vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

585 επισκέπτες, 6 χρήστες
ΜΗΤΣΟΣ ΠΑΠ, Jorge, manoslykos, tibolaso, Milarepa, mbreznik

Twitter

Απογοήτευση

Αποσυνδεδεμένος stavros76

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #45 στις: Ιανουαρίου 05, 2012, 02:15 »
Εγω παιδια ειμουν ολη μερα με ενα τσιγαρο στο χερι στριφτο .
Αγορασα το εγο-τ και βεβαία υγρα καπνου 12 αρια που μου αρεσαν και παρα πολυ πρεπει να πω.
Καποια στιγμη μετα απο κανα 10αρια μερες κατι δεν μου καθοταν καλα στην γευση ειπα να παρω φρουτοδες γευσης οπα λεω εδω ειμασται παντα 12αρια νικοτινη καποια στιγμη περνω παλι υγρο με γευση καπνου και μου μυριζε ασχημα τελος για μενα γευσης καπνου .
Αφου περασε και ο μηνας μειωσα και την νικοτινη σε 9αρα και λεω καθε μηνα να την μειωνω  ανα 3

το συμπερασμα μου ειναι μην κανεται το λαθος και καπνισετε τσιγαρο παει τζαμπα ολος ο κοπος σας και θα δυσκολευτείτε να το κοψεται προσεξτε να εχεται παντα γεματεσ μπαταριες και μπόλικο υγρο

Αποσυνδεδεμένος crisx

  • ***
  • 567
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #46 στις: Ιανουαρίου 05, 2012, 02:31 »
Προσωπικά το κ.τ δεν το βλέπω έτσι, ως απαγόρευση. Δεν πιέζω τον εαυτό μου. Μετά το η.τ δεν θέλησα ποτέ να κάνω κ.τ.
Όσες φορές όμως χρειάστηκε (λόγω ελλείψεων), έκανα κ.τ. κανονικά. Δεν προσπάθησα να αντισταθώ. Το είδα ως εναλλακτική του η.τ! Δεν το βρήκα απαίσιο, με ενόχλησε μόνο ο καπνός του, το "πνίξιμο" που ένιωθα όταν τραβούσα τζούρα και ο καπνός που έβλεπα να αιωρείται για πολύ ώρα μέσα στον χώρο που ήμουν. Τα ίδια με ενοχλούν όταν βλέπω άλλους να καπνίζουν. Το βρήκα πολύ ''φτωχο'' σε επιλογές. Απλά επιβεβαίωνα πόσο βλάκας ήμουν που κάπνιζα όλα αυτά τα χρόνια και πόσο τυχερός που ανακαλύφθηκε επί εποχής μου (!) το η.τ. Απεριόριστες επιλογές σε σεταρίσματα, γεύσεις, ποσοστά νικοτίνης...ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΖΩΗΣ
Το κ.τ όμως δεν πρέπει να το βλέπουμε από φόβο μπας και ξανακυλίσουμε. Μόνο ψυχολογικά να το σκέφτεται κανείς, αρκεί για να νιώθει πως πιέζεται.
Κάντε δοκιμές με το η.τ σας. Πειραματιστείτε. Βρείτε την γεύση που σας αρέσει να ατμίζετε. Μετά δεν πρόκειται να ξαναγυρίσετε στο κ.τ

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #47 στις: Ιανουαρίου 05, 2012, 03:10 »
Προς τι η απογοήτευση τελικά;;
Ολοι όσοι γράψατε, είστε ικανοποιημένοι από τη μετάβασή σας στο η.τ. και θεωρείτε τα όποια προβλήματα ήσσονος σημασίας.
Θα έλεγα επίσης ότι δε βλέπω φαινόμενα στέρησης του κ.τ. που να μας κρατούν με νύχια και με δόντια στο η.τ.
Αν η απογοήτευση οφείλεται στην αδυναμία των άλλων να το κάνουν μόνιμο σύντροφο της καθημερινότητάς τους, αυτό θα πρέπει να αποτελεί απογοήτευση γι΄αυτούς ή για κανέναν.
Δεν είμαστε απόστολοι που οφείλουμε να διαδώσουμε το η.τ. επί ελληνικής επικράτειας.
Μπορούμε να το προτείνουμε στα πολύ δικά μας άτομα, να βοηθήσουμε έναν συνατμιστή αν γνωρίζουμε την αντιμετώπιση ενός τεχνικού του προβλήματος, αλλά κάτι παραπάνω... τι;
Ας μη γελιόμαστε. Δύσκολη δεν είναι η αντικατάσταση του κ.τ. με η.τ.
Δύσκολη είναι η παντελής απεξάρτηση από νικοτίνη και καπνοατμιστικές κινήσεις και συνήθειες, κάτι που δεν αφορά εμάς, όπως είναι φανερό από την παρουσία μας εδώ.
Είμαστε καλά, κάναμε κάτι καλό για την υγεία μας, έχουμε ένα πρόθυμο αυτί να πούμε το τεχνικό και όχι μόνο πρόβλημά μας.
Προσωπικά χαίρομαι που ανακάλυψα το η.τ. μέσα από το διαδίκτυο, στη συνέχεια το φόρουμ και ακολούθησαν η αγορά η.τ. η βελτίωση της υγείας μου και η απαλλαγή από τις οσμές και την κιτρινίλα. Χωρίς την παραμικρή στέρηση. Μεγάλο δώρο!
Χαίρομαι επίσης που έλυσα μέσα σε 2 μήνες όλα τα τεχνικά προβλήματα, χωρίς να έχω δει στη ζωή μου άλλο ατμιστή, μόνο με τη βοήθεια του φόρουμ. Το αποτέλεσμα, 7 μήνες μετά, είναι να απολαμβάνω το άτμισμα και το καλό στην τσέπη μου, μια και 5-6 ευρώ τη μέρα δεν θα τα άντεχα πλέον. Δε με τράβηξαν τα γκάτζετ, τα ατμοκαλούδια μου έχουν ελάχιστο κόστος, πιάνουν ίσα ίσα ένα μικρό κουτί παπουτσιών, η ατμιστική μου ζωή είναι βαρετά απλή.
Ο καθένας κάνει τις επιλογές του και είναι όλες σεβαστές όσο δεν προσβάλουν τον άλλο.
Κάποιους απο σας, σας συναντώ καθημερινά εδώ και σας εκτιμώ πολύ. Δεν αξίζει τον κόπο να στεναχωριέστε για όσους δεν θέλουν να αποχωριστούν το κ.τ. Ούτε ενδόμυχα να τους αφήνετε να σας κάνουν να αμφιβάλλετε για τη δική σας επιλογή. Χαρείτε αυτό το δώρο που απολαμβάνουμε, κρατήστε για τον εαυτό σας ένα χαμόγελο κι αφήστε την απογοήτευση στους άλλους... ξέρετε, αυτούς που έχουν έμπιστο ευρωφύλακα τον περιπτερά.

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #48 στις: Ιανουαρίου 05, 2012, 03:39 »
Διαβάζοντας το πρώτο ποστ ηταν σαν να ακουγα τον εαυτο μου κανα 2 μερες πριν..
Στον χώρο που εργάζομαι μεσα σε ενα μηνα πηραν ολοι οι καπνιστες η.τ ακομα και αυτοι
που στην αρχη μας κοροϊδευαν..
Αυτη τη στιγμη που μιλαμε το 95% απο αυτους ξαναγυρισαν στο κανονικο τσιγαρο με τις
πιο ανοητες δικαιολογιες που μπορουσαν να πουν..
Ηταν φανερο στα ματια μου οτι το ειδαν σαν μοδα και καμια διαθεση δεν ειχαν εξ αρχης να
διακοψουν το καπνισμα..
η αληθεια ειναι οτι ενιωσα μεγαλη απογοητευση για αυτους..
θα μου πεις και τι σε νοιαζει εσενα? σωστα..
ομως απο τον ενθουσιασμο μου ηθελα να πεισω οποιον καπνιζε οτι υπηρχε τροπος να απαλλαγει
και αφου τα καταφερα εγω τοτε ολοι μπορουσαν να το καταφερουν!
ματαιος κοπος και τωρα πια το καταλαβαινω..
η μονη περιπτωση που με κανει να αντιδρω ειναι οταν ξινιζουν την μουρη τους καποιοι γνωστοι
μου που με βλεπουν με το ego στο χερι.. γιατι τετοια αρνηση και ξινιλα για κατι που δεν γνωριζουν?
τοσο καλη δουλεια κανει η τηλεοραση που δεν εμπιστευονται το ατομο που εχουν απεναντι τους και το
γνωριζουν προσωπικα? ειρωνια δεν ειναι?
εγω ενα ξερω..
3 μηνες αποκλειστικο ατμισμα με μια μπαταρια και εναν ατμοποιητη..
μπορει να ειμαι τυχερη δεν ξερω..το σιγουρο ομως ειναι οτι ημουν εξ αρχης αποφασισμενη.-

Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #49 στις: Ιανουαρίου 05, 2012, 03:45 »
petra μιας και άνοιξα το thread δεν στεναχωριέμε για όσους δεν θέλουν να αποχωριστούν το κ.τ. (εκτός βέβαια απο τους κοντινούς μου ανθρώπους). Αντιθέτως με γεμίζει θλήψη που ήμουν ένας απο αυτούς. Ούτε τους αφήνω ενδόμυχα να με κάνουν να αμφιβάλλω. Απλά είναι απογοητευτικό αυτοί που σε παροτρίνουν σε κάτι με περίσιο ενθουσιασμό να την κάνουν με ελαφρά πηδιματάκια. Αυτοί που δοκιμάζουν και σου λένε την παλεύω με το η.τ. γιατί είναι οκ με την πρώτη δυσκολία να την κάνουν. Σε τελική ανάλυση το ηλέκτρονικό τσιγάρο με βοήθησε να καταλάβω πόσο βρομερό είναι το κάπνισμα κάτι που δεν καταλάβαινα ως καπνιστής. Μου φαίνετε παρόλα αυτά περίεργο πως κάποιος που ατμίζει για σχεδόν 2 μήνες ξαναγυρίζει στο κ.τ. (εγώ πια δεν μπορώ, μου το στέρισε αυτό το η.τ. :dontknow:). Ούτε το κάπνισμα πίπας δεν μπορώ να ευχαριστηθώ πια (που αν το συγκρίνεις με το τσιγάρο δεν έχει καμία σχέση).

Αποσυνδεδεμένος sensk3

  • ***
  • 858
  • Φύλο: Άντρας
  • Η πραγματικότητα ξεπερνάει την ανθρώπινη φαντασία!
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #50 στις: Ιανουαρίου 05, 2012, 08:48 »
Καλημέρα φίλοι μου!
Μια έρευνα έδειξε οτι σε 10 ανθρώπους αν πεις κάτι κακό, οι 9 θα το πιστέψουν. Αν τους πεις καλό, οι 2 θα το πιστέψουν. Σκεφτείτε λοιπόν οτι στους 10 που τους μιλάτε για τα θετικά του η.τ. οι 2 σας πιστεύουν πραγματικά και έστω ξεκινάνε τη δοκιμή. Εάν κάνουν λάθος επιλογή η.τ., ή υγρού, ή ποσότητας νικοτίνης και επιπλέον δεν γίνανε μέλη αυτού του φόρουμ, πόσο λέτε οτι θα αργήσουν να γυρίσουν στο κ.τ.?
Από την άλλη ο καθένας διακόπτει ή κάνει την αλλαγή με τον δικό του τρόπο. Εγώ στην αρχή αγόρασα λάθος η.τ.. Είχα όμως τη θέληση και το έψαξα, αγόρασα πάρα πολλά υγρά να δοκιμάσω και συνεχίζω να το κάνω, άλλαξα η.τ. και συνεχίζω να πλησιάζω το στόχο. Την πρώτη μέρα κάπνισα 10 κ.τ., την2η 6, 4, 2, 0, 0, 1, 0, 0, 0, κλπ. Δεν το είδα καταπιεστικά σαν απαγόρευση. Έτσι ταίριαξε σε μένα. Ο καθένας έχει τον τρόπο του.
Γύρω μας, ίσως έχετε παρατηρήσει, οι περισσότεροι είναι "ξερόλες". Άντε τώρα εσύ να τους ανοίξεις τα μάτια......αφού δεν σε ακουν καν....
Πιστεύω οτι εμείς που ατμίζουμε έχουμε ένα πολύ μεγάλο προτέρημα: ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΜΥΑΛΟ!!! Ακούμε, σεβόμαστε και επεξεργαζόμαστε την γνώμη του άλλου, δοκιμάζουμε, πειραματιζόμαστε.
Ναι, κι εγώ νοιώθω μια απογοήτευση όταν προσπαθώ να πείσω κάποιον, όταν προσπαθώ να του κάνω καλό και εκείνος να μη θέλει. Είναι σαν να κάνεις δώρο σε κάποιον και στο πετάει στα μούτρα.
Τα πάντα είναι θέμα παιδείας. Και θα το ξαναπώ "ΠΑΙΔΕΙΑΣ"

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #51 στις: Ιανουαρίου 05, 2012, 09:05 »
Απλα θα αναφερω κατι, και τα συμπερασματα θα βγουν απο μονα τους.

Εχω κανει μεχρι τωρα 4 φιλους απο καπνιστες ατμιστες. Τους εχω ολους σαν μωρα και ενίοτε σαν οικοτροφους  στο θεμα συντηρησης των συσκευων και στο θεμα των υγρων.

Αν μεινουν απο ατμοποιητη ή υγρο, θα το παρατησουν στο συρταρι και αμεσως θα αναψουν κ.τ. που το εχουν παντα στην τσεπη τους.

Η πληρης επιστροφη τους στο κ.τ. ειναι ζητημα χρονου. Εξακολουθω να τους βοηθαω και τους εχω καλομαθηνενους μονο και μονο με την ελπιδα οτι στο μεταξυ θα αρχισουν να βλεπουν και να καταλαβαινουν καποια βελτιωση στην υγεια τους και θα προσπαθησουν με περισσοτερη σοβαροτητα.

Χωρις αποφασιστικοτητα και χωρις διαθεση να ασχοληθεις λιγο με μηχανικα θεματα, παραγγελιες και βλαβες, και χωρις προετοιμασια και καβατζες, δεν προχωραει το η.τ.

Με εργαλεια της πλακας, συντηρηση μηδεν, που δινουν συνεχεια καμενο ή και καιγονται, με υγρα βρωμερα και τρισαθλια, πώς να πας μπροστα?

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #52 στις: Ιανουαρίου 05, 2012, 09:13 »
πιστευω οτι εαν δεν εχει ο αλλος την θεληση να το κοψει και καποια βοηθεια να ασχοληθει με το η.τ. πιο ζεστα, δεν προκειται να σταματησει το κ.τ. :( δυστηχως, θα αναρωτιεσται οτι και εμεις πως το καταφεραμε...εμεις θελαμε ειναι η απαντηση 8)

Αποσυνδεδεμένος bitzimon

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #53 στις: Ιανουαρίου 05, 2012, 09:33 »
Και εγώ προσπάθησα να πείσω φίλους αλλά και συγγενείς να αφήσουν το κ.τ. και να στραφούν στο η.τ. ,αλλά και να παραμείνουν σε αυτό .

Μήπως όμως δίνοντας συνεχώς συμβουλές και παρενέσεις , γινόμαστε σαν την προστατευτική μαμά μας , που προσπαθώντας να βοηθήσει τον έφηβο γιό της , κατάφερνε σχεδόν πάντα το αντίθετο αποτέλεσμα ;

Θέλω να πιστεύω οτι ο καθένας μπορεί να καταλάβει τι είναι καλό για τον εαυτό του , όταν χρειαστεί πραγματικά . Άλλωστε είναι ακόμα πολύ νωρίς , και το η.τ. δεν έχει γίνει ευρέως γνωστό και αποδεκτό σαν εικόνα .

Μέχρι τότε ας αρκεστούμε στον εαυτό μας , και στην δική μας προσπάθεια για "σωτηρία".

Αποσυνδεδεμένος camelot

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari-Lava-Α2/A2TM
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #54 στις: Ιανουαρίου 05, 2012, 09:50 »
Παιδια , πολυς κοσμος δεν εχει υπομονη ουτε ενα καρτο να γεμισει  :))
Σε μερικους φιλους που εκανα μια παρουσιαση μως δουλευει και πως γεμιζει απογοητευτηκαν απο την χρονοβορο διαδικασια  :idiot1:
Ποσο μαλλον να ασχοληθει με καθαρισμους , να ψαχτει για ατμοποιητες μπαταριες και υγρα.
Οποτε ειναι καθαρα θεμα θελησης  ;)

Αποσυνδεδεμένος Pstelios

  • **
  • 222
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #55 στις: Ιανουαρίου 05, 2012, 09:59 »
Οταν πρωτοάρχισα το ΗΤ, υπήρχαν 2-3 εταιρείες απ'όπου έκανα παραγγελίες τα πράγματά μου.
Κάποια στιγμή ένα ταξίδι κράτησε παραπάνω απ'ότι υπολόγιζα και γύρισα στο ΚΤ λόγω έλειψης υγρών.
Τους τελευταίους μήνες που "ξαναγύρισα" όλα είναι πιο εύκολα, ανταλλακτικά και στα περίπτερα, στην επαρχία, μεγάλη διάρκεια μπαταριών, MODS για κάθε γούστο, εύκολα - δύσκολα, απλά και σύνθετα, έτοιμα και φτιαχτά.......
Για μένα δεν υπήρχε επιστροφή, ούτε και για 2-3 φίλους που έβαλα στο "κόλπο".

ΑΠΛΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ!

Αποσυνδεδεμένος polis trucks

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #56 στις: Ιανουαρίου 05, 2012, 10:16 »
Ειναι καθαρα θεμα θελησης, αλλα και υγρα να μην βρω δεν ξανα βαζω στο στομα μου το κ.τ :nope:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #57 στις: Ιανουαρίου 05, 2012, 10:22 »
πιστευω οτι εαν δεν εχει ο αλλος την θεληση να το κοψει και καποια βοηθεια να ασχοληθει με το η.τ. πιο ζεστα, δεν προκειται να σταματησει το κ.τ. :( δυστηχως, θα αναρωτιεσται οτι και εμεις πως το καταφεραμε...εμεις θελαμε ειναι η απαντηση 8)
Καλημέρα,

Η θέληση μας είναι όπως τα στενά παπούτσια.....που δεν έχεις άλλα κ πρέπει αυτά να φορέσεις για να πάς παρακάτω..............
Στην αρχή τα φοράς κ σε πονάνε..... κ λές... τώρα? πως θα περπατήσω με αυτά?  Μα όταν κάνεις δυο- τρια βήματα βλέπεις με έκπληξη πως αυτά τα παπούτσια που στην αρχή σου  προκάλεσαν  πόνο..... αυτά σε πάνε ήδη σε δρόμους απίστευτους!

Ποιός είπε πως η θέληση είναι κάτι εύκολο? Αυτήν δεν την πουλάνε πουθενά μα ούτε  την χαρίζουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Αυτή κατοικεί μέσα μας......  μα εμείς  πρέπει να ψάξουμε  να την βρούμε κ να την "φορέσουμε"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :) :)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 05, 2012, 10:31 από DARK ANGEL »

Αποσυνδεδεμένος Kris

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω κάποια να μ’αγαπήσει για τα λεφτά της... ツ
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #58 στις: Ιανουαρίου 05, 2012, 11:11 »
Καλημέρα... :)

Μια Αγγλική Παροιμία λέει πως
Όταν υπάρχει θέληση, τρόπος βρίσκεται (Where there's a will, there's a way) ...  :thumpup:

Έχω φίλους που συνεχίζουν με το Η.Τ. και έχω φίλους που δεν είχαν την θέληση και συνεχίζουν με το Κ.Τ.

Κάποιοι το είδαν σαν μόδα που πέρασε...
Κάποιοι δεν το προσπάθησαν καθόλου και στο πρώτο 'καμμενο' προτίμησαν να 'καψουν' ένα κ.τ.

Πριν αρχίσω το Η.Τ. διάβασα πολλά εδώ στο forum ώστε να ξέρω πάνω κάτω τι θα επιλέξω τι θα ζητήσω κτλ...

Σήμερα 69 ημέρες ατμιστής με μόνο 2 τζούρες κ.τ. την 2η μέρα που ειχα ξεμείνει απο μπαταρία!

Το φορουμ μου πρόσφερε αρκετά , παρεά , γνώσεις , απόψεις και όπως κάπου είπε και ο Yiannis Rasta
 το μερακι να ψαχνεις και να ενημερωνεσε σε κραταει μακρια απο την αναγκη του κτ.

Άποψη μου πάντα αλλά επαναλαμβάνω την παροιμία Όταν υπάρχει θέληση, τρόπος βρίσκεται ...

Αποσυνδεδεμένος panaisr

  • ***
  • 528
  • Φύλο: Άντρας
  • its all vapour
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #59 στις: Ιανουαρίου 05, 2012, 11:29 »
Υπάρχει η ιδία παροιμία και σε greek version , όποιος δεν θέλει να ζυμώσει 10 μέρες κοσκινίζει.

Κάπνιζα ΚΤ 18-19 χρόνια , τελευταία 4 καπνός, ένας την ημέρα.

Από 13/12/2011 έχω ΗΤ , δεν πρόκειται να ξανά καπνίσω ΚΤ , όσα καμένα , όσα πλαστικά , όσα VG/PG/SHDTEIHS….και εγώ δεν ξέρω τι άλλο υπάρχει …και να ατμίσο…..γιατί πλέον γουστάρω με το άτμισμα και τις γεύσης που εναλλάσσω στο υγρό αναπλήρωσης , και στο πρωινό καφέ και στα τσίπουρα και στα κρασιά και στα μπαρ και στα ξενύχτια.

αααα ξέχασα επίσης  γουστάρω να τσαλαπατήσω το ego-t στην μέση του δρόμου γιατί τα έφτυσε ο ατμοποιητής και να πάω να πάρω καινούργιο από το shop στην γωνία ….

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1100555 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176458 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 464 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 324 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22123 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 284852 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209439 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68446 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315327 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15438 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126646 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95135 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem