vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

293 επισκέπτες, 11 χρήστες
lounik, skoubri, Buliwyf, dkostas, tibolaso, jtheogr, tapantari, Kouros17, Harris, Jorge, LefTTeriS

Twitter

Νεος στο η.τ

Αποσυνδεδεμένος capn10

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Νεος στο η.τ
« στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 10:11 »
καλήμερα
θέλω να ρωτήσω για πρώτη φορά στο η.κ, τι υγρό να προτιμήσω και τι γεύση.Σαν καπνιστής στο κ.τ κάνω 5 τσιγάρα μάρκας drum natural flavour την ημέρα. Ευχαριστώ.

Αποσυνδεδεμένος iguasu

  • **
  • 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #1 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 10:31 »
φιλε capn10, υπαρχουν τοσες γευσεις και δυναμικοτητες υγρων, οσες και στο συμβατικο καπνισμα.

Οπως δηλαδη στα τσιγαρα υπαρχουν τοσες μαρκες, κι επειτα υπαρχουν κι αλλοι τροποι (πιπα, πουρο, ταμπακο, ναργιλες, κλπ. κλπ.)  :eyesplash:  :idiot1:

ετσι κι εδω....εχεις δρομο μεχρι να βρεις αυτο που σ' αρεσει.

Ψαξτο.... :thumpup:

Στο τελος το αποτελεσμα θα σε δικαιωσει. Μην εγκαταλειψεις. Καλα ατμισματα.  :bye:

Αποσυνδεδεμένος capn10

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #2 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 10:43 »
έστω μία πρόταση για αρχή.

Αποσυνδεδεμένος arisgn

  • *
  • 40
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #3 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 10:48 »
Νεοτατος ατμιστης και εγω μολις 2 ημερων, θα συμφωνησω πως ειναι τετοια η ποικιλια που οι προτασεις ειναι δυσκολες.
Μπορεις να μπεις στα site των εταιριων και να διαλεξεις ποια συσκευη θα παρεις (θα τα βρεις στους αντιπροσωπους).
Για τα υγρα χωρις να κανω διαφημηση εγω αποφασισα και πηρα μια προσφορα με 10 διαφορετικα αρωματα της flavorart. Καποιο-α θα μου αρεσουν περισσοτερο!
Αρκετα οικονομικη και ευκολη λυση για αρχη.
Καλα ατμισματα λοιπον!

Αποσυνδεδεμένος Geraki

  • ***
  • 975
  • Φύλο: Άντρας
  • Pico-Cloud-Doggy-Gotank
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #4 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 10:53 »
καλήμερα
θέλω να ρωτήσω για πρώτη φορά στο η.κ, τι υγρό να προτιμήσω και τι γεύση.Σαν καπνιστής στο κ.τ κάνω 5 τσιγάρα μάρκας drum natural flavour την ημέρα. Ευχαριστώ.

Εφόσον μπορείς και κρατιέσαι στα 5 τσιγάρα την ημέρα θα σου πρότεινα να μην ξεκινήσεις ητ.
Προσπάθησε να το κόψεις εντελώς και αν δεν τα καταφέρεις τα ξαναλέμε.

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #5 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 11:41 »
Εφόσον μπορείς και κρατιέσαι στα 5 τσιγάρα την ημέρα θα σου πρότεινα να μην ξεκινήσεις ητ.
Προσπάθησε να το κόψεις εντελώς και αν δεν τα καταφέρεις τα ξαναλέμε.
Συμφωνω και γω με τον Geraki. Αν μπορεις να κρατηθεις στα 5 τσιγαρα δεν υπαρχει λογος να μπεις στην διαδικασια .

Αποσυνδεδεμένος iguasu

  • **
  • 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #6 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 12:06 »
Για σκαλισε λιγο το funstore.gr και για η.τ. και για υγρα η πηγαινε σε καποιον απο τους Ελληνες αντιπροσωπους-εταιριες εδω: http://vaping.gr/index.php/board,22.0.html
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 01, 2022, 03:17 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος capn10

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #7 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 12:09 »
έχω κάνει παραγγελία για ovale mini t.

Συγχώνευση μηνυμάτων: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 16:55
και θέλω να δοκιμάσω απλά για εμπειρία

Συγχώνευση μηνυμάτων: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 16:55
Για σκαλισε λιγο το funstore.gr και για η.τ. και για υγρα η πηγαινε σε καποιον απο τους Ελληνες αντιπροσωπους-εταιριες εδω: http://e-kapnisma.gr/index.php/board,22.0.html
ευχαριστώ.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 16:55 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος L.G.

  • **
  • 217
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+IATTY+RAM + ΟΔΥΣΣΕΑΣ + KILLER 705 = <3
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #8 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 12:56 »
Καλημερα !  ,

και εγω αρκετα νεος στο ητ , μιας και μολις απολαμβανω τον πρωτο μου καφε με το ητ , μετα απο αρκετο ψαξιμο εδω στο φορουμ αλλα και γενικος στο νετ , αποφασισα να παω με το giant της nobacco και υγρο RY3 με 6 μλ νικοτινη ( Καπνιζω ... καπνιζα θελω να πιστευω ! ) DAvidoff blue .. μεχρη στιγμης ειμαι πολυ ικανοποιημενος σε γευση και αισ8ηση .. πραγματικα το αισ8ανομαι σαν κανονικο τσιγαρο !

Αποσυνδεδεμένος iguasu

  • **
  • 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #9 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 13:16 »
Καλημερα !  ,

και εγω αρκετα νεος στο ητ , μιας και μολις απολαμβανω τον πρωτο μου καφε με το ητ , μετα απο αρκετο ψαξιμο εδω στο φορουμ αλλα και γενικος στο νετ , αποφασισα να παω με το giant της nobacco και υγρο RY3 με 6 μλ νικοτινη ( Καπνιζω ... καπνιζα θελω να πιστευω ! ) DAvidoff blue .. μεχρη στιγμης ειμαι πολυ ικανοποιημενος σε γευση και αισ8ηση .. πραγματικα το αισ8ανομαι σαν κανονικο τσιγαρο !

αντε Λαμπη,

με γεια το καινουργιο σου .....πνευμονι   ;D

Αποσυνδεδεμένος Dep-ON

  • ***
  • 900
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμί-Ζω ProVari+Iatty+GG Stealth+Zeus+DVW
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #10 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 15:11 »
Καλημερα !  ,

και εγω αρκετα νεος στο ητ , μιας και μολις απολαμβανω τον πρωτο μου καφε με το ητ , μετα απο αρκετο ψαξιμο εδω στο φορουμ αλλα και γενικος στο νετ , αποφασισα να παω με το giant της nobacco και υγρο RY3 με 6 μλ νικοτινη ( Καπνιζω ... καπνιζα θελω να πιστευω ! ) DAvidoff blue .. μεχρη στιγμης ειμαι πολυ ικανοποιημενος σε γευση και αισ8ηση .. πραγματικα το αισ8ανομαι σαν κανονικο τσιγαρο !



 :bye:καλή αρχή  :bye: :bye: .... ίδιο και καλύτερο  :yes: :yes:  8)

Αποσυνδεδεμένος fragkiskos

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #11 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 15:22 »
Καλημερα !  ,

και εγω αρκετα νεος στο ητ , μιας και μολις απολαμβανω τον πρωτο μου καφε με το ητ , μετα απο αρκετο ψαξιμο εδω στο φορουμ αλλα και γενικος στο νετ , αποφασισα να παω με το giant της nobacco και υγρο RY3 με 6 μλ νικοτινη ( Καπνιζω ... καπνιζα θελω να πιστευω ! ) DAvidoff blue .. μεχρη στιγμης ειμαι πολυ ικανοποιημενος σε γευση και αισ8ηση .. πραγματικα το αισ8ανομαι σαν κανονικο τσιγαρο !

Καλός όρισες φίλε στο ηκ , είμαστε αρκετα άτομα απο Ηρακλειο Κρητης , κανονίζουμε και συναντήσεις και πιστευω οτι απο εκει θα μαθεις πολλά πραγματα  όπως εμαθα και εγω !! οτι θέλεις εδώ είμαστε !

Αποσυνδεδεμένος L.G.

  • **
  • 217
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+IATTY+RAM + ΟΔΥΣΣΕΑΣ + KILLER 705 = <3
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #12 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 17:01 »
Σας ευχαριστω ! ,
Επισης συγχαρητηρια σε ολους οσυς γραφουν και κανουν admin το site / forum ειναι παρα πολυ ενημερωτικο , και περιεχει αρκετα πολλες πληροφοριες για ενας τους νεους ατμιστες !  i did appreciated that !
Καλο το οτι υπαρχουν ατμιστες απο Ηρακλειο γιατι αναριωτιομαουν που μπορω να βρω υγρα και ανταλακτικα για το giant της nobacco , στο site tous αναφαφερει γιαμαλακη 22 , το εχει επισκευτει κανεις ? υπαρχουν και αλλα μαγαζια εδω ηρακλειο ?
Merci Beacoup , και καλα μας ατμισματα ! ;D

Αποσυνδεδεμένος Charas60

  • **
  • 279
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #13 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 17:44 »
Σας ευχαριστω ! ,
Επισης συγχαρητηρια σε ολους οσυς γραφουν και κανουν admin το site / forum ειναι παρα πολυ ενημερωτικο , και περιεχει αρκετα πολλες πληροφοριες για ενας τους νεους ατμιστες !  i did appreciated that !
Καλο το οτι υπαρχουν ατμιστες απο Ηρακλειο γιατι αναριωτιομαουν που μπορω να βρω υγρα και ανταλακτικα για το giant της nobacco , στο site tous αναφαφερει γιαμαλακη 22 , το εχει επισκευτει κανεις ? υπαρχουν και αλλα μαγαζια εδω ηρακλειο ?
Merci Beacoup , και καλα μας ατμισματα ! ;D

Καλωσόρισες κι από μένα. Πέρα από το κατάστημα της Nobacco στη Γιαμαλάκη, στα μέσα της Θερίσσου υπάρχει της Ovale και έμαθα πως άνοιξε και τρίτο κοντά στο κολυμβητήριο.

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #14 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 17:51 »
Σας ευχαριστω ! ,
Επισης συγχαρητηρια σε ολους οσυς γραφουν και κανουν admin το site / forum ειναι παρα πολυ ενημερωτικο , και περιεχει αρκετα πολλες πληροφοριες για ενας τους νεους ατμιστες !  i did appreciated that !
Καλο το οτι υπαρχουν ατμιστες απο Ηρακλειο γιατι αναριωτιομαουν που μπορω να βρω υγρα και ανταλακτικα για το giant της nobacco , στο site tous αναφαφερει γιαμαλακη 22 , το εχει επισκευτει κανεις ? υπαρχουν και αλλα μαγαζια εδω ηρακλειο ?
Merci Beacoup , και καλα μας ατμισματα ! ;D

Ωπ...δεν παιζω :laugh1: :laugh1:
ελληνικα παρακαλω ;D
(οταν εβρεχε αγγλικα ο υψιστος εμεις καπνιζαμε με γκομενες στο προαυλιο) :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 15 8173 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 25, 2024, 21:40
από KORG N364
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33846 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534456 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59668 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237113 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 523 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 14010 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136064 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085023 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35268 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9995 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 478624 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy