vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

98 επισκέπτες, 5 χρήστες
Tem, Jorge, Mimhsdr, dvelev, antre

Twitter

Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες

αυτά φίλε pugsang μόλις τα δεις , τσαακκκ , πατάς την σκανδάλι , αλλιώς πέταξε...

Αποσυνδεδεμένος MOURGOS11

  • *
  • 92
  • Φύλο: Άντρας
μεταξη του φαινομαινο, τηλεμαχο,χασαρ ποιος εχει καλυτερη γευση και πιο απροβληματιστο ατμισμα σε θεμα διαροων ειμαι της σφιχτης τζουρας !!! αν και μαλον το καταλαβατε απο τις επιλογες μου :D :D :D :D

Αποσυνδεδεμένος mpari

  • ***
  • 632
  • Φύλο: Άντρας
  • Δυο λαλούν και τρείς χορεύουν
Εχω τους δυο πρώτους και συγκεκριμμένα phenomenon zest και telemahos armed και οι δυο για τσιγαρίσιες,  Στη γεύση σαφώς νικητής ο zest, εύκολο στήσιμο και διαρροές σαφώςνικητής ο armed διαλέγεις και πέρνεις.

Αποσυνδεδεμένος jonny

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
Ελεγα να τη κανω σε λιγες ημερες την ερωτηση αλλα καλυτερα να μου λυθουν οι αποριες απο τωρα !

Περιμενω εναν sxk kayfun v5 τις επομενες ημερες και θα ηθελα να γνωριζω το εξης :
1. Θα υπαρχει καποιο προβλημα αν η αναλογια των υγρων ειναι 50/50 επειδη διαβαζω οτι προτιμουν υγρα με μεγαλυτερη περιεκτικοτητα vg ;

2. Θα πρεπει να ριξω το ποσοστο νικοτινης στα υγρα μου απο 4mg που χρησιμοποιω στον nautilus ;

και 3. Ειμαι αναμεσα στο να αγορασω κανθαλ ή 316l συρμα. Με ποιο θα υπαρχει καλυτερη ισσοροπια γευσης και ατμου ;

Ειναι η 1η φορα που παω σε επισκευασιμο ατμοποιητη

Αποσυνδεδεμένος Giannis.B

  • **
  • 367
  • Φύλο: Άντρας
1.Οχι.Βαζε αρκετο βαμβακι στα λούκια.
2.Οχι
3.Θεμα γουστου ειναι του καθενα.(Εγω θα επελεγα κανθαλ)

Καλη επιτυχια.

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Λάθος ατμοποιητή διάλεξες για μετάβαση από το ναυτίλο. Πολύ αεράτος.
Για να μην απογοητευτείς, καλύτερα να πάρεις πριν σου έρθει ένα mtl kit...
Καλή τύχη...

Αποσυνδεδεμένος jonny

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
Ευχαριστω παιδια για τις συμβουλες !

Μπολικο βαμβακι στα λουκια λοιπον και ας δοκιμασω κανθαλ !

Ηθελα ετσι κι αλλιως πιο αερατο ατμοποιητη απο τον ναυτιλο. Ξεκινησα σφιχτη τζουρα πριν 1,5 μηνα και τωρα ειμαι στη τελευταια σκαλα του αερα. Γι αυτο διαλεξα τον sxk, για πολυ πιο αερατη τζουρα. Παντως για καθε ενδεχομενο, σημειωσα και το mtl kit !
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 23, 2017, 00:56 από jonny »

Αποσυνδεδεμένος jimfer13

  • ****
  • 1123
  • Φύλο: Άντρας
καλοάτμιστος αδερφέ :thumpup:
και καλό διάβασμα :)) http://vaping.gr/index.php/topic,30458.0.html

Αποσυνδεδεμένος Giannis.B

  • **
  • 367
  • Φύλο: Άντρας
Αν καποιος στην θεση σου φιλε με ρωτουσε τι να παρει για πρωτο επισκευασιμο θα του ελεγα αυτον..

http://vaping.gr/index.php/topic,32691.0/topicseen.html

Γιατι ειναι απλος,ευκολος,λειτουργικος,χωρις διαρροες,κομψος,και φτηνος.(και χωρις να τον εχω).
Καλος ειναι και αυτος που θα παρεις και αν δωσεις λιγο παραπανω προσοχη θα τα πας καλα μαζι του.Τον εχει φιλος (τον SXK) και παιζει μια χαρα.Καλοριζικος οταν σου ερθει.

Αποσυνδεδεμένος firvain

  • ****
  • 1084
  • Φύλο: Άντρας
  • What can change the nature of a man?
Δοκίμασε πρώτα και μετα βάλε το 10ευρω στην τρύπα.
Btw o sxk παίρνει το mtl?
Έχω μόνο γνήσιο και Sjmy..


Sent from my siPhone

Αποσυνδεδεμένος jonny

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
@jimfer13
Χαχαχαχα ! Παιζει το λινκ της fasttech να ειναι αυτο απο το οποιο παρηγγειλα !!! Εννοειται πως θα τα διαβασω !!!  :thumpup:


@Giannis.B
Για το Doggystyle 2k16 παρακολουθω το νημα κανενα διημερο και η αληθεια ειναι οτι ψηνομαι για αυτον αλλα κοιταω γενικα τι κυκλοφορει.
Τελος του μηνα σκεφτομαι να παρω αλλον εναν ατμοποιητη ετσι κι αλλιως αρκει να μαθω να στηνω πρωτα εναν επισκευαζομενο (ο sxk ηταν τελωνειο τη παρασκευη)!
Γενικα κοιταω αυτο που σε ρωτησα πριν, να παιζει 50/50 υγρα. Να αποδιδει καλες γευσεις εννοειται και να εχει ανταλλακτικα.


@firvain
Δικιο εχεις, θα το κοιταξω το mtl αν τελικα χρειαστει (απλα να ξερουμε οτι εφαρμοζει πρωτα) !


Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Υπάρχει κι εδώ Φράγκι.

ωραίος !! θέλω θέλω θέλω!!!

Αποσυνδεδεμένος johnny_suede

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Καλημερα φορουμ, θα ηθελα να προβω στην αγορα ενος εκ των δυο κλωνων. Με πρωταρχικο κριτηριο την γευση, οσοι τους εχετε δοκιμασει κ τους δυο, ποιον θα επιλεγατε? ευχαριστω

Από συγχώνευση
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 17, 2017, 13:42 από Cruiser79 »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 19866 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 192074 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1027 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4122 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1106762 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 178838 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1450 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1073 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 23911 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 287787 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 211171 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 70462 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro