vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

495 επισκέπτες, 1 χρήστης
camber

Twitter

Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...

Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #75 στις: Νοεμβρίου 28, 2013, 14:24 »
To χαμογελο της μανας καθε φορα που με βλεπει να ατμι-ζω αντι να καπνιζω...Priceless...

Αποσυνδεδεμένος Pouf

  • ***
  • 605
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #76 στις: Νοεμβρίου 28, 2013, 16:32 »
1. Κόπηκε μαχαίρι ο τσιγαρόβηχας.
2. Δεν βρομάω τσιγαρίλα.
3. Το απολαμβάνω.
4. Δεν «μπουκώνω», καθώς εναλλάσσω συνεχώς τις αγαπημένες μου γεύσεις.
5. Δεν ανησυχώ μήπως πέσει η καύτρα στα ρούχα μου ή στο κρεβάτι.
6. Κέρδισα χώρο και καθαριότητα, εξαφανίζοντας τα μεγάλα και ευρύχωρα τασάκια μου, από το γραφείο και το κομοδίνο μου.

Αποσυνδεδεμένος renesis

  • **
  • 399
  • Φύλο: Άντρας
  • Tango's dirty only if it's done right...
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #77 στις: Δεκεμβρίου 08, 2013, 12:28 »
Όλα αυτά που περιγράφετε συν αυτό το υπέροχο «τσιτσίρισμα» του εξατμιζόμενου υγρού από την αντίσταση. Πολλές φορές πατάω το κουμπί πριν ρουφήξω μέχρι να ακούσω τον ηδονικό αυτό ήχο και μετά τραβάω ένα γερό ντουμάνι. Το κάπνισμα είναι μια απόλαυση ( :hmmm: ) που ικανοποιεί τις 4 αισθήσεις. Τώρα, πλέον, ικανοποιείται και η 5η.

Επίσης, το ξέρατε εσείς ότι τα ακροδάχτυλα του δεξιού αντίχειρα, μέσου και του δείκτη δεν είναι κίτρινα, αλλά ίδιο χρώμα με τα υπόλοιπα;

Αποσυνδεδεμένος alexis36

  • ***
  • 669
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #78 στις: Δεκεμβρίου 08, 2013, 12:59 »
πέρα από τον βήχα που κόπηκε μαχαίρι αυτό που μου αρέσει πιο πολύ είναι η ποικιλία στις γεύσεις που μπορώ να εναλλάσσω 

Αποσυνδεδεμένος xristoskap11

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #79 στις: Δεκεμβρίου 08, 2013, 13:20 »
Η ομιχλη που δημιουργω στο δωματιο μου και δεν βρωμαει ειναι το κατι αλλο!!! ;D
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 08, 2013, 13:36 από xristoskap11 »

Αποσυνδεδεμένος Panosbek

  • **
  • 136
  • Φύλο: Άντρας
  • Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #80 στις: Ιανουαρίου 05, 2014, 01:45 »
Πρώτα απ' όλα καθάρισαν πνευμόνια, κουρτίνες, ρούχα και γενικώς τα πάντα!
Αρχισα να ανεβαίνω σκάλες πάλι  :laugh1:
Εχω ποικιλία γεύσεων, μπορώ να ατμίζω ΚΑΙ στην κρεβατοκάμαρα χωρίς να τρώω παντόφλες στο κεφάλι >:(  και τέλος σαν γκατζετάκιας που είμαι έχω άπειρες επιλογές και όχι μόνο ένα αναπτήρα και μία ταμπακέρα!

Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #81 στις: Ιανουαρίου 05, 2014, 02:45 »
Το ότι έχω ένα mod και μπορώ να χρησιμοποιήσω πολλούς ατμοποιητές αναζητόντας ντουμάνι.
Έχει γίνει hobby.

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #82 στις: Ιανουαρίου 05, 2014, 12:50 »
Το βασικό ότι δεν βρομάω τσιγαρίλα,όπως και τα αγαπημένα μου ρούχα,το σπίτι,το αμάξι,ο χώρος εργασίας μετά η δυνατότητα εναλλαγής διάφορων γεύσεων,μετά η εναλλαγή atomizer,μετά η εναλλαγή mod και στο τέλος είναι ένα ωραίο χόμπι.

Αποσυνδεδεμένος -Theo91-

  • **
  • 320
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #83 στις: Ιανουαρίου 07, 2014, 03:09 »
Ατμιζω ουτε 4 μερες και ηδη εχω να πω πολλα...


1) Αντιο ΧΑΡΤΑΚΙΑ, ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ, ΠΑΚΕΤΑ, ΑΝΑΠΤΗΡΕΣ που πεφτουν παντου και δε μπορω να τα βρω...
2) Αντιο βρωμια... Ποσες φορες εχω ακουσει τους δικους μου να παραπονιουνται που βρωμαω ολοκληρος και οτι τα ρουχα μου ειναι σαν σαπια.
3) Ειμαι στη σταση του λεωφορειου και θελω τη... δοση μου. Οχι, δε θα καθομαι να στριβω σαν τον χαζο προσπαθοντας να παρω σωστη σταση σωματος για να μη μου τα παρει ο αερας.
4) Αντιο τρακα... Δε με ενοχλουσε ποτε ιδιαιτερα, αλλα με αλλαξε ο στρατος. Οσοι εχουν παει, ξερουν για τι πραγμα μιλαω.
5) Ελα ρε *κακη λεξη*, παλι θα αναψεις τσιγαρο; Δε θα το ξανακουσω.
6) Δε θα ξυπνησω με λαιμο σαν να ημουν σε συναυλια των iron maiden την προηγουμενη μερα.
7) Επιτελους το ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ σε καθε "τζουρα"... Δεν ειναι αγγαρεια, αλλα απολαυση.


Και ατμιζω μονο 4 μερες. Πειτε το ενθουσιασμο, πειτε το υπερβολη, πραγματικα νιωθω οτι εκανα στον εαυτο μου το καλυτερο δωρο μεσα στις γιορτες.

Αποσυνδεδεμένος d3r3Lict

  • **
  • 119
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #84 στις: Ιανουαρίου 07, 2014, 03:16 »
δυο μηνες ΗΤ και τα δοντια μου μεταλλαχτηκαν :D

Αποσυνδεδεμένος atsirtsis

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #85 στις: Ιανουαρίου 07, 2014, 10:13 »
Μετά από 4 μήνες χωρίς τσιγάρο και ατμίζοντας μόνο έχουν επανέλθει η φυσική μου κατάσταση και οι αισθήσεις της όσφρησης και γεύσης!!!  :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος Ατμιστής

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
  • Βρε λες.....;
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #86 στις: Φεβρουαρίου 03, 2014, 12:10 »
Να πω και εγώ με τη σειρά μου ότι συμφωνώ με όλα όσα γράφτηκαν.


Αυτό όμως που λατρεύω τους 3 μήνες που ατμίζω είναι τα αμέτρητα φιλιά και αγκαλίές που έχω πάρει από την 3χρονη κόρη μου αβίαστα χωρίς να της το ζητήσω!!
Στην άλλη κόρη που είναι ενός χρονού την φιλάω χωρίς να πρέπει πρώτα να πλυθώ με dettol!!


Καλή συνέχεια σε όλους!! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος tasfot

  • **
  • 462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #87 στις: Φεβρουαρίου 03, 2014, 13:11 »
διάβασα όλο το νήμα και θα συμφωνήσω απόλυτα με όλους..
25 μέρες τώρα 100% ατμιστής και ήδη απαριθμώ πολλά θετικά.. τόσο σε μένα όσο και στο περιβάλλον μου..
υγεία, οικονομία, ενασχόληση ως χόμπι, καθαριότητα, ελευθερία κλπ κλπ...
δηλώνω υπέρμετρα ευχαριστημένος και ενθουσιασμένος !!!
καλή συνέχεια σε όλους μας..!!
 

Αποσυνδεδεμένος mantos

  • ***
  • 929
  • Φύλο: Άντρας
  • ~Box Mods~
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #88 στις: Φεβρουαρίου 03, 2014, 15:28 »
Δε θα πρωτοτυπησω λεγοντας οτι σηκωνομαι το πρωι χωρις βηχα & φλεματα!!
Τα δοντια & η αναπνοη ειναι μακραν πιο καθαρα!!
Οι αντοχες επανερχονται σε φυσιολογικα επιπεδα!!
Δε μυριζουν τσιγαριλα τα δαχτυλα, δεν ειναι καν κιτρινα πλεον!!
Μπορω να ατμιζω στο δωματιο χωρις να με ζαλιζουν οτι βρωμαει μετα!!
Θα μπορουσα να πω κ οικονομια, αλλα αυτη θα ρθει σε βαθος χρονου οπως την κοβω τη δουλεια!! Αν κ αποσβεση εχει γινει σε σχεση με αυτα που εδινα για καπνους, χαρτακια κτλ.
Αλλα μιας κ η gadgetμανια χτυπαει κοκκινο, καποια πραματα ειναι αναποφευκτα.


Σιγουρα ειναι κ αλλα, αλλα ειλικρινα, το οτι δε βρισκω καποιο κακο στο ΗΤ, με χαροποιει ακομη περισσοτερο!!




Αποσυνδεδεμένος haigs

  • **
  • 159
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #89 στις: Φεβρουαρίου 04, 2014, 14:09 »
...εκτος απο τα γνωστα (δεν εχω φλεματα, δεν μυριζουν τα παντα, αντοχες κλπ), ειναι οτι δεν πληρωνω πλεον τους απαραδεκτους φορους των καπνικων στο φοβερο μας κρατος.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1457 171812 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 04, 2024, 22:46
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276023 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15281 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13985 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9337 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42933 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 410 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35271 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558335 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182355 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 189 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9385 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364