vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

206 επισκέπτες, 6 χρήστες
vasim, dkostas, lagoudakis, manoslykos, andreasand22, Milarepa

Twitter

INAWERA FLAVORS

Αποσυνδεδεμένος pantelis51

  • **
  • 415
  • Φύλο: Άντρας
  • Αρκούδος και οδοιπόρος αμαρτίαν ουκ έχει
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2145 στις: Μαρτίου 08, 2012, 03:58 »
Ένα από τα αγαπημένα μου. Συνοδεύεται άριστα με τον καφέ (ρόφημα) και μιξάρεται άνετα με plain γεύσεις όπως σοκολάτα, βανίλια, καραμέλα, μαύρο βατόμουρο, καφέ κλπ

Αποσυνδεδεμένος nikolakis26

  • **
  • 438
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2146 στις: Μαρτίου 08, 2012, 04:04 »
δοκιμασε το Tobacco-c με TABACCO "BLACK CHERRY",εχω το εχω  :baby: :baby: :baby:

Αποσυνδεδεμένος pantelis51

  • **
  • 415
  • Φύλο: Άντρας
  • Αρκούδος και οδοιπόρος αμαρτίαν ουκ έχει
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2147 στις: Μαρτίου 08, 2012, 04:36 »
Black Cherry ή Black Berry?

Αποσυνδεδεμένος Yannis74

  • **
  • 333
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2148 στις: Μαρτίου 08, 2012, 11:35 »
δοκιμασε το Tobacco-c με TABACCO "BLACK CHERRY",εχω το εχω  :baby: :baby: :baby:



Το εχω κανει Νικο ειναι καλο οντος !!

Αποσυνδεδεμένος AlX

  • *
  • 36
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2149 στις: Μαρτίου 08, 2012, 13:17 »
Μολις παρελαβα 300μλ βασης και 9 αρωματα.
Νιωθω σαν μικρο παιδι που περμενε τον Αι Βασιλη  ;D
Δεν ξερω τι να προρομιξαρω... ειναι η πρωτη φορα που θα μιξαρω τα υγρα...
Παραγγελια περιλαμβανει:

1. tuscan garden
2.melon
3.Virginia
4.Mentol
5.Tobacco
6.Tobacco C
7.Tobacco smoke prunes
8.Little space drop
9.Cappucino
μαλλον θα αρχισω με tobacco c που διαβασα τα περισσοτερα καλα σχολια απο εσας!

Αποσυνδεδεμένος pantelis51

  • **
  • 415
  • Φύλο: Άντρας
  • Αρκούδος και οδοιπόρος αμαρτίαν ουκ έχει
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2150 στις: Μαρτίου 08, 2012, 13:42 »
Εγώ ακόμα περιμένω το status της παραγγελίας να αλλάξει σε shipped εδώ και 3 μέρες  :wall:

Φτιάξε Tobacco C όμως μη βάλεις 5% μπορεί να μη σου αρέσει καθόλου τόσο έντονο.
Επίσης μη δοκιμάζεις το ένα άρωμα πίσω από το άλλο γιατί θα μπερδευτείς από τη ποικιλομορφία γεύσεων και δεν θα βγάλεις ορθό συμπέρασμα.
Και άσε τα παρασκευασμένα σου υγρά να σταθούν για 2-3 μέρες να "ωριμάσουν". Σε αυτό το χρονικό διάστημα κάποια αρώματα γίνονται περισσότερο έντονα και κάποια το αντίθετο. Όσα δε είναι της Flavourart περιέχουν οινόπνευμα οπότε άσε το καπάκι ανοιχτό για 6-12 ώρες να εξατμιστεί το οινόπνευμα και να φύγει αυτή η "φαρμακίλα".

Καλή επιτυχία! Μολονότι δεν ξετρελάθηκα με πολλές γεύσεις τουλάχιστον βρήκα 5-6 που μ' αρέσουν πολύ

Αποσυνδεδεμένος Java

Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2151 στις: Μαρτίου 08, 2012, 13:48 »
....Όσα δε είναι της Flavourart περιέχουν οινόπνευμα οπότε άσε το καπάκι ανοιχτό για 6-12 ώρες να εξατμιστεί το οινόπνευμα και να φύγει αυτή η "φαρμακίλα".

...

Παντελή επικοινώνησα μαζί τους για τα Wera Garden που έχω. Μου απάντησαν μέσα σε 30min (είναι υπόδειγμα επαγγελματισμού οι άνθρωποι  :thumpup:) ότι δεν έχουν αλκοόλη.

Αποσυνδεδεμένος AlX

  • *
  • 36
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2152 στις: Μαρτίου 08, 2012, 13:49 »
ευχαριστω παντελη για τις συμβουλες, στο tobacco c ανaφερει 3% οποτε ξεκινησα με 3 σταγονες στα 5μλ dirty base. αν βγει ελαφρυ θα προσθεσω κατι τις ακομα αλλα επειδη η dirty εχει λεει ashtray flavor ειπα να μην παραγεμισω με αρωμα... Μολις δοκιμασα dirty 18αρα μονη της...ατμιζεται ανετα με πολυ ηπια γευση αν δεν κανω λαθος...

Αποσυνδεδεμένος pantelis51

  • **
  • 415
  • Φύλο: Άντρας
  • Αρκούδος και οδοιπόρος αμαρτίαν ουκ έχει
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2153 στις: Μαρτίου 08, 2012, 13:56 »
@Java, για Flavourart έκανα λόγο όχι για τα Wera Garden.

Η Dirty είναι έτοιμη βάση με "μυστικό" άρωμα. Δεν ταιριάζει με όλα τα αρώματα και ίσως σε παιδέψει. Αν μπορείς φτιάξε τα δείγματα σου σε VG ή PG ή VG/PG.

Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω γιατί χρησιμοποιείτε σταγόνες όταν υπάρχει σύριγγα του 1ml με πολλές υποδιαιρέσεις στη μεζούρα.

Αποσυνδεδεμένος Java

Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2154 στις: Μαρτίου 08, 2012, 14:00 »
Τα Wera Garden είναι και αυτά από Inawera. Σε ποιά αναφέρεσαι εσύ ότι έχουν οινόπνευμα;

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2155 στις: Μαρτίου 08, 2012, 16:34 »
Σήμερα παρέλαβα και γω τα πολλά και διάφορα που είχα παραγγείλει.
Δεν έχω σχηματίσει άποψη για τα αρώματα ακόμα αφού ίσα ίσα τα μύρισα από τα μπουκάλια τους.
Ατμίζω από το πρωί VG βάση στα 9mg και έχω να πω ότι είναι πάρα μα πάρα πολύ δυνατή. Τονίζω ότι μέχρι πριν 3 εβδομάδες έκανα 18mg και έχω να συγκρίνω.
Μάλλον οι Πολωνοί  είναι πολύ χουβαρντάδες στη νικοτίνη  ;D

Σε καμιά βδομάδα θα επανέλθω με άποψη για τα αρώματα.  ::)

Αποσυνδεδεμένος Yannis74

  • **
  • 333
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2156 στις: Μαρτίου 08, 2012, 22:20 »
...εχει δοκιμασει κανεις κατι καλο σε  αρωμα απ τα ποτα ?  :bye:

Αποσυνδεδεμένος georgevtrs

  • ***
  • 697
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2157 στις: Μαρτίου 08, 2012, 22:40 »
Τωρα μου βαζεις δυσκολα και ισως το αδικησω  ;)
Ειναι ακρως καπνικο και μου θυμιζει αρωματικα πουρακια.
Μου θυμιζει λιγο λικερ, θα ελεγα Βερμουτ, πιο malt αλλα χωρις την ξυνιλα.
Το καπνιζω ανετα μετα απο φαγητο και ιδιως παει πολυ με το ποτο.

Για να σε βοηθησω, μεχρι στιγμης μ αρεσαν τα valuto και golden margy απο nobacco.
Τωρα προτιμω το cold ducat
Και έμενα που το πήρα έτοιμο 12αρι ποιο πολύ με το golden margy μου κάνει να μην σου πω και καλύτερο  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος georgevtrs

  • ***
  • 697
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2158 στις: Μαρτίου 08, 2012, 23:02 »
εκτος καποιες βασεις τα υπολοιπα ειναι χαλια μαυρα :yes:
Εγώ από τα 13 που πείρα τα 11 είναι  :baby: όλη μέρα τη σύμπτωση 
              DON HILL: :thumpup:  :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:
             OLD DUCAT: :thumpup:  :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:  :thumpup: :thumpup:
             TABACCO C: :thumpup:  :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:
                TABACCO: :thumpup:  :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:
        BLACK CHERRY: :thumpup:  :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:
     TUSCAN GARDEN: :thumpup:  :thumpup: :thumpup:
LITTLE SPACE DROP: :thumpup: :thumpup: :thumpup:
               DARK FIRE: :thumpup: :thumpup: :thumpup:
          US LIGHT MIX: :shock_sick_02: :shock_sick_02: :shock_sick_02: :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown:
                        555: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:
         CAMEL Ready: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:
         CAPPUCCINO: :shock_sick_02: :shock_sick_02: :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown:
            RY-4 Ready:  :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:
Και αν πάμε στις βάσης  :hapy_crazy:
Base VPG - POWER κορυφή :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:
Neutral base "Dirty"  :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:
 :hmmm:

« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 09, 2012, 15:54 από georgevtrs »

Αποσυνδεδεμένος Yannis74

  • **
  • 333
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2159 στις: Μαρτίου 09, 2012, 01:00 »
η Derty για μενα ειναι <<αντε γεια>> :eyesplash: ,,ασε που απο 24mg που πηρα ..δεν μου κανει ουτε για 9 ..ενω αντιθετα οτι εκανα με την VG26 ειναι πολυ καλα  :thumpup:    .... θα παρω και την PVG 50-50  .... απο τις 10 γευσεις που πηρα μονο 3 μου αρεσανε... γενικα θελει ψαξιμο η δουλια και υπομονη ..γιατι η τιμες ειναι ΣΟΥΠΕΡ !! ... 

Tobacco-c    για 365 μερες  δεν με χαλαει ... .θα τα δοκιμασω ολα  παντος  :thumpup: :thumpup: :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2109 310528 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:46
από Antiprosopos
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1811 278811 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:33
από stavax
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13004 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123876 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 64082 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206819 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93030 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3936 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1162 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173217 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15618 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14349 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias