vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

493 επισκέπτες, 2 χρήστες
dkostas, ZoeM

Twitter

Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...

Αποσυνδεδεμένος fcandreas

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #90 στις: Φεβρουαρίου 06, 2014, 01:20 »
Στο ότι έχω  τη δυνατότητα να επιλέξω ανάμεσα σε πληθώρα γεύσεων

Αποσυνδεδεμένος snowflake

  • **
  • 164
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #91 στις: Φεβρουαρίου 09, 2014, 19:41 »
1.πολλες γευσεις
2. Καθολου καρβουνιλα στο στομα
3. Δεν χρειαζομαι τασακια φιλτρακια αναπτηρες απλα μια μπαταρια καλα φωρισμενη  το υγρο μ κ βγηκα εξω
4.κατα την γνωμη μ πιο απολαυστικο

Αποσυνδεδεμένος Drosos

  • *
  • 57
  • Φύλο: Άντρας
  • suck my mod
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #92 στις: Φεβρουαρίου 09, 2014, 20:25 »
Όχι πια στάχτες Και δυσοσμία σε σπίτι κ αυτοκίνητο, και φυσικά οι γεύσεις πολλές Κ διαφορές, άλλο ένα το πυκνό ντουμανι. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος speedgd

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #93 στις: Φεβρουαρίου 09, 2014, 20:51 »
1. Κόπηκε μαχαίρι ο τσιγαρόβηχας.
2. Δεν βρομάω τσιγαρίλα.
3. Το απολαμβάνω.
4. Δεν «μπουκώνω», καθώς εναλλάσσω συνεχώς τις αγαπημένες μου γεύσεις.
5. Δεν ανησυχώ μήπως πέσει η καύτρα στα ρούχα μου ή στο κρεβάτι.
6. Κέρδισα χώρο και καθαριότητα, εξαφανίζοντας τα μεγάλα και ευρύχωρα τασάκια μου, από το γραφείο και το κομοδίνο

Αυτα και από μένα!

Αποσυνδεδεμένος Johnnyd13gr

  • *
  • 76
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #94 στις: Φεβρουαρίου 16, 2014, 23:57 »
Καπνιζα απο τα 14 και ειμαι 31 συντομα 32. Απο αυτα τα 17-18 χρονια λοιπον αυτο που μου εμεινε ειναι οτι κατα την διαρκεια μιας συνηθισμενης μερας τα τσιγαρα που πραγματικα απολαμβανα ηταν τα 2 αντε 3 απο τα 25-30 που εκανα περιπου.

Το πρωτο με τον καφε.

Μετα το μεσημεριανο.

Στο ποτο αν εβγαινα.

Σε ΟΛΑ τα υπολοιπα εχω πιασει τον εαυτο μου ειτε να μην θυμαται ποτε το εστριψα και το καπνισα (εντελως μηχανικα και ασκοπα) ειτε να μου φερνει αηδια ειτε απλα να καπνιζω γιατι κατι επρεπε να κανω.

Με το ατμισμα ΟΛΕΣ οι στιγμες ειναι απολαυση. Δεν ειμαι της πιπιλας κι ουτε θα γινω. 3 το πολυ 4 ml κανω ημερησιως αλλα τα απολαμβανω μεχρι την τελευταια τζουρα.

Επισης πλεον για μενα το ΗΤ εκτος απο "αναγκη" ειναι και χομπι. Μου αρεσει να ψαχνω να διαβαζω να δοκιμαζω να πειραματιζομαι να...

Το μονο σιγουρο ειναι οτι θα προσπαθησω να φερω κι αλλους καπνιστες στον χωρο του ΗΤ..

Αποσυνδεδεμένος chrismia13

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα στον Ατμό
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #95 στις: Φεβρουαρίου 21, 2014, 06:43 »
Θα συμφωνήσω σε όλα με το Johnnyd13gr έχω και εγώ την ίδια άποψη ότι άλλες οι πραγματικές ανάγκες και άλλο η καταραμένη αμηχανία !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος rodokanator

  • **
  • 266
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #96 στις: Φεβρουαρίου 21, 2014, 15:20 »
Το οτι μετα απο δυο χρόνια η.τ. ακόμα με ενδιαφέρει σαν θέμα και αναπτύσσεται με αλματωδεις ρυθμούς Οσον αφορα την τεχνολογία του.το οτι μπορω να κρατήσω το μπέμπη μου αγκαλιά χωρίς να λαχανιαζω και χωρίς να ανησυχω οτι βρωμαω

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk


Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #97 στις: Φεβρουαρίου 24, 2014, 15:33 »
Παντα ηθελα να κοψω το τσιγαρο, το ηλεκτρονικο τσιγαρο ομως ΔΕΝ ΘΕΛΩ να το κοψω  ;D  Πολλες γευσεις, ευγενικο και τρυφερο στο θεμα υγειας, πολυς πειραματισμος (για αυτους που θελουν) η καθολου πειραματισμος και απλα πραγματα. Προσωπικα μου αρεσει να πειραματιζομαι αλλα ο καθενας οπως του αρεσει! Α, και το οτι πλεον η αντοχη μου εχει αυξηθει και δεν βρωμοκοπαω ειναι σημαντικοτατο.


Το μονο που δεν μου αρεσει ειναι που βλεπω ανθρωπους που μολις ξεκινανε να πεφτουν στα διχτυα διαφορων και να ξοδευουν τα χρηματα τους σε κακο εξοπλισμο. Ως επι το πλειστον αυτοι απομακρυνονται απο το ηλ. τσιγαρο  :'(

Αποσυνδεδεμένος stelios365

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #98 στις: Φεβρουαρίου 24, 2014, 16:01 »
Το οτι αναπνεω κανονικα και μυριζω κανονικα

Αποσυνδεδεμένος chrismia13

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα στον Ατμό
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #99 στις: Φεβρουαρίου 24, 2014, 19:50 »
Το ότι σταματάμε να είμαστε 5νταλοδεικτούμενη(μούντζα)  >:(


και τώρα είμαστε δακτυλοδεικτούμενοι (για το μέγεθος του Mods) :thumpup:

 :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #100 στις: Αυγούστου 16, 2014, 23:14 »
...ειναι το οτι μπορω να ατμιζω οπου και οποτε θελω, χωρις να σκεφτομαι που θα βρω τασακι, που θα πεταξω τη γοπα.
Δεν ζηταω πλεον τραπεζι καπνιστων σε εστιατορια και δεν πρεπει να βγαινω εξω για να καπνισω σε σπιτι μη καπνιστων
Τελος, μπορω να κανω αυτο που ηθελα με το κ.τ. και δεν μπορουσα,
να παρω 2-3 τζουρες, να το αφησω στην ακρη για 5-10 λεπτα και μετα ξανα απτην αρχη.

Αποσυνδεδεμένος Vasilis R.

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
  • Joyetech evic vtc/phenomenon lite by gus/iatty
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #101 στις: Αυγούστου 17, 2014, 15:28 »
Εγω παλι οταν καπνιζα αγοραζα παντα ενα συγκρκρινενο καπνο δηλαδη δεν ειμαι και πολυ της αλλαγης οποτε και στο ητ αφου δοκιμασα πανπολλες γευσεις κατελειξα σε μια...Τωρα αυτο που μου αρεσει στο ητ ειναι η καθατιοτητα  που δε μυριζεις ασχημα που μπορεις να ατνιζεις οπου και α ν εισαι και φυσικα που δεν κανει την ζημια που κανει το κτ,αυτη ειναι η δικη μου ιστορια!!!

Αποσυνδεδεμένος ajglad

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #102 στις: Αυγούστου 17, 2014, 20:37 »
1. μπορώ και ατμίζω χωρίς να ενοχλώ
2. μπορώ να αλλαζω γεύση ανα πασα στιγμή
3. δεν βρωμάω πια καπνίλα και δεν έχω κίτρινα δάχτυλα
είναι πάρα πολλα...

Αποσυνδεδεμένος alexis36

  • ***
  • 669
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #103 στις: Αυγούστου 17, 2014, 20:40 »
Όλα όσα έχουν ειπωθεί παραπάνω, αλλά πιο πολύ απ' όλα μ αρέσει που δεν βήχω και αναπνέω καλύτερα.

Αποσυνδεδεμένος TSARLY

  • ****
  • 1067
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα λιγα χρηματα θελουν κοπο,τα πολλα τροπο!
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #104 στις: Αυγούστου 17, 2014, 20:50 »
Kατ αρχας θελω να ευχαριστησω εκεινον τον Κινεζο που εκεινη την ιδεα του την εχουμε κανει πραξη και την απολαμβανουμε!! :respect: :respect: :respect:
Εξη μηνες στο ατμισμα και πολλα πραγματα εχουν αλλαξει.
Εκτος απο τα καινουργια πνευμονια,τα χρηματα στην τσεπη,τις απιθανες γευσεις,γνωρισαμε μεσω του ΦΟΡΟΥΜ
ΝΕΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ(ΦΙΛΟΥΣ),με τις καλοπροερετες καμμια φορα διαφωνιες μας. :nope:
Για την σημερινη εποχη που οι ανθρωποι σταματησαν να μιλανε εχω την εντυπωση οτι το ηλεκτρικο ατμισμα μας εφερε πιο κοντα.!!! :bye: :bye: :bye: :bye:
Το ηλεκτρικο ατμισμα σου δινει την δυνατοτητανα κανεις το <αθλημα>χομπυ. :thumpup:
Σ αυτο το σταδιο ειμαι τωρα......
Πετρος  :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1457 171821 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 04, 2024, 22:46
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276154 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15283 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13986 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9343 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42954 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 410 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35318 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558497 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182406 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 189 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9409 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364