vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

VnV premium e-liquids

Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #225 στις: Φεβρουαρίου 28, 2018, 01:58 »
Βλέποντας ενα μερος του σημερινού  live των Μητσοπούλου και Σαρακενιδη,κάνοντας μια δοκιμή των υγρών Dr Jekyll και Mr Hyde ανέφεραν ότι η τάδε κρέμα ενος υγρού είναι αδύναμη αφού δεν περιέχει διακετυλιο.Μου άφησε την εντύπωση ότι χωρις διακετυλιο δεν έχει σωστή απόδοση.Αυτο σημαίνει ότι οι κρέμες των vnv περιέχουν;Γνωρίζουμε;Προσωπικά και να μάθω ότι έχει το voodoo sauce δεν θα κάνω πίσω αλλά μου έκανε εντύπωση.

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #226 στις: Φεβρουαρίου 28, 2018, 02:24 »
Θανάση, αφού το έβλεπες λάιβ, δεν έριχνες μία λάιβ ερώτηση; 

Αποσυνδεδεμένος cloak

  • ***
  • 606
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα ρεί και ουδέν μένει
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #227 στις: Φεβρουαρίου 28, 2018, 03:05 »
 :thumpup: Σωστος ο Κωστας

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #228 στις: Φεβρουαρίου 28, 2018, 08:20 »
Κάποιες κρέμες στο Voodoo Sauce περιέχουν υδροκυάνιο.

Σαρακενίδης Νίκος

Αυτό και το παραπάνω έχουν ακριβώς την ίδια ισχύ, δηλαδή καμία. Καλύτερο θα ήταν ο κατασκευαστής να φτιάξει έναν σχετικό λογαριασμό στο φόρουμ και να έρχεται να απαντάει ο ίδιος στο δικό του νήμα.

Θεωρώ ότι ο φίλος παραπάνω όντως το είδε στην σχετική ομάδα του Νίκου στα κοινωνικά δίκτυα, αλλά δεν γίνεται να δίνονται απαντήσεις με αυτόν τον τρόπο.



Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #229 στις: Φεβρουαρίου 28, 2018, 08:53 »
Κώστα δεν ήμουν ακριβής.Ειδα το απόσπασμα στο YouTube το βράδυ.Γι αυτό  και δεν μπορούσε να γίνει ερώτηση.Mix n’ vape επεισόδιο 3.

Αποσυνδεδεμένος Apospol

  • ***
  • 547
  • Φριτέζας
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #230 στις: Φεβρουαρίου 28, 2018, 08:57 »
Εν Χριστω αδελφέ Κώστας Αλεξ,μπήκε ο άνθρωπος και απάντησε. Γιατί δεν έχει ισχύ αυτό; Το topic που ανέφερες να γίνει, σωστό είναι. Τι διαφορά έχει το που απάντησε όμως;

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #231 στις: Φεβρουαρίου 28, 2018, 08:59 »
Κάποιες κρέμες στο Voodoo Sauce περιέχουν υδροκυάνιο.

Σαρακενίδης Νίκος

Αυτό και το παραπάνω έχουν ακριβώς την ίδια ισχύ, δηλαδή καμία. Καλύτερο θα ήταν ο κατασκευαστής να φτιάξει έναν σχετικό λογαριασμό στο φόρουμ και να έρχεται να απαντάει ο ίδιος στο δικό του νήμα.

Θεωρώ ότι ο φίλος παραπάνω όντως το είδε στην σχετική ομάδα του Νίκου στα κοινωνικά δίκτυα, αλλά δεν γίνεται να δίνονται απαντήσεις με αυτόν τον τρόπο.
Ο Νίκος είναι ο trandism γλυκέ μου ράφτη...

Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #232 στις: Φεβρουαρίου 28, 2018, 09:16 »
[member=17746]paloukaros[/member] κι εγω δεν το είχα προσέξει ότι ο [member=17565]trandism[/member] είναι ο Σαρακενίδης!.Χαίρομαι που τον έχουμε εδώ,τον πάω πολύ σαν προσωπικότητα.

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #233 στις: Φεβρουαρίου 28, 2018, 09:27 »
Εγώ πάλι αυτό δεν το θεωρώ υπεύθυνη στάση.

Να μυρίσουμε τα νύχια μας για το ποιός είναι ποιός;

Επίσημο πιστοποιημένο λογαριασμό ώστε να υπάρχει πρόσωπο. Το ποιος είναι ο [member=17565]trandism[/member] εγώ ακόμα δεν το ξέρω. Εμπιστεύομαι [member=17746]paloukaros[/member], αλλά και πάλι υπεύθυνη και σοβαρή στάση ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #234 στις: Φεβρουαρίου 28, 2018, 09:37 »
Η προσωπουπογραφή του στο τέλος του κειμένου δεν είναι υπεύθυνη στάση;
Πιες καφεδάκι μάνα μου,όλοι έχουμε δύσκολα πρωινά... :laugh1:

Μακάρι να είχε χρόνο να βοηθήσει περισσότερο και στο φόρουμ.Επειδή τον γνωρίζω προσωπικά τον mister DIYpedia και ξέρω τι παιδί είναι θα ήταν και χαρά του

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #235 στις: Φεβρουαρίου 28, 2018, 09:40 »
Και εγώ την ίδια προσωποϋπογραφή έβαλα, άρα το υγρό έχει υδροκυάνιο.

Επαναλαμβάνω: οκ. Εμπιστεύομαι εσένα και δέχομαι το ποιος είναι.

Ένας επίσημος λογαριασμός θα έλυνε το πρόβλημα και θα έδειχνε υπεύθυνη στάση.

Τώρα δείχνει ότι στα @@ του το φόρουμ και κυρίως στα @@ του οι πελάτες του στο φόρουμ.

Και μην μου λες για χρόνο. Δουλεύω 12 ώρες την ημέρα.

Αποσυνδεδεμένος chris03

  • **
  • 404
  • Φύλο: Άντρας
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #236 στις: Φεβρουαρίου 28, 2018, 09:46 »
Βλέποντας ενα μερος του σημερινού  live των Μητσοπούλου και Σαρακενιδη,κάνοντας μια δοκιμή των υγρών Dr Jekyll και Mr Hyde ανέφεραν ότι η τάδε κρέμα ενος υγρού είναι αδύναμη αφού δεν περιέχει διακετυλιο.Μου άφησε την εντύπωση ότι χωρις διακετυλιο δεν έχει σωστή απόδοση.Αυτο σημαίνει ότι οι κρέμες των vnv περιέχουν;Γνωρίζουμε;Προσωπικά και να μάθω ότι έχει το voodoo sauce δεν θα κάνω πίσω αλλά μου έκανε εντύπωση.
μπορειτε να βαλετε ενα λινκ που υπαρχει το βιντεο παιδια;ευχαριστω!

Αποσυνδεδεμένος tzavardin

  • ***
  • 545
  • Φύλο: Άντρας
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #237 στις: Φεβρουαρίου 28, 2018, 09:51 »
Έλα βρε [member=20916]Κώστας Άλεξ[/member], άμα έβλεπες να γράφει κάτι ο kallitexnis, που είναι γνωστό ότι έγραφε στο φόρουμ και έχει ταυτοποιηθεί, θα έλεγες το ίδιο, ότι δεν μπορεί να φανεί; Απλά δεν έγραφε ποτέ σταθερά εδώ, και δεν τον ξέρουν οι περισσότεροι. Πάντως έχει ξαναγράψει, μπορεί να ταυτοποιηθεί,θα άφηνε να γράφουν με το όνομά του στα νήματα για υγρά του, και δεν θα του το έλεγε κανείς;

Επίσης δεν είναι κατασκευαστής, αλλά μίξερ, ως χρήστης του φόρουμ και ατμιστής έφτιαξε τον λογαριασμό όταν τον έφτιαξε. Τώρα για το αν η VnV, ως κατασκευαστής θα έπρεπε να έχει λογαριασμό, μάλλον δεν βρίσκουν τη χρησιμότητα, και να σου πω την αλήθεια δεν υπάρχει κιόλας, τα εμπορικά νήματα του φόρουμ λειτουργούν πλέον μόνο για προώθηση. Όποιος θέλει να τους ρωτήσει κάτι, τους ρωτάει συνήθως στο facebook, ή τους στέλνει ένα μέιλ, ή τους ρωτάει στο youtube.

Καλό είναι να μην τον αποξενώσουμε, επειδή ήθελε να ενημερώσει. Το λέω γιατί, ως πλατφόρμα, θα ήταν ευεργετικό να γράφει που και που την γνώμη του ως μίξερ εδώ, ειδικά όσον αφορά κάποια πεπαλαιωμένα πράγματα που βλέπουμε να κυριαρχούν στα νήματα του DIY, αλλά θα είναι και ανεκτίμητη βοήθεια και για τα αρώματα.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 28, 2018, 10:35 από tzavardin »

Αποσυνδεδεμένος Apospol

  • ***
  • 547
  • Φριτέζας
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #238 στις: Φεβρουαρίου 28, 2018, 09:52 »
Μη ψαρωνετε με τη λέξη διακετυλιο. Ενα  τσιγάρο πχ αν θυμάμαι καλά έχει 72 φορές περισσότερο διακετυλιο σε σχέση με τα υγρά που κάνουμε εμείς.


Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #239 στις: Φεβρουαρίου 28, 2018, 09:53 »
[member=13976]chris03[/member]

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8335 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180646 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33975 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536278 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59788 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237493 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 587 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15658 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136134 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085332 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35418 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10252 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12