vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

501 επισκέπτες, 3 χρήστες
dkostas, camber, tony1976

Twitter

Η πρώτη μου μέρα!

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #60 στις: Δεκεμβρίου 29, 2015, 00:00 »
Κάποια μηνύματα μεταφέρθηκαν εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,9481.msg926843.html#msg926843

Αποσυνδεδεμένος Shadowjump

  • ****
  • 1428
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #61 στις: Δεκεμβρίου 29, 2015, 00:28 »
vap, αν σου αρεσει η καραμελοφαση, δοκιμασε και καποια της Hexocell/Natura. π.χ. Liberty, New York, London Rain. Υποτιθεται ειναι καπνικα, αλλα εμενα μονο καπνικα δεν μου φαινονται. Σε οποια κοπελα εχω δωσει, εχει ξετρελαθει. Η δε μανα μου, οταν το μυριζει, μου λεει, γιατι δεν κανεις καμια αλλη γευση που να μην μυριζει σαν κέικ; μου φερνει λιγουρα!

Αποσυνδεδεμένος vap_mania

  • *
  • 52
  • Φύλο: Γυναίκα
  • 27/12/2015 the first day of the rest of my life
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #62 στις: Δεκεμβρίου 29, 2015, 08:45 »
Μια γρήγορη καλημέρα γιατί φεύγω απο το σπίτι σε λίγο...
@shadowjump ευχαριστώ για τις προτάσεις αλλά προς το παρόν βολεύομαι μια χαρά με τα δυο υγρά που προμηθεύτηκα
Χθες βράδυ δοκίμασα και το the Jack λιιιγο με χάλασε στο ρούφηγμα γιατί την βγάζει την καπνίλα του αλλά η εκπνοή είναι απίστευτη μυρωδάτο μελάκι μύριζαν τέλεια μέχρι και τα δάχτυλα μου μετά!!!
Σήμερα το πρωί μηλόπιτα της γιαγιάς πάλι με τον καφέ μου και ήδη το έχω λατρέψει αυτό το υγρό!!! Έρωτας!!
Τρίτη μέρα ατμίσματος λοιπόν και καμία αίσθηση να ξανανάψω βρωμοτσίγαρο!!!!!
Προς τις κοπέλες συνατμίστριες γρήγορη ερώτηση....με τα κραγιόν, lip balm κλπ και τα drip tip σας τι κάνετε;; Πρόβλημα γιατί λερώνονται τα άτιμα!!!

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #63 στις: Δεκεμβρίου 29, 2015, 08:56 »
Μόνιμο πρόβλημα... Συνεχή ανανέωση και πλύσιμο του drip tip :eyesplash: . Εγώ φοράω σπάνια, γιατί έτσι κι αλλιώς φεύγει. Θα χαιρόμουν αν κάποια άλλη έχει βρει τη λύση! :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #64 στις: Δεκεμβρίου 29, 2015, 10:20 »
εγώ κορίτσια σταμάτησα να φοράω και ησύχασα.Και ατμίζω και φιλάω τον άντρα μου χωρίς να σκουπίζεται μετά  ;)

Και σε φάση που δε γίνεται χωρίς, κραγιονάκι που δε βγαίνει με τίποτα.Μόνο με αφαίρεση δέρματος μετά  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος vap_mania

  • *
  • 52
  • Φύλο: Γυναίκα
  • 27/12/2015 the first day of the rest of my life
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #65 στις: Δεκεμβρίου 29, 2015, 15:46 »
Κατάλαβα...να ξεχάσω το Christian Dior λιπγκλοσάκι μου λοιπόν....
Άσχετο αλλα σήμερα στην ουρά του ΟΑΕΔ βρήκα συνατμιστή και πιάσαμε την κουβέντα (4 χρόνια εκείνος)
Επίσης μου ειπε ότι μπορώ να απολαύσω τον ατμό μου μέσα στη δημόσια υπηρεσία και παραδόξως κανένας δεν μας κοίταξε λοξά!!!
Τρίτο εικοσιτετράωρο λοιπόν και συνεχίζω δυναμικά!!!!

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #66 στις: Δεκεμβρίου 29, 2015, 15:54 »

τα πρώτα δέκα χρονια είναι δύσκολα μετά συνηθίζεις :laugh1:
σοβαρά τώρα αφού είσαι τόσο αποφασισμένη όλα θα πάνε καλά
απλά κοίτα σιγά σιγά να προμηθευτής μια δεύτερη μπαταρία και έναν ατμοποιητη γιατί ποτε δεν ξέρεις τι γίνετε και στο η/τ το ένα ίσον κανένα

Αποσυνδεδεμένος vap_mania

  • *
  • 52
  • Φύλο: Γυναίκα
  • 27/12/2015 the first day of the rest of my life
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #67 στις: Δεκεμβρίου 29, 2015, 16:13 »
@kotsos75 έχω ήδη προμηθευτεί δεύτερο ατμοποιητή...
και μια που ρώταγα για τα κραγιόν πριν (άσχετο αλλά και σχετικό) πόσο συχνά και με ποιο τροπο καθαρίζονται τα drip tip για την αποφυγή μικροβίων κλπ;;
Σίγουρα κάπου θα εχει ανοιχτεί βεβαια τέτοιο θέμα οπότε αν κάποιος το έχει πρόχειρο και εχει όρεξη ας μου βάλει το link

Αποσυνδεδεμένος ramon

  • **
  • 427
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #68 στις: Δεκεμβρίου 29, 2015, 16:23 »
βαλε τα ντριπ τιπ μεσα σε ενα γυαλινο βαζακι και φαρμακευτικο οινοπνευμα(τιμη απο φαρμακειο 2ευρω) και αστα εκει το βραδυ που θα πεσεις για υπνο..το πρωι ξεπλυνε τα με νερο...
τουλαχιστον αυτο κανω εγω...

Nai_Ego

Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #69 στις: Δεκεμβρίου 29, 2015, 16:28 »
Σωστός ο Ραμόν.
Αν έχεις πλυντήριο πιάτων, μπορείς να το δοκιμάσεις, το κάνω και για άτμο.

Αποσυνδεδεμένος vap_mania

  • *
  • 52
  • Φύλο: Γυναίκα
  • 27/12/2015 the first day of the rest of my life
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #70 στις: Δεκεμβρίου 29, 2015, 16:34 »
Ευχαριστώ!!!

Αποσυνδεδεμένος tzifos_f1

  • ***
  • 874
  • Φύλο: Άντρας
  • ζωή ποδήλατο
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #71 στις: Δεκεμβρίου 29, 2015, 16:45 »
@kotsos75 έχω ήδη προμηθευτεί δεύτερο ατμοποιητή...
και μια που ρώταγα για τα κραγιόν πριν (άσχετο αλλά και σχετικό) πόσο συχνά και με ποιο τροπο καθαρίζονται τα drip tip για την αποφυγή μικροβίων κλπ;;
Σίγουρα κάπου θα εχει ανοιχτεί βεβαια τέτοιο θέμα οπότε αν κάποιος το έχει πρόχειρο και εχει όρεξη ας μου βάλει το link
Τα πλένεις όπως πλένεις και τα ποτήρια σου τα πιάτα σου τα πιρουνιά σου. Σαπουνακι και χλιαρο νερο και ΠΟΛΥ καλό ξέβγαλμα. Πετάξου στα jumbo (ή παρόμοιο) και πάρε και 2-3 βουρτσάκια μικρά (πολύ μικρό κόστος), αυτά που έχουν για πλύσιμο των θηλών των μπιμπερό, για τα σημεία που δεν φτάνει το σφουγγαράκι.

Αποσυνδεδεμένος Alxhmisths

  • ****
  • 1019
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #72 στις: Δεκεμβρίου 29, 2015, 17:17 »
Εγώ τα τρίβω με οδοντόβουρτσα για παιδιά, πάρα πολύ μαλακή δεν κάνει γρατσουνιές και γυαλίζει τα πάντα, στη περίπτωση που βαριέσαι ή είναι μακριά τα jumbo

Αποσυνδεδεμένος Pafapoufas

  • *
  • 96
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #73 στις: Δεκεμβρίου 30, 2015, 05:30 »
Κατάλαβα...να ξεχάσω το Christian Dior λιπγκλοσάκι μου λοιπόν....



Ωωωωπ..!!! Λάθος !!! Η γυναικα που σεβεται τον εαυτο της, το λιπγλοσάκι το εχει παντα στην τσαντα της, ιδικα αν ειναι και Christian Dior  :D  Ποτε δεν ξερεις ποτε θα χρειαστει μια βολτα στο wc για φρεσκαρισμα. Αλλωστε που πας κυρια μου με το καινουριο ροζουλι σου modaki που ολοι θα σε κοιτουν στα χειλια μετα?  ;)

Αποσυνδεδεμένος vap_mania

  • *
  • 52
  • Φύλο: Γυναίκα
  • 27/12/2015 the first day of the rest of my life
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #74 στις: Δεκεμβρίου 30, 2015, 15:48 »
4η νέρα σήμερα και όλα βαίνουν καλώς!! Απλά έβαλα στην ακρη το the jack υγρό (πάλι με χάλασε η γευση καπνίλας, άλλα 9 ευρώ πεταμένα) και πήγα και αγόρασα σαν δευτερο ενα μικρο δεκάμελο μπουκαλάκι από t-juice το forest affair και είναι επίσης τέλειο για τα γουστα μου (έπεσα και σε νικοτίνη για δοκιμή από τα 12mg στα 8 με το t-juice)
Να ευχαριστήσω πολύ τον Alxhmisths γιατί με το tip του με την οδοντόβουρτσα (εγω βεβαια χρησιμοποίησα μια μεγαλύτερη) και μια σταγονίτσα απορρυπαντικό πιάτων τα drip tip έλαμψαν!!! :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1457 171761 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 22:46
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275756 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15268 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13980 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9317 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42863 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35168 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558021 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182252 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 184 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9313 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364