vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

288 επισκέπτες, 5 χρήστες
Tem, Doubt, manoslykos, giorgos1999, lidbab

Twitter

Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο

Αποσυνδεδεμένος geopsimos

  • *
  • 35
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #315 στις: Απριλίου 29, 2012, 22:05 »
εχεις πολλες επιλογες....χαλαρα και θα τα μαθεις ολα.....

Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #316 στις: Απριλίου 29, 2012, 22:43 »
Αδελφη Αικατερινη μην ακους τις σειρηνες!
Γινε και εσυ πιστή του Αη Μήστ (μεγάλη η χάρη Του) και θα βρεις την ατμιστικη γαλήνη...  :angel:
Πάλι προσηλυτισμό κάνεις ?  :laugh1: :laugh1:
Ανέβα και συ στο άρμα του imist με πάστορα τον Παστα  :))

Αποσυνδεδεμένος arisagras

  • **
  • 198
  • Φύλο: Άντρας
καλησπερα και απο εμενα νεος στο ατμισμα και γεματος αποριες,, αφου δοκιμασα και 5-6 υγρα και δεν καταφερα τιποτα και λεφτα δεν υπαρχουν  :'( :'(θα παω κατευθειαν στον πειραματισμο μονος μου και με την βοηθεια του φορουμ που απο οτι ειδα και διαβασα εχετε κανει τρομερη δουλεια και μπραβο σε ολους :respect: :respect: λοιπον εχω καποιες αποριες οποιος μπορει να βοηθησει θα ειμαι υποχρεως.να πω τι εχω καταρχην, 2 μπαταριες δεν ξερω ποσο ειναι η καθε μια και ενα ατμοποιητη ovale αλλαξε ο πεθερος μου ηλεκτ.τσιγαρο και τα πηρα εγω να τα δοκιμασω.γι αυτο και δεν ξερω για τις μπαταριες τεσπα,στο θεμα μου..πηρα και εναν δευτερο ατμοποιητη αγνωστη μαρκα 2σε1,αυτους που ειναι δοχειο και ατμοποιητης μαζι, και μου εκανε εντυπωση οτι ενω με το nobacco coffee  εχουν την ιδια γευση και ποσοτητα ντουμανιου με το nobacco virginia αλλη γευση βγαζει ο ενας και αλλη ο αλλος,τι μπορει να φταει???? :wall: :wall: :wall:  2) τις μπαταριες μπορω να δω καπου αν θελουν αλλαγη αλλες φορες κρατανε μια μερα και αλλες  δυο αναλογα το ατμισμα..και 3 μιας και θα ξεκινησω μονος μου για υγρα εχει να προτεινει κανεις μαρκες για βασεις και αρωματα???ευχαριστω :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος mariosnkaryes

  • **
  • 392
  • Φύλο: Άντρας
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 11, 2012, 23:51 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος dreamymoments

  • **
  • 155
  • Φύλο: Άντρας
καλησπερα και απο εμενα νεος στο ατμισμα και γεματος αποριες,, αφου δοκιμασα και 5-6 υγρα και δεν καταφερα τιποτα και λεφτα δεν υπαρχουν  :'( :'(θα παω κατευθειαν στον πειραματισμο μονος μου και με την βοηθεια του φορουμ που απο οτι ειδα και διαβασα εχετε κανει τρομερη δουλεια και μπραβο σε ολους :respect: :respect: λοιπον εχω καποιες αποριες οποιος μπορει να βοηθησει θα ειμαι υποχρεως.να πω τι εχω καταρχην, 2 μπαταριες δεν ξερω ποσο ειναι η καθε μια και ενα ατμοποιητη ovale αλλαξε ο πεθερος μου ηλεκτ.τσιγαρο και τα πηρα εγω να τα δοκιμασω.γι αυτο και δεν ξερω για τις μπαταριες τεσπα,στο θεμα μου..πηρα και εναν δευτερο ατμοποιητη αγνωστη μαρκα 2σε1,αυτους που ειναι δοχειο και ατμοποιητης μαζι, και μου εκανε εντυπωση οτι ενω με το nobacco coffee  εχουν την ιδια γευση και ποσοτητα ντουμανιου με το nobacco virginia αλλη γευση βγαζει ο ενας και αλλη ο αλλος,τι μπορει να φταει???? :wall: :wall: :wall:  2) τις μπαταριες μπορω να δω καπου αν θελουν αλλαγη αλλες φορες κρατανε μια μερα και αλλες  δυο αναλογα το ατμισμα..και 3 μιας και θα ξεκινησω μονος μου για υγρα εχει να προτεινει κανεις μαρκες για βασεις και αρωματα???ευχαριστω :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Θα σου πω την δική μου ταπεινή γνώμη:
1. Aν έβαζες φώτο εδώ τις μπαταρίες και τον ατμοποιητή 2σε1, κατά πάσα πιθανότητα θα σου έλεγαν τα παιδιά τι έχεις. Αν και μπορείς να πας σε κάποιο μαγαζί που εξειδικεύεται στο η.τ. όπου και εκεί θα σε ενημέρωναν.
2. Για την διαφορετικότητα στη γεύση, στο ένα ναι στο άλλο όχι, προσωπικά δεν γνωρίζω.
3. Οι μπαταρίες ανάλογα με το πόσο ατμίζεις μέσα στην ημέρα, κρατάνε. Όσο πιό πολύ άτμισμα, τόσο πιο γρήγορα τελειώνουν. Βέβαια δεν ξέρω τι χρήση τους έχει γίνει μέχρι τώρα και από πότε τις έχετε.
4. Υγρά, βάσεις και αρώματα, πιστεύω ότι είναι υποκειμενική υπόθεση, εγώ πχ είμαι φαν του Atmos Lab και του GKHellas, τους βρίσκεις εδώ στο κομμάτι κατασκευαστές, πιό πολύ αναφέρονται σε υγρά φτιάξτο μόνος σου. Θα σε βοηθούσε να κοίταγες εδώ http://e-kapnisma.gr/index.php/board,21.0.html, τις δοκιμές και τις αστοχίες δεν τις γλυτώνεις..  :)

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Φιλε arisagras
Αν ψαξεις λιγο μεσα στο φορουμ θα βρεις πολλες πληροφοριες σχετικα με ατμοποιητες, μπαταριες και υγρα για το ηλεκτρονικο σου τσιγαρο.
Με το να σου πει καποιος παρε αυτο ή το άλλο, παλι δεν θα βγαλεις άκρη και μπορει να μπερδευτεις περισσοτερο.
Ολες οι απαντησεις βρισκονται εδω μεσα.Ψαξου λιγο και αν δεν βρεις λυση εδω ειμαστε να σε βοηθησουμε.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
μιας και θα ξεκινησω μονος μου για υγρα εχει να προτεινει κανεις μαρκες για βασεις και αρωματα???ευχαριστω :thumpup: :thumpup: :thumpup:
Για υγρά δές εδω και εδώ. Ολα τα αλλα θα σε μπερδέψουν αρχικά!
Προσωπικά προτείνω υγρά Atmos Labs και Inawerra.

Αποσυνδεδεμένος arisagras

  • **
  • 198
  • Φύλο: Άντρας
Για υγρά δές εδω και εδώ. Ολα τα αλλα θα σε μπερδέψουν αρχικά!
Προσωπικά προτείνω υγρά Atmos Labs και Inawerra.
73 σελιδες και τα δυο ποστ ωρεεε διαβασμα πελαγωσα ηδη  :o :o :o :o :o ευχαριστω παιδες  :thumpup: απο δευτερα θα παω για καλουδια οποτε και θα ξανα χρειαστω βοηθεια μολις ξεκινησω και εγω τις χημειες,παω να διαβασω τωρα..ααα και κατι αλλο για να μην περιμενω απο internet παραγγελιες γιατι θα αργησουν φανταζομαι 2-3 μερες το λιγοτερο,ξερεις κανεις που μπορω να προμηθευτω  οσα χρειαζομαι  για να αρχισω περιοχες,γερακα,παλληνη,παιανια,κ.τ.λ.thanks..

Μέσω internet οι παραγγελίες εκτελούνται αμέσως αν είσαι Αθήνα ακόμα και την ίδια μέρα,
στην επαρχία παραλαμβάνουν την επόμενη.
Μπορείς να επισκεφτείς σελίδες εμπόρων και στο νήμα τους εδώ στο φόρουμ και να
ενημερωθείς για προσφορές και τιμές. Κάνε έναν κόπο και δεν θα το μετανοιώσεις ;)
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,22.0.html

Αποσυνδεδεμένος arisagras

  • **
  • 198
  • Φύλο: Άντρας
 :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :respect: :respect: :respect: :respect:


Για μηνυματα που εκφραζουν συμφωνια και επιδοκιμασια με ή χωρις κειμενο μπορειτε να επιλεξτε το κουμπι bravo.http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,9388.msg342058.html#msg342058

Επισης

Από τον συντονισμό: Διαγραφή άμεσης παράθεσης. Μην απαντάτε με "Παράθεση" όταν απαντάτε στο τελευταίο μήνυμα. Χρησιμοποιήστε το κουμπί "Απάντηση" που βρίσκεται κάτω αριστερά από το τελευταίο μήνυμα της σελίδας
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 12, 2012, 21:04 από Vrs5 »

Μπορείς να δεις και τις εκπτώσεις που ισχύουν από τα καταστήματα για τα μέλη
του φόρουμ. Κοίτα εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,3013.0.html

Αποσυνδεδεμένος arisagras

  • **
  • 198
  • Φύλο: Άντρας
ευχαριστω Γιαννη... και εδω  τα καλουδια αν γνωριζει κανεις τις μπαταριες εχει καλως, οι ατμοποιητες ειναι ενας ovale και ο αλλος γραφει crystal με δυο σφουγγαρακια μεσα.

οι μπαταριες ειναι ιδιες η μια ασημι και η αλλη χρωμιο χρωμα..
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 13, 2012, 15:52 από Polioud »

Η μπαταρία είναι eGo μάλλον 1000 mAh και οι ατμοποιητές είναι eGo-C και CE4+
Της ovale είναι eGo-C

Αποσυνδεδεμένος arisagras

  • **
  • 198
  • Φύλο: Άντρας
χαμενος στην μεταφραση :confused1:σιγα που δεν θα πελαγωνα :wall: :wall: :wall: :wall:λοιπον pg και vg ειναι οι διαλυτες που χρειαζομαστε σωστα?
οι οποιες εχουν και την νικοτινη σωστα? και αναλογα την μιξη βγαζεις και το επιθυμητο αποτελεσμα σωστα?
προσθετεις και το αρωμα και εισαι κομπλε....
αυτα που περνουν αρκετοι απο φαρμακειο vg και pg δηλαδη γλυκερινη και  προπανογλυκόλη ειναι μηδενικες σε νικοτικη?

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
σωστα φιλε εισαι αετος  :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556569 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:43
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 5 203 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:12
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181441 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 70 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8795 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34388 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537983 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60356 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238581 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 743 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16643 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 138846 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz