vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

531 επισκέπτες, 8 χρήστες
dkostas, manoslykos, Sergios, th3ofilos, tsiv, maprix, bloodlessz, polydimi5

Twitter

Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής

Αποσυνδεδεμένος killer14

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #120 στις: Φεβρουαρίου 23, 2015, 21:52 »
οκ σ ευχαριστω πολλη!!!

Αποσυνδεδεμένος Γουίλλη

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #121 στις: Φεβρουαρίου 23, 2015, 22:21 »
Doubt σ' ευχαριστώ. Να ρωτήσω και κάτι άλλο και συγγνώμη αν είμαι λίγο εκτός θέματος, αλλά έψαξα στην κατηγορία με τους ατμοποιητές αλλά δεν ξέρω πού ακριβώς να ρωτήσω. Χρησιμοποιώ τον ατμοποιητή Aspire K1 με αντιστάσεις 1.8 Ω. Υπάρχουν χαμηλότερες αντιστάσεις για τον συγκεκριμένο ατμοποιητή και μπορεί να τις σηκώσει μια μπαταρία Ego 650 - 1100 Mah;

Αποσυνδεδεμένος pilotos

  • **
  • 158
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑτΜήτσος
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #122 στις: Φεβρουαρίου 23, 2015, 22:25 »
Φίλε μου, για τον Κ1 μπορείς να διαβάσεις εδώ: http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,24330.0.html


Ναι, μπορεί να δεχτεί και αντιστάσεις 1,6Ω.  ;)

Αποσυνδεδεμένος thomas mpery

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #123 στις: Φεβρουαρίου 23, 2015, 22:30 »
καλησπέρα νέος ατμίστης 4 μήνες. έψιλον bdc και vv1500 και ηγρό virginia και numpers 1  :baby:  ολα απο nobaco.  έχω πάρει πρίν τρεις βδομάδες τον levante afs(νομίζω απ΄οτι διάβασα στο φόρουμ έιναι kanger aero) βοήθεια πάνε τζάμπα τα 30ε. 6 αντιστάσεις άλαξα,  :wall:

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
σηγνώμη αν ειμαι εκτος θεματος , αλλα ζητω βοηθεια. εχω δοκιμασει τα παντα. τι αλαγη των βολτ, τι αλλαγη τζουρας .οι αντιστασεις που εχει ειναι 2.00 ωμ. για δυο μερες ολα οκ. ντουμανη. γευση, ολλα οκ. μετα καμενο :wall:   αμιζω απο 3,8v εως 4,2v
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 23, 2015, 22:39 από thomas mpery »

Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #124 στις: Μαρτίου 12, 2015, 21:13 »
Γεια σας και απο μενα.
Νεος ατμιστης η εμπειρια μου μια εβδομαδα σχεδον.Επειδη ειμαι ασχετος ακομας θα σας περιγραψω και την δικια μου εμπειρια μεχρι στιγμης και οπου κανω λαθος διορθωστε με.Προς θεου δεν θελω να θιξω κατι η καποια εταιρεια σας ειπα ειμαι πολυ λιγο στο χορο. Μod πηρα το Eleaf Mas30 απο ατμοποιτητη πηρα τον icube 16 με 1.8 αντισταση....οτι και να εκανα ατμιζα κοπανιστο αερα...ωσπου απο χθες μετα απο διαβασμα στο forum αγορασα τον mini nautilus και βρηκα κυριολεκτικα το φως μου.Απο υγρα τωρα στην αρχη πηρα το red bull και το cigar απο nobacco.To red bull μου αρεσει πολυ αλλα το cigar αν και μου αρεσε οταν το δοκιμασα στο καταστημα οταν ομως γυρισα στο σπιτι αυτο ηταν το παρατησα τελειως.Ακομα απο χθες πηρα το gin's απο Halcyon Haze , το cigarillos απο El Toro και το turkish tobacco της Liqua που αρεσουν πολυ. Αυτα προς το παρον περιμενω τα σχολια σας και τις διορθωσεις σας.
Ευχαριστω.....

Αποσυνδεδεμένος spykal1

  • ***
  • 980
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #125 στις: Μαρτίου 12, 2015, 21:48 »
Καλυψου στα υγρα με οση νικοτινη δεν αναζητας κ.τ και με τον ναφτιλο δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα ;)

Αποσυνδεδεμένος snowflake

  • **
  • 164
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #126 στις: Μαρτίου 12, 2015, 21:53 »
καλησπέρα νέος ατμίστης 4 μήνες. έψιλον bdc και vv1500 και ηγρό virginia και numpers 1  :baby:  ολα απο nobaco.  έχω πάρει πρίν τρεις βδομάδες τον levante afs(νομίζω απ΄οτι διάβασα στο φόρουμ έιναι kanger aero) βοήθεια πάνε τζάμπα τα 30ε. 6 αντιστάσεις άλαξα,  :wall:

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
σηγνώμη αν ειμαι εκτος θεματος , αλλα ζητω βοηθεια. εχω δοκιμασει τα παντα. τι αλαγη των βολτ, τι αλλαγη τζουρας .οι αντιστασεις που εχει ειναι 2.00 ωμ. για δυο μερες ολα οκ. ντουμανη. γευση, ολλα οκ. μετα καμενο :wall:   αμιζω απο 3,8v εως 4,2v
το καλυτερο π εχεισ να κανεισ είναι να απευθηνθεις στο κατάστημα π τον αγορασες σιγουρα θα βοηθησουν κ βρες ένα λινκ κ ανεβασε το μηπως καποιος από εδώ μπορει να σ δωσει καμια λυση ...κ προσπαθησε να δεισ αν κανουν επαφη με τον πολο μπορει να μην δουλευουν για αυτό κ να μην είναι χαλασμένες ...βιδωσε τες ώστε να δεις μηπως φταει αυτό ...

Αποσυνδεδεμένος spykal1

  • ***
  • 980
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #127 στις: Μαρτίου 12, 2015, 22:06 »
@τhomas
ο  kanger -αεροτανκ με τις κεφαλες-αντιστασεις εχει συχνα προβλημα.
Kρατα την v/v 1500 μπατ. και αναζητησε καλυτερους ατμοποητες.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 12, 2015, 23:01 από spykal1 »

Αποσυνδεδεμένος NekosAthina

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Εσύ. Πόσο θέλεις να ακουστείς;
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #128 στις: Μαρτίου 30, 2015, 12:21 »
Καλημέρα σε όλους.


Κλέινοντας σήμερα 3ο μήνα με η.τ  κάνω ένα update της μέχρι τώρα εμπειρίας μου.
Τα καθαρά και μυρωδάτα ρούχα, σπίτι κτλ έιναι τα δεδομένα.
Βίωσα ένα ανεβοκατέβασμα κιλών (+ 3 - 3) το οποίο το θεώρησα πολύ λογικό καθώς έκοψα το κ.τ
Τώρα που έχω βρεί τα υγρά και τα μγ νικοτίνης που με καλύπτουν όλα έιναι πολύ πιό έυκολα.
Καθώς το φαγητό είναι γευστικότερο νιώθω πλήρης με πολύ λιγότερη ποσότητα από ότι όταν κάπνιζα ( αφού έιχα την μεταβατική περίοδο φυσικά). Το θέμα του ύπνου είναι από τα πρώτα πράγματα που έιδα από τις πρώτες μου μέρες ήδη, αλλά ακόμα με χαροποιέι το γεγονός ότι ξυπνάω σαν άνθρωπος και όχι σαν νταλίκα σε προθέρμανση.
Εάν νόμιζα στο 1ο μήνα ότι έχω περισσότερες αντοχές, τώρα λέω στον εαυτό μου ότι έιχα μαύρα μεσάνυχτα. Τεράστια αλλαγή σε αντοχές και ενέργεια ( που να κλείσω και χρόνο δηλαδή  :tongue_smilie: )
Αντικαπνιστής δεν έχω γίνει αλλά έχει αρχίσει να με ενοχλεί η μυρωδιά του τσιγάρου. Αν βγώ έξω τα ρούχα μου τα στέλνω στην απολύμανση. Το πιό περίεργο έιναι όταν μπαίνω στο μετρό και ξέρω ποιός καπνίζει και ποιός όχι ( όμως κάτι αρώματα που μυρίζω δεν ξέρω ακόμα αν έιναι από φρουτένιο ατμό ή κοκό σανέλ  :laugh1: :laugh1: )
Το κυριότερο που μου έχει συμβεί και πιστεύω ότι έιναι το καλύτερο: Έχω αποκτήσει η.τ συνήθειες. Τι εννοώ. Κοπήκαν τα ένα τσιγάρο δρόμος, κάνω ένα τσίγάρο και φεύγω, στο άδειο μου πακέτο απόψε μπήκες κτλ και αντικαταστάθηκαν από τελετουργικά του η.τ. Ειδικά για μένα από όταν άρχισα τα dyi , δεν ξανασκέφτηκα για κ.τ. Και δέν το λέω γιατί κάλυφτηκα άμμεσα, απλα η όλη ενασχόληση μου έφτιαξε ένα διαφορετικό τρόπο σκέψης που αντικατέστησε την κ.τ κουλτούρα.


Στο 5χ5 με βοήθησε πολύ στις αντοχές αλλά όχι στη τεχνική κατάρτιση. Ακόμα τούβλα πετάω!!!!
Οπότε Συμφορουμίτες 3ος και συνεχίζω.
Υ.Γ όσες φορές και να το γράψω δεν πρόκειτε ποτέ να ευχαριστίσω αρκετά όλους αυτούς που είναι στο φόρουμ!!

Αποσυνδεδεμένος IreneS

  • **
  • 280
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #129 στις: Μαρτίου 30, 2015, 23:55 »
Καλησπέρα σε όλους! Θα καταχραστώ το χώρο εδώ μιας και θα ήθελα να μοιραστώ κι εγώ τις πρώτες εντυπώσεις μου μαζί με μια ερώτηση για το επόμενο βήμα.

Φανατική καπνίστρια εδώ και 15 χρόνια, ένα davidoff classic ήταν η προέκταση του χεριού μου από την πρώτη μέρα που δοκίμασα κ.τ, ενώ μαζί με κλειδιά και κινητό ήταν το απαραίτητο τρίπτυχο για να βγω από το σπίτι. Τα τελευταία χρόνια είχα σταθεροποιηθεί σε 1 πακέτο την ημέρα και δεν είχα καμία διάθεση ή σκέψη να το κόψω. 3 πράγματα με ώθησαν να ψάξω εναλλακτικές για να το μειώσω:
1. Έβλεπα τις αντοχές μου να μειώνονται και να μην μπορώ να απολαύσω τα σπορ και τις δραστηριότητες που μου αρέσουν.
2. Με είχε κουράσει αφάνταστα η τσιγαρίλα, στα ρούχα μου, στα μαλλιά μου, στο σώμα μου, στο χώρο μου.
3. Η αίσθηση "σκλαβιάς" όταν το "ξέχασα να πάρω τσιγάρα" μπορούσε να μου χαλάσει την έξοδο, το βράδυ, τον ύπνο, τον καφέ, το ταξίδι μου.

Με αφορμή έναν συνάδελφο που είναι ατμιστής εδώ και κάποιους μήνες, είπα να δοκιμάσω κι εγώ το η.τ. Ως δύσπιστη αρχάρια, -και χωρίς ουσιαστική αποφασιστικότητα να το κόψω- είπα να ξεκινήσω διστακτικά με έναν Epsilon-S 650 της Nobacco, θεωρώντας ότι σε καμιά βδομάδα θα μου έχει περάσει, να μην κλαίω τουλάχιστον τσάμπα τα λεφτά μου.

Το αποτέλεσμα είναι ότι, 12 μέρες μετά, δεν έχω καπνίσει ούτε ένα κ.τ. δεν πήρα ποτέ εκείνο το επόμενο πακέτο και αισθάνομαι ήδη ότι ο κύκλος του καπνίσματος έχει κλείσει για μένα οριστικά. Το η.τ. έχει περάσει όλα τα τεστ που "φύλαγα" για ένα κανονικό: ωραία γεύματα, πρωινούς καφέδες, στρεσαρίσματα στη δουλειά, ποτά και hangovers, με ευκολία που δεν περίμενα ποτέ. Το πιο εντυπωσιακό δε είναι ότι όλα αυτά έχουν γίνει εξαντλώντας δύσκολα το 1.8ml χωρητικότητας που μου δίνει η συσκευή μου και έχοντας ρίξει εδώ και 3 μέρες τη νικοτίνη στα 6mg. Θετικά; Πέρα από αυτά που έψαχνα στην αρχή, έχω δει ήδη βελτίωση στις "αναπνοές", μεγάλη βελτίωση στην ποιότητα του ύπνου και μια γενικότερη αίσθηση "ελευθερίας" και ηρεμίας.
Δε σας κρύβω ότι το φόρουμ το βρήκα πάνω στην ανησυχία μου ότι δεν μπορεί να είναι όλα τόσο ρόδινα και ότι μάλλον κάνω μεγαλύτερο κακό στον εαυτό μου παρά καλό! Δεν περίμενα ποτέ ότι είστε τόσοι πολλοί, με τόση εμπειρία, τόσο καλή διάθεση και τέτοια αλληλλεγγύη! Έχω πολύ δρόμο να διανύσω ακόμα σε εμπειρία, γνώσεις και γεύσεις, αλλά όλα αυτά είναι πλέον ευχάριστα και χάρη σε εσάς.
Και η ερώτηση: Αν και με καλύπτει σχετικά η χωρητικότητα της συσκευής που έχω τώρα, βλέπω ότι η μπαταρία αρχίζει ήδη να εξαντλείται γρήγορα και θα ήθελα μεγαλύτερη αντίσταση στην εισπνοή και πιο καθαρή γεύση. Επειδή θέλω να κρατήσω τα πράγματα όσο πιο απλά γίνεται, χωρίς να ασχολούμαι με κατασκευές/τροποποιήσεις κλπ, κοιτάζω προς τους MAS 20-30. Είναι ΟΚ αν τα βασικά που θέλω είναι αυτονομία και να μπορώ να ρυθμίσω την αντίσταση ή να κοιτάξω κάτι πιο απλό/διαφορετικό;

Καλώς σας βρήκα!

Ειρήνη

Αποσυνδεδεμένος NekosAthina

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Εσύ. Πόσο θέλεις να ακουστείς;
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #130 στις: Μαρτίου 31, 2015, 00:38 »
Γειά σου Ειρήνη και καλός όρισες στην παρέα.  Ξεκίνησα και εγώ με epsilon-s, ίσως σε βοηθήσω για την αντίσταση. Η αντίσταση σου έιναι BVC και έχει αεράτη τζουρα. Πάρε μία BDC και θα δείς τεράστια διαφορά. Ακριβώς αυτό που ψάχνεις από την τζούρα!

Αποσυνδεδεμένος Giari

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #131 στις: Απριλίου 06, 2015, 18:42 »
Καλησπερα και απο μενα παιδες ειμαι καπνιστης ηλεκτρονικου τσιγαρου κανα 7 μηνο τωρα με ελαχιστα τσιγαρα ενδιαμεσα ολη μου η ιστορια με το ηλεκτρονικο ξεκινησε απο ενα πειραμα που καναμε στο βαπορι για χαβαλε και δοκιμασαμε το γκαζομετρο που μετραει ποσοστα οξυγονου στην ατμοσφαιρα κυριως χρησιμοποιειται για κλειστες δεξαμενες μην σας τα πολυλογω ατμιζουμε στο μηχανιμα καμια ενδειξη και στα καπακια δοκιμαζουμε τσιγαρο το μηχανημα τρελαθηκε βαραγε μονο του για κανα 5 λεπτο απο τοτε και επειτα για μενα τελος το τσιγαρο.

Αποσυνδεδεμένος papoys1

  • **
  • 131
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #132 στις: Απριλίου 07, 2015, 11:08 »
Για σας βρε παιδια και απο εμενα ειμαι 60 χρονων και αρχισα δειλα δειλα το τσιγαρο στα 15 μου χρονια
45 χρονια τωρα καπνιζα ασταματητα και πολλα χρονια τωρα ειχα φταση αισιως στα 3 και πακετα την ημερα που μαζι με τα 2πακετα της γυναικας μου γινονταν 5 ημερησιως, αφου για να μειωσουμε το κοστος αγορας παιρναμε καθε λογης και μαρκας τσιγαρα που μας εδιναν κατα καιρους γιατι δε βρισκαμε
παντα τα ιδια(ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΠΟΙΑ ΤΣΙΓΑΡΑ ΕΝΟΩ)Τις λαικης.Κατα καιρους ειχα δοκιμασει το η.τ απο αλλους που ατμιζαν και δεν με ευχαριστησε δεν μπορουσα να το χωνεψω οτι με αυτο θα εκοβα το καπνισμα εβλεπα που μπενανε τα μαγουλα μεσα απο το ρουφηγμα και ειχα απογοητευτη.
Πριν 2 μηνες ηλθε ο γιος μου σπιτη με ενα εργαλειο τετοιο και μου λεει μπαμπα ρουφηξε μια απο αυτο
δοκιμασα βρε παιδια και το αποτελεσμα με ενθου σιασε του λεω αυτο μαλιστα ο καπνος πλουσιος το χτυπημα στο λαιμο τελοιο  σαν του τσιγαρου και η γευση ωραια.το παιδι μου το χαρισε μου εδωσε 2 μπουκαλακια των 30μλ turkish ligoua poy ειχε παρει και ετρεξε αμεσως να παρη αλλο ενα για την μανα του και για τον εαυτο του.Η επομενη κινηση μου  παιδια βρηκα το ωραιο σας φορουμ  και εμαθα με πολυ διαβασμα οτι ειχα ενα istik 2200ma ρυθμιζομενο με ενα κ1 ατμοποιητη ολα πανε καλα μεχρι τωρα για κ.τ ουτε για αστειο  δεν σκεφτομαι να δοκιμασω φοβαμαι το ξανακυλισμα παλι,ερχοντε καποιες στιγμες που ξεχνιεμε και ψαχνω τσεπες πανω στο τραπεζι για τσιγαρο αλλα γρηγορα επανερχομαι παλι.την εβγαλα κανα μηνα με το τουρκικο τις λιγκουα διαβαζοντας στο φορουμ ξεσυκωθηκα να φιαξω και δικα μου υγρα παραγειλα λιοπον απο την εσιγκ 250μλ 50-50 ετιμο υγρο με 12 νικ και τρια αρωματα καρυδα μεντα και τουρκικο απο DEA MOUNLIGHT KAI TPA RY4 ASIAN.
το τουρκικο που ξεκινησα αρχικα δεν το πετυχα με τιποτα, αλλα παντρευοντας το τουρκις τις εσιγκ με το μουνλαιτ τι ντεα μου βγηκε πολυ καλο καπνικογια τα γουστα μου οπως και μονο του το ry4 asian πολυ καλο.
Να σας πω τωρα τα τι αντιμετωπιζω το πρωι ξυπνωντας με τον καφε νοιωθω τις τζουρες τελειες αφου τις πρωτες δεν τολμαω νατις κατεβασω γεματες κατω,μετα απο κανα 2 ωρες και αφου εχω φαει το πρωτο γεμισμα αρχιζω και χανω το χτυπημα στο λαιμο ακομα και το αρωμα δεν μου φτανει, θα πρεπει να το αφησω κανα τεταρτο το η.τ για να ευχαριστηθω παλι καποιες τζουρες.
Ωστωσο ξεκινησα με 2 γεμισματα την ημερα και εχω φτασει στα 6.
Τι λετε την επομενη να παρω αντι 12νικ 18 θα βοηθηση μπας και κοροσω ,εντωμεταξυ εχω φιαξει την καρυδα με την μεντα και κανω κανα διαλειμα με ενα γεμιστηρα για να ξαναγυρισω στα καπνικα
Αυτες ειναι οι εμπιρειες μου βρε παιδια μεχρι στιγμης 2 μηνες τωρα να με συγχωρησετε αν σας κουρασα και οσο για το κ.τ ειναι παρελθον ουτε για αστειο.
ΝΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ                 

Αποσυνδεδεμένος Tasosp

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #133 στις: Απριλίου 09, 2015, 02:25 »
Ονομαζομαι Τασος 35 ετων κ θα ηθελα να παρουσιασω καποιες σκεψεις μου... 
με 10+ χρονια κ.τ.
 Μυρωδια στα ρουχα , στο σπιτι , στο μαγαζι , αγχος μην τελειωσει το πακετο.. Πρωινο ξυπνημα με 8 ωρες υπνου κ ενιωθα κουρασμενος..  Στην δουλεια κουραση κ λαχανιασμα.. Στο φαγητο ειτε ετρωγα μακαρονια ειτε ετρωγα κρεας  ,γευση κ μυρωδια σπανια μπορουσα να καταλαβω.. Στην βολτα με την παρεα , μπυρες , τσιγαρα , ξενυχτη κ το πρωινο ξυπνημα θανατος...
 Με 3 μηνες + ΗΤ ..
 Καμια μυρωδια στα ρουχα , εκτος τις δουλειας που με βρωμανε πλεον διοτι επανηλθε η οσφρηση ... Ξυπναω ξεκουραστος κ φρεσκος για δουλεια με καλυτερη αποδοση κ ορεξη.. Με το φαγητο , πριν μπω στο σπιτι μυριζω τι θα φαω κ γευση στο κανονικο επιπεδο πλεον... Στην βολτα κανω το ΗΤ (μου την λενε οτι ειναι καρκινος χειροτερο απο το κ.τ. και οτι αλλη αερολογια σκεφτουν) αλλα μου μυριζει πολυ ασχημα το κ.τ. που κανουν διπλα μου.. 

Θετικα κ αρνητικα παντα υπαρχουν σε ολα..  Ακομα ομως ψαχνω να βρω στο μυαλο μου εναν καλο λογο που ξεκινησα το καπνισμα .. Το ΗΤ ειναι ο λογος που σταματησα το καπνισμα μαζι με ολα τα αρνητικα του ..
Καλες γιορτες σε ολους ..

Αποσυνδεδεμένος GiorgosRab

  • ***
  • 713
  • Φύλο: Άντρας
  • Ἓν οἶδα ὅτι ουδὲν οἶδα
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #134 στις: Απριλίου 13, 2015, 16:48 »
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα! Ονομάζομαι Γιώργος και μένω στα Χανιά. Φρέσκος ατμιστής 10 ημερών, παρέα με την σύζυγο. Μας έχει κερδίσει και τους δύο, δεν σκεφτόμαστε καθόλου το κ.τ και δεν καπνίζουμε πλέον, μόνο ατμίζουμε. Το κ.τ μου φαίνεται ήδη παρελθόν, παρόλο που είμαι ακόμη στην αρχή και χαίρομαι ιδιαιτέρως! Έχει ήδη βελτιωθεί η γεύση και η όσφρηση μου και πλέον το κ.τ μου "βρωμάει"! Ιδιαίτερα σημαντικό για εμένα είναι οτι πλέον ατμίζω χωρίς τύψεις οτι κάνω κακό στα παιδιά μου και λέω πώς τα έπαιρνα τόσο καιρό αγκαλιά με τα ρούχα μου ποτισμένα απο την βρωμερή συνήθεια του κ.τ..
 Θα ήθελα να μου υποδείξετε σε ποιά ενότητα μπορώ να γράψω για τα προιόντα που χρησιμοποιώ, να καταθέσω την άποψή μου για αυτά και να ζητήσω κάποιες απόψεις-γνώμες-συμβουλές απο τους εμπειρότερους ατμιστές για συγκεκριμένες συσκευές που σκέφτομαι να προβώ σε αγορά.

 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 19 8454 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:26
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180849 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34089 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537114 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59984 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237949 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 615 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16195 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136233 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085494 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35542 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10390 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12