vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

137 επισκέπτες, 5 χρήστες
vasim, Sergios, lagoudakis, Jorge, maprix

Twitter

τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #15 στις: Απριλίου 27, 2011, 01:53 »
Δεν θα το ελεγα lionor. Εκτος αν δεν ισχυει κατι απο τα παραπανω τοτε πιστευω οτι απλα επεσε σε σκαρτη παρτιδα. Εχουν μεγαλη αντοχη οι Τ. Αν τους σκαλιζεις ιδιως ...........πολυ μεγαλη !!!

Γιάννη αφού έγραψε πως του έρχεται καμένο πολύ συχνά. Σίγουρα το πρόβλημά του, είναι πρόβλημα τροφοδοσίας.
Ναι αλλα με 70% PG ; Και εγω την ιδια αναλογια εχω Παρη. Μαλλον παρτιδα με προβλημα στο φιτιλι .

Edit by Atmos: Συνεχόμενα μηνύματα

Σορυ Boss μας πηρε η κατηφορα  :D
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 27, 2011, 02:20 από Γιαννης vrs5 »

Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #16 στις: Απριλίου 27, 2011, 01:58 »
το μονο που κανο εινε να τους φισο ελαφρος και τους πλενο σε καθαρο οινοπνευμα

ατμιζο πολι η αληθεια να λεγετε

Edit by Atmos: Φίλε demetres, μην γράφεις συνεχόμενα μηνύματα όταν δεν έχει μεσολαβήσει άλλη απάντηση. Μπορείς να κάνεις τροποποίηση στο μήνυμά σου αν θέλεις να συμπληρώσεις κάτι.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 27, 2011, 02:02 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος lionor

  • ****
  • 1167
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #17 στις: Απριλίου 27, 2011, 02:01 »
Δεν θα το ελεγα lionor. Εκτος αν δεν ισχυει κατι απο τα παραπανω τοτε πιστευω οτι απλα επεσε σε σκαρτη παρτιδα. Εχουν μεγαλη αντοχη οι Τ. Αν τους σκαλιζεις ιδιως ...........πολυ μεγαλη !!!

Λεω χωρις...σκαλισματα και ποτισματα :)

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #18 στις: Απριλίου 27, 2011, 02:02 »
Οι πολοι εινε ΟΚ; Εινε σιγουρα καμενοι ; Μπορεις να τους μετρησεις; Η πηγαινε σε καποιον που εχει πολυμετρο. Κατι αλλο δεν.............
Και δεν ατμιζεις πολυ με 5ml ημερισιως. Υπαρχουν χειροτερα  :laugh1:

Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #19 στις: Απριλίου 27, 2011, 02:03 »
λετε το οινοπνευμα να τους κανει ζημια?

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #20 στις: Απριλίου 27, 2011, 02:05 »
λετε το οινοπνευμα να τους κανει ζημια?
Πόσο συχνά τους πλένεις; Αυτόν που χρησιμοποιώ τώρα από τις 3 του μήνα, τον έχω πλύνει 4 φορές με καθαρό οινόπνευμα και δεν έχει πάθει τίποτα.

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #21 στις: Απριλίου 27, 2011, 02:06 »
Λεω χωρις...σκαλισματα και ποτισματα :)
Δεν αντιλεγω αλλα να καουν τελειως οπως του φιλου το θεωρω τελειως ασυνηθιστο στον Τ. Και μαλιστα 3 σε ενα μηνα.

Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #22 στις: Απριλίου 27, 2011, 02:07 »
ολους τους επλινα απο μια φορα

Αποσυνδεδεμένος illusory

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #23 στις: Απριλίου 27, 2011, 04:47 »
Σου κανει κ διαροες? αν το πειρες απο nobacco την εχω παθει με τα ανταλακτικα tankακια της. δεν πρεπει νανε γνησια κ δεν εχουν σωστη ροη.. μουβγαζε συνεχεια καμενη γευση. μολις πειρα tanks απο το funstore το προβλημα εληξε!
πρεπει να τρυπισουν εντελος. να βλεπεις ολοκληρη την τρυπα ανοιχτη για να εχεισ σωστη ροη

Αποσυνδεδεμένος chercher

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #24 στις: Απριλίου 27, 2011, 05:40 »
Παρακαλώ, demetres, μόνο μην μας πεις από πού τους πήρες μιας και είναι το πρώτο σου μήνυμα.
Τους λόγους θα τους καταλάβεις αν διαβάσεις πρώτα εδώ: http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,6.msg40642.html#msg40642

Χαχα! Τώρα αρχίζω να μπαίνω στο νόημα!  :laugh1:
Πληροφοριακά δεν έχω αγοράσει ποτέ από ελληνικά καταστήματα αλλά αυτό που γίνεται εδώ έχει μεγάλη πλάκα. Καλά που υπήρχε η προειδοποίηση όπως και οι επόμενες και ήθελα να δω τι εννοεί ο ποιητής.

Βλέπω τον έναν που πρωοτοεμφανίζεται σήμερα και προσπαθεί μέσα σε χρόνο μηδέν να ανεβάσει τα μηνύματά του κάνοντας απανωτά ποστ και ενώ υπάρχει η προειδοποίηση "μην αναφέρεις από πού το αγόρασες" κάνει την ντρίπλα:
μιριζουν καμενο πολλες φορες χρισιμοπιο υγρα μονο nobacco

Δεν προλαβαίνω να πάρω ανάσα και να σου και άλλος . Μέσα σε 5 μέρες από την εγγραφή του ξεχωρίζει και τα γνήσια από τα ημιτασιόν!
Σου κανει κ διαροες? αν το πειρες απο nobacco την εχω παθει με τα ανταλακτικα tankακια της. δεν πρεπει νανε γνησια κ δεν εχουν σωστη ροη.. μουβγαζε συνεχεια καμενη γευση. μολις πειρα tanks απο το funstore το προβλημα εληξε!
πρεπει να τρυπισουν εντελος. να βλεπεις ολοκληρη την τρυπα ανοιχτη για να εχεισ σωστη ροη

Μιλάμε ότι άμα πάρεις από Nobacco κάτι μπορεί να σου καεί και το σπίτι.  :laugh1: :laugh1:

Τα συμπεράσματα δικά μου. Οι άλλοι ας βγάλουν τα δικά τους.

Σόρυ δεν κρατήθηκα!  :-[

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9595
  • Φύλο: Άντρας
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #25 στις: Απριλίου 27, 2011, 08:07 »
Η κακή τροφοδοσία έχει σαν αποτέλεσμα το κάψιμο του φιτιλιού και βέβαια γεύση καμένου. Απο εκεί και πέρα και εφόσον έχει καεί ολοκληρωτικά το φιτίλι εμφανίζονται κατά πάσα πιθανότητα διαρροές σε συνδυασμό με γεύση καμένου αφού ο ατμοποιητής έχει ποτιστεί πλέον με τη γεύση καμένου. Σε κάθε περίπτωση το να αχρηστεύονται τρείς ατμοποιητές μέσα σε διάστημα ενός μηνός δεν είναι κάτι ασυνήθιστο. Προσωπικά χαλάω περισσότερους ατμοποιητές. Εννοείται χωρίς παρεμβάσεις αλλλαγής φιτιλιού. Το σημείο αγοράς δεν φαίνεται να παίζει ρόλο. 

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #26 στις: Απριλίου 27, 2011, 09:20 »
Η κακή τροφοδοσία έχει σαν αποτέλεσμα το κάψιμο του φιτιλιού και βέβαια γεύση καμένου. Απο εκεί και πέρα και εφόσον έχει καεί ολοκληρωτικά το φιτίλι εμφανίζονται κατά πάσα πιθανότητα διαρροές σε συνδυασμό με γεύση καμένου αφού ο ατμοποιητής έχει ποτιστεί πλέον με τη γεύση καμένου. Σε κάθε περίπτωση το να αχρηστεύονται τρείς ατμοποιητές μέσα σε διάστημα ενός μηνός δεν είναι κάτι ασυνήθιστο. Προσωπικά χαλάω περισσότερους ατμοποιητές. Εννοείται χωρίς παρεμβάσεις αλλλαγής φιτιλιού. Το σημείο αγοράς δεν φαίνεται να παίζει ρόλο.
Tο να χρησιμοποιεις ΜΟΝΟ 3 ατμοποιητες τον μηνα
ειναι καλη τυχη....
για ρωτηστε κι,εμενα μυ εχει τυχει να αλαξω και 8 ατμο τον μηνα....

Αποσυνδεδεμένος sera

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #27 στις: Απριλίου 27, 2011, 10:38 »
6 σε 2 βδομάδες μέσα. Οι ατμοποιητές του πρώτου πακέτου ego-t αντέξανε 3 μήνες ο ένας και ο άλλος συνεχιζει ακόμα.
Δυστυχώς έχουν εγγύηση DOA μόνο

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #28 στις: Απριλίου 27, 2011, 10:39 »
Tο να χρησιμοποιεις ΜΟΝΟ 3 ατμοποιητες τον μηνα
ειναι καλη τυχη....
για ρωτηστε κι,εμενα μυ εχει τυχει να αλαξω και 8 ατμο τον μηνα....
κ για να χειροτερεψω πολυ την ατυχια καποιων..... :laugh1: γιατι εγω παιδια εχω εναν ατμοποιητη τωρα παει στους 6 μηνες κ λειτουργει μια χαρα?  :laugh1: :laugh1: Εαν εννοουμε οτι ο ατμο βγαζει ακομα ατμους κ δεινει την ιδια γευση οπως κ την πρωτη πρωτη μερα? αυτο τι σημαινει? κ εχω αλλους τρεις χρισημοποιημενους για πολυ λιγες μερες δλδ στις αρχες που αρχισα το ατμισμα καποιο παιδι ειχε πει να ατμιζουμε με δυο ειτε τρεις ατομ εναλλαξ τον μηνα το εκανα αυτο για λιγο καιρο κ μετα βαρεθηκα κ εχω εναν ατμο εδω κ 6 μηνες περιπου!!!!

Δεν μπορει να με πιστεψει κανεις μα λεω αλη8εια κ να σας πω οτι αλλαξε κ το χρωμα του ατμο απο μαυρος εγινε ασημι μεταλικο!! το εξωτερικο του λεω που ξεφτισε απο την χρηση μα ατμους ακομα παραγει!!!!!!

Δεν χρησιμοποιησα πανω απο 11 mg νικοτινης κ τον φυσαω καθε φορα που θα βαλω υγρο δλδ απο πριν βαλω υγρο. Δεν τραβαω τζουρες αποτομα οπως με ενα κτ!!! κ ποτε δεν τον εχω πλυνει με οινοπνευμα μιας κ εδω απαγορευεται το οινοπνευμα!!!!!!
Τωρα ατμιζω με 6 ml νικοτινης κ δεν εχω κανενα προβλημα.
Δεν θα πω απο που αγορασα αυτους τους ατμο!! για να μην παρεξηγηθω μα σας λεω ειλικρινα οτι απορρω οταν ακουω οτι σας χαλανε τοσο γρηγορα!!! Εγω εχω το ego το παλιο κ απο οσα ακουω με βλεπω σε αυτο να μενω αφου δεν ξερω να αλλαζω φυτιλια κ να κανω οσα εσεις παιδια . :) :)




Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #29 στις: Απριλίου 27, 2011, 10:45 »
κ για να χειροτερεψω πολυ την ατυχια καποιων..... :laugh1: γιατι εγω παιδια εχω εναν ατμοποιητη τωρα παει στους 6 μηνες κ λειτουργει μια χαρα?  :laugh1: :laugh1: Εαν εννοουμε οτι ο ατμο βγαζει ακομα ατμους κ δεινει την ιδια γευση οπως κ την πρωτη πρωτη μερα? αυτο τι σημαινει? κ εχω αλλους τρεις χρισημοποιημενους για πολυ λιγες μερες δλδ στις αρχες που αρχισα το ατμισμα καποιο παιδι ειχε πει να ατμιζουμε με δυο ειτε τρεις ατομ εναλλαξ τον μηνα το εκανα αυτο για λιγο καιρο κ μετα βαρεθηκα κ εχω εναν ατμο εδω κ 6 μηνες περιπου!!!!

Δεν μπορει να με πιστεψει κανεις μα λεω αλη8εια κ να σας πω οτι αλλαξε κ το χρωμα του ατμο απο μαυρος εγινε ασημι μεταλικο!! το εξωτερικο του λεω που ξεφτισε απο την χρηση μα ατμους ακομα παραγει!!!!!!

Δεν χρησιμοποιησα πανω απο 11 mg νικοτινης κ τον φυσαω καθε φορα που θα βαλω υγρο δλδ απο πριν βαλω υγρο. Δεν τραβαω τζουρες αποτομα οπως με ενα κτ!!! κ ποτε δεν τον εχω πλυνει με οινοπνευμα μιας κ εδω απαγορευεται το οινοπνευμα!!!!!!
Τωρα ατμιζω με 6 ml νικοτινης κ δεν εχω κανενα προβλημα.
Δεν θα πω απο που αγορασα αυτους τους ατμο!! για να μην παρεξηγηθω μα σας λεω ειλικρινα οτι απορρω οταν ακουω οτι σας χαλανε τοσο γρηγορα!!! Εγω εχω το ego το παλιο κ απο οσα ακουω με βλεπω σε αυτο να μενω αφου δεν ξερω να αλλαζω φυτιλια κ να κανω οσα εσεις παιδια . :) :)
στειλε με ΠΜ ,απο που τον βρηκες,και πως ονομαζετε αυτος ο ΘΑΥΜΑΣΙΟΣ ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΗΣ :laugh1: :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20083 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 192613 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1126 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4237 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1107324 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 179077 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1547 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1143 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 24149 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 288202 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 211407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 70706 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro