
Ειρηνη Ημην τέκνα μου!
Πείτε του παιδιου να πάρει εναν Άη Μήστ (μεγάλη η χάρη Του) και να νιωσει τον ατμο τον θαυματουργό... :yes:

 :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Μαλλον ειμαι οφ τοπικ αλλα...προχθες πηρα Αι Μηστ....2η -3η τζουρα.....καμενο.....Αλλαξα φυτιλακι....καμενο....εριξα και μια σταγονα στην αντισταση...καμενο....Θα μου τον αλλαξουν;  :-[
 :-[Και παλι συγνωμη αν χαλαω την κουβεντα....αλλα δεν μπορω να βρω το σχετικο θεμα.... :-[

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #56 στις: Απριλίου 03, 2012, 20:31 »
Τα πάντα για τον Άγιο εδώ http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,4448.0.html

Αποσυνδεδεμένος vzol48

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
  • Βαστατε....θα γλυτωσουμε...
Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #57 στις: Απριλίου 03, 2012, 21:41 »
Ευχαριστω φιλε..... :)

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #58 στις: Απριλίου 03, 2012, 21:49 »
Παρακαλώ!  :bow:

Αποσυνδεδεμένος Helidoni

  • *
  • 25
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: απογοητευτηκα, κουραστηκα και θελω ενα κ.τ.
« Απάντηση #59 στις: Απριλίου 03, 2012, 22:01 »
παιδια ευχαριστω πολυ για τη συμπαρασταση!!το παλευω ακομα και δεν εχω αγγιξει κ.τ!!!!(καμμια φορα το λιγουρευομαι -αχ...αλλα ελπιζω να μην υποκυψω..)
οσον αφορα τους νεους ατμοποιητες εχω να πω τα εξης:ο ego w εχει καλυτερη γευση και χτυπημα αλλα μπουκωνει πολυ γρηγορα(στις 2-3 τζουρες) και υπαρχουν υδρατμοι(!) στην τρυπουλα που ειναι η αντισταση.Επισης υπερθερμαινεται το επιστομιο.Kαμμια διαρροη απολυτως στην μπαταρια
Ο CE4 αντιθετα παρατηρησα οτι εχει διαρροη στην μπαταρια αν ειναι πολυ σφιχτα βιδωμενος(ή τουλαχιστον μόνο εκεί μπόρεσα να το αποδώσω).Σε γενικες γραμμές ομως ατμιζω κανονικα.
Εχω και 3 ερωτησεις που δεν ξέρω σε ποιο ποστ να τις εντάξω
1.υπαρχει καποιο λινκ εδω ή καποια ιδεα για να δω πως θα καθαρισω αυτους τους 2 ατμοποιητες αλλα ΧΩΡΙΣ να βγαζω φυτιλια αντιστασεις κλπ γιατι δεν το χω καθολου με την μηχανικη και τα μαστορεματα?
2.Αν θελω να αγοράσω μια αλλη μπαταρια έχει σημασια ποιας εταιρεια θα ειναι?πχ.εγω εχω τον ego-w της vapormania.Θα πρεπει να αγορασω απο την vapormania παλι την μπαταρια?Δεν θα ηθελα να αγορασω και φορτιστη αφου εχω ηδη τον εναν!Αν την αγορασω απο αλλη εταιρεια θα ταιριαζει ή θα κανω ζημια?
3.Το υγρο(ιδιαιτερα στον CE4) οσο περνανε οι μερες σκουραινει και παιρνει το σκουρο χρωμα της καραμελας.Ειναι φυσιολογικο αυτο?Καπου εδω μεσα διαβασα αλλα δεν μπορω να το ξαναβρω οτι ειναι πιθανον να ειναι απο τα υλικα που βρισκονται στον ατμοποιητη??αν ειναι ετσι δε μου ακουγεται και πολυ υγιεινο..Χρησιμοποιω μονο VG της flavourart(αν εχει καποια σημασια)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8726 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181189 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34246 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537679 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60191 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238355 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 699 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16509 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136832 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085739 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35682 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10567 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12