vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

228 επισκέπτες, 6 χρήστες
camber, Milarepa, Tem, giorgosp, maprix, Jorge

Twitter

Νεος στο η.τ

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #15 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 17:53 »
Ωπ...δεν παιζω :laugh1: :laugh1:
ελληνικα παρακαλω ;D
(οταν εβρεχε αγγλικα ο υψιστος εμεις καπνιζαμε με γκομενες στο προαυλιο) :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
και εγω μαθενα ορθογραφια  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #16 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 18:02 »
και εγω μαθενα ορθογραφια  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
 :thumbsup_move_1: :thumbsup_move_1: :thumbsup_move_1: :thumbsup_move_1: :thumbsup_move_1: :thumbsup_move_1: :thumbsup_move_1: :happy_roll_01: :happy_roll_01: :happy_roll_01: :happy_roll_01: :happy_roll_01:

Αποσυνδεδεμένος Darky

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #17 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 18:40 »
και εγω μαθενα ορθογραφια  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

φανταζομαι μεγαλωσες διαβαζοντας Μποστ, ετσι;  :)) :laugh1:

http://www.sarantakos.com/asteia/mpost/mpost-elafro.html

Αποσυνδεδεμένος Kerveros

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #18 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2011, 16:01 »
Καλησπέρα.

Συγνώμη για την παρεμβολή αλλά δεν μπορώ να κάνω νέο θέμα για αυτά που έχω να ρωτήσω και αφού "θέλω" να ξεκινήσω στο η.τ. είπα να ρωτήσω σε αυτό το ποστ.

Μετά από πολύ διάβασμα των θεμάτων του φόρουμ, και μετά από αρκετό ψάξιμο, πιστεύω πως πρέπει να ξεκινήσω με το Nobacco Giant το οποίο κοστίζει 110 ευρώ μαζί με ένα μπουκαλάκι. Ξεπερνώντας το αυτό το αρχικό κόστος, ένα μπουκαλάκι nobacco κοστίζει περίπου 10 ευρώ σύμφωνα με το site τους. Με το δικό σας δημοψήφισμα οι περισσότεροι καπνίζουν 3-4ml τη μέρα. Άρα 10 ευρώ στις 5 μέρες περίπου. Ο καπνός που κάνω αυτή τη στιγμή κοστίζει 10 ευρώ τις 5 μέρες επίσης (2 25αρια, χαρτάκια και φιλτράκια). Άρα μέχρι στιγμής όλα καλά. Καταναλώνω τα ίδια χρήματα και έχω το όφελος της υγείας. Σε πολλά όμως post είδα ότι τα ανταλακτικά χαλάνε συχνά ή απλά τελειώνει η διάρκεια ζωής τους με αποτέλεσμα το κόστος να υπερβαίνει κατά πολύ τα 10 ευρώ το 5ήμερο. Και πάλι συμφέρει αφού από πχ 60 ευρώ το μήνα, πληρώνω 80 αλλά είμαι πιο υγειής (και τα απίστευτα οφέλη της απουσίας στάχτης στα ρούχα, στο γραφείο, μεσα στο πληκτρολόγιο... παντού).

Σε άλλο δημοψήφισμα όμως, οι περισσότεροι φαίνεται να καταναλώνουν το μήνα για ηλεκτρονικό κάπνισμα, 100+ ευρώ. Σίγουρα αυτό έχει να κάνει με την καταστάλλαξη σε γεύση και μηχάνημα που βολεύει τον καθένα κτλ. αλλά 100+ ευρώ (τα περισσότερα λέγανε 150) είναι πάρα πολλά για έναν άνεργο φοιτητή.

Καπνίζω αρκετά χρόνια και ποτέ δεν είχα προτίμηση σε γεύση ή "δύναμη" του τσιγάρου καθώς έχω αλλάξει σχεδόν όλες τις μάρκες τσιγάρων (με πιο θανατηφόρο το παλιό West 100άρι που ήταν ο θάνατος μεταμορφωμένος) μέχρι να γυρίσω στον καπνό (λογω οικονομικής αδυναμίας να πληρώνω 4 ευρώ τη μέρα). Η μεγαλύτερη λοιπόν πιθανότητα είναι να μείνω στο πρώτο φυαλίδιο με υγρό που θα τύχει να αγοράσω (εκτώς αν πια διαλυει το λαιμό μου σε κάθε ρούφιγμα). Κάνω πλέον 25 τσιγάρα slim την μέρα με καπνό Golden Virginia και γαλάζια Rizzla.

Μετά από τόση πάρλα, οι ερωτήσεις μου είναι σχετικά απλές:

α) Για να μπορέσω να υπολογίσω το κόστος (που παίζει σημαντικό παράγοντα), εκτώς από το ένα μπουκαλάκι στις 5 μέρες, τί αλλό θα χρειαστεί να αγοράζω το μήνα extra?

β) Κάθε πόσο θα αλλάζω τα ανταλακτικά αυτά (μπαταρία, ατμιστή και το φίλτρο)(στο περίπου φυσικά). Ποια είναι η μέτρια διάρκεια ζωής του κάθε εξατήματος (από τα 3), χωρίς να χαλάσει?

β) Η χρήση του η.τ. είναι τόσο πολύπλοκη όπως διάβασα στο φόρουμ? Δηλαδή κάνεις μερικές τζούρες και ξεκινάς φόρτιση, καθαρισμό, αλλαγές, γεμίσματα κτλ σαν να δουλεύεις σε βουλκανιζατέρ?

γ) Μπορεί κάποιος Θεσσαλονικιός να μου συστήσει κάποιο κατάστημα με υγρά, γιατί στη Σίνδο μόνο 2 μπουκαλάκια είχε ολα κι όλα και δεν έχω την δυνατότητα online παραγγελίας.

δ) Υπάρχει κάποιο δείγμα να δοκιμάσω σε χαμηλή τιμή (μίας μέρας χρήση δλδ), για να δω αν μου αρέσει?

Ξέρω ότι είμαι πολύ σκεπτικός, αλλά το ποσό που χρειάζεται για την αγορά είναι αρκετά μεγάλο για μένα και θέλω να το ψάξω πριν ξεκινήσω.

Ελπίζω να μην κούρασα τα μάτια σας πολύ.
Ευχαριστώ για την οποιαδήποτε βοήθεια.
Παναγιώτης.

Αποσυνδεδεμένος eftihis.k

  • ***
  • 678
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #19 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2011, 16:49 »
Φιλε μου γεια σου!!
καλα κανεις και το ψαχνεις απο την αρχη,γιατι οι περισοτεροι την πατησαμε σε πολλες δοκιμες μεχρι να καταληξουμε καπου.
τα περισοτερα ηλ.τσιγαρα δουλευουν αρκετα καλα οποτε οι διαφορες ειναι περισοτερο στον τυπο γεμισματος.
το καρτομαισερ που εχεις διαλεξει,δεν νομιζω να σε δυσκολεψει καθολου στη χρηση.
εαν το παρεις προσπαθησε να μεινεις με αυτο μεχρι να χαλασει,και εαν ακομη σου αρεσει το ατμισμα παρε κατι επισκευασιμο. ετσι θα μειωσεις τρομερα το αρχικο κοστος των δοκιμων,και βλεπεις οτι ολοι καταληγουν γρηγορα σε bulli a2  ή iaty,avs κλπ.
τα υγρα διαβαζοντας τις σχετικες οδηγιες εδω ειναι πολυ ευκολο να τα φτιαξεις μονος σου και τροομεερραα φθηνοτερο.
καλη τυχη!!

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #20 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2011, 17:05 »
Εχω την εντιποση οτι το ητ πρεπει να το δουμε ως μεσο για να απαλαγουμε απο το καπνισμα ειναι κατα την γνομη μου τοσο μεγαλη η διαφορα στην πιοτιτα ζωης που το οικονομικο η ο χρονος και κοπος που απετιτε ερχοντε σε δευτερη μιρα φιλε μου .  :yes:

Αποσυνδεδεμένος Kir Fanis

  • *
  • 862
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #21 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2011, 17:29 »
Καλησπέρα.

Συγνώμη για την παρεμβολή αλλά δεν μπορώ να κάνω νέο θέμα για αυτά που έχω να ρωτήσω και αφού "θέλω" να ξεκινήσω στο η.τ. είπα να ρωτήσω σε αυτό το ποστ.

Παναγιώτης.
Φίλε Παναγιώτη το βράδυ που θα έχω περισσότερο χρόνο θα σου απαντήσω σε όλα.Μένουμε κ κοντά οπότε μην στεναχωριέσαι για τίποτα.Θα σε τακτοποιήσω  :yes: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Darky

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #22 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2011, 18:22 »
Καλησπέρα.

Συγνώμη για την παρεμβολή αλλά δεν μπορώ να κάνω νέο θέμα για αυτά που έχω να ρωτήσω και αφού "θέλω" να ξεκινήσω στο η.τ. είπα να ρωτήσω σε αυτό το ποστ.

Μετά από πολύ διάβασμα των θεμάτων του φόρουμ, και μετά από αρκετό ψάξιμο, πιστεύω πως πρέπει να ξεκινήσω με το Nobacco Giant το οποίο κοστίζει 110 ευρώ μαζί με ένα μπουκαλάκι. Ξεπερνώντας το αυτό το αρχικό κόστος, ένα μπουκαλάκι nobacco κοστίζει περίπου 10 ευρώ σύμφωνα με το site τους. Με το δικό σας δημοψήφισμα οι περισσότεροι καπνίζουν 3-4ml τη μέρα. Άρα 10 ευρώ στις 5 μέρες περίπου. Ο καπνός που κάνω αυτή τη στιγμή κοστίζει 10 ευρώ τις 5 μέρες επίσης (2 25αρια, χαρτάκια και φιλτράκια). Άρα μέχρι στιγμής όλα καλά. Καταναλώνω τα ίδια χρήματα και έχω το όφελος της υγείας. Σε πολλά όμως post είδα ότι τα ανταλακτικά χαλάνε συχνά ή απλά τελειώνει η διάρκεια ζωής τους με αποτέλεσμα το κόστος να υπερβαίνει κατά πολύ τα 10 ευρώ το 5ήμερο. Και πάλι συμφέρει αφού από πχ 60 ευρώ το μήνα, πληρώνω 80 αλλά είμαι πιο υγειής (και τα απίστευτα οφέλη της απουσίας στάχτης στα ρούχα, στο γραφείο, μεσα στο πληκτρολόγιο... παντού).

Σε άλλο δημοψήφισμα όμως, οι περισσότεροι φαίνεται να καταναλώνουν το μήνα για ηλεκτρονικό κάπνισμα, 100+ ευρώ. Σίγουρα αυτό έχει να κάνει με την καταστάλλαξη σε γεύση και μηχάνημα που βολεύει τον καθένα κτλ. αλλά 100+ ευρώ (τα περισσότερα λέγανε 150) είναι πάρα πολλά για έναν άνεργο φοιτητή.

Καπνίζω αρκετά χρόνια και ποτέ δεν είχα προτίμηση σε γεύση ή "δύναμη" του τσιγάρου καθώς έχω αλλάξει σχεδόν όλες τις μάρκες τσιγάρων (με πιο θανατηφόρο το παλιό West 100άρι που ήταν ο θάνατος μεταμορφωμένος) μέχρι να γυρίσω στον καπνό (λογω οικονομικής αδυναμίας να πληρώνω 4 ευρώ τη μέρα). Η μεγαλύτερη λοιπόν πιθανότητα είναι να μείνω στο πρώτο φυαλίδιο με υγρό που θα τύχει να αγοράσω (εκτώς αν πια διαλυει το λαιμό μου σε κάθε ρούφιγμα). Κάνω πλέον 25 τσιγάρα slim την μέρα με καπνό Golden Virginia και γαλάζια Rizzla.

Μετά από τόση πάρλα, οι ερωτήσεις μου είναι σχετικά απλές:

α) Για να μπορέσω να υπολογίσω το κόστος (που παίζει σημαντικό παράγοντα), εκτώς από το ένα μπουκαλάκι στις 5 μέρες, τί αλλό θα χρειαστεί να αγοράζω το μήνα extra?

β) Κάθε πόσο θα αλλάζω τα ανταλακτικά αυτά (μπαταρία, ατμιστή και το φίλτρο)(στο περίπου φυσικά). Ποια είναι η μέτρια διάρκεια ζωής του κάθε εξατήματος (από τα 3), χωρίς να χαλάσει?

β) Η χρήση του η.τ. είναι τόσο πολύπλοκη όπως διάβασα στο φόρουμ? Δηλαδή κάνεις μερικές τζούρες και ξεκινάς φόρτιση, καθαρισμό, αλλαγές, γεμίσματα κτλ σαν να δουλεύεις σε βουλκανιζατέρ?

γ) Μπορεί κάποιος Θεσσαλονικιός να μου συστήσει κάποιο κατάστημα με υγρά, γιατί στη Σίνδο μόνο 2 μπουκαλάκια είχε ολα κι όλα και δεν έχω την δυνατότητα online παραγγελίας.

δ) Υπάρχει κάποιο δείγμα να δοκιμάσω σε χαμηλή τιμή (μίας μέρας χρήση δλδ), για να δω αν μου αρέσει?

Ξέρω ότι είμαι πολύ σκεπτικός, αλλά το ποσό που χρειάζεται για την αγορά είναι αρκετά μεγάλο για μένα και θέλω να το ψάξω πριν ξεκινήσω.

Ελπίζω να μην κούρασα τα μάτια σας πολύ.
Ευχαριστώ για την οποιαδήποτε βοήθεια.
Παναγιώτης.

πηγαινε στον Σαββα:
http://hlektroniko-tsigaro.com/index.php?target=forms&name=contact_us
πες του τα ολα αυτα, και ειμαι σιγουρος πως θα σου βγαλει ενα πακετακι με περιπου τα μισα λεφτα απ οσα εχεις υπολογίσει.
ως νεος στο η.τ. να προτιμησεις να παρεις μια συσκευη που ειναι ανθεκτικη και με μικρο κοστος λειτουργιας.
οτι και να σου γραψουμε εδω, θα μπερδευτεις. οταν βλεπεις τα προιοντα απο κοντα ειναι πολυ καλυτερα.

αυτη ειναι η υποκειμενικη μου αποψη.

Αποσυνδεδεμένος XristosK

  • ***
  • 899
  • Φύλο: Άντρας
  • Γειά σου ρε Gojira, με τις τζούρες σου
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #23 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2011, 22:54 »
Καλησπέρα.

Συγνώμη για την παρεμβολή αλλά δεν μπορώ να κάνω νέο θέμα για αυτά που έχω να ρωτήσω και αφού "θέλω" να ξεκινήσω στο η.τ. είπα να ρωτήσω σε αυτό το ποστ.
Ελπίζω να μην κούρασα τα μάτια σας πολύ.
Ευχαριστώ για την οποιαδήποτε βοήθεια.
Παναγιώτης.

Φίλε, πέρασε από e-kapnisma.gr/welcomeusers.php να γνωριστούμε.
α) Διάβασε πώς να φτιάχνεις δικά σου υγρά. Διάβασε  http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1907.msg89666.html#msg89666
β)μπαταρία, 6 μήνες, ατμοποιητή 2-3/μήνα, φίλτρο;;;
ββ)όχι
γ) εγώ όχι - αλλά, κανόνισε να πας σε καμμία συνάντηση στην Θεσσαλονίκη..
δ)και να ξοδέψεις λεφτά, για να πάρεις δεύτερο μετά;;; Περισσότερα λεφτα

Αποσυνδεδεμένος trap

  • ***
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπ'ατμόν
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #24 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2011, 23:03 »
Φίλε, πέρασε από e-kapnisma.gr/welcomeusers.php να γνωριστούμε.
α) Διάβασε πώς να φτιάχνεις δικά σου υγρά. Διάβασε  http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1907.msg89666.html#msg89666
β)μπαταρία, 6 μήνες, ατμοποιητή 2-3/μήνα, φίλτρο;;;
ββ)όχι
γ) εγώ όχι - αλλά, κανόνισε να πας σε καμμία συνάντηση στην Θεσσαλονίκη..
δ)και να ξοδέψεις λεφτά, για να πάρεις δεύτερο μετά;;; Περισσότερα λεφτα

Ανοιχτό πανεπιστήμιο μιλάμε.... :laugh1: :laugh1: Θα γλυτώσεις πολλά άκου το Χρήστο  :thumpup: :yes:

Αποσυνδεδεμένος Zero

  • *
  • 76
  • Φύλο: Άντρας
    • Τα Όνειρα της Νεφέλης
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #25 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2011, 12:03 »
Νεοτατος ατμιστης και εγω μολις 2 ημερων, θα συμφωνησω πως ειναι τετοια η ποικιλια που οι προτασεις ειναι δυσκολες.
Μπορεις να μπεις στα site των εταιριων και να διαλεξεις ποια συσκευη θα παρεις (θα τα βρεις στους αντιπροσωπους).
Για τα υγρα χωρις να κανω διαφημηση εγω αποφασισα και πηρα μια προσφορα με 10 διαφορετικα αρωματα της flavorart. Καποιο-α θα μου αρεσουν περισσοτερο!
Αρκετα οικονομικη και ευκολη λυση για αρχη.
Καλα ατμισματα λοιπον!

θα μπορουσες να μου λινκαρεις την προσφορα με τα 10 διαφορετικα αρωματα απο την flavorart γιατι την ψαχνω και δεν την βρισκω

Αποσυνδεδεμένος Kir Fanis

  • *
  • 862
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #26 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2011, 12:05 »

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #27 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2011, 13:20 »
Νεοτατος ατμιστης και εγω μολις 2 ημερων, θα συμφωνησω πως ειναι τετοια η ποικιλια που οι προτασεις ειναι δυσκολες.
Μπορεις να μπεις στα site των εταιριων και να διαλεξεις ποια συσκευη θα παρεις (θα τα βρεις στους αντιπροσωπους).
Για τα υγρα χωρις να κανω διαφημηση εγω αποφασισα και πηρα μια προσφορα με 10 διαφορετικα αρωματα της flavorart. Καποιο-α θα μου αρεσουν περισσοτερο!
Αρκετα οικονομικη και ευκολη λυση για αρχη.
Καλα ατμισματα λοιπον!

Ρε φιλαρακι αυτα που λες ειναι καθαρα αρωματα για οταν φτιαχνεις μονος σου υγρα :idiot1:
Θελουν και αλλα πραγματα για να γινουν υγρα για ατμισμα
Δεν ατμιζονται σκετα.
Μην τα παρεις εκτος και αν φτιαχνεις μονος σου τα υγρα (που δεν νομιζω καθοτι νεος στο κουρμπετι :laugh1:
Κοιτα για επιλογες που εχεις για ετοιμα υγρα και απο το συγκεκριμενο καταστημα και απο αλλα (ευτυχως υπαρχουν αρκετα τουλαχιστον για ετοιμα υγρα)

Οτι αλλη απορια εχεις ρωτα :D
Εδω μεσα θα βρεις απαντησεις για ολα που αφορουν το η.τ :bye:

Αποσυνδεδεμένος Kerveros

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #28 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2011, 18:05 »
Τελικά πήρα το Giant και για αρχή πήρα το USA MIX 16mg/ml. Αίσθηση καμένου λαδιού. Το άλλαξα σε Tobacco 11mg/ml και στην αρχή ήταν καλά. Τώρα όμως κάτι πάει στραβά. Σε κάθε τζούρα αφήνει ένα τρομερό κάψιμο στο λαιμό (μετά από κάθε τζούρα 1 ποτήρι νερό) και η γεύση είναι σχετικά γλυκιά. Κάνω κάτι λάθος, κάτι δεν λειτουργεί σωστά ή απλά τα 2 υγρά είναι για σφαλιάρες?

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #29 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2011, 18:13 »
Φιλε μου τα υγρα ειναι καθαρα υποκειμενικο θεμα.
Κανεις δεν προκειται να σου πει ''παρε αυτο ειναι καλο''
Καλο θα ειναι μονο για τον εαυτο του.
Ακομα και αυτα που πηρες εσυ και που λες οτι ειναι για ''σφαλιαρες'' :laugh1:
μπορει για καποιον αλλο να ειναι η υπερτατη γευση.
Καλως η κακως θα πρεπει να πειραματιστεις (πολυ η λιγο) ειναι και να σου κατσει.
Ισως το επομενο που θα παρεις να ειναι και το καταλληλο για σενα :bye:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9090 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42528 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 359 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34617 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557185 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181723 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 140 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8857 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538448 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60521 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238852 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1603 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12