vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Προτασεις για υγρα σε ενα απολωλο προβατο.

Αποσυνδεδεμένος Nick74

  • ***
  • 845
  • Φύλο: Άντρας
  • Η γνωση ειναι δυναμη
Απ: Προτασεις για υγρα σε ενα απολωλο προβατο.
« Απάντηση #45 στις: Μαρτίου 17, 2016, 20:16 »
Αν ειναι καποιος να παει σε σκετη βαση τοτε η λογικη λεει να παει σε dirty που ειναι καπνικη βαση (τωρα για το αν θυμιζει τσιγαρο...χμμμ θα ελεγα οτι πλησιαζει πολυ περισσοτερο απο καθε καπνικο υγρο, αλλα μιλαμε για την αισθηση του τσιγαρου, οχι το αρωμα του καπνου)
Η inawera παντως απ οτι ειδα δινει και ξεχωριστα το "μυστικο συστατικο" της dirty για αραιωση με οποιαδηποτε αλλη βαση

Αποσυνδεδεμένος NobodyRankXV

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτασεις για υγρα σε ενα απολωλο προβατο.
« Απάντηση #46 στις: Μαΐου 27, 2016, 03:41 »
Πάντως εγω δεν είχα κάποιον μέντορα στο ολο θέμα μόνος μου ψάχτηκα για αγορά ΗΤ πάντως πρώτη γεύση enjoy της lique France 

Αποσυνδεδεμένος ThioVag

  • ***
  • 602
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτασεις για υγρα σε ενα απολωλο προβατο.
« Απάντηση #47 στις: Μαΐου 27, 2016, 07:39 »
@ Cyan καλημερα.
Επειδη το περασα και γω το τριπακι της επαναφορας, εχω να σου προτεινω τα εξης υγρα που ταιριαξαν σε μενα :
smoke, soho, ry4 και auntie beca. Αν σου αρεσουν αυτα που τριμπεκιζουν.
Την αραιωση με βαση που λες σε ηδη ετοιμο υγρο, σε μενα δεν απεδωσε, γιατι μου αδυματιζε το αρωμα !!! Φιλικα.

Αποσυνδεδεμένος NobodyRankXV

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτασεις για υγρα σε ενα απολωλο προβατο.
« Απάντηση #48 στις: Ιουνίου 12, 2016, 17:31 »
Εγω θα ήθελα κάποιο υγρό για όλη την μέρα που να πηγαίνει μετα το φαΐ και με τον καφέ μου δεν ξερω αν καταλαβαίνετε αλλα οταν πίνω τον καφέ δεν θέλω να ατμιζω πεπόνι αν έχετε να προτείνεται κατι..

Αποσυνδεδεμένος Zelatini

  • **
  • 233
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι δρόμος...
Απ: Προτασεις για υγρα σε ενα απολωλο προβατο.
« Απάντηση #49 στις: Ιουνίου 12, 2016, 17:47 »
Λοιπον γεια σου!
Εαν σου αρεσουν γευσεις τυπου αμυγδαλα, τυραμισου,καφες καβουρδισμενος και τα συναφη δοκιμασε οπωσδηποτε και το relax της eliquid, εάν δεν το εχεις ηδη κανει βεβαια.
Ειναι απολαυστικο στο Ναυτιλο που εχω, δηλαδη έναν καλο απλο ατμοποιητη που δεν παιρνει πολυ αερα και ειναι για τσιγαρισιες τζουρες.
Επίσης αρωμα nutacco της atmos lab στην ιδια φιλοσοφια...ξηροκαρπιων. 
Δοκιμασε και πες μας!

Αποσυνδεδεμένος NobodyRankXV

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτασεις για υγρα σε ενα απολωλο προβατο.
« Απάντηση #50 στις: Ιουνίου 12, 2016, 18:17 »
Θα το χω στα υπόψιν μου προς το παρόν μου είπαν για μια μπεμπεκα

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: Προτασεις για υγρα σε ενα απολωλο προβατο.
« Απάντηση #51 στις: Ιουνίου 12, 2016, 20:21 »
Η Bebeka είναι της Atmos Lab και είναι κλώνος του Tribeca της Halo.
Ένα από τα πιο δημοφιλή υγρά παγκοσμίως. Με φανατικούς φίλους και φανατικούς εχθρούς. Γλυκίζει ελαφρώς.
Εάν θέλεις υγρά από αυτά που λέμε καπνικά θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις όλη τη σειρά της Ben Northon (5 υγρά) και της Wanted (4 υγρά).

Αποσυνδεδεμένος nikosxatz

  • **
  • 115
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτασεις για υγρα σε ενα απολωλο προβατο.
« Απάντηση #52 στις: Ιουνίου 12, 2016, 20:24 »
Επίσης, για νεοεισερχόμενο στο η.τ., τα El Toro, Turkish Tobacco, Kapnos της Atmos, Τhe Jack After8.  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος NobodyRankXV

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτασεις για υγρα σε ενα απολωλο προβατο.
« Απάντηση #53 στις: Ιουνίου 12, 2016, 22:49 »
Ευχαριστώ πολυ παιδιά , θα τα δοκιμάσω και θα σας πω , βλέπετε αυτό ειναι το καλό επίσης με το ατμισμα έχεις τοοοσες επιλογές χδ βέβαια μέχρι να κατασταλαξεις θα πονέσει λιγο η τσέπη σου αλλα οκ χδ

Αποσυνδεδεμένος Stagonas

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτασεις για υγρα σε ενα απολωλο προβατο.
« Απάντηση #54 στις: Αυγούστου 08, 2016, 16:19 »
Το Jessie της Omnia καλο ειναι αν σου αρεσουν τα καπνικα πιπας!

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Προτασεις για υγρα σε ενα απολωλο προβατο.
« Απάντηση #55 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2016, 14:08 »
Ένα μήνυμα μεταφέρθηκε εδώ

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτασεις για υγρα σε ενα απολωλο προβατο.
« Απάντηση #56 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2016, 14:20 »
το κουβαλησες ολομοναχος βρε C?  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Stratis23

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτασεις για υγρα σε ενα απολωλο προβατο.
« Απάντηση #57 στις: Ιουνίου 11, 2017, 19:02 »
Σαν απολωλο πρόβατο και άσχετος επίσης (μετά κόπων και πάλι καλά που είστε εσείς καταλαβαίνω λιγα πράγματα) ψάχνω κάτι να ατμίσω! 
Πήρα το i stick pico 75w & mello3 και μαζί και 2 υγρά city που μου άρεσαν πολύ εκείνη την ώρα που τα δοκίμασα μέχρι και σήμερα με 12 νικοτίνη! Ήρθε όμως η ώρα που τα δύο μπουκαλάκια από την Πέμπτη το μεσημέρι ως σήμερα τελείωσαν και πρέπει να παραγγείλω υγρό.
Να πω πως μου ταίριαξε αρκετά το συγκεκριμένο και δεν γλυκίζει τόσο πολύ. Επίσης από εκεί που έκανα ένα καπνό σε δύο μέρες 4 μέρες με λίγο παραπάνω προσπάθεια και πιπίλα το πίκο μου δεν άναψα ούτε 1 τσιγάρο!
Θέλω πολύ να παραμείνει έτσι εννοείτε όπως επίσης να ανακαλύψω και νέες γεύσης

Όποιος μπορεί ας μου πει πια γνώμη και να προτείνει και κάποιο διαδικτυακό μαγαζί για αγορά. Φυσικά προτεραιότητα οι καλές τιμές και πιστοποιημένα προϊόντα :)

Υ.Γ Σημαντικό πως δεν θέλω κάτι ακριβό αφού θα χρειαστεί στην συνέχεια να "κολλήσω" με κάτι και θα είναι ασύμφορο. Θα πάρω όμως 2-3 διαφορετικά υγρά να δοκιμάσω σίγουρα και καμία αντίσταση (πως τα λέτε αυτά) χα χα

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2811
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτασεις για υγρα σε ενα απολωλο προβατο.
« Απάντηση #58 στις: Ιουνίου 11, 2017, 21:00 »
http://theliquid.gr/?age-verified=6c4e54e646
Νομίζω τα πιο οικονομικά έτοιμα. Μετά πας σε τύπου shake & vape από Natura ή ECig.

Αποσυνδεδεμένος Stratis23

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτασεις για υγρα σε ενα απολωλο προβατο.
« Απάντηση #59 στις: Ιουνίου 12, 2017, 23:18 »
Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια! Η αλήθεια είναι ότι το έχω κάνει "πιπίλα" που λέτε και εσείς οπότε οικονομικά σίγουρα θα πρέπει να περιοριστώ  ::) Γλυκοκοιτάζω για να πω την αλήθεια από τώρα τα DIY και με την δικιά σας βοήθεια και με βίντεο που βλέπω, ελπίζω σύντομα να αρχίσω να δημιουργώ.

Όσο αφορά τα παραπάνω είναι ποιοτικά; Μου κάνει αίσθηση η τιμή σε σχέση με τον συναγωνισμό, πια είναι η γνώμη σου αν τα έχεις δοκιμάσει;

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 15 8188 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 25, 2024, 21:40
από KORG N364
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33853 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534495 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59684 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237141 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 525 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 14019 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136069 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085062 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35279 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10016 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 478658 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy