vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

229 επισκέπτες, 1 χρήστης
Jorge

Twitter

ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ ΑΠΟ ΜΗ ΕΙΔΙΚΟΥΣ

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ ΑΠΟ ΜΗ ΕΙΔΙΚΟΥΣ
« Απάντηση #45 στις: Απριλίου 09, 2012, 02:04 »
 :) Dolmas μια απο τα ιδια, :yes: καπνιζα 6-7 στριφτα,γυνμαζωμε 2ωρεσ καθημερηνα,προβλημα υγειασ κανενα,απλα δεν ηθελα αλλο τσιγαρο με πηραζε αυτην η μυρουδια που ειχα μετα,αισθανομουν οτι βρομουσα ολοκληρωσ και αυτο με πειραζε παρα πολυ :bye:

Απ: ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ ΑΠΟ ΜΗ ΕΙΔΙΚΟΥΣ
« Απάντηση #46 στις: Απριλίου 21, 2012, 22:01 »

Σκέψου το κ.τ. σαν τον μεγαλύτερο εχθρό σου.
Έχω αρχίσει το άτμισμα 4 μήνες, έχω τα κ.τ. στο κομοδίνο αλλά δέν εχω καπνίσει ούτε ένα. Ειμαι περίφανη για αυτό.
Και εσύ είμαι σίγουρη οτι μπορείς. Νομίζω οτι το μυστικό είναι το ποσοστό νικοτίνης που ατμίζεις.
Καλή επιτυχία ! :)
  :thumpup:
Σωστά πρέπει να το αντιμετωπίσεις σαν εχθρό και όχι σαν σύμμαχο  :)

Αποσυνδεδεμένος STYLIANOS

  • ***
  • 725
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν ΙΜΕΟ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ
Απ: ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ ΑΠΟ ΜΗ ΕΙΔΙΚΟΥΣ
« Απάντηση #47 στις: Μαΐου 19, 2012, 03:35 »
σήμερα μετά από 1 μήνα χωρίς τσιγάρο δυστυχώς κύλισα και έκανα 1 στριφτό
αυτό που με προβληματίζει δύστυχος είναι ότι ούτε μου βρώμισε ούτε μου ξίνισε άπλα με ευχαρίστησε πολύ
ΔΥΣΤΙΧΌΣ

Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1931
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Απ: ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ ΑΠΟ ΜΗ ΕΙΔΙΚΟΥΣ
« Απάντηση #48 στις: Μαΐου 19, 2012, 03:38 »
 :hmmm: :hmmm:
να το προσέξεις αυτό!!!! ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΥΛΙΣΕΙΣ!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος adamtsik

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ ΑΠΟ ΜΗ ΕΙΔΙΚΟΥΣ
« Απάντηση #49 στις: Μαΐου 19, 2012, 03:44 »
Φίλε Στέλιο κάτσε καλά. Έξι μήνες έχουν περάσει κι ούτε να το μυρίσω δεν θέλω. Τρία πακέτε κάπνιζα. 'Ελα δίπλα στα Σκυλάδικα να σου αφιερώσουμε κανένα τραγούδι  :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ ΑΠΟ ΜΗ ΕΙΔΙΚΟΥΣ
« Απάντηση #50 στις: Μαΐου 19, 2012, 03:48 »
σήμερα μετά από 1 μήνα χωρίς τσιγάρο δυστυχώς κύλισα και έκανα 1 στριφτό
αυτό που με προβληματίζει δύστυχος είναι ότι ούτε μου βρώμισε ούτε μου ξίνισε άπλα με ευχαρίστησε πολύ
ΔΥΣΤΙΧΌΣ
:whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip:

Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ ΑΠΟ ΜΗ ΕΙΔΙΚΟΥΣ
« Απάντηση #51 στις: Μαΐου 19, 2012, 03:50 »
σήμερα μετά από 1 μήνα χωρίς τσιγάρο δυστυχώς κύλισα και έκανα 1 στριφτό
αυτό που με προβληματίζει δύστυχος είναι ότι ούτε μου βρώμισε ούτε μου ξίνισε άπλα με ευχαρίστησε πολύ
ΔΥΣΤΙΧΌΣ
μην ξανα αμαρτησεις  :yes:

Αποσυνδεδεμένος scouteraki

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ ΑΠΟ ΜΗ ΕΙΔΙΚΟΥΣ
« Απάντηση #52 στις: Μαΐου 19, 2012, 10:42 »
:hmmm: :hmmm:
να το προσέξεις αυτό!!!! ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΥΛΙΣΕΙΣ!!!!!!!!!

Και ένα και δύο και τρία τσιγάρα μπορεί να κάνεις.Όμως όπως γνωρίζεις πλέον πολύ καλά μετά από ένα μήνα ατμίσματος μιλάμε για έναν διαρκή πόλεμο απεξάρτησης από την νικοτίνη που μέχρι να κερδηθεί μπορεί να χάσουμε και μερικές μάχες.Συνέχισε/συνεχίζουμε την προσπάθεια.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ ΑΠΟ ΜΗ ΕΙΔΙΚΟΥΣ
« Απάντηση #53 στις: Μαΐου 19, 2012, 12:25 »
σήμερα μετά από 1 μήνα χωρίς τσιγάρο δυστυχώς κύλισα και έκανα 1 στριφτό
αυτό που με προβληματίζει δύστυχος είναι ότι ούτε μου βρώμισε ούτε μου ξίνισε άπλα με ευχαρίστησε πολύ
ΔΥΣΤΙΧΌΣ


ΚαλημΕΡα, αυτό δείχνει ότι δεν έχεις τελειώσει ακόμα με το κτ. Χρειάζεσαι κάτι παραπάνω από αυτά που κάνεις για να μην σε ευχαριστεί το κτ!! Δοκίμασε άλλα υγρά κ αν χρειαστεί ανέβασε κ την νικοτίνη. Εαν το θέλεις πολύ θα έρθει εκείνη η στιγμή που ένα κτ δεν θα σου λέει τίποτα.
Να προβληματίζεσαι όταν ανοίγεις μια παλιά πόρτα.... κ δεν  ξέρεις τον τρόπο να την ξανακλείσεις . :) Πίστευω τον τρόπο τον έχεις κ όλη την βοήθεια να κλείσεις μια για πάντα την πόρτα στο κτ ναι?  ;)

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ ΑΠΟ ΜΗ ΕΙΔΙΚΟΥΣ
« Απάντηση #54 στις: Μαΐου 20, 2012, 00:20 »
σήμερα μετά από 1 μήνα χωρίς τσιγάρο δυστυχώς κύλισα και έκανα 1 στριφτό
αυτό που με προβληματίζει δύστυχος είναι ότι ούτε μου βρώμισε ούτε μου ξίνισε άπλα με ευχαρίστησε πολύ
ΔΥΣΤΙΧΌΣ
Το οτι δεν εβαλες τσιγαρο στο στομα εδω και ενα μηνα, δεν σημαινει ότι έχεις απεξαρτηθει ή έχεις κόψει το κάπνισμα.
Θέλει πολύ κόπο για να απεξαρτηθεις τελειως και προπάντων μακρυά από κακοτοπιές.
Θές να μας πεις πώς έγινε και εφτασς σε αυτο το ένα στριφτό?
Συνεβη κάτι σημαντικό και είπες να το ριξεις εκει?Σε παρακίνησε κάποιος?Ησουν εξω για καφέ ή ποτό και ζήλεψες?
Μοιράσου μαζί μας αν θές το πώς εφτασες εκεί...

Αποσυνδεδεμένος tobias

  • *
  • 79
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ ΑΠΟ ΜΗ ΕΙΔΙΚΟΥΣ
« Απάντηση #55 στις: Μαΐου 20, 2012, 01:51 »
Πάντως εγώ πιστεύω πως αυτό που κάνουν κάποιοι, μετά από ένα μήνα να δοκιμάζουν κανονικό τσιγάρο είναι μεγάλο σφάλμα. Εύκολα μπορεί να σε ξαναβάλει στην κατρακύλα. Από τη στιγμή που έχεις κάτι εναλλακτικό στα χέρια σου καλύψου με αυτό. Το κάνει πιο εύκολο από το να μην έχεις τίποτα. Και ποτέ μα ποτέ μην μπεις στον πειρασμό να δοκιμάσεις έστω 1 κ.τ . Είχα κόψει το κ.τ για 5 μήνες και ένα βράδυ κάπνισα 1 κ.τ. Μέσα σε 2 μέρες κάπνιζα πάλι πακέτο. Φίλος μου το είχε κόψει για 1 χρόνο και με τον ίδιο τρόπο το ξαναξεκίνησε. Νιώθεις την ανάγκη? Τράβα ρούφα τρομπατόνε μέχρι να χορτάσεις από το ηλεκτρονικό. Ποτέ ξανά το δηλητήριο στο στόμα

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ ΑΠΟ ΜΗ ΕΙΔΙΚΟΥΣ
« Απάντηση #56 στις: Μαΐου 20, 2012, 02:23 »
και μονο που νιωθεις την επιθυμια για κ.τ πρεπει να ειναι ο συναγερμος σου οτι δεν εχεις ξεφυγει ακομα απο τον κινδυνο να ξανακυλησεις..


Αποσυνδεδεμένος STYLIANOS

  • ***
  • 725
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν ΙΜΕΟ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ
Απ: ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ ΑΠΟ ΜΗ ΕΙΔΙΚΟΥΣ
« Απάντηση #57 στις: Μαΐου 20, 2012, 03:57 »
Το οτι δεν εβαλες τσιγαρο στο στομα εδω και ενα μηνα, δεν σημαινει ότι έχεις απεξαρτηθει ή έχεις κόψει το κάπνισμα.
Θέλει πολύ κόπο για να απεξαρτηθεις τελειως και προπάντων μακρυά από κακοτοπιές.
Θές να μας πεις πώς έγινε και εφτασς σε αυτο το ένα στριφτό?
Συνεβη κάτι σημαντικό και είπες να το ριξεις εκει?Σε παρακίνησε κάποιος?Ησουν εξω για καφέ ή ποτό και ζήλεψες?
Μοιράσου μαζί μας αν θές το πώς εφτασες εκεί...
Έτσι άπλα ήθελα να τεστάρω τον εαυτό μου αν μου αρέσει ή αν αηδιάσω, πάντως σήμερα που δοκίμασα το ίδιο πράγμα ( παίζω με την φωτιά ξέρω ) με 1 prince δόξα τον θεό αηδίασα από την χαρτίλα ( το στριφτό ήταν με τα πιο λεπτά χαρτάκια )  και το άφησα στην τρίτη τζούρα

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ ΑΠΟ ΜΗ ΕΙΔΙΚΟΥΣ
« Απάντηση #58 στις: Μαΐου 21, 2012, 18:47 »
εγω εχω φτασει πολλες φορες σε σημειο να το ζηταω το κ.τ......και λογο καταστασεων και λογο που μου εσπαγε τα νευρα το η.τ......εχω κανει 3 κ.τ στο πρωτο αηδιασα.....το δευτερο το εκανα πολυ πιο ευκολα και το τριτο σαν να μην το εκοψα ποτε ενω ειχα 3 μηνες χωρις κανενα κ.τ τωρα νιωθω πολυ πιο ευαλωτη στο να κανω παλι τσιγαρο και δυσκολευομαι πολυ περισοτερο στο να το αποφυγω......το παλευω με το να ανεβαζω νικοτινη οταν το ζηταω αλλα δεν ξερω για ποσο.... :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος ενάλιος

  • *
  • 28
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ ΑΠΟ ΜΗ ΕΙΔΙΚΟΥΣ
« Απάντηση #59 στις: Μαΐου 21, 2012, 23:45 »
ταχυκαρδιες παρουσιασε κανενας μετα το κοψιμο του τσιγαρου?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9110 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42531 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 360 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34620 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557200 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181735 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 143 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8857 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538459 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60523 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238862 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1606 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12