vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Σχετικα με τους αυ8εντικους joyetech ατμοποιητες και τη διαρκεια τους

Αποσυνδεδεμένος DjLouiS

  • **
  • 280
  • Φύλο: Άντρας
ρε παιδια οταν παρελαβα το η.τ μου ειχε μεσα 2 ασημενιους ατμοποιητες με χαραγμενη την επιγραφη της παραπανς εταιρειας 10 μερες απο την πρωτη μου τζουρα δεν ειχε μυρισει ουτε καμμενο ουτε κανανε εντονο 8ορυβο σαν να σκαει κατι μεσα τους και τους ειχα 3εσκισει τους εκαψα απο δικο μου λα8ος διοτι τους κα8αρισα σε στομειο μηχανης εσπρεσσο που φτιαχνουμε τη κρεμα με το γαλα και δεν τους αφησα να στεγνωσουν καλα ουτε εριξα πριν τη χρηση τους λιγο υγρο απο πανω,εδω και μια εβδομαδα σε εμενα και ενα φιλο μου εχουμε αγορασει 3 ατμοποιητες με αλλη ονομασια απο μαγαζι μαλιστα που εχει αμεση σνεργασια με την εταιρια και μετα απο 2 μερεσ μυριζει καμμενο συγεκριμενα ο φιλος μου κα8ε λιγο και λιγακι τον βλεπω να σταζει συνεχεια υγρο μετα απο 10 τζουρες διοτι καταλαβαινει οτι 8α του ερτ8ει η απαισια οσμη του καμμενου,απο οτι εχω δει πολλοι γραφουν οτι ολοι οι ατμοποιητες κατασκευαζονται  απο ενα εργαστοσιο το ερωτημα μου ομως ειναι γιατι η γνησιοι δεν κανουν 8ορυβο και ειναι πιο ανεκτικοι και διαρκουν περισσοτερο!
ειμαι καινουριος ατμιστης και απλα 8ελω να γνςριζς ακριβως τι να κανψ ετσι ωστε να βρω παλι την ησυχια μου και να 3ερς οτι 8α αλλαζς ατμοποιητη κα8ε 10 μερες και οχι κα8ε 3

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Για ποιό μοντέλο της Joyetech μιλάς?
Μπορεί το ίδιο εργοστάσιο να φτιάχνει διαφορετικές ποιότητες, και δυστυχώς δεν
τους χαρακτηρίζουν συμφωνα με την ποιότητά τους ώστε να μπορεί κανείς να πάρει την Α' ποιότητα πληρώνοντας κατι παραπάνω
και όχι την Γ' ποιότητα.

Αποσυνδεδεμένος DjLouiS

  • **
  • 280
  • Φύλο: Άντρας
http://www.tradekr.com/cbuy_243307_100-genuine-joyetech-ego.htm
ayton εδω εχω με τη 1000αρα μπαταρια!
παρακαλω ας μου πει καποιος απο που να παω να παρω ατμοποιητες οι οποιοι ειναι οντως δοκιμασμενοι!
ευχαριστω πολυ για τον ενδιαφερον

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Το θέμα της διάρκειας ζωής είναι μάλλον τυχαίο. Κάποιοι μπορεί να κρατήσουν 10 μέρες , κάποιοι άλλοι λιγότερες και ίσως κάποιοι άλλοι περισσότερες. Ρίξε μια ματιά και στους παρακάτω :
http://www.ivape.eu/accessories-1/ego-t-joyetech/atomizers.html
Είναι αυθεντικοί και απλά φέρουν το λογότυπο της εταιρείας Alter eGo.
Από εκεί και πέρα υπάρχει η αγορά της Κίνας με καταστήματα όπως Heaven Gifts , Heαlth Cabin και πολλά άλλα ακόμα.
 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 230 63118 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:35
από Ελένη Π
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3719 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1000 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172563 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277743 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15474 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14125 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9473 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43632 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 455 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36331 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 560453 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem