vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

244 επισκέπτες, 4 χρήστες
manoslykos, Jorge, Tem, th3ofilos

Twitter

Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές

Αποσυνδεδεμένος giannis83par

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #45 στις: Φεβρουαρίου 09, 2012, 20:37 »

Αποσυνδεδεμένος chro7

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
  • VV by SEB + A2
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #46 στις: Φεβρουαρίου 09, 2012, 20:47 »
Παιδιά, μετά απο 3 μηνες ατμίσματος ,η δικιά μμου ταπεινή πρόταση για ένα νέο ατμιστή είναι πάνω από όλα εντατικό δίαβασμα του φόρουμ για να μην πιαστεί κότσος :wall: :wall: στην πρώτη του αγόρά οσο αναφορά τα brandnames τις υψηλές τιμές και τις μηδενικές κατ'έμε διαφορές των προιόντων τους σε σχέση με άλλα. Και δεύτερον βουρ στον πατσά για πμ στα μέλη του φόρουμ που κάνουν καταπληκτικές μπαταριοθήκες είτε σταθερής είτε μεταβαλλόμενης τάσης :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #47 στις: Φεβρουαρίου 09, 2012, 20:52 »
είδα και αυτό...

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=93&prid=447&cid=197

Πολύ καλή πρόταση . Οι μπαταρίες και ο φορτστής μόνο κάνουν τη διαφορά!!
Τα atomizers είναι χαρχάλια αλλά θα τα χρησιμοποιήσεις κάποιο καιρό και μετά θα πάρεις κάτι άλλο να κουμπώσεις επάνω στις μπαταρίες.
Όπως λύσεις με tank ή cartomizer ή καλύτερα ego-c ατμοποιητή.
Από τιμή είναι πολύ καλό το πακέτο και προτείνω να το χτυπήσεις χαλαρά!

Αποσυνδεδεμένος Giannis_K

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #48 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 16:47 »
Καλησπερα.

Ειμαι στο φορουμ κανα μηνα τωρα, αλλα ποτε δε χρειαστικε να γραψω κατι. Απλα διαβαζα.

Ειμαι φοιτητης στην Αγγλια και πηρα απο εδω ενα ego-t kit για μενα και ενα για την κοπελα μου. Εχω καψει/χαλασει 3 ατομοποιητες ως τωρα, μεσα σε 3 βδομαδες.

Δε μου φταιτε εσεις, αλλα ρε παιδια παλευω να ανοιξω ενα θεμα να ρωτησω τι γινεται, παλευω να στειλω ενα μυνημα σε καποιον και δε μπορω. Γιατι ρε παιδια? Δηλαδη τι πρεπει να κανω για να πω σε σας το προβλημα μου και να δω αν μπορω λαβω καποια βοηθεια?

Ευχαριστω.

Αποσυνδεδεμένος TRIKALA

  • **
  • 373
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #49 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 16:49 »
Για να στειλεις προσωπικα μηνυματα πρεπει να εχεις απαντησει σε 5 μηνυματα στο φορουμ.
Μετα μπορεις ανετα να στειλεις Π.Μ  ;)

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #50 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 16:51 »
Για να εχεις το δικαιωμα να ανοιξεις θέμα με τις ερωτησεις σου πρεπει να εχεις ποσταρει πρωτα 5 (αν θυμαμαι καλα) μηνυματα... Οπως και να εχει, αν στο search machine του φορουμ γραψεις "eGo-T" θα σου βγαλει αποτελεσματα απο θεματα που εχουν αναρτηθει στο φορουμ οπου θα βρεις αμέτρητες πληροφοριες για τους ατμοποιητες eGo-T...απο τον τροπο χρησης τους μεχρι τον τρόπο καθαρισμού τους και επισκευης τους! :yes:
Υ.Γ. καλως ορισες! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος giannis83par

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #51 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 17:14 »
τελικά χωρίς προφανή λόγο παράγγειλα αυτό...

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=93&prid=471&cid=197

μικρότερες μπαταρίες αλλα 4 ατμοποιητές... παρορμητική αγορά μαλλον... θα δείξει....

επίσης, καπνίζω 1 πακέτο winston με 1.5 τη μέρα... δυσκολεύομαι να αλλάξω για μεγάλο διάστημα ακόμα και σε καπνό craven καθώς αν και μου καλύπτει την ανάγκη, δεν με ικανοποιεί το ίδιο... σκέπτομαι λοιπόν να ξεκινήσω με γεύση καπνού σε high νικοτίνη.... δεν θέλω γεύσεις ακόμα αφού θέλω να εξομοιώσω αρχικά το τσιγάρο... όταν με το καλό ρίξω τη νικοτίνη βλέπουμε για γεύσεις... τι λέτε?

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #52 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 17:27 »
καλως ηρθες φιλε Γιαννη και εγω καπως ετσι ξεκινησα με τερμα νικοτηνη και μονο καπνικα υγρα και σιγα σιγα το δοκιμασα ολα τωρα ατμιζω 8 νικοτηνη μετα απο 7 μηνες ατμισμα  καλη αρχη  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος MauriTripa

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #53 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 19:57 »
Παιδια και εγω λιγες μερες στο σπορ και εχω χασει τη μπαλα εδω περα.Θα πεσει πολυ διαβασμα μου φαινεται.

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #54 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 20:10 »
τελικά χωρίς προφανή λόγο παράγγειλα αυτό...

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=93&prid=471&cid=197

μικρότερες μπαταρίες αλλα 4 ατμοποιητές... παρορμητική αγορά μαλλον... θα δείξει....

επίσης, καπνίζω 1 πακέτο winston με 1.5 τη μέρα... δυσκολεύομαι να αλλάξω για μεγάλο διάστημα ακόμα και σε καπνό craven καθώς αν και μου καλύπτει την ανάγκη, δεν με ικανοποιεί το ίδιο... σκέπτομαι λοιπόν να ξεκινήσω με γεύση καπνού σε high νικοτίνη.... δεν θέλω γεύσεις ακόμα αφού θέλω να εξομοιώσω αρχικά το τσιγάρο... όταν με το καλό ρίξω τη νικοτίνη βλέπουμε για γεύσεις... τι λέτε?
καλα εκανες...θα βρεις τι σου ταιριαζει στην πορεια...........

Αποσυνδεδεμένος dionysg

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #55 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 20:25 »
τελικά χωρίς προφανή λόγο παράγγειλα αυτό...

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=93&prid=471&cid=197

μικρότερες μπαταρίες αλλα 4 ατμοποιητές... παρορμητική αγορά μαλλον... θα δείξει....

επίσης, καπνίζω 1 πακέτο winston με 1.5 τη μέρα... δυσκολεύομαι να αλλάξω για μεγάλο διάστημα ακόμα και σε καπνό craven καθώς αν και μου καλύπτει την ανάγκη, δεν με ικανοποιεί το ίδιο... σκέπτομαι λοιπόν να ξεκινήσω με γεύση καπνού σε high νικοτίνη.... δεν θέλω γεύσεις ακόμα αφού θέλω να εξομοιώσω αρχικά το τσιγάρο... όταν με το καλό ρίξω τη νικοτίνη βλέπουμε για γεύσεις... τι λέτε?

Φιλε Γιαννη και εγω με αυτο ξεκινησα, να μην λεω ψεματα μεχρι να ερθουν τα μοντακια ακομα με αυτο θα ειμαι. Δεν ειναι ασχημο απλα μην περιμενεις και πολλα απο γευση, αλλα εχει κρυα τζουρα, να το κανεις πιπιλα ολη μερα. Το μονο προβλημα ειναι οτι θελουν μπουκαλακι με πολυ λεπτη μυτη για να γεμισει, να μην το γεμιζεις τερμα, και να προσεχεις για διαροες στο κατω μερος. Δεν τρεχει καθολου στο στομα, δεν θελει πολλα πολλα το γεμιζεις ατμιζεις. Προσωπικα αλλαξα και τους 2 ατμο γιατι εχαναν λιγο απο κατω και τους αλλους 2 τους ξεκανα οταν πηγα να τους καθαρισω. Γυρισα σε Nobacco giant-s (μονο ατμο πανω στην freeline μπαταρια) γιατι μου αρεσε η ζεστη τζουρα. Το καλο ειναι οτι σε αυτη την μπαταρια μπορεις να βαλεις ολα τα atom/carto/tank με 501/901 σπειρωμα δλδ εχεις παρα πολλες επιλογες. Εκανα 3 χρονια craven με ασημι rizzla και τωρα 2,5 εβδομαδες ακαπνος με 18 mg virginia

Αποσυνδεδεμένος giannis83par

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #56 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 23:18 »
ευχαριστώ φίλε μου! πάντως θα παραμείνω με καπνό λίγες μέρες αφού όπως διαπίστωσα η ζούγκλα είναι... ζούγκλα και στις παραδόσεις... κρίμα και την κυριακή στην πλατεία θα μου χρειαστούν αναπνοές!!!  οπότε σε καμμιά βδομάδα θα έχω εντυπώσεις....


Διαγραφή άμεσης παράθεσης.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 11, 2012, 00:20 από jeke04 »

Αποσυνδεδεμένος ikaros1

  • **
  • 267
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #57 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 23:55 »
καλησπερα..σκεφτομαι να αγορασω το elipse lsk-a απο cleverstore,για να σταματησω το αναλογικο τσιγαρο,ποια ειναι η γνωμη σας για το συγκεκριμενο μοντελο,αξιζει? απο "ζωη" ατμοποητων πως παει?
ευχαριστω!

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #58 στις: Φεβρουαρίου 11, 2012, 00:13 »
σε τι τιμη ερχεται αυτό ?

Αποσυνδεδεμένος giannis83par

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #59 στις: Φεβρουαρίου 11, 2012, 02:13 »
καλησπερα..σκεφτομαι να αγορασω το elipse lsk-a απο cleverstore,για να σταματησω το αναλογικο τσιγαρο,ποια ειναι η γνωμη σας για το συγκεκριμενο μοντελο,αξιζει? απο "ζωη" ατμοποητων πως παει?
ευχαριστω!

από ότι θα είδες πιο πάνω, δεν έχω παραλάβει ακόμα το πρώτο μου. από τα λίγα ή περισσότερα που έχω διαβάσει εδώ μέσα πάντως οι μπαταρίες αυτου του πακέτου μου φάνηκαν πολύ λίγες γι αυτό και δεν το προτίμησα.... καλό θα ήταν να περιμένεις γνώμη από κάποιον πιο έμπειρο βέβαια... καλή αρχή και σε σέν.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8376 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180731 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34030 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536607 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59874 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237685 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 601 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15877 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136178 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085395 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35465 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10310 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12