vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

114 επισκέπτες, 3 χρήστες
Jorge, manoslykos, Mimhsdr

Twitter

Απογοήτευση

Αποσυνδεδεμένος Panosbek

  • **
  • 136
  • Φύλο: Άντρας
  • Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #405 στις: Μαρτίου 30, 2014, 16:54 »
Φίλε μου, δεν είναι έτσι ακριβώς τα πράγματα. Ηταν έτσι για εμάς που αρχίσαμε πριν 2-3-4 χρόνια το ατμισμα και γίναμε πειραματόζωα όπως λες.
Θα μπορούσα να γράψω 2 σελίδες αλλά θα αρκεστώ να σου ότι σήμερα με λίγο ψάξιμο (και έχοντας στο νου τη σοφή παροιμία με τα κεράσια και τα καλάθια), βρίσκεις πολύ αξιόλογο εξοπλισμό με όσα θα ξόδευες για το κ.τ. σε ένα μήνα.
Είναι κρίμα να γυρίσεις στο κ.τ.....ξανασκέψου το :yes:

Αποσυνδεδεμένος alkaz77

  • **
  • 262
  • Φύλο: Άντρας
  • «Αλίμονο στους λαούς που έχουν ανάγκη από ήρωες».
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #406 στις: Μαρτίου 30, 2014, 17:06 »
εύχομαι να είσαι πάντα γερός στη ζωή σου για να μη χρειαστεί ποτέ να αποδειχθεί το λάθος που πας να κάνεις.


ΥΓ  Dripping έχεις δοκιμάσει να κάνεις?

« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 30, 2014, 17:15 από alkaz77 »

Αποσυνδεδεμένος Nico

  • *
  • 68
  • Φύλο: Άντρας
  • I got 99 problems, but a smoke ain't one
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #407 στις: Μαρτίου 30, 2014, 17:09 »
Φίλε μου, δεν είναι έτσι ακριβώς τα πράγματα. Ηταν έτσι για εμάς που αρχίσαμε πριν 2-3-4 χρόνια το ατμισμα και γίναμε πειραματόζωα όπως λες.
Θα μπορούσα να γράψω 2 σελίδες αλλά θα αρκεστώ να σου ότι σήμερα με λίγο ψάξιμο (και έχοντας στο νου τη σοφή παροιμία με τα κεράσια και τα καλάθια), βρίσκεις πολύ αξιόλογο εξοπλισμό με όσα θα ξόδευες για το κ.τ. σε ένα μήνα.
Είναι κρίμα να γυρίσεις στο κ.τ.....ξανασκέψου το :yes:
Στο ότι εσείς οι παλαιότεροι γίνατε περισσότερο πειραματόζωα, έχεις απόλυτο δίκιο. Αυτό το "με λίγο ψάξιμο", νομίζω το έκανα, εκτός κι αν εννοείς κάτι άλλο που δεν το καταλαβαίνω. Βλέπω ποια μοντέλα θεωρούνται τα κορυφαία σήμερα(εργοστασιακά); protank i-ii, davide, aspire bdc. Αλλά βλέπω πως όλοι βγάζουν σοβαρά προβλήματα. Το ότι κανείς δεν κάνει ξεκάθαρες προτάσεις (είναι ο ατμοποιητής "χου" και δουλεύει. αποδίδει τόσο και κάνει τόσο), αλλά οι περισσότεροι αρκούνται σε ένα "με λίγο ψάξιμο", μου φαίνεται περίεργο. Εσείς οι πιο έμπειροι το ψάξατε; Και το βρήκατε; Κι αν το βρήκατε γιατί δε μας λέτε κι εμάς τους αδαείς και μας αφήνετε να πάμε από 'δω κι απο κεί;  :) :)

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #408 στις: Μαρτίου 30, 2014, 17:11 »
Φίλε Nico. Στα μηνύματά σου δεν αναφέρεις κάποιο από τα προβλήματά σου. Ίσως τα παιδιά εδώ στο φόρουμ να σου έβρισκαν λύση. Εκτός αν διάβασες όλες τις ανάλογες περιπτώσεις και καλύφθηκες. Αν όχι, ρώτα στα ανάλογα θέματα και ίσως λύσεις το πρόβλημά σου.

Στην τελική, πήγαινε σε καμιά συνάντηση. Θα βρεις αρκετή βοήθεια.
Βρες έναν ατμιστή που είναι πολύ ικανοποιημένος από τον ατμοποιητή του, πες του να σου τον δώσει να τον ατμίσεις  όση ώρα είστε εκεί και αν δεις ότι σ' εσένα κάνει προβλήματα, τότε κάτι τρέχει με τη χρήση του. Αν δεις ότι δουλεύει καλά... αγόρασέ τον.  ::) 

EDIT: Τώρα είδα ότι είσαι στην Αγγλία. Αλλά θα γίνονται κι εκεί συναντήσεις ατμιστών.

Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #409 στις: Μαρτίου 30, 2014, 17:17 »
φιλε Nico τον ιδιο εκνευρισμο με εσενα ειχα και εγω τους 3-4 πρωτους μηνες...πηρα εναν καλο ατμο επισκευασιμο και ενα καλο μοντ και ηρεμησα εδω και δυο χρονια.Τον επισκευασιμο τον φτιαχνεις εσυ οπως θες και δεν περιμενεις να πεσεις σε καλες κεφαλες που δινουν οι εργοστασιακοι.
Ενα καλο μοντ ας πουμε προβαρι με μεσο ορο τιμης 200 ευρω,ενας καλος ατμο με τιμη μεσο ορο 100 ευρω,συν 3 μπαταριες 30 ευρω,συν φορτιστης 30 ευρω,..ολα αυτα μας κανουν 360 ευρω.
Αν βαλουμε και 30 ευρω περιπου καθε μηνα για DIY υγρα και φιτιλι/συρμα μιλαμε για περιπου 720 ευρω τον χρονο...προσωπικα για τσιγαρα χαλαγα 2.400 ευρω το χρονο! Ε δεν θεωρω τον εαυτο μου κοροιδο  ;)

Αποσυνδεδεμένος vasilisx360

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #410 στις: Μαρτίου 30, 2014, 17:19 »
Πάρε μωρέ έναν κλώνο επισκευάσιμο να σωθείς. 

Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος ilias.2008

  • **
  • 487
  • Φύλο: Άντρας
    • Εργαστήρι Αγιογραφίας - Ζωγραφικής
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #411 στις: Μαρτίου 30, 2014, 17:26 »
όπως ειπώθηκε πιό πάνω,
πάρε ένα επισκευάσιμο για ντρίπινγκ (με κανα 15άρι)
και δε θα εχεις κανενα πρόβλημα
ετσι ημουν κι εγω στην αρχη,.
μόλις ανάκαληψα τον Α7 έγινε ο μονιμος για μήνες.
τωρα βέβαια εχω πάει σε νεότερα μοντέλα, αλλα πάντα ντριπάτους!!!

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #412 στις: Μαρτίου 30, 2014, 17:26 »
Χωρίς εισαγωγή κι εγώ, θα σου πω οτι περισσότερο κορόιδο θα πρέπει να νιωσεις αν επιστρέψεις στο ΚΑΠΝΙΣΜΑ και παραδεχτείς ότι έφαγες ήττα εκει που ακόμη και άτομα που δεν έχουν σχέση με υπολογιστές και κατσαβίδια τα έχουν καταφέρει.
Εδώ εισαι στο κατάλληλο νήμα. Κάνεις σκέψεις που και άλλοι τις έκαναν. Αλλά παρέμειναν στο η.τ.
Για να είμαι ειλικρινής, μάλλον με το ζόρι και χωρίς πραγματικά να το θέλεις, πήγες στο η.τ. γι΄αυτό και αντιδράς έτσι. Οσοι από εμάς το έκαναν διότι ένιωθαν να σιχαίνονται τον εαυτό τους για τη βρώμα, το βήχα, την οικονομική αιμορραγία, δεν τολμησαν να κοιτάξουν πίσω. εψαχναν κάθε φορά να βρούνε λύση.
Οκ, την ευκολία του περιπτερου, ανοιξε πακέτο, αναψε, μην κανεις καβαντζες σε προμήθειες, δεν την έχει το η.τ.
Λογικό είναι να σου τη σπάει. Αλλά, όταν το κάνεις τρόπο ζωής, καποια στιγμή θα γελάς κάθε που θα περνάς από περιπτερο. Εδώ στο φόρουμ υπάρχει τριψήφιος αριθμός ατμιστών με πάνω από 2 χρόνια άτμισμα στην πλάτη τους και μονο κορόιδα δε νιώθουμε.
οσο για την ποιοτητα του εξοπλισμού, αυτή είναι, αν βρεις τρόπο και προσαρμοστείς μετά θα γελάς κι εσύ. Σκέψου ότι και ο υπολογιστής έχει πιο πολύ μπελά από το μολύβι και το χαρτί, αλλά αν τον δοκιμάσεις και τον χρειάζεσαι, δε γυρίζεις πίσω. Προσαρμόζεσαι.

Επί της ουσίας, σου απαντώ στα ερωτήματά σου. Πώς κρίνεις ότι η πλειοψηφία των υγρών είναι για πέταμα, με κινέζικες γεύσεις και άρωμα ρώσικης τσίχλας; (πώς ειναι αυτό άραγε;)
Γίνε πιο συγκεκριμένος, σε ποια αναφερεσαι. Αν αγοράζεις από νομπάκο, θα συμφωνήσω εν μέρει μαζί σου, ότι τα περισσότερα είναι κινέζικα, που εχουν άλλη μενταλιτέ.
Αλλά έχουμε ωραιότατα ελληνικά υγρά (umami, atmos κλπ), που μαζί με τα ιταλικά FA, τα αμερικάνικα halo και πολλές άλλες νέες εταιρίες (μη κινέζικες) θεωρούνται εξαιρετικά. Ακόμη και κινέζικες εταιρίες, όπως η ritchy που βγάζει τα liqua, χρησιμοποιούν πια ευρωπαικά αρώματα, ή έστω ευρωπαικής φιλοσοφίας. Ο Ελληνας HOL/ebaron κλπ βγάζει επισης ωραιότατα υγρά στη Μ.Βρεττανία. Εl toro αναφέρεις οτι δοκίμασες. Σε τι σου θυμίζουν κινέζικη και ρωσικη ... γαστρονομία αδυνατώ να καταλάβω.
Σε σχέση με τους ατμοποιητές τώρα. Από οτι κατάλαβα, με τους evod δεν είχες προβλημα, αλλά μπηκες στον πειρασμό να δοκιμάσεις κατι νεο. Και μετά κάτι άλλο. Αυτό δεν το έκανες ποτέ με το κ.τ. Το έκανες, δεν σου κάθισε, αλλά θυμίσου τι επιλογή έκανες με τους νέους άτμο: Πήρες πολύ ακριβά μοντέλα (ρισκάροντας) κι ανάμεσά τους το οικονομικότερο ήταν ένα bottom coil με 3,5 μλ όταν οι γνώστες λένε να αποφεύγουμε τα μεγάλα τανκ σε bottom coil. Και πάλι όμως, από τη μια λες ότι τα πήρες λόγω καλών κριτικών κι από την άλλη λες ότι εισαι ενήμερος και για τις κακες κριτικές.
Μην παραβλέπεις και τον παράγοντα γούστο. Δεν κάνουν όλα για όλους. Ο Ναυτιλος και ο αεροτανκ και ο προτανκ και ολοι οι αντίστοιχοι έχουν πολύ καλή εμφάνιση και υλικά, αλλά η καρδιά τους, η κεφαλή δηλαδή, θα πάρω το θάρρος να σου πω ότι τους αδικεί. Οχι εξαιρετικής απόδοσης και όχι μεγάλης διάρκειας ζωής.
Δες καλύτερα στο φόρουμ ποιοι ατμοποιητές έχουν τα λιγότερα προβλήματα. Κι αφού ζητάς μια πρόταση από έναν ... έμπειρο, ορίστε: Οι gemini mini που χρησιμοποιώ εδώ και 10 μήνες ειναι 99% απροβλημάτιστοι, ιδανικοί για αρχάριους λογω της σταθερής λειτουργίας τους, αλλά και για τους έμπειρους, επειδή αντέχουν τα πολλά βολτ των μοντ. Λες οτι οι αντιστάσεις είναι ακριβές, αλλά χτες άλλαξα μετά από 17 ημερες και 60 μλ την αντισταση του gemini μου, που κόστισε 2,5 ευρώ με την εκπτωση του φόρουμ. Μ΄αυτόν και μια σπίνερ και diy υγρά, άντε και λίγα έτοιμα, δε βλέπω να χρειάζεσαι βαθιές τσέπες. Αντίθετα, με τα 3 καθημερινά κέρματα (αλήθεια, κέρμα δεν είναι και το 2ευρω των 680 ελληνικών δραχμών;) μαλλον χρειάζεσαι πιο βαθιές τσέπες. Και βέβαια όλη η ατμιστική κοινότητα δεν ατμίζει με gemini. Υπάρχουν κι άλλα μοντέλα, που κάποια από αυτά θα σου ταιριάξουν. Μην ψάχνεσαι ομως με τη μια στα ακριβά.
Οταν περάσει το πρώτο διάστημα και κατασταλάξεις στο τι θέλεις, θα δεις οτι το η.τ. δεν είναι πηγάδι χωρίς πάτο, αλλά ρηχό πιάτο - εκτός κι αν είσαι καταναλωτικός με τάσεις συλλέκτη. Αν διαβάσεις τα νήματα των εργοστασιακών ή το πόσο σας στοιχιζει ανά μήνα, θα δεις ότι υπάρχουν πολλοι, που βολεύονται με 2-3 απλά μοντέλα άτμο, καποιο βασικό μοντ ή πολυβολτικές και diy υγρά. Και περιστασιακά μόνο δοκιμάζουν κάποιο νέο μοντέλο.

Αποσυνδεδεμένος Nico

  • *
  • 68
  • Φύλο: Άντρας
  • I got 99 problems, but a smoke ain't one
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #413 στις: Μαρτίου 30, 2014, 17:27 »
Πάρε μωρέ έναν κλώνο επισκευάσιμο να σωθείς. 

Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Το σκέφτηκα πολύ, και μπορώ να σου πω πως αυτό ήθελα, διότι παρατήρησα πως όλοι οι έμπειροι έχουν καταλήξει σε επισκευάσιμους, άρα εκεί είναι το τέλος του ουράνιου τόξου. Το κακό είναι όμως πως ζω στο εξωτερικό και δεν έχω καθόλου γνωστούς και φίλους στο άτμισμα για να μου δείξουν. Και αντίληψη σε τέτοια έχω και τα χεράκια μου ψιλοπιάνουν. Αλλά από κάπου πρέπει να αρχίσω, κάποιος να μου δείξει 2 πράγματα στο πρώτο βήμα. Και δυστυχώς εδώ τίποτε(ακόμη). Γι αυτό έμεινα να ψάχνω στα εργοστασιακά. Δε με ενδιαφέρει ούτε το μέγεθος, ούτε το σχήμα, ούτε η ομορφιά. Απλά να δουλεύει

Αποσυνδεδεμένος vasilisx360

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #414 στις: Μαρτίου 30, 2014, 17:35 »
Πίστεψε με και μένα δεν μου έδειξε κανένας ούτε κάποιο mod έχω για να με βοηθήσει έστω στην μέτρηση των om..  Μια χαρά όμως φτιάχνω της αντιστάσεις και όσο πάω γίνονται και καλύτερες..  Ότι έμαθα είναι μέσα από το forum και φυσικά πολλά βίντεο από YouTube.  Εγώ θα έλεγα να πάρεις έναν κλώνο kayfun που είναι αρκετά απλός στο στήσιμο..  Εγώ πλέον δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα και η γεύση και το κτύπημα που δίνει δεν συγκρίνεται με ΚΑΝΕΝΑ εργοστασιακό.   

Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος renesis

  • **
  • 399
  • Φύλο: Άντρας
  • Tango's dirty only if it's done right...
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #415 στις: Μαρτίου 30, 2014, 18:03 »
Φίλε nico, στη σύντομη ζωή μου στον ατμό (3,5 μήνες) μ' έχει πιάσει κι εμένα πολλές φορές αυτή η απογοήτευση. Έχω κι εγώ αναρρωτηθεί αν υπάρχει κάτι που απλά να δουλεύει απροβλημάτιστα. Και κατέληξα ότι υπάρχουν και πολλά μάλιστα. Αυτά που σου προτείνει η petra (spinner και gemini mini) είναι, κατά την ταπεινή μου γνώμη, τα πιο αποδοτικά εργοστασιακά ατμιστικά εργαλεία που μπορείς να πάρεις. Άψογη λειτουργία, χωρίς προβλήματα και με μικρή τιμή (από τα φθηνότερα ατμιστικά που υπάρχουν).

Για τα υγρά κι εγώ περνάω μια περίοδο απογοήτευσης, καθώς σε diy δεν μπορώ να βρω ακόμα μια γεύση που να με γεμίζει πλήρως και τα έτοιμα μου φαίνονται ακριβά για να τα αγοράζω συνέχεια. Αλλά είμαι σίγουρος ότι με την ποικιλία που υπάρχει, θα τη βρω τη γεύση μου.

Όσο για τους επισκευάσιμους και το στρίψιμο, έχω να σου πω ότι ούτε κι εμένα μου έδειξε κάποιος. Πήρα έναν φθηνό κι ευκολο στο στήσιμο ατμοποιητή, πήρα και σύρμα-φυτίλι, και με τη βοήθεια των πάμπολλων video που υπάρχουν πλέον στήνω μόνος μου τις αντιστάσεις μου, εδώ κι ένα μήνα περίπου.

Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #416 στις: Μαρτίου 30, 2014, 18:15 »
Να καταθέσω και εγώ την άποψή μου στον Nico...
Πάρε όπως σου πρότειναν και τα άλλα παιδιά  έναν καλό επισκευάσιμο φίλε μου.
Όχι dripping γιατί θα σε κουράσει η μικρή αυτονομία του (εκτός αν τον θες για δεύτερο άτμο), ούτε κλώνο...
Original και Ελληνικό θα σου πρότεινα...
Σχετικά με τα υγρά υπάρχουν άπειρα έτοιμα ποιοτικά υγρά αλλά κατά τη γνώμη μου δοκίμασε να τα φτιάχνεις μόνος σου με καλές βάσεις (δώσε κάτι παραπάνω το αξίζει) και καλά αρώματα. Έτσι θα έχεις και πολύ λιγότερα κατάλοιπα στις αντιστάσεις σε σχέση με τα έτοιμα υγρά...  ;)


Αποσυνδεδεμένος ilias.2008

  • **
  • 487
  • Φύλο: Άντρας
    • Εργαστήρι Αγιογραφίας - Ζωγραφικής
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #417 στις: Μαρτίου 30, 2014, 19:14 »
εγω πρότεινα ντριπάτο για να μήν εχει θέμα υπερ ή υπο- τροφοδοσίας, κατάποση υγρου κλπ... μιάς κι αυτο ηταν το βασικό πρόβλημα του Nico ...
με τον ντριπάτο δέν εχεις σίγουρα τέτοια θέματα. ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 30, 2014, 19:56 από ilias.2008 »

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #418 στις: Μαρτίου 30, 2014, 19:17 »
Νικο μου ειμαι πεντε χρονια ατμιστης και εχουν περασει απο τα χερια "ο θεος φυλαξη" απο ατμοποιητες  :)) :))
Τωρα εχω δυο επισκευασιμους και κανα δυο τρεις εμποριου που ειναι και αυτοι επισκευασιμοι. ;)
Βιντεακια υπαρχουν στο φορουμ και αρκετα για αλλαγες αντιστασεων σε evod T3 κτλ κτλ .
Λιγο συρμα και φιτιλι και αφου ειπες οτι πιανουν τα χερια σου μην το σκεφτεσαι.
Μια δυο τρεις αποτυχημενες προσπαθειες και η τεταρτη θα ειναι οτι καλυτερο .
Μετα αν παρεις το κολαι τελειωσε θα σου φαινονται ολα παιχνιδακι


Αποσυνδεδεμένος marsos

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
  • + - = e smoking [@@@@]{###}>~
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #419 στις: Μαρτίου 30, 2014, 20:13 »
Φίλε Νίκο είμαι νέος ατμιστης περίπου 2 ,1/2 μήνες κ κάτι μέρες είχα κ εγώ τα προβλήματα και ορισμένες φόρες ήθελα να τα πετξω.
Αλλα όχι να γυρίσω στο κ.τ :nope:
Το κακό - καλό της ιστορίας είναι ότι πρέπει να ψάξεις αυτό που σε ικανοποιεί - κ δουλεύει
Αυτό κατα τη ταπεινή μου γνώμη γίνεται με επισκευασιμο αλλά εύκολο στο στήσιμο θα παιδευτείς πάλι αλλά αν πάρεις το κολαι δεν θα έχεις πρόβληματα ξανά.
Τα έξοδα που έκανα τους 2 αυτούς μήνες είναι υπερδιπλάσια του κ.τ αλλά μέχρι να βρω αυτό που με ικανοποιεί μετα έρχεται η απόσβεση χρωμάτων έτσι πιστεύω.
Παντα ακούμε τους παλιότερους για να μάθουμε οι νεότεροι ;)




 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 279743 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207704 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64906 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173738 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312148 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13492 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124310 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93323 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4083 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1360 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15781 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14559 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias