vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

529 επισκέπτες, 10 χρήστες
dkostas, camber, Doubt, Tazz, manoslykos, Jorge, jim356, lounik, Ηρακλης, treloneritis

Twitter

VnV premium e-liquids

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #75 στις: Δεκεμβρίου 31, 2017, 16:12 »
Εγώ πάντως δεν τα καταλαβαίνω αυτά τα παιδιά. Βγάζουν στην αγορά 4 υγρά και τα 2 είναι φράουλες που βρωμάει ο τόπος από δαύτες! Το ice cream το δοκίμασα, δεν ήταν κακό αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να το ξαναγοράσω - έχω ατμίσει πολύ καλύτερες φράουλες. Αυτό όμως που μου κάνει περισσότερη εντύπωση είναι το ότι δεν κυκλοφόρησαν τον κλώνο του lemon tart που είναι φανταστικός! Και επειδή κλώνος δεν είναι γιατί λίγο μοιάζει με το αυθεντικό, θα είχαν στα χέρια τους ένα εξαιρετικό αυθεντικό λεμονοϋγρό με μεγάλες πιθανότητες να σκίσει εμπορικά. :dontknow:


Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #76 στις: Δεκεμβρίου 31, 2017, 16:22 »
Τα ζελεδάκια φράουλα δεν υπήρχαν στην αγορά.Και το παγωτό ήταν κάτι που πολλοί το ζητάγανε στις ατμοσυναντήσεις(όπως και το saltybacco).Oταν ανοίγει μια εταιρεία και
κάνει τα πρώτα της βήματα λογικό είναι να ακολουθήσει  safe  επιλογές πρώτα και το τι ζητάει ο κόσμος.
Την τάρτα με αλλαγή στο φρούτο μπορεί να την βγάλουν  ;) . Πίστεψε με θα δούμε αρκετά καινούργια προφίλ υγρών σύντομα απο αυτούς 

Αποσυνδεδεμένος Dim80

  • **
  • 179
  • Φύλο: Άντρας
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #77 στις: Δεκεμβρίου 31, 2017, 16:38 »
Το ice cream το δοκίμασα, δεν ήταν κακό αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να το ξαναγοράσω - έχω ατμίσει πολύ καλύτερες φράουλες.
Συμφωνώ απόλυτα..και ίσως όχι δεν ήταν πολύ κακό απλά κακό.Για μένα που λατρεύω φράουλα σε όλες τις παραλλαγές της στις 20 μέρες ωρίμανσης τρομερά υποτονικό και κάτι σαν ξεθυμασμένο...
Αυτό όμως που μου κάνει περισσότερη εντύπωση είναι το ότι δεν κυκλοφόρησαν τον κλώνο του lemon tart που είναι φανταστικός! Και επειδή κλώνος δεν είναι γιατί λίγο μοιάζει με το αυθεντικό, θα είχαν στα χέρια τους ένα εξαιρετικό αυθεντικό λεμονοϋγρό με μεγάλες πιθανότητες να σκίσει εμπορικά. :dontknow:
ο λαζάρου στο τελευταίο live ανέφερε ότι μάλλον θα βγει..μαζί με άλλα!
τα ζελεδάκια του πολύ καλά..το salty πολύ ιδιάτερο!Με ποτάκι ή καφέ πολύ καλό αλλά υπάρχουν στιγμές μέσα στην μέρα που με χαλάει η τόση αλμύρα.. 




Αποσυνδεδεμένος specemarine

  • **
  • 432
  • Φύλο: Άντρας
  • Funeral Fog.
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #78 στις: Δεκεμβρίου 31, 2017, 17:04 »
Το παγωτό φράουλα δεν το δοκίμασα αλλά το ζελεδάκι το θεωρώ πάρα πολύ καλό,ακριβώς αυτό που λέει ότι είναι.

Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #79 στις: Ιανουαρίου 02, 2018, 01:16 »
Το Voodoo sause είναι πάρα πολύ ωραίο. Το έχω ρίξει στον αγαπημένο ατμοποιητή του paloukarou τον entheon και του  έχω αλλάξει τα φώτα. Έχω αλλάξει υγρό 2 φορές και πάλι αυτό ξαναβάζω. Πεντακάθαρο στις αντιστάσεις και άνετα adv.
Από την τρίτη μέρα και μετά είναι άψογο.
Το μόνο αρνητικό για μένα είναι η τιμή.

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #80 στις: Ιανουαρίου 02, 2018, 01:54 »
Και το voodoo sauce αλλά και το saltybacco θα αγοραστούν ξανά και ξανά.. Και ξανά..

Ειδικά το "αλατισμένο" έγινε κεφάλαιο, τέλος! :)

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #81 στις: Ιανουαρίου 02, 2018, 13:38 »
Αυτό όμως που μου κάνει περισσότερη εντύπωση είναι το ότι δεν κυκλοφόρησαν τον κλώνο του lemon tart που είναι φανταστικός! Και επειδή κλώνος δεν είναι γιατί λίγο μοιάζει με το αυθεντικό, θα είχαν στα χέρια τους ένα εξαιρετικό αυθεντικό λεμονοϋγρό με μεγάλες πιθανότητες να σκίσει εμπορικά. :dontknow:
Βρε Κώστα, αν με το που ξεκινάει την προσπάθεια της μια εταιρεία βγάλει κλώνο αντί κάποιο δικό της οριτζιναλ υγρό, δεν δίνει και τα καλύτερα διαπιστευτήρια. Κάτι σαν να λέει δεν έχω δική μου έμπνευση, αντιγράφω κάτι έτοιμο. Επίσης η κλωνοποίηση κάποιου πολύ εμπορικού υγρού λειτουργεί αρνητικά και σε σχέση με τους μεταπωλητές που χάνουν τζίρο...

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #82 στις: Ιανουαρίου 02, 2018, 13:43 »

Αφού δεν είναι κλώνος (παρά μόνο κατ' όνομα)! Όπως και το lemon bunz (επίσης εξαιρετικό υγρό) δεν είναι κλώνος... :dontknow:

Προσωπικά δεν με χαλάει καθόλου αυτή η επιλογή τους γιατί θα φτιάξω φτηνά-φτηνά μερικά λίτρα έτσι για ώρα ανάγκης... :yes:


Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #83 στις: Ιανουαρίου 02, 2018, 13:50 »
...Σίγουρα δεν squonkάρεις εσύ;;; :hmmm:

Πραγματικά ήθελα να ήξερα τόσα λίτρα υγρά τι τα κάνεις :))

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #84 στις: Ιανουαρίου 02, 2018, 13:51 »
Τι ρωτας τωρα κ συ,τα στελνει στον Κοτσο ;D

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #85 στις: Ιανουαρίου 02, 2018, 13:55 »
...Σίγουρα δεν squonkάρεις εσύ;;; :hmmm:

Πραγματικά ήθελα να ήξερα τόσα λίτρα υγρά τι τα κάνεις :))


Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #86 στις: Ιανουαρίου 02, 2018, 14:43 »
Αφού δεν είναι κλώνος (παρά μόνο κατ' όνομα)! Όπως και το lemon bunz (επίσης εξαιρετικό υγρό) δεν είναι κλώνος... :dontknow:

Προσωπικά δεν με χαλάει καθόλου αυτή η επιλογή τους γιατί θα φτιάξω φτηνά-φτηνά μερικά λίτρα έτσι για ώρα ανάγκης... :yes:
Επειδή έχω μιλήσει με τον Alex για τέτοια θέματα, μου είπε κάτι και συμφωνώ μαζί του: "Έχω βγάλει πολύ καλούς κλώνους, αλλά το να τους βγάλω εμπορικά δεν έχει κανένα απολύτως νόημα."
Και δεν έχει άδικο. Έχει παρατηρηθεί τα τελευταία χρόνια ότι αναλόγως συστατικών, αμέσως χαρακτηρίζουμε οι ατμιστές ένα υγρό ως κλώνο. Έχει μπανάνα και φυστίκι?Είναι κλώνος Grandmaster. Έχει καρύδα? Είναι κλώνος castle long. Έχει RY4D? Τριμπεκίζει. Έχει οποιονδήποτε συνδυασμό ζύμης και λεμονιού? Κλώνος Lemon Tart. 
Μπορεί να τον κατηγορήσει κανείς αν δεν χρησιμοποιήσει ποτέ οποιοδήποτε από αυτά τα συστατικά? Θυμάστε τι είχε γίνει με το Lemon Bunz? Ο άνθρωπος το είχε πει καθαρά: "donut με κρέμα ελαφρά αρωματισμένη με λεμόνι". Έβγαινε ο καθένας και έλεγε πχ "άφαντο το λεμόνι", "μάπα κλώνος" κλπ. Το να ξεκινάς μια προσπάθεια και να μην προσπαθείς να δημιουργήσεις αλλά να πατήσεις επάνω σε επιτυχία άλλων, είναι δώρον άδωρον. Από έτσι, ανοίγω κι εγώ το ELR, παίρνω 10 συνταγές, αλλάζω ένα συστατικό και έχω έτοιμη εταιρεία παραγωγής SnV...

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #87 στις: Ιανουαρίου 02, 2018, 15:58 »
Τα 2 τελευταία ανέβασαν το επίπεδο της ετικέτας. Ειχε και πρίν εξαιρετικά υγρα αλλά αυτα τα 2 έβαλαν τη σφραγίδα σοβαρής εταιρίας με φρέσκες ιδέες.
Ελπίζω να βγούν στα 120ml και αυτα, για να κόψουν και οι κουβέντες περί ακριβού προϊόντος, με τις οποίες συμφωνώ παρεμπιπτόντως.
Επειδή υπάρχει η διάθεση να σταθεροποιηθούν οι τιμές σχετικά ψηλά στα λεγόμενα snv (βλέπουμε ενα τσουβάλι παραδείγματα τελευταία) ελπίζω να μην ακολουθήσουν.

Αποσυνδεδεμένος dRain

  • **
  • 142
  • Φύλο: Άντρας
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #88 στις: Ιανουαρίου 03, 2018, 15:27 »
Η είμαι παλαβός ή το strawberry ice cream μυριζει strawberry ice cream, αλλά βγάζει για κάποιο λόγο ΜΟΝΟ πιπέρι.
Έχει συμβεί άλλου;

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: VnV premium e-liquids
« Απάντηση #89 στις: Ιανουαρίου 03, 2018, 15:34 »
Μάλλον έχεις ευαισθησία και εσύ στο vanilla bean ice :(

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8335 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180646 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33975 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536284 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59790 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237495 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 587 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15663 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136134 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085334 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35418 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10253 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12