vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

523 επισκέπτες, 6 χρήστες
Tazz, dkostas, manoslykos, Jorge, Xameno_Skli, Harris

Twitter

VnV premium e-liquids

Αποσυνδεδεμένος vaggelas1991

  • *
  • 56
  • Φύλο: Άντρας
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #390 στις: Αυγούστου 03, 2018, 19:16 »
το ronin θελει μονο voodoo sauce να καταναλωνει!!

Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #391 στις: Αυγούστου 07, 2018, 18:05 »
Θελω να τονίσω για ακόμη μια φορά το πόσο καθαρές(αναλογικά) αφήνει τις αντιστάσεις και τα βαμβάκια το lacrema.Το έχω πλεον μονίμως στον hussar και ξεχνάω να αλλάξω(που λέει ο λόγος).Δεν ξέρω αν έχει κάποια ουσιαστική σημασία αυτό,αλλά ψυχολογική έχει σίγουρα.Όταν αλλάζω βαμβακοαντίσταση σε rope cut με πιάνει απελπισία.Θέλω να δω και τη συμπεριφορά του lakasta σε τανκ αφού σε dripper που το άτμιζα μέχρι τώρα δεν έβγαλα συμπερασματα καθώς το άλλαζα συχνά με άλλο υγρο.

Αποσυνδεδεμένος J1mmys13

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #392 στις: Αυγούστου 13, 2018, 23:45 »
Lakasta μετά από 6 μερούλες στον Eviva v2 /JoJo kit και μπορώ να αναφέρω μόνο καλά λόγια..
Πεντακάθαρο υγρό χωρίς πολλα πολλά σου προσφέρει αυτό που λέει..
Καπνικο ήπιο, γλυκό θα έλεγα με τη κρέμα κάστανου να πλαισιώνει την γεύση σε ισορροπημένο βαθμό. Το απόλαυσα με καφεδάκι (cappuccino) το πρωί καθώς και  ολη την ημέρα..
Επόμενος σταθμός Lacrema μάλλον σε Fodi η Kayfun Prime..

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος jibezid

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
  • Παντού υπάρχουν κομπλέξαρες είρωνες ακόμα και εδω
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #393 στις: Αυγούστου 22, 2018, 10:21 »
Εγώ δοκίμασα πρώτη φορα χθες το LAKASTA στον ATHENA RDA και δεν μπορώ να πω ότι έμεινα ευχαριστημένος από το υγρό έχω αλλους 2 RDA τον drop και τον Peerless Special Edition θα το δοκιμάσω και σε αυτούς μήπως δω διαφορα

Αποσυνδεδεμένος pfso

  • **
  • 184
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #394 στις: Αυγούστου 23, 2018, 16:44 »
Tο saltybacco στις πόσες μέρες φτάνει στο peak του; Επίσης ξέρει κάποιος σε πόσες μέρες αρχίζει να πέφτει (αν το κάνει); 

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #395 στις: Αυγούστου 23, 2018, 19:44 »
Για μένα φτάνει στην κορυφή σε 5-7 μέρες. Πτώση στην απόδοση ακόμα και μετά από μήνα, πολύ μικρή και σίγουρα όχι σε σημείο να το φάει το σιφόνι. Εμφανής όμως.

 Από κινητό.


Αποσυνδεδεμένος mpogdanis1989

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #396 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2018, 13:52 »
ρε παλικαρια εχω ξεχασμενα στο ραφι ενα gummy bear strawberry και ενα stawberry ice cream περιπου 4-5 μηνες.Τα ατμιζω αφοβα η τα πεταω νεροχυτη?

Αποσυνδεδεμένος bretsos

  • **
  • 281
  • Φύλο: Άντρας
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #397 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2018, 14:03 »
Σου στέλνω pm με οδό και αριθμό να τα δοκιμάσω πρώτα εγώ για εσένα μιας και πέρασε τόσος καιρός....
Και βέβαια τα ατμιζεις κανονικά, θα έχουν γίνει και μέλι από τη ωρίμανση!

Αποσυνδεδεμένος daglasg3

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #398 στις: Σεπτεμβρίου 14, 2018, 16:06 »
lakasta μετα απο 10 ημερες και δεν δεν εχω προβλημα με το καστανο αλλα σαν συνολο μετριο....το καπνικο κομματι καθολου ενδιαφερον...αλλα αυτο μαλλον οφειλετε στο οτι εχω νετ για καπνικα.....

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #399 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 09:09 »
Grape groove... Το επίσημο καρχαριόζουμο
Η καλύτερη τσιχλόφουσκα σταφύλι απλά.

Λοιπόν το υγρό αυτό το γνωρίζω απο τα πρώτα του βήματα στις τοπικές ατμοσυναντήσεις και τους διάφορους ατμοκαφέδες με τα παρεάκια.Όσοι με γνωρίζουν καλά ξέρουν οτι αγαπημένα μου προφίλ φρούτων για άτμισμα είναι τα μήλα και τα σταφύλια.
Έτσι και ο φίλος Νίκος [member=17565]trandism[/member] σεφ της VnV και κινητή DIYpedia όπως του έχω βγάλει παρατσούκλι μου έδωσε να το δοκιμάσω και
να πω την γνώμη μου.Το υγρό ήταν το κάτι άλλο για τους γευστικούς μου κάλυκες που πραγματικά βάρεσαν κόκκινο εκείνη την στιγμή.
Αλλά υπήρχε ένα θέμα όμως.Το υγρό ήταν ένα βαθύ μωβ χρώμα και σκότωνε οποιοδήποτε coil και βαμβάκι σε μερικά ml.
Mερικοί είπαν τρομερό υγρό αλλά δεν θα μπορούσε  να βγει έτσι στην κυκλοφορία .
Χαμογέλασε και εκεί εστίασε ο Νίκος...Batch με το batch το υγρό άλλαζε χρώμα και γινόταν όλο και πιο καθαρό και ταυτόχρονα διατηρούσε το γευστικό αυτό προφίλ που με τρέλανε απο την πρώτη στιγμή μέχρι που φτάσαμε στο τελικό batch και είχε γίνει σχεδόν
διαυγές και αρκετά φιλικό προς τα coil μας :thumpup:

Στα του υγρού τώρα...

Σταφύλια και κιτροειδή φρούτα με μια αίσθηση τσιχλόφουσκας είναι η επίσημη περιγραφή του υγρού απο την εταιρεία(που τσίμπησε και το βραβείο Best Fruity E-liquid Flavor στην vapexpro Athens 2018 ) .
Στάζοντας το στους dripper μου και μπουμπουνόντας το 7-8 μέρες σερί νιώθω οτι μασάω μια τσιχλόφουσκα με κύρια γεύση σταφύλλι
και μερικά άλλα φρουτάκια όλη μέρα που πραγματικά δεν με κουράζει καθόλου.
Και νομίζω εκεί είναι το δυνατό σημείο του συγκεκριμένου υγρού.Τα υγρά του είδους είναι αρκετά κουραστικά και δεν τα αντέχεις για
πολύ όσο και να σου αρέσουν,ο Νίκος κατάφερε το υγρό να απλώνεται τόσο όμορφα στον ουρανίσκο και με διάφορα τεχνάσματα να μην
σου αφήνει εκείνη την σιροπιαστή επίγευση που έφερνε  σε γνωστά φάρμακα.
Η μυρωδιά που αφήνει στον χώρο φανταστική να προσθέσω σε αντίθεση με τα λιβάνια που είχαμε συνηθίσει...
Απο τεχνικής άποψης το υγρό ίσως είναι η κορυφαία δημιουργία του Σεφ μέχρι τώρα.Έμπειροι ουρανίσκοι μπορούν να ξεχωρίσουν αρκετά
τρικ και τεχνικές μέσα στο συγκεκριμένο και υλικά που δεν πάει ο νους του απλού ατμιστή αλλά είναι δεμένα άψογα και απλώνονται σαν βεντάλια,η απόλυτη αρμονία...  :respect_hat:
Το υγρό το έχω πιπίλα :baby: και αν είστε φρουτάκιας ή σας αρέσουν γενικά τα γλυκά υγρά σας το προτείνω ανεπιφύλαχτα για δοκιμή :thumpup:

Προσωπικά βρήκα το ADV μου γι αυτή την περίοδο :laugh_cool_jump:







Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 10:48 από paloukaros »

Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #400 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 09:33 »
Καλημέρα Σταύρο, το δοκίμασα και αυτό στην έκθεση. Δυστυχώς δεν μου άρεσε καθόλου, τόσα προφίλ υπάρχουν, με τσιχλόφουσκα βρήκαν να το κάνουν?... :(

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #401 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 10:52 »
Νομίζω ήταν το πιο safe σώμα που θα μπορούσαν να δώσουν για ένα δύσκολο προφίλ σαν το σταφύλι ρε συ.
Τι θα ήθελες εσύ;

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #402 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 10:56 »
Κέικ σταφύλι.Γλυκόξινο θα ήταν ενδιαφέρον προφίλ!

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #403 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 10:57 »
[member=17746]paloukaros[/member] ρε φίλε, έχουμε έξοδα αυτή την περίοδο... Πες ότι είναι λαλακία το υγρό να τελειώνουμε και σε κανά μήνα δύο πες ότι άλλαξες γνώμη. Άντε καλό μου...

Αποσυνδεδεμένος valerou

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #404 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 11:11 »
Κάτι μου λέει οτι είναι συνεννοημένοι με τον τσι-πι. Πρέπει να βάλουμε και ένα emoji με άδειες τσέπες.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180577 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8312 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33957 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536188 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59776 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237425 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 582 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15586 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136122 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085311 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35407 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10233 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12