vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

375 επισκέπτες, 6 χρήστες
danys620, Tem, bloodlessz, dkostas, Mimhsdr, panoskapa

Twitter

Πόση ώρα αντέχεις μακριά απ' το η.τ.; (είναι θέμα ωρών;) - Λύσεις;

Αποσυνδεδεμένος efarmostis

  • *
  • 93
  • Φύλο: Άντρας
Παίζει ρόλο και το που εργάζεσαι. Αν ήμουν σε γραφείο π.χ. θα το είχα δίπλα σε απόσταση χιλιοστών από την παλάμη μου. Είμαι όμως σε επάγγελμα της οικοδομής και πολλές φορές λόγω φόρτου εργασίας μπορεί στο 8ωρο να κάνω το ένα από τα 4-5 ημερήσια ml.

Αποσυνδεδεμένος E-VAPOR

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
Πλεον αντεχω ωρες .Δεν τις  υπολογιζω ..ΡΕΚΟΡ μου παντως οι 48 ωρες.(15+μηνες ατμιζω ,τωρα 3αρα νικοτινη).  Λυση καλη και την προτεινω ,μην το παιρνετε μαζι σας σε κοντινες δουλειες από το σπιτι η από το χωρο  εργασιας π.χ.Super-market,πληρωμη λογαριασμων,βενζιναδικο,ριχνω το δελτιο τζοκερ...Θα σας βοηθησει ελπιζω όπως και εμενα.

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Στον ελευθερο χρόνο έιναι κολλημένο στο χέρι,ώρες εργασίας ελάχιστα, αν επιτρεπόταν το ατμισμα παντου νομιζω ότι θα έκανα απίστευτα μλ ανα ημέρα .....
Δεν υπάρχει λόγος να πειραματιστω για το αν μπορω να το αφήσω.
Εξάλλου δεν άρχισα το ατμισμα  με σκοπο να το σταματήσω η να κατεβάσω  τη νικοτινη...

Αποσυνδεδεμένος nikosxatz

  • **
  • 115
  • Φύλο: Άντρας
Τις ώρες της δουλειάς, δεν το αφήνω από το χέρι μου. Λιγότερο στο σπίτι, αλλά σταματάω μόνο στον ύπνο.

Μόνο στον ύπνο και εγώ σταματάω σε νιώθω φίλε
😁🤣

Αποσυνδεδεμένος arxiloxos

  • ***
  • 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα αγαθα κο(λ)ποις κτωνται
    • arxiloxos.simplesait.com
Εγω επειδη εχω τσακωθει με τον υπνο αρκετες φορες σηκωνομαι για να τραβιξω 1-2 τζουρες και μετα ξανα ξαπλα.Οσο αφορα το πρωι....  :baby:

Αποσυνδεδεμένος geanagno

  • **
  • 497
  • Φύλο: Άντρας
Ένα από τα πρώτα πράγματα που παρατήρησα κατά την αλλαγή από το κ.τ στο άτμισμα ήταν ότι άντεχα περισσότερη ώρα μακριά από τη νικοτίνη. Το μέγιστο, χρονικά, που έχω αντέξει ήταν 9 ώρες και αυτά λόγω πτήσης. Σε λογικά πλαίσια, συνήθως θα ξεκλέψω κάποια τζούρα ανά μισάωρο τουλάχιστον και αυτό γιατί το απολαμβάνω.

Αποσυνδεδεμένος Mr.R0bot

  • **
  • 416
  • Φύλο: Άντρας
  • #ComeToTheVapeSide
εγώ πλέον το σταμάτησα εντελώς...  για τωρα..   :)
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 18, 2016, 22:46 από Mr.R0bot »

Αποσυνδεδεμένος asdgeorge7

  • **
  • 343
  • Φύλο: Άντρας
δυστυχως σαν νεος ατμιστης κ ενθουσιασμενος σε σχεση με το τσιγαρο αν μπορουσα θα το ειχα προεκταση του χεριου μου.ευτυχως λογο δουλειας απεχω λιγο αλλα οταν γυρνω σπιτι ωχ αμαν πιπιλας μεγαλος.θελω να πιστευω οτι ο ενθουσιασμος θα γινει συνηθεια κ θα σπασαρω λιγο.επισης ειναι μια ραγδαια αναπτυσομενη φαση με τοσες μα τοσες πτυχες που μου εχει παρει τα μυαλα-δυστυχως.ελπιζω να ηρεμισω.
επισης εκοψα τις γευσεις γιατι το φιλοσόφησα κ ειπα το τσιγαρο ειχε γευση;οχι,τοτε κανε μονο βαση κ αν με το καλο ηρεμήσεις κ γινεις πιο ώριμος κανε κ τις γευσεις σου.   

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
[justify]Κι εγώ είδα μεγάλη αλλαγή στην όποια μου εξάρτηση, κάποια δε είναι και εντυπωσιακά για τον τρόπο ζωής μου μέχρι σήμερα. Π.χ., μπορώ πλέον να βρεθώ σε κλειστό χώρο για κάποιες ώρες χωρίς να έχω ανάγκη ούτε το άτμισμα. Πριν τον ύπνο, μπορεί να χαζέψω τηλεόραση ή να διαβάσω ένα βιβλίο χωρίς να πρέπει να έχω αγκαλιά έναν Skyline. Να είμαι στην Εθνική για ώρες και να μην θέλω στάση για σύννεφα. Βέβαια, υπάρχουν και στιγμές που γίνεται μακελειό...  ;D[/justify]

Αποσυνδεδεμένος DownUnder

  • **
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
ουτε λεπτο 
η εξαρτηση της νικοτινης ειναι παρουσα ;D

Αποσυνδεδεμένος Atmogia

  • **
  • 492
  • Φύλο: Άντρας
Eβγαλα και την νικοτινη απο τα υγρα και οκ Παω και για καφε χωρις ΗΤ αλλα και πριν αντεχα μακρια απο το mod Μου αρκετα μπορω να πω

Αποσυνδεδεμένος Stiv22

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
Τι εννοείς "μακρυά" ? το Pico έχει γίνει η προέκταση του χεριού μου  :laugh1:

Αντεχω μονο οταν κοιμαμαι...

Sent from my SM-G928F using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Dr.Feelgood

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
  • Μικρός Τυμπανιστής
Μακριά απ' το ΗΤ αντέχω 7-8 ώρες. Είναι οι ώρες που κοιμάμαι...  :tongue_smilie:
εδιτ: με προλαβε ο αποπανος

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3651 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 953 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172521 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277519 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15472 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14111 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9453 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43546 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 449 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36215 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 560173 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 183644 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem