vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

517 επισκέπτες, 8 χρήστες
dkostas, Koggiot, Tsimio, antiklitos140, camber, Tazz, manoslykos, Jorge

Twitter

VnV premium e-liquids

Αποσυνδεδεμένος tzavardin

  • ***
  • 545
  • Φύλο: Άντρας
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #135 στις: Ιανουαρίου 22, 2018, 18:07 »
Eίναι πολύ ιδιαίτερο υγρό είναι η αλήθεια. Δεν έχει καμία σχέση με τo RY4, που έχουμε πολλοί στο μυαλό μας ως καπνικό. Για μένα, που κάνω το μεγαλύτερο μέρος της μέρας dtl και γλυκά - φρούτα πλέον, και  το καπνικό το θέλω για συγκεκριμένες περιστάσεις, έχει αποδειχτεί λίρα εκατό. Πάει πολύ καλά με ποτό και μπυρίτσα, εμένα με βολεύει και στον καφέ, που ακόμα και σήμερα είναι η κύρια στιγμή, που μου έρχεται τσιγάρο στο μυαλό. Μάλλον από τις αντιδράσεις που έχω δει ταιριάζει πιο πολύ σε τέτοιες περιπτώσεις ατμιστών, και όχι all day mtl ατμισμα. Μην ξεχνάμε ότι και ο μίξερ, αν δεν κάνω λάθος, επίσης έτσι το χρησιμοποιεί, και ψάχνοντας υγρό για τέτοια χρήση το έφτιαξε.

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #136 στις: Ιανουαρίου 22, 2018, 18:19 »
Εγώ μόλις έφαγα ένα προφιτερόλ και ένα εκμέκ με συνοδεία gummy bear watermelon.

Ντάξει. Οργασμός.

Αύριο κρατείστε 2 καρέκλες δίπλα δίπλα στη συνάντηση για εμένα.

Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #137 στις: Ιανουαρίου 22, 2018, 19:14 »
Ο λόγος που δεν βγαίνουν 120ml είναι γιατί δεν υπάρχει στην αγορά το ανάλογο απόθεμα με μπουκάλια.Τους έχουν κρεμάσει ήδη αρκετές φορές οι χονδρέμποροι των μπουκαλιών και δεν ρισκάρουν την παραγωγή να μείνει
Σταυρο χωρίς να θέλω να σε προσβάλω και καταλαβαίνω οτι έτσι μπορεί να έμαθες αλλά αυτές είναι δικαιολογίες του κ@λου.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #138 στις: Ιανουαρίου 22, 2018, 19:58 »
Εκτός της έλλειψης, το θέμα με τα 120μελα είναι οτι για να βγάλεις το σταγονόμετρο ώστε να γεμίσεις με βάση, θέλεις ατσάλινα νύχια :)

Αποσυνδεδεμένος s.i.jerefos

  • **
  • 305
  • Φύλο: Άντρας
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #139 στις: Ιανουαρίου 22, 2018, 20:45 »
Η προσωπική μου άποψη πάντως είναι ότι θα πρέπει όλα τα Υγρά να βγουν σε 120ml γιατί είναι κρίμα να αδικουμαστε οι "φάγανε"..
Θα τολμήσω να εκφράσω την προσωπική μου άποψη ότι μαζί με άλλης Μις εταιρείας τα Υγρά είναι μακράν ότι ποιοτικότερο έχει κατασκευαστεί σε Ελληνικό έδαφος και από θέμα γεύσης αλλά και από θέμα υλικών..

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος kostas1177

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #140 στις: Ιανουαρίου 22, 2018, 20:51 »
Παιδιά να κάνω μια ερώτηση. Είχα πάρει το ζελαδακι φραουλα της σειράς αυτης. Δεν λέω ήταν υπέροχο!! Ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει σε φράουλα. Δεν έξω όμως γιατί κάθε 10 ml οι αντιστάσεις καρβουνιάζανε!!! Το έχει πάθει κάποιος αλλος?? Οι βάσεις που είχα συμπληρώσει ήταν τη atmos το ίδιο και τα μπουστεράκια.

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #141 στις: Ιανουαρίου 22, 2018, 20:54 »
Εγώ είχα το εντελώς αντίθετο: Το βρήκα εντελώς άγευστο, αλλά δεν δημιούργησε πρόβλημα στις αντιστάσεις.

Μάλλον δε σε συμφέρει η ανταλλαγή :) 

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #142 στις: Ιανουαρίου 22, 2018, 20:55 »
Σταυρο χωρίς να θέλω να σε προσβάλω και καταλαβαίνω οτι έτσι μπορεί να έμαθες αλλά αυτές είναι δικαιολογίες του κ@λου.
Eπειδή τυγχάνει  φίλε μου και τα 3 παιδιά που έχουν την VnV τα ξέρω αρκετά καλά σε διαβεβαιώνω οτι η αιτία είναι αυτή που ανέφερα.Στην αρχή τα έβγαλαν σε 60 ml γιατί τα θεώρησαν οτι δεν είναι για όλη την ημέρα(ειδικά το saltybacco) αλλά επειδή πολύς κόσμος τους το ζήτησε ψάχτηκαν για να τα βγάλουν σε 120ml και το μοναδικό τους κόλλημα ήταν οι προμηθευτές μπουκαλιών.Που τους κρέμασαν αρκετές φορές πριν τα Χριστούγεννα και γι αυτό καθυστέρησαν και αρκετά να βγουν τα 2  νέα.
Στο youtube μπορείς να βρεις την χθεσινή εκπομπή του Πάνου(vape Army) που στα τελευταία 15 λεπτά της εξηγούσε αυτά τα πράγματα ο Άλεξ που είχε βγει live.
Mην κρίνουμε ρε συ χωρίς να ξέρουμε και βιαζόμαστε να βγάλουμε συμπεράσματα.Τα παιδιά πραγματικά τρέχουν όλη μέρα για να ευχαριστήσουν τους πάντες.
Λίγη υπομονή...  :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 22, 2018, 21:49 από paloukaros »

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #143 στις: Ιανουαρίου 22, 2018, 20:57 »
Πάντως με το Voodoo Sauce κατάφεραν εμένα  :delicious2: :Yummy:

Μετέφερέ το [member=17746]paloukaros[/member], plz

Αν και εγώ το έκανα 50/50 για mtl και όχι για Squonking

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #144 στις: Ιανουαρίου 22, 2018, 21:06 »
Από τα συμφραζόμενα καταλαβαίνω ότι κάποια στιγμή θα βγουν και τα δύο τελευταία στα 120 ml, ετσι δεν ειναι;

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #145 στις: Ιανουαρίου 22, 2018, 21:07 »
Ξέρω οτι το προσπαθούν...

Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #146 στις: Ιανουαρίου 22, 2018, 23:04 »
Καλά κάνουν και προσπαθούν και εμείς είμαστε εδώ να τους υποστηρίξουμε αλλά το οτι δεν υπάρχουν 120μελα μπουκάλια .... ας έλεγαν οτι φουμάραμε όλη τη VnV και δεν έχει μείνει σάλιο.
Η εναλλακτικά να πάρουν μπουκάλια απο Έλληνες κατασκευαστές να υποστηρίξουν και την εγχώρια αγορά. Είδαμε και τα τσαμπυ γκορίλα της Λ που μας έμεναν τα τσαιλντ προυφ στα χέρια.

Πάω να φουμάρω λίγο voodoo να φύγουν τα κακά πνεύματα






Αποσυνδεδεμένος leontamp

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #147 στις: Ιανουαρίου 23, 2018, 01:57 »
Το voodoo sauce ΠΡΕΠΕΙ να βγεί σε 120μελο...Και 500μελο αν γίνεται...Είχα καιρό να κολλήσω με παρόμοιο υγρό από εποχή granny's της pink mule...
Οι custards των MrMME πως στο δι@ολο λέγονται που έχει στη vapeland ήταν μια καλή εναλλακτική αλλά γενικά οι γεύσεις τους είναι λίγο πιπεράτες... Ειδικά αυτό με την μπανάνα που μου άρεσε και πιο πολύ απ' όλα..
Το saltybacco τώρα...Φουντούνια μου βγάζει!Ενα τσακ πιο αλμυρά αλλά  παραμένουν φουντούνια.Καπνικό δεν έχω πάρει!Βρίσκεται πάντα σε έναν doggy για τις εξόδους πάντως...Έχω αφήσει ένα 60μελο που θα δοκιμαστεί στον μήνα πάνω να δω διαφορές...

Γενικά από όλη τη σειρά το μόνο που με "χαλασε" είναι το strawberry ice cream... Και το είχα στο ΤΟΠ της λίστας..Ήθελα παραπάνω φράουλα!Έχει που έχει χαθεί από τη γεύση μου η φράουλα μετά από τόση κατάχρηση που της έχω κάνει, είναι και light στο συγκεκριμένο και παίρνω μόνο τη λιωμένη βανίλια...

Τα donut και gummy bears είναι καθημερινά στημένα σε CSMNT και Hadalαιους αντίστοιχα...

Γενικά είμαι απόλυτα ικανοποιημένος σε σημείο να μην πολυκοιταω δεξιά αριστερά για άλλα υγρά..Έχω κόψει και τις ιδιοκατασκευές...Εκτός από 4-5 συνταγές αγαπημένες..  
Ένα blueberry milkshake/cereal θέλω τώρα να βγάλουν... :D

Αποσυνδεδεμένος s.i.jerefos

  • **
  • 305
  • Φύλο: Άντρας
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #148 στις: Ιανουαρίου 23, 2018, 08:46 »
Click-->Έγινε διαγραφή άμεσης παράθεσης<--Click

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον φίλο leontamp ακόμα και στο σημείο του StrawIce Cream..
Δώστε μεγάλες συσκευασίες στον Λαό!!!

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk

« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 23, 2018, 10:13 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #149 στις: Ιανουαρίου 23, 2018, 08:49 »
Ένα blueberry milkshake/cereal θέλω τώρα να βγάλουν... :D
Cereal στην σειρά που έρχεται :yes:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 17 8324 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:56
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180630 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33966 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536257 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59784 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237468 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 586 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15643 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136133 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085327 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35415 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10247 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12