vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

523 επισκέπτες, 5 χρήστες
giorgos1999, camber, manoslykos, Jorge, th3ofilos

Twitter

Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής

Αποσυνδεδεμένος christz

  • **
  • 221
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #285 στις: Ιουνίου 12, 2018, 21:44 »
στην αρχή κόβετε η όρεξη,αλλα όταν επανέρχεται η γεύση η οποια έχεις χάσει από το κάπνισμα
επανέρχεται και η ριμάδα η όρεξη :-[
και όσο αφορά την εμπειρία μου
είναι + 10 κιλά :))

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #286 στις: Ιουνίου 12, 2018, 21:49 »
και μετά επανέρχεσαι...να τα λέμε και αυτά μην απογοητευτεί το κοριτσάκι... :yes:

Αποσυνδεδεμένος christz

  • **
  • 221
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #287 στις: Ιουνίου 12, 2018, 21:52 »
τι να πω Αννά μου,ακόμα είμαι στον όγκο :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος yiona.11

  • *
  • 70
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ..ότι να 'ναι..
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #288 στις: Ιουνίου 12, 2018, 22:09 »
στην αρχή κόβετε η όρεξη,αλλα όταν επανέρχεται η γεύση η οποια έχεις χάσει από το κάπνισμα
επανέρχεται και η ριμάδα η όρεξη :-[
και όσο αφορά την εμπειρία μου
είναι + 10 κιλά :))
πότε δηλαδή περίπου επανέρχεται η γεύση; μετά από πόσο περίπου καιρό απόχης απ το τσιγάρο;; :hmmm: Καλά για την όσφρηση έχει γίνει κάτι... δεν αντέχω την μυρωδιά του τσιγάρου!!!! Απίστευτο; Ποιος να μου το λεγε... Εγώ που μέχρι πριν ένα μήνα το έκραζα και το κορόιδευα το η.τ. :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Orion

  • **
  • 273
  • Φύλο: Άντρας
  • Παράδειγμα προς απομίμηση
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #289 στις: Ιουνίου 12, 2018, 22:11 »
Εκραζες ε ; Θα φας καλα τωρα !!!  

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #290 στις: Ιουνίου 12, 2018, 22:45 »
Καλά με την ζέστη ποιός έχει όρεξη για φαγητό.
Eγώ... και με το κρύο επίσης :laugh1:

Η γεύση και η όσφρηση είναι σχετικό πότε θα επανέλθει και διαφορετικό σε κάθε άνθρωπο.
Εμένα η γεύση ήρθε περίπου στις 15 ημέρες και η όσφρηση στον μήνα. Έχω μπει πλέον στον 5ο χρόνο ατμίσματος, οπότε φαντάσου πώς μου βρωμάει το κ.τ.
Του Τρύφωνα η γεύση και η όσφρηση δεν χανόταν ακόμα και μετά από 10 σερί πακέτα μαρλμπουριές και Κερκυραικά ξύδια.
Του Μπαρόκου (τα σέβη μου Κώστα :bow:) αγνοούνται και τα δύο, τα ψάχνει χρόνια η Νικολούλη αλλά φως στο τούνελ γιόκ :P Εκείνος βέβαια νομίζει οτι παθαίνει κορεσμό γεύσης  :laugh1: :laugh1: :laugh1:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 12, 2018, 23:02 από thenetpoet »

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #291 στις: Ιουνίου 12, 2018, 23:00 »
...πανε ερχονται....  ολα τα λ7 σε εισιτήρια αφου... :tongue_smilie: 

Αποσυνδεδεμένος yiona.11

  • *
  • 70
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ..ότι να 'ναι..
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #292 στις: Ιουνίου 13, 2018, 20:49 »
Πάντως... η αγωνία που έχει αρχίσει και μου γεννιέται... είναι οι γεύσεις...
Τρομάζω που δεν έχω βρει κάτι άλλο εκτός απ το Omnia Tobacco που να μου αρεσει το ίδιο πολύ... :-\
Χθες πήγα σ ένα μαγαζί στην γειτονιά που έδειχνε online να έχει το Peanut-butter πάλι της Omnia αλλά με γειώνουν λέγοντας μου ότι καταργήθηκε... Κι αν αύριο καταργηθεί και το Tobacco;;; Τι θα κάνω που δεν έχω βρει άλλη γεύση; Πραγματικά προβληματίζομαι πάρα πολύ... :confused1:
Κι όλα αυτά τα αρώματα με φρουτα, καφέδες κανελες καραμέλες κλπ.. μ αηδιάζουν τόσο πολύ.. Κι όσα άλλα τύπου tobacco έχω δοκιμάσει.. δεν με καλύπτουν γευστικά.. :dontknow: (πχ Flavour Arts, American Stars..) To Omnia δεν το βλέπω να κυκλοφορει και παρα πολύ.. και ανησυχώ.. (δεν παίζουν με νεο ατμιστη ετσι.. ειδικα μετα απο αδιάκοπο στην κυριολεξια καπνιστη 27 χρονια.. πφφφφφφφφ )

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #293 στις: Ιουνίου 13, 2018, 20:57 »
δικιά μου είσαι εσύ.. :yes: είπαμε δεν αγχωνόμαστε ...υπάρχουν πάρα πολλά υγρά , χρόνο να έχεις να δοκιμάζεις... ;)

Αποσυνδεδεμένος Mafiozos68

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
  • scripta manent, verba volant
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #294 στις: Ιουνίου 13, 2018, 20:58 »
... :confused1:
Κι όλα αυτά τα αρώματα με φρουτα, καφέδες κανελες καραμέλες κλπ.. μ αηδιάζουν τόσο πολύ.. 
Εγώ φίλη μου, κάπνιζα 30 χρόνια άσσο φίλτρο μαλακό και ξεκίνησα να ατμίζω το '12.
Πήγα κατευθείαν σε υγρό που το έλεγαν ''τασάκι'' τότε και έμεινα εκεί σταθερός περίπου 5 χρόνια.
Όταν δοκίμασα φρούτα, καφέδες, καραμέλες και ξαναγύρισα στο ''τασάκι'', είπα αμάν! Τι φόλα άτμιζα τόσον καιρό;
Kαι κόλλησα στα φρούτα κλπ.
Δώσε χρόνο στον εαυτό σου και ίσως κάποια στιγμή να μη θες καν καπνικό.

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #295 στις: Ιουνίου 13, 2018, 21:02 »
μην ακους ...σαν το τασάκι τίποτα... :angel:

Αποσυνδεδεμένος yiona.11

  • *
  • 70
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ..ότι να 'ναι..
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #296 στις: Ιουνίου 13, 2018, 21:26 »
Εγώ φίλη μου, κάπνιζα 30 χρόνια άσσο φίλτρο μαλακό και ξεκίνησα να ατμίζω το '12.
Πήγα κατευθείαν σε υγρό που το έλεγαν ''τασάκι'' τότε και έμεινα εκεί σταθερός περίπου 5 χρόνια.
Όταν δοκίμασα φρούτα, καφέδες, καραμέλες και ξαναγύρισα στο ''τασάκι'', είπα αμάν! Τι φόλα άτμιζα τόσον καιρό;
Kαι κόλλησα στα φρούτα κλπ.
Δώσε χρόνο στον εαυτό σου και ίσως κάποια στιγμή να μη θες καν καπνικό.
Το δοκίμασα... αυτο το Τασάκι.. Μπλιαξ.. :'(

Νομίζω ότι πρέπει να ανήκω στην κατηγορία της μεμψίμοιρης.. για την ακρίβεια της ΠΟΛΥ μεμψίμοιρης..  Θα έχω πρόβλημα λέμε..

Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων <--Click
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 15, 2018, 00:25 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #297 στις: Ιουνίου 13, 2018, 21:30 »
κάτσε ρε κοπελιά μας έριξες και την αρνητική με τη μία   ;D  "τασάκι" εννοούμε κατηγορία ,καθαρά καπνικών, χωρίς κρέμες, βανίλιες, ξηροκάρπια και άλλες αηδίες...σου θυμίζουν τασάκι δλδ , και όχι το υγρό με το όνομα ¨τασάκι" που έχει κυκλοφορήσει τελευταία.. :yes:

Αποσυνδεδεμένος Mafiozos68

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
  • scripta manent, verba volant
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #298 στις: Ιουνίου 13, 2018, 21:32 »
Το δικό μου ήταν το Πόθος... κάτι σα να γλύφεις στάχτες από βραδινό τασάκι....

Αποσυνδεδεμένος yiona.11

  • *
  • 70
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ..ότι να 'ναι..
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #299 στις: Ιουνίου 13, 2018, 21:33 »
κάτσε ρε κοπελιά μας έριξες και την αρνητική με τη μία   ;D  "τασάκι" εννοούμε κατηγορία ,καθαρά καπνικών, χωρίς κρέμες, βανίλιες, ξηροκάρπια και άλλες αηδίες...σου θυμίζουν τασάκι δλδ , και όχι το υγρό με το όνομα ¨τασάκι" που έχει κυκλοφορήσει τελευταία.. :yes:
Α εντάξει.. Κατάλαβες πανικό που έπαθα.. :)) Αμεσως στο μυαλο μου ηρθε αυτο το ακυρο υγρο το Τασακι..
Ρε συ το Omnia που εχω λυσσάξει το έχεις δοκιμάσει;; Είναι μεν καπνικό.. αλλά όχι τόσο βαρύγδουπο.. και αφήνει μια πολύ διακριτική γλύκα στο τέλος.. σαν ζάχαρη.. (ισως να ναι το vg που εχει..)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8366 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180703 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34008 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536495 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59836 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237627 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 596 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15810 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136167 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085378 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35447 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10292 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12