vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

283 επισκέπτες, 10 χρήστες
tapantari, maprix, dkostas, SuperSayian, Mimhsdr, Jorge, lounik, JohnDag, manoslykos, Buliwyf

Twitter

Παράπονα

Παράπονα
« στις: Απριλίου 29, 2016, 17:31 »
Γεια χαρα σε ολους ως "νεος" με το αθλημα οπως φανταζεστε οι ερωτησεις πολλες και οι απαντησεις δισευρετες, απο της πιο απλες μεχρι και τις πιο περιπλοκες.
Πια η διαφορα τιτανιου, νικελιου , κανθαλ και οτι αλλο υπαρχει
Ποια η διαφορα 0,5-1,0-1,5 αντιστασεις τι κανει μια τι κανει η αλλη ποτε χρεισιμοποιω την καθε μια, τι κερδιζω και τι χανω αναμεσα σε αυτες.
Στον ελενχο θερμοκρασιας πρεπει να πιανει η τζουρα μου την θερμοκρασια με την μια για να πω οτι ατμιζω στους 200c η το εχω σαν ασφαλεια? που θα φτανει αυτη την θερμοκρασια μονο στην 4 απανωτη τζουρα?
Τι ειναι tc τι ειναι tcr?
Οπως καταλαβαινετε υπαρχουν ερωτησεις που φενονται απλες για αυτους που της ξερουν αλλα εγω δεν βρηκα απαντηση και δεν θα κατσω να ψαξω ενα θεμα 300 σελιδων πχ.

Το θεμα μου ειναι, ειναι που ειναι τοσα πολλα πραγματα και συνεχεια βγαινουν και αλλα που γεννουν νεες ερωτησεις, γιατι να μην κανουμε την ζωη πιο ευκολη σε αυτους που ξεκινανε τωρα το ατμισμα και ολα αυτα τους ειναι καινουργια?

Θεωρω σωστο πως θα επρεπε να υπαρχουν sticky με ολες αυτες της απλες και ταυτοχρονα περιπλοκες ερωτησεις ωστε να μην χανει τον μπουσουλα ο νεος-ασχετος με το αντικειμενο ατμιστης. Μακαρι να τα ηξερα καλυτερα να το εκανα εγω αλλα οπως καταλαβατε ακομα ψαχνομαι.

Τελος παντων μη τα πολυλογω νομιζω καταλαβατε τη θελω να πω και που το παω ευχαριστω για τον χρονο σας

Αποσυνδεδεμένος Psitgr

  • ***
  • 761
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παράπονα
« Απάντηση #1 στις: Απριλίου 29, 2016, 18:20 »

και δεν θα κατσω να ψαξω ενα θεμα 300 σελιδων πχ.


 Αν δεν θες να κάνεις κάτι κι εσύ (που θα έπρεπε, μιας και εσύ είσαι αυτός που θέλει να μάθει), μπορείς κάλλιστα να πας στο μαγαζί που αγοράζεις τον εξοπλισμό σου και τον ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ και να πεις στον υπάλληλο , που ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ του, να στα εξηγήσει μέχρι να τα καταλάβεις..

Εδώ τα ποστ είναι 300 σελίδων γιατί κάποιοι χωρίς να είναι η δουλειά τους,έχουν την διάθεση και την υπομονή να κάθονται να απαντάνε σε ερωτήσεις νέων που θέλουν να μάθουν..
Και μόνο το  να λες πως δεν θες να κάτσεις να ψάξεις , είναι προσβολή στον κόπο αυτών των ανθρώπων ..
Και μόνο το ότι το πρώτο πράγμα που έκανες μόλις σου δόθηκε η δυνατότητα (5 μηνύματα) , ήταν να ανοίξεις νήμα με τίτλο "ΠΑΡΑΠΟΝΑ", είναι προσβολή στον κόπο αυτών των ανθρώπων ..
Απλά έχε στο νού σου δύο πραγματάκια..
Και εμείς για να μάθουμε ψάξαμε.. Και ψάχνουμε ακόμη.. Κάθε μέρα.. Και νήματα πολλών σελίδων και βίντεο πολλών ωρών.. Και δοκιμές και αποτυχίες και πεταμένα λεφτά..  Όλα αυτά για να ενημερωνόμαστε καινα μαθαίνουμε νέα πράγματα και δεν μας τα δίνει κανένας μασημένα..
Και το δεύτερο και ποιο βασικό.. Η βοήθεια ζητείται.. Δεν απαιτείται..

Αποσυνδεδεμένος mode plagal

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
  • happy people have no stories..
Απ: Παράπονα
« Απάντηση #2 στις: Απριλίου 29, 2016, 18:35 »
ειναι καπως αστοχο το νημα.
αν υπηρχε μια κ μοναδικη σωστη απαντηση σε καθε ερωτημα δε θα χρειαζοταν το φορουμ.θα ηταν το site ενος guru που θα τον πληρωναμε να μας απανταει.
στην πορεια θα διαπιστωσεις οτι οι συμβουλες που μπορει να σου δωσει κ ο πιο εμπειρος ατμιστης, στην εφαρμογη εσενα μπορει να μην σε ικανοποιουν..
ειδικα αν μιλαμε και για επισκευασιμους οπως εσυ ενδιαφερεσαι, εκει χανεται η μπαλα.
ο μισος χαβαλες στο ατμισμα ειναι το ψαξιμο.
αν βαριεσαι η χαωνεσαι στο ψαξιμο υπαρχουν οι safe επιλογες που δε θελουν ψαξιμο και που σου λυνουν τα χερια χωρις να υπολειπονται σε ικανοποιηση και αποτελεσμα.
θα σου δωσω και ενα παραδειγμα..στο φορουμ αυτο εχουν γραφτει εγκυκλοπαιδιες για τα τελεια diy  υγρα.separate  steeping, ωριμανση αρωματων, smootheners, πυραζινες και δε συμμαζευεται.εμενα τα premium υγρα ποτε δεν με κερδισαν για πολλη ωρα.παιρνω τη βαση μου ,βαζω μερικες σταγονες καπνικο μερικες φουντουκι και ατμιζω αμεσα.αυτο δεν σημαινει ουτε οτι ολη αυτη αναλυση ειναι μουφα ειτε ουτε εγω δεν εχω αισθηση της γευσης.ετσι ειναι και το tc και το tcr.χοντρικα τι σημαινουν δεν ειναι δυσκολο να το βρεις.αρκει να διαβασεις την πρωτη σελιδα.σε ολα τα υπολοιπα σχολια  μπαινει το υποκειμενικο στοιχειο και η εμπειρια του καθενος.
αρα θα πρεπει εσυ πρωτα να απαντησεις σε μερικες ερωτησεις στον εαυτο σου.
γιατι θελεις να κανεις tc πχ?δε σε ικανοποιει το vv/vw?δοκιμασες καπου και ειδες την τρελη διαφορα?
δε σε ψηνει να μαθεις?τα τεχνικα δεν ειναι πολλα.τα υποκειμενικα ειναι απειρα.
παντως οι ερωτησεις σου ειναι κοινες, κ αν εκανες τον κοπο να τις ρωτησεις στα αντιστοιχα νηματα θα επαιρνες μια περισσοτερο η λιγοτερο υποκειμενικη απαντηση, σχετικα αμεσα.
μη νομιζεις υπαρχει πολυς κοσμος εδω που χαιρεται να απανταει κ να βοηθαει.απλα δεν μπορει να υπαρξει ενα νημα που θα λυνει ολες τις αποριες.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 29, 2016, 18:43 από paokg4 »

Απ: Παράπονα
« Απάντηση #3 στις: Απριλίου 29, 2016, 18:39 »
Πιστεψε εχω φαει πολλες ωρες στο forum ψαχνοντας για απαντησεις.
Ας απαντησω σε αυτα που λες.
Πειρα το evic vtc mini απο fasttech οποτε δεν ειχα να ρωτησω καποιον. Επισης εμπιστευομαι περισσοτερο τα forum.
Λες για ανθρωπους που απαντανε σε ερωτησεις νεων κατι που εκτιμω και σεβομαι. Ομως ολοι οι "νεοι" εχουν της ιδιες αποριες, οποτε δεν θεωρεις σωστο να υπαρχουν καπου ολες οι απαντησεις μαζεμενες? Γιατι να κανουμε δηλαδη τι ζωη του νεου ατμιστη τοσο περιπλοκη δεν νομιζεις πως ειναι ηδη?
Εχω τον λογαριασμο τουλαχιστων 2 χρονια σε αυτο το forum οποτε δεν ηταν αυτος ο σκοπος μου. εδω εισαι λαθος.
Ολοι κανουν λαθη και πετανε λεφτα γιαυτο υπαρχει ομως το forum και γιαυτο μπαινουμε ολοι σε αυτη την διαδικασια για να μην γινομαστε κοροιδα στον καθε εξυπνακια πωλητη
Μου φενετε κοιτας το δεντρο ενω εγω μιλαω για το δασος
Δεν εχω σκοπο να προσβαλω κανεναν αν εσυ το βλεπεις ετσι προβλημα σου εμενα δεν ηταν αυτοσ ο σκοπος μου
 Φιλικα παντα

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Παράπονα
« Απάντηση #4 στις: Απριλίου 29, 2016, 18:47 »
Έχεις δίκιο. Οι πληροφορίες που δίνει το forum είναι πάρα πολλές. Όμως στα θέματα νέων μελών απαντιούνται όλες οι ερωτήσεις. Οι εξελίξεις ωστόσο στο χώρο του η.τ. τρέχουν και πρέπει να τρέχεις κι εσύ από πίσω. Εαν θέλεις να τα ξέρεις όλα. Είμαι δυο χρόνια ατμίστρια και αρκετά διαβασμένη, αλλά υπάρχουν νήματα που μέχρι στιγμής δεν είχα την περιέργεια να τα ανοίξω. Όταν όμως ψάχνω κάτι συγκεκριμένο το ξετινάζω το forum και αν δεν βρω απάντηση ρωτάω. Εαν κάποιος που γνωρίζει είναι μέσα εκείνη τη στιγμή παίρνω άμεση απάντηση, ή και π.μ. Ποιο είναι το πρόβλημα? Το πλήθος των πληροφοριών? Ή το πλήθος των ερωτησεων? Ψυχραιμία λοιπόν και σιγά-σιγά θα τα βρεις τα κομμάτια του puzzle. :)

Αποσυνδεδεμένος mode plagal

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
  • happy people have no stories..
Απ: Παράπονα
« Απάντηση #5 στις: Απριλίου 29, 2016, 18:52 »
εσυ θα ξεκινησεις με ενα ναυτιλο,ο αλλος με εναν κανγκερ,ο αλλος με ενα istck κ ο αλλος με ego.καποιος θα παρει evic καποιος αλλος κλουπορ η κουπορ η προβαρι 2.5 η ραντιους η μηχανικο.καθενα απο αυτα εχει δεκαδες παραλλαγες.καποιος αλλος θα τον συμβουλεψουν να παρει ενα ολοκληρωμενο συστηματακι με μπαταρια κ ατμοποιητη.αλλος κοιτα μεγεθος και ομορφια και αλλος αποδοση ακομα και αν κουβαλαει τουβλο.αλλος θελει πνευμονικες αλλος τριγαρισιες αλλος συνδυασμο και αλλος θελει μονο χτυπημα η μονο ντουμανι.καποιος θελει να δοκιμασει με mesh η genesis η κεραμεικα.ευκολια στησιματος η γενισματος η ποζερια.
ειναι φυσει αδυνατο να υπαρχει ενα νημα για ολα.στην τελικη και να υπηρχε παλι θα αριθμουσε δεκαδες σελιδες και θα γινοταν χαος γιατι ο καθενας θα ρωτουσε για διαφορετικα πραγματα.

Απ: Παράπονα
« Απάντηση #6 στις: Απριλίου 29, 2016, 18:59 »
ειναι καπως αστοχο το νημα.
αν υπηρχε μια κ μοναδικη σωστη απαντηση σε καθε ερωτημα δε θα χρειαζοταν το φορουμ.θα ηταν το site ενος guru που θα τον πληρωναμε να μας απανταει.
στην πορεια θα διαπιστωσεις οτι οι συμβουλες που μπορει να σου δωσει κ ο πιο εμπειρος ατμιστης, στην εφαρμογη εσενα μπορει να μην σε ικανοποιουν..
ειδικα αν μιλαμε και για επισκευασιμους οπως εσυ ενδιαφερεσαι, εκει χανεται η μπαλα.
ο μισος χαβαλες στο ατμισμα ειναι το ψαξιμο.
αν βαριεσαι η χαωνεσαι στο ψαξιμο υπαρχουν οι safe επιλογες που δε θελουν ψαξιμο και που σου λυνουν τα χερια χωρις να υπολειπονται σε ικανοποιηση και αποτελεσμα.
θα σου δωσω και ενα παραδειγμα..στο φορουμ αυτο εχουν γραφτει εγκυκλοπαιδιες για τα τελεια diy  υγρα.separate  steeping, ωριμανση αρωματων, smootheners, πυραζινες και δε συμμαζευεται.εμενα τα premium υγρα ποτε δεν με κερδισαν για πολλη ωρα.παιρνω τη βαση μου ,βαζω μερικες σταγονες καπνικο μερικες φουντουκι και ατμιζω αμεσα.αυτο δεν σημαινει ουτε οτι ολη αυτη αναλυση ειναι μουφα ειτε ουτε εγω δεν εχω αισθηση της γευσης.ετσι ειναι και το tc και το tcr.χοντρικα τι σημαινουν δεν ειναι δυσκολο να το βρεις.αρκει να διαβασεις την πρωτη σελιδα.σε ολα τα υπολοιπα σχολια  μπαινει το υποκειμενικο στοιχειο και η εμπειρια του καθενος.
αρα θα πρεπει εσυ πρωτα να απαντησεις σε μερικες ερωτησεις στον εαυτο σου.
γιατι θελεις να κανεις tc πχ?δε σε ικανοποιει το vv/vw?δοκιμασες καπου και ειδες την τρελη διαφορα?
δε σε ψηνει να μαθεις?τα τεχνικα δεν ειναι πολλα.τα υποκειμενικα ειναι απειρα.
Περιμενα μια απαντηση σαν και αυτη οταν εγραφα το post και συμφωνω σε ΟΛΑ οσα λες.
Μιλαω για τα τεχνικα. Πχ διαβασα ενα ποστ τυχαια οι αντιστασεις νικελιου ειναι full πνευμονικες και οι 1,5 τσιγαρισιες σε πια απο της 2 εχω πχ εντονοτερι γευση(προσεξε με οχι καλυτερη) η ασπουμε οταν ανεβενεις watt εχεις περισσοτερο χτυπημα και καταναλωση μπαταριες ισως και υγρου(δεν ξερω) απλες ερωτησεις που αν σε ενδιαφερει και θες να μαθεις σου προκαλουν πονοκεφαλο :)

Αποσυνδεδεμένος gipsy

  • *****
  • 1261
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παράπονα
« Απάντηση #7 στις: Απριλίου 29, 2016, 19:06 »
Κάτι σαν αυτό θες. http://e-kapnisma.gr/index.php?topic=29770.0
Αλλά όπως είπαν κι εκεί τα παιδιά δεν μπορεί να γίνει και να είναι αντικειμενικό. Ο μόνος τρόπος να κάνουμε αυτό που κάνω σε μερικά θέματα και που θα επεκταθω και σε άλλα. Να μάζευουμε στο πρώτο ποστ διάφορα λινκ (δες του vtc mini πχ)

Στάλθηκε από το H60-L02 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Psitgr

  • ***
  • 761
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παράπονα
« Απάντηση #8 στις: Απριλίου 29, 2016, 19:08 »
Μου φενετε κοιτας το δεντρο ενω εγω μιλαω για το δασος

Μάλλον δεν με κατάλαβες , οπότε να στο ξαναπώ..

και δεν θα κατσω να ψαξω ενα θεμα 300 σελιδων πχ.


Αν εσύ δεν θες να ψάξεις για εσένα, δεν έχει κανένας λόγο να ψάξει για εσένα, ωστε να στα δώσει μασημένα.. Και αν το κάνει, θα το κάνει γιατί θα τον πληρώσεις..
Ο παππούς μου πιο παραστατικά έλεγε, αν δεν βρέξεις κώλο, ψάρι δεν τρως..

Τώρα, αν θες να με πείσεις πως δυο χρόνια ψάχνεις για απαντήσεις και δεν βρίσκεις, σόρρυ αλλά δεν θα πάρω..

Φυσικά και εντελώς φιλικά


Υ.Γ1 Δεν θα συνεχίσω περισσότερο, εξήγησα αυτόπου σκεφτόμουν, τώρα, η βασική σου ερώτηση που σε έκανε να ανοίξει το νήμα , αφορά τους διαχειριστές του φόρουμ και είμαι αναρμόδιος.
Υ.Γ2 Χαίρομαι που ήμουν εγώ αυτός που απάντησε στην πρώτη σου ερώτηση στο πρώτο σου ποστ μετά από δυο χρόνια συνεχούς ψαξίματος για απαντήσεις, στεναχωριέμαι για την συνέχεια ..

Απ: Παράπονα
« Απάντηση #9 στις: Απριλίου 29, 2016, 19:12 »
Πάντως εγω, αν και εντελώς νιουμπι, ενημερώθηκα πολύ περισσότερο απ όσο θα περίμενε κανεις απο άτομα που δεν έχουν καμία υποχρέωση να με βοηθήσουν.
Σε προσωπικό μήνυμα που έκανα μια ερώτηση που θα μπορούσε να απαντηθει με μια γραμμή πήρα ένα ολοκληρο κατεβατό με λινκς, διευκρινήσεις και συμβουλές.
Οι άνθρωποι αφιέρωσαν απο τον ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ τους χρόνο σε μια άγνωστη.


Απ: Παράπονα
« Απάντηση #10 στις: Απριλίου 29, 2016, 19:14 »
Κάτι σαν αυτό θες. http://e-kapnisma.gr/index.php?topic=29770.0
Αλλά όπως είπαν κι εκεί τα παιδιά δεν μπορεί να γίνει και να είναι αντικειμενικό. Ο μόνος τρόπος να κάνουμε αυτό που κάνω σε μερικά θέματα και που θα επεκταθω και σε άλλα. Να μάζευουμε στο πρώτο ποστ διάφορα λινκ (δες του vtc mini πχ)

Στάλθηκε από το H60-L02 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το εχω δει και πραγματικα ειναι πολυ χρησιμο και το ειχα χρισιμοποιησα κιολας.
Αυτο που θελω να πω με λιγα λογια ειναι να υπηρχαν περισοτερα post σαν και αυτο
πχ http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,6530.0.html

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Παράπονα
« Απάντηση #11 στις: Απριλίου 29, 2016, 19:15 »
Φιλε μου ειναι λογικες οι ερωτησεις σου και λιγο πολυ ολοι μας τις ειχαμε ή εχουμε
το πρωτο που σε συμβουλευω να κανεις ειναι να κανεις μια αναζητηση σε ερωτησ που εχεις στο φορουμ και σιγουρα θα σου βγαλει καποια αποτελεσματα
2. θα κανεις μια ακομα αναζητηση στο google  που τις περισσοτερες φορες σε γυρναει εδω με απαντησεις που θελεις
3. διαβασε εστω αυτο το νημα θα βρεις πολλα ερωτηματα σου απαντημενα εδω .. βεβαια θα βρεις και πολυ παλια που δεν υφιστατε πλεον αλλα θα παρεις μια καλη απαντηση  http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,2308.0.html  
4 ψαχνεις το αναλογο νημα και βαζεις τηνν ερωτηση σου και περιμενεις απαντηση να εισαι σιγουρος παλι θα παρεις .. και μια καθε φορα για να μπορεις να την κατανοεις πριν προχωρησεις πιο κατω
ο καθε ατμιστης εχει αλλες αναγκες και αλλες αποριες που ειναι δυσκολο να μαζευτουν σε ενα νημα ...
συμβουλες που εχουν αποτελεσμα

Αποσυνδεδεμένος gipsy

  • *****
  • 1261
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παράπονα
« Απάντηση #12 στις: Απριλίου 29, 2016, 19:16 »
Σιγά σιγά θα δημιουργηθούν και σε άλλα θέματα τέτοιες λίστες. Σκέφτομαι να ξεκινήσω σε αυτά με ελάχιστες σελιδες ώστε να ενημερώνονται άμεσα. Και σε αυτά με πολλές σελίδες σιγά σιγά

Στάλθηκε από το H60-L02 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Alexxxbazzz

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Παράπονα
« Απάντηση #13 στις: Απριλίου 29, 2016, 19:19 »
Και εγώ πήρα απάντηση σε πμ από συμφορουμήτη σε ερώτηση που του έθεσα όπως και η civil-13. Απλά ρώτησε και θα πάρεις τις απαντήσεις σου. Αλλά άμα διαβάσεις θα γνωρίσεις και τα μέλη του φόρουμ μέσα από τον γραπτό τους λόγο μεγάλο ατού εκτός τις γνώσεις που θα αποκομίσεις...

Αποσυνδεδεμένος mode plagal

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
  • happy people have no stories..
Απ: Παράπονα
« Απάντηση #14 στις: Απριλίου 29, 2016, 19:24 »
Περιμενα μια απαντηση σαν και αυτη οταν εγραφα το post και συμφωνω σε ΟΛΑ οσα λες.
Μιλαω για τα τεχνικα. Πχ διαβασα ενα ποστ τυχαια οι αντιστασεις νικελιου ειναι full πνευμονικες και οι 1,5 τσιγαρισιες σε πια απο της 2 εχω πχ εντονοτερι γευση(προσεξε με οχι καλυτερη) η ασπουμε οταν ανεβενεις watt εχεις περισσοτερο χτυπημα και καταναλωση μπαταριες ισως και υγρου(δεν ξερω) απλες ερωτησεις που αν σε ενδιαφερει και θες να μαθεις σου προκαλουν πονοκεφαλο :)
ολες οι παραπανω λεξεις κρυβουν υποκειμενικοτητα.
εδω υπαρχουν διαφωνιες κ υποκειμενικη ευρυτητα ακομα και σε φαινομενικα αντικειμενικα ζητηματα.
πχ.αν ενας ατμο ειναι για πνευμονικες η τσιγαρισιες οταν παιζεις με τη ροη αερα.πχ ειχα παρει τον igo-l δυο χρονια μετα την κυκλοφορια του για ντριπερ αερατο οπως ανεφεραν καποιοι στο νημα του.τοτε μπορει το μετρο συγκρισης να ηταν ετσι.εμενα μου φανηκε σφιχτος κ ξενερωσα παρ'οτι ειναι μια χαρα ατμο.

τα βασικα θα τα βρεις σαν πληροφοριες.τις λεπτομερειες η τα εξτρα πρεπει να τα δοκιμασεις μονος σου.πρεπει κ λιγο να ρισκαρεις.κ σε αυτο βοηθουν αρκετα η κλωνοι που συνηθως ειναι φτηνοι.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 15 8178 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 25, 2024, 21:40
από KORG N364
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33846 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534470 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59669 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237116 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 523 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 14018 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136065 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085028 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35277 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9999 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 478636 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy