vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

396 επισκέπτες, 4 χρήστες
Tem, paulxan, Jorge, camber

Twitter

Νεος υποψηφιος!!!

Αποσυνδεδεμένος stratos25

  • *
  • 77
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό Τσιγάρο  Enjoy e-Smoke
Απ: Νεος υποψηφιος!!!
« Απάντηση #60 στις: Μαρτίου 11, 2012, 02:51 »
Αν θες να ξεκινησεις με Halo δοκινασε το freedom το prime και το torque...ειναι ότι πιό καπνικό βγαζει η halo μαζί και το captain jack...

Να σαι καλά  Κωνσταντίνε,
τα τρία πρώτα είναι στην λίστα μου :thumpup:, μαζί με μηλαρακι για την κοπελιά,
το captain έχω διαβάσει ότι θυμίζει σε καπνό πίπας και μάλον, δεν μου κάνει..

Αποσυνδεδεμένος smoke_nomore

  • **
  • 118
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος υποψηφιος!!!
« Απάντηση #61 στις: Μαρτίου 11, 2012, 12:24 »
αυριο απογευματακι κατα πασα πιθανοτητα θα εχω στα χερια μου το ego-c  :D
για να δουμε. θα τα καταφερουμε?  :-[

ασχετο, υπαρχει τανκακι μεγαλυτερο απο αυτο του ego-c που να ειναι και συμβατο?
ρωταω γιατι βαριεμαι να γεμιζω συνεχως... :-[ :-[ ;D
(ελπιζω να μην ειπα κοτσανα  :tongue_smilie:)

Αποσυνδεδεμένος Makis S

  • **
  • 196
  • Φύλο: Άντρας
  • provari mini + trap tank
Απ: Νεος υποψηφιος!!!
« Απάντηση #62 στις: Μαρτίου 11, 2012, 12:29 »
θα τα καταφέρεις, και εγώ το φοβόμουν αλλά είναι πολύ εύκολο...απαλές τζούρες μακρόσυρτες, καθάρισμα το βράδυ και όλα θα πάνε καλά, αυτό με τα τανκάκια είναι και δική μου ερώτηση, έχω δει αλλά δεν ξέρω αν κάνουν για τον c...λογικά θα κάνουν

φιλικά

Αποσυνδεδεμένος Discordia

  • **
  • 358
  • Φύλο: Άντρας
  • Εμπόριο όπλων και Εgo-T. Προσιτές τιμές, Εχεμύθεια
Απ: Νεος υποψηφιος!!!
« Απάντηση #63 στις: Μαρτίου 11, 2012, 12:33 »
αν θυμαμαι καλα υπάρχει ego-c type B που εχει χωρητικότητα 2,5ml αλλά αλλαζει και ο κώνος του ατμο. όποτε οποιος θελει μεγαλυτερη αυτονομια στο υγρο να αναζητησει ego-c type B tank και ατμο μαζι.

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
Απ: Νεος υποψηφιος!!!
« Απάντηση #64 στις: Μαρτίου 11, 2012, 12:38 »
αυριο απογευματακι κατα πασα πιθανοτητα θα εχω στα χερια μου το ego-c  :D
για να δουμε. θα τα καταφερουμε?  :-[

ασχετο, υπαρχει τανκακι μεγαλυτερο απο αυτο του ego-c που να ειναι και συμβατο?
ρωταω γιατι βαριεμαι να γεμιζω συνεχως... :-[ :-[ ;D
(ελπιζω να μην ειπα κοτσανα  :tongue_smilie:)
καποια στιγμη δοκιμασε και αυτο αν θες πολυ καλο και εχει χωριτικοτητα 3,5 ml και μετα υπαρχει και το ce 4   :-[ δεν καταλαβα οτι ελεγες μονο για ego-c

Αποσυνδεδεμένος G

  • **
  • 394
  • Φύλο: Άντρας
  • GG Extremist
Απ: Νεος υποψηφιος!!!
« Απάντηση #65 στις: Μαρτίου 11, 2012, 12:51 »
Αυτά του πρότεινα και εγώ αλλά προτιμάει eGo-C.
just for the record αυτά που φαίνονται στις φωτό από πάνω το πρώτο είναι το tankάκι που έχω πει (510 DCT) και το δεύτερο είναι το CE4+ Clearomizer.

Αποσυνδεδεμένος smoke_nomore

  • **
  • 118
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος υποψηφιος!!!
« Απάντηση #66 στις: Μαρτίου 11, 2012, 16:13 »
θα τα καταφέρεις, και εγώ το φοβόμουν αλλά είναι πολύ εύκολο...απαλές τζούρες μακρόσυρτες, καθάρισμα το βράδυ και όλα θα πάνε καλά, αυτό με τα τανκάκια είναι και δική μου ερώτηση, έχω δει αλλά δεν ξέρω αν κάνουν για τον c...λογικά θα κάνουν

φιλικά

καθαρισμα?????? what is καθαρισμα????

Αποσυνδεδεμένος smoke_nomore

  • **
  • 118
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος υποψηφιος!!!
« Απάντηση #67 στις: Μαρτίου 11, 2012, 16:14 »
Αυτά του πρότεινα και εγώ αλλά προτιμάει eGo-C.
just for the record αυτά που φαίνονται στις φωτό από πάνω το πρώτο είναι το tankάκι που έχω πει (510 DCT) και το δεύτερο είναι το CE4+ Clearomizer.

αυτα κουμπωνουν στο ego-c? :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Νεος υποψηφιος!!!
« Απάντηση #68 στις: Μαρτίου 11, 2012, 16:18 »
καθαρισμα?????? what is καθαρισμα????
Χαρτοπετσετούλα, τσιμπιδάκι των φρυδιων και καθάρισμα τον πόλο της μπαταρίας καθως και τον ατμοποιητη με dry burn και οχι μόνο (αναλυτικες οδηγιες και βιντεο για τον καθαρισμο του ατμο σου στο αντιστοιχο νήμα) επίσης καθαρισμος με χαρτί τον κώνο και τον αντάπτωρα του eGo-C....

αυτα κουμπωνουν στο ego-c? :hmmm:

Προφανώς εννοείς αν κουμπώνουν στην μπαταρία του eGo-C... αν εννοεις αυτο η απάντηση ειναι ναί, κουμπωνουν και τα δύο...  :yes:

Αποσυνδεδεμένος smoke_nomore

  • **
  • 118
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος υποψηφιος!!!
« Απάντηση #69 στις: Μαρτίου 11, 2012, 21:18 »
με εσκισες Στελιο  ;D ;D

ναι αυτο εννοουσα. για την μπαταρια ;)

Αποσυνδεδεμένος stelakis1

  • **
  • 357
  • Φύλο: Άντρας
  • Βάρκιζα τέλος...
Απ: Νεος υποψηφιος!!!
« Απάντηση #70 στις: Μαρτίου 11, 2012, 21:28 »
Γενικα να εχεις στο μυαλο σου οτι οπου διαβαζεις 510 ή eGo ολα κουμπωνουν σε μια μπαταρια τυπου eGo.
Η αληθεια ειναι οτι ποτε δεν παει χαμενη.

Εγω δουλευω με eGo-C απο το Δεκεμβρη και ομολογω οτι δεν ειχα κανενα παραπονο. Θελει απλα να μαθεις να το "δουλευεις".
Επισης θα σου προτεινα και εγω, οχι ακομα βεβαια αλλα λιγο αργοτερα που θα κατασταλαξεις και με τα υγρα, να δεις κανενα tank με 510 καρτομαϊζερ. Αλλα οχι ακομα.
Και το μικρο μεγεθος του tank του C ειναι για μενα ιδανικο για "πρωταρη", οπως ειμαι και εγω φυσικα, γιατι μεχρι να καταληξεις σε υγρο θα μπορεις πολυ ευκολα να αλλαζεις γευσεις αλλαζοντας απλα ενα tank. Ενω στα καρτο-clearo κλπ μαϊζερς ειτε θα αδειαζεις αρκετο υγρο ειτε θα αναγκαζεσαι να ατμιζεις ~3 ml και να περιμενεις στο καινουριο γεμισμα ποτε θα αλλαξει η γευση...

Αν και τωρα, μετα απο τρεις μηνες, μαλλον συμφωνω με τον G. Αλλα ειμαι σιγουρος οτι αν στην αρχη ειχα ακολουθησει αυτο το δρομο μαλλον δεν θα συνεχιζα.
Κρατα το C οσο σε ευχαριστει, ζησε μαζι του και προοδευτικα δοκιμασε και κατι αλλο.

Δεν θελει βιασυνη, αργα και χαλαρα. :)
Wellcome!

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
Απ: Νεος υποψηφιος!!!
« Απάντηση #71 στις: Μαρτίου 11, 2012, 21:41 »
 και μην πετας τα λεφτα σου αδικα   :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος kostas.

  • **
  • 139
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος υποψηφιος!!!
« Απάντηση #72 στις: Μαρτίου 13, 2012, 21:06 »
Αυτά του πρότεινα και εγώ αλλά προτιμάει eGo-C.
just for the record αυτά που φαίνονται στις φωτό από πάνω το πρώτο είναι το tankάκι που έχω πει (510 DCT) και το δεύτερο είναι το CE4+ Clearomizer.

αυτά τα tankάκια που γράφετε πιο πάνω μπαίνουν σε ego-t ???
ρωτάω γιατί είμαι καινούργιος και αύριο το πρωί θα αγοράσω την πρώτη μου συσκευή....

Αποσυνδεδεμένος AIOLOS65

  • **
  • 275
  • Φύλο: Άντρας
  • CARPE-DIEM
Απ: Νεος υποψηφιος!!!
« Απάντηση #73 στις: Μαρτίου 13, 2012, 21:10 »
Ναι Κώστα μπαίνουν. :yes:

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Νεος υποψηφιος!!!
« Απάντηση #74 στις: Μαρτίου 13, 2012, 21:15 »
με εσκισες Στελιο  ;D ;D

ναι αυτο εννοουσα. για την μπαταρια ;)

 :tongue_smilie: :tongue_smilie:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 230 63303 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 14:35
από Ελένη Π
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3758 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1020 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172599 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277916 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15477 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14135 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9489 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43687 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 468 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36415 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 560725 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem