vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

483 επισκέπτες, 4 χρήστες
dkostas, bloodlessz, camber, john67

Twitter

Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο

Αποσυνδεδεμένος xiroxiyo

  • **
  • 366
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #60 στις: Οκτωβρίου 20, 2011, 21:17 »
ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΚΑΙ ΒΑΡΑΤΕ ΟΛΟΙ???ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΡΧΙΚΑ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑΤΕ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ.ΜΟΛΙΣ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ,ΟΥΤΕ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΕΓΚΥΚΛΟΠΑΙΔΕΙΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ.ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ.ΕΝΑ ΧΤΥΠΗΜΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Κ ΕΝΑ LR ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΕΝΟΤΗΤΑ.ΕΣΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ  ΜΑΖΙ ΣΑΣ.ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΣΕΙΣ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΤΕ ΕΞΥΠΝΟΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΑΣ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ.Κ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΑΠΛΑ ΑΣ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΨΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΛΑΝ ΕΞΥΠΝΑΔΕΣ!
εχεισ δίκιο  φιλε, πάρε ενα προβαρι έναν ιαττυ και υγρά από nobacoo , όσο για την γεύση πρέπει να δοκιμάσεις τι σου αρέσει.

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #61 στις: Οκτωβρίου 20, 2011, 21:22 »
Με το μαλακο ρε παιδια. Ολοι υπηρξαμε ''νεοι'' και καποιοι μας βοηθησαν. Να μην ξεχνιωμαστε  ;)  Ετσι εινε η σειρα πως να το κανουμε. Αυτος ο φιλος μεθαυριο θα εχει σειρα να βοηθησει αλλους ''νεους''  ;D

Αποσυνδεδεμένος sole

  • *
  • 9
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #62 στις: Οκτωβρίου 20, 2011, 21:34 »
Αυτό εμένα μου κάνει "διάλεξε για μένα τί να πάρω...." !!!
Σου έδωσα ευγενικά το link της εγκυκλοπαίδειας του φόρουμ,σου είπαν 2-3 πράγματα και τα παιδιά...γιατί τώρα φωνάζεις?
Αν εσένα σου πάρει μια βδομάδα μετά από τόση βοήθεια και δημιούργιας θεμάτων(βλ link Βillakosgr),τί να σου πω....
ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΗΣΟΥΝ.Κ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ.ΕΙΔΙΚΑ ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΟΣ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΟΤΑΝ ΕΓΩ ΡΩΤΑΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΝΑ Κ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΚΑΠΟΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ.ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ.ΚΑΠΟΙΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΕΙΔΑ ΠΧ ΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ Κ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΧΩ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΗΔΗ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ.

Αποσυνδεδεμένος sole

  • *
  • 9
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #63 στις: Οκτωβρίου 20, 2011, 21:38 »
ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ "ΧΤΥΠΗΜΑ" ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ.... :-[

Αποσυνδεδεμένος donkixotis

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
  • Κωστας
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #64 στις: Οκτωβρίου 20, 2011, 21:43 »
ειναι η αισθηση που νιωθεις στον λαιμο οταν ατμιζεις, οσο πιο βαρυ τοσο δυνατοτερο

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #65 στις: Οκτωβρίου 20, 2011, 21:43 »
πρεπει να καταλαβις σολε οτι το ατμισμα ειναι θεμα προσοπικου γουστου και διστιχος θελει ασχολια αν ξεκινισης παντος με κατι τετιο που σου ειπα νομιζω θα εχεις καλο ξεκινιμα  ;) διστιχος πρεπει να διαβασις αρκετα γιατι πολι απλα αλλα θα σου πει ο καθενας απο μας γιατι οπος σου ειπα ειναι θεμα προσοπικου γουστου(μικρα μεγαλα πος αντιλαμβανεσε την γευση το χτιπιμα στον λεμο κτλ) αναγγων (ποσα τσιγαρα και τι καπνιζες) και πανο απο ολα θελισης για να πεταξις το τσιγαρο μιλαω σε σενα και απευθινομε σε ολους οσους ξεκινουν ... απο μενα η οπια βοιθια μπορω να δοσω ειναι στην διαθεση σας  ;)

Συγχώνευση μηνυμάτων: Οκτωβρίου 20, 2011, 21:44
ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ "ΧΤΥΠΗΜΑ" ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ.... :-[
το γδαρσιμο στον λεμο χονδρικα

Αποσυνδεδεμένος xiroxiyo

  • **
  • 366
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #66 στις: Οκτωβρίου 20, 2011, 21:44 »
ότι είναι καλό σε εμένα μπορεί να είναι χάλια για εσένα. όλοι λίγο πολύ για αρχή έχουμε δώσει αρκετά λεφτα.
πρέπει να δοκιμάσεις και να δεις τι θα σου καθίσει  καλά εσένα.
το χτύπημα που λέμε ευνοούμαι  ότι όσο πιο πολύ νικοτίνη τόσο πιο πολύ σε χτυπάει στο λαιμό  και καταλαβαίνεις το ατμιζμα.
άλλος το θέλει πολύ και άλλος λίγο.

Αποσυνδεδεμένος sole

  • *
  • 9
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #67 στις: Οκτωβρίου 20, 2011, 21:51 »
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΠΟΛΥ!ΕΓΩ ΗΔΗ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΠ ΟΤΙ ΕΛΕΓΕ ΣΤΟ SITE Κ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΥΓΡΟ ΣΤΑ 9 ΜG K ENA ΣΤΑ 18 MG.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ!

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #68 στις: Οκτωβρίου 21, 2011, 01:28 »
Εάν επιτρέπεται, ποιο η.τ. παράγγειλες;;

LR είναι τα αρχικά από το Low Resistance , χαμηλής αντίστασης ατμοποιητής.
Χτύπημα είναι η ενόχληση, που πολλές φορές σε πνίγη, στο λαιμό κατά την εισπνοή του ατμού και προκαλείται από τα υγρά με μεγάλη περιεκτικότητα σε νικοτίνη π.χ. 18mg και πάνω.
PG είναι η προπυλενική γλυκόλη και VG η φυτική γλυκόλη (γλυκερίνη), την ξέρεις απο τα υλικά κομμωτηρίου. Η διαφορά τους εκτός από το αυτονόητο είναι στο οτι η VG δίνει περισσότερο ατμό - ντουμάνι.
Ελπίζω να σε βοήθησα.

Υ.Γ.1 Καλό θα είναι, επειδή το πληκτρολόγιο είναι πολύ ψυχρό, να έχουμε όλοι μας λιγότερα νεύρα και περισσότερη υπομονή. Άλλωστε από εκεί ξεκινήσαμε όλοι μας και είχαμε όλοι μας την βοήθεια από κάποιους παλιούς.
Υ.Γ.2 Μπράβο βασίλη για το θέμα που άνοιξες, πολύ κατατοπιστικό. :thumpup: :yes: :thumpup:

Φιλικά Γιάννης.

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #69 στις: Οκτωβρίου 21, 2011, 07:42 »
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΠΟΛΥ!ΕΓΩ ΗΔΗ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΠ ΟΤΙ ΕΛΕΓΕ ΣΤΟ SITE Κ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΥΓΡΟ ΣΤΑ 9 ΜG K ENA ΣΤΑ 18 MG.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ!

Πρωτη φορα σε forum? (οποιοδηποτε forum)
Mαλλον :hmmm:
Τελος παντων 8)
Γραφε μικρα ελληνικα :yes:
Τα κεφαλαια δειχνουν οτι φωναζεις και μας φευγουν και τα ματια :o
Καλη αρχη ;D

Αποσυνδεδεμένος sole

  • *
  • 9
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #70 στις: Οκτωβρίου 21, 2011, 22:14 »
Εάν επιτρέπεται, ποιο η.τ. παράγγειλες;;

LR είναι τα αρχικά από το Low Resistance , χαμηλής αντίστασης ατμοποιητής.
Χτύπημα είναι η ενόχληση, που πολλές φορές σε πνίγη, στο λαιμό κατά την εισπνοή του ατμού και προκαλείται από τα υγρά με μεγάλη περιεκτικότητα σε νικοτίνη π.χ. 18mg και πάνω.
PG είναι η προπυλενική γλυκόλη και VG η φυτική γλυκόλη (γλυκερίνη), την ξέρεις απο τα υλικά κομμωτηρίου. Η διαφορά τους εκτός από το αυτονόητο είναι στο οτι η VG δίνει περισσότερο ατμό - ντουμάνι.
Ελπίζω να σε βοήθησα.
Σε ευχαριστω για τις πληροφοριες.αυτο παραγγειλα http://www.hlektroniko-tsigaro.com/index.php?target=products&product_id=33269
Υ.Γ.1 Καλό θα είναι, επειδή το πληκτρολόγιο είναι πολύ ψυχρό, να έχουμε όλοι μας λιγότερα νεύρα και περισσότερη υπομονή. Άλλωστε από εκεί ξεκινήσαμε όλοι μας και είχαμε όλοι μας την βοήθεια από κάποιους παλιούς.
Υ.Γ.2 Μπράβο βασίλη για το θέμα που άνοιξες, πολύ κατατοπιστικό. :thumpup: :yes: :thumpup:

Φιλικά Γιάννης.

Αποσυνδεδεμένος denial

  • **
  • 113
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #71 στις: Οκτωβρίου 22, 2011, 14:59 »
Aν αποφασίσεις τελικά να πάρεις Hybrid, καλύτερα να μην πάρεις το στάρτερ κιτ, αλλά φτιάξε μονος σου το πακέτο με 2 μπαταρίες 1100mah, αντάπτορα για να φορτίζει ο φορτιστής usb σε ρεύμα, φορτιστή usb και 1 σετ 5 κάρτο του mini & more. Η διάρκεια ζωής των μανίσιων κάρτο του είναι λαχείο και προσωπικά δεν με τρελαίνει η απόδοσή τους. Aλλιώς, ακολούθα τις υποδείξεις του parpen. Οτι κι αν λέμε εμείς από εδώ, εσύ μόνος σου τελικά θα κάνεις δοκιμές και θα καταλήξεις κάπου. Και έχε υπόψην σου ότι όπως λέει κι ο parpen, τα η.τ. δεν είναι plug & play. Προς το plug & pray κλίνουν...

Ενας φιλος μου εδωσε και δοκιμασα το Ego 650 Plus της  MediCre , αυτο που δεν ξερω ειναι τι σπιρωμα εχει.Ειναι οικονομικοτερο απο το hybrid και ατμιζει μια χαρα, φυσικα ειναι με κουμπακι η μπαταρια και ποιο μεγαλο.
Το γνωριζει κανεις ή να μεινω στα γνωστα ?

Και κατι ακομα, αν δεν σας κουραζω μου προτεινατε να παρω μπαταριες με σπειρωμα 510 αλλα δεν μπορω να βρω καπου αναφορες στα γνωστα sites με ηλεκτρονικα τσιγαρα.Ελλαδα υπαρχει καποιο Online μαγαζι να εχει μπαταριες 510 που μου λετε οτι εχουν την μεγαλυτερη συμβατοτητα και φορτιστες κλπ ωστε να αγορασω αν τελικα καταληξω εκει ?

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #72 στις: Οκτωβρίου 22, 2011, 15:07 »
Ενας φιλος μου εδωσε και δοκιμασα το Ego 650 Plus της  MediCre , αυτο που δεν ξερω ειναι τι σπιρωμα εχει.Ειναι οικονομικοτερο απο το hybrid και ατμιζει μια χαρα, φυσικα ειναι με κουμπακι η μπαταρια και ποιο μεγαλο.
Το γνωριζει κανεις ή να μεινω στα γνωστα ?

Και κατι ακομα, αν δεν σας κουραζω μου προτεινατε να παρω μπαταριες με σπειρωμα 510 αλλα δεν μπορω να βρω καπου αναφορες στα γνωστα sites με ηλεκτρονικα τσιγαρα.Ελλαδα υπαρχει καποιο Online μαγαζι να εχει μπαταριες 510 που μου λετε οτι εχουν την μεγαλυτερη συμβατοτητα και φορτιστες κλπ ωστε να αγορασω αν τελικα καταληξω εκει ?

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Όποια μπαταρία, αναφέρεται ως EGO , έχει σπείρωμα 510.

Αποσυνδεδεμένος denial

  • **
  • 113
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #73 στις: Οκτωβρίου 22, 2011, 16:57 »
Α ωραια ευχαριστω.
Δηλαδη με λιγα λογια αν παρω αυτες τις μπαταριες του 650 plus που ειναι ego αρα 510 και εχω καταλαβει σωστα μπορω να βαλω και cartomizer επανω αν ειναι για σπιρωμα 510 σωστα?
Ρωταω γιατι το συγκεκριμενο Η/Τ που ειδα το 650 plus ειχε ξεχωριστο ατμοποιητη και φιλτρο και καλυμα atomizer οποτε αν εγω βρω cartomizer για 510 σπειρωμα το βαζω αφοβα σωστα?
Συγνωμη αν σας κουραζω.

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #74 στις: Οκτωβρίου 22, 2011, 17:08 »
Σωστα :yes:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1459 171965 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:27
από Ηρακλης
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276395 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15383 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14016 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9378 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43031 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 419 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35459 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558799 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182510 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 196 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10164 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364