vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

515 επισκέπτες, 7 χρήστες
Nikrom, dkostas, Jorge, camber, thebull, hlias bax, giorgos1999

Twitter

Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2298
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly

Ναι κατι ειδα για offline paypal. Σε ευχαριστω


Για να μην σπαμάρω εδώ, δες τα πμ  σου & εδώ είμαστε αν χρειαστούν διευκρινίσεις. :bye: 
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 09, 2023, 20:07 από treloneritis »

Αποσυνδεδεμένος Mensanos

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
  • ΜΕΤΡΟΝΑΡΙΣΤΟΝ

Για να μην σπαμάρω εδώ, δες τα πμ  σου & εδώ είμαστε αν χρειαστούν διευκρινίσεις. :bye:


Ναι ειναι ολοκληρη διαδικασια εν'ολιγοις και εκτος σελιδας οπως λες. Μηπως για τον ιδιο λογο δεν εγκριθηκε και η συναλλαγη με απευθειας mastercard? Kαποιο αλλο site που να παιζει με καρτα ή paypal?


Υ.γ. Δεν μπορω να κανω π.μ. (πρεπει να φτασω τα 5 σχολια?)

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2298
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Εχεις δώσει διεύθυνση e mail; Θυμάμαι πως υπάρχει δυνατότητα 2πλής πρόσβασης για νέα μέλη που δεν έχουν δικαίωμα σε πμ. Αναλαμβάνει το forum με την δική του δ/νση να στέλνει δηλαδή, ΟΧΙ ότι πρέπει εσύ να εμπιστευθείς την δ/νση σου σε μέλος/η που δεν γνωρίζεις.


Στα καθ'ημας, η διαδικασία στην πράξη είναι λιγότερο πολύπλοκη από όσο φαίνεται αν την διαβάσεις. Είναι (κυριολεκτικά στην κυριολεξία) σαν να μου έστειλες λεφτά & μετά με ειδοποιείς ότι μου τα κατέθεσες. Οσο για την αξιοπιστία της συναλλαγής & της φερεγγυότητας, δεν δα βρεις (φαντάζομαι) κάποιον που να σου πει το αντίθετο.  :)


(αν μου απαντήσεις, αυτό θα είναι το 5ο σχόλιό σου!!!)  :D :bye:

Αποσυνδεδεμένος Mensanos

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
  • ΜΕΤΡΟΝΑΡΙΣΤΟΝ
Ναι ασφαλως. Θα τσιμπησω για αρχη τον Ulton Kuma απο Ελλαδα που τον βρισκω και σε καλη τιμη (36€) και στην συνεχεια θα ασχοληθω με τις αγορες απο 2f με τον offline paypal τροπο.


Ευχαριστω θερμα.
 :bye:

Αποσυνδεδεμένος alphonse

  • *
  • 79
  • Φύλο: Άντρας
  • θα μειώσω νικοτινη απο Δευτέρα
Καλησπέρα, έχουμε άποψη για τον sxk caspardina παιδιά? ατμιζω σκέτη 10αρα βάση με μονομπαταρα σε kayfun lite plus και kayfun Χ γνήσιους ρυθμισμένους στα σφιχτά τους, προσπάθησα να παρω μεταχειρισμένο έναν γνήσιο και δεν πρόλαβα :(  κι εχοντας απαγορευτική τιμή για μενα είπα να δοκιμάσω τον sxk. αξίζει ή να περιμένω μήπως προκύψει γνήσιος κατω από 100αρικο? δεν θέλω να την πατήσω όπως με τον bastard και kayfun 5 se που τους πηρα γνήσιους και τους εχει καταπιεί το συρτάρι :wall: .

Αποσυνδεδεμένος nXtLs

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
Εμένα πάντως κ ο γνήσιος δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε . Αν κ τώρα πρόσεξα  ότι κανεις σκέτη βάση όποτε οκ ! Πέρα από θέμα γεύσης ο γνήσιος ήταν μια χαρά τώρα για τον κλώνο δεν έχω ιδέα !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος alphonse

  • *
  • 79
  • Φύλο: Άντρας
  • θα μειώσω νικοτινη απο Δευτέρα
να φανταστώ οτι τον έδωσες ε? ευχαριστώ για την απάντηση φιλέ

Αποσυνδεδεμένος Mensanos

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
  • ΜΕΤΡΟΝΑΡΙΣΤΟΝ
Καλησπέρα, έχουμε άποψη για τον sxk caspardina παιδιά? ατμιζω σκέτη 10αρα βάση με μονομπαταρα σε kayfun lite plus και kayfun Χ γνήσιους ρυθμισμένους στα σφιχτά τους, προσπάθησα να παρω μεταχειρισμένο έναν γνήσιο και δεν πρόλαβα :(  κι εχοντας απαγορευτική τιμή για μενα είπα να δοκιμάσω τον sxk. αξίζει ή να περιμένω μήπως προκύψει γνήσιος κατω από 100αρικο? δεν θέλω να την πατήσω όπως με τον bastard και kayfun 5 se που τους πηρα γνήσιους και τους εχει καταπιεί το συρτάρι :wall: .

https://vaping.gr/index.php?topic=23720.2565



Οπως και να εχει, ειναι προτιμοτερο να κλαψεις 35€, παρα 150

Αποσυνδεδεμένος nXtLs

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
να φανταστώ οτι τον έδωσες ε? ευχαριστώ για την απάντηση φιλέ
Εδώ κ καιρό …


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2298
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
.. άποψη για τον sxk caspardina παιδιά? ατμιζω σκέτη 10αρα βάση...
´
Για εμένα έχει βγει (λειτουργικά & ποιοτικά) ένας από τους καλύτερους που έχω. Μικρός, ακόμα & με το extension του), πολλά πινάκια & επιλογές αέρα, σχεδόν αθόρυβη τζούρα, καλό χτύπημα. Επειδή βλέπω πως κάνουμε τις ίδιες γεύσεις, παραλείπω να αναφερθώ σε αυτήν.  :D

Αποσυνδεδεμένος alphonse

  • *
  • 79
  • Φύλο: Άντρας
  • θα μειώσω νικοτινη απο Δευτέρα
Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε , θα κάνω μια προσπάθεια μήπως βρεθεί γνήσιος κάτω από 100αρικο μέσω αγγελιας κι αν όχι το ΣΚ θα μπει παραγγελία

Αποσυνδεδεμένος xloupas

  • **
  • 190
  • Φύλο: Άντρας
Παιδια μια επιβεβαιωση εκανα παραγγελια απο 2φ πριν λιγες μερες και ειδα οτι ο αριθμος αποστολης αλλαξε σε ελτα κουριερ εχω χασει επεισοδια γιατι παντα ερχοταν με γενικη

Αποσυνδεδεμένος Kostik1982

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
Click-->Έγινε διαγραφή άμεσης παράθεσης<--Click

Ναι έχει αλλάξει εδώ και περίπου 2 μήνες, έρχεται με ελτα κούριερ. Όταν κάνεις παραγγελία και την αποστέλνουν, σχεδόν αμέσως στο tracking του 2φ βγαίνει ότι ετοιμάζουν voucher στην ελτα κουριερ.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 04, 2023, 15:36 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος xloupas

  • **
  • 190
  • Φύλο: Άντρας
Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση είχα λίγο καιρό να ψωνίσω για αυτό και μου φάνηκε περίεργο Όλα καλά Και πάλι ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος Kostik1982

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
Εδώ kai μια εβδομάδα έχω στα χέρια μου τον moka rta. Είχα την περιέργεια να δω πόσο καλύτερος να είναι από τον kuma. Πραγματικά best seller θα γίνει αυτός ο άτμο . Γεύση ακόμα καλύτερη (χρησιμοποίησα  το ίδιο υγρό και αντίστοιχο στήσιμο/ίδια αντίσταση), όμορφη κατασκευή, έρχεται με 3 καμπάνες όπως ο kuma και τα pin είναι βιδωτά στη βάση του άτμο. Αυτό το τελευταίο είναι το μόνο ας πούμε αρνητικό γιατί πρέπει να χαλάσει στήσιμο αλλά προσωπικά έχω βρει το pin που με βόλεψε. Προσωπικά έχω βολευτεί με 2χ2 pin, είναι λίγο αεράτο. Πέρα από εξαιρετική γεύση έχει και ωραία χτύπημα, 30 ευρώ αλλά ο άτμο είναι λαχείο  ;D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180523 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8302 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33931 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536050 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59757 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237343 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 575 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15496 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136104 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085277 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35375 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10209 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12