vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...

Αποσυνδεδεμένος koslap62

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #60 στις: Αυγούστου 31, 2013, 12:31 »
Δεν μπορω να βρω ενα αρνητικο στο ηλεκτρονικο εν σχεση του κανονικου,
ομως αυτο που μου αρεσει ειναι οι ατμοκοντρες με καπνιστες και φυσικα
ολοι αναρρωτιουνται μηπως οι καπνοβιομηχανιες τα εχουν σκαρτεψει τα κ.τ. :laugh1:


Το θεμα πως δεν μυριζεις, πως δεν ροχαλιζεις, πως δεν ξοδευεις χρηματα καθε
μερα, πως αναπνεεις ανετα, πως ξεκιτρινησαν τα δοντια, πως οι αντοχες εχουν
επανελθει, πως καπνιζεις-ατμιζεις μεσα στο σπιτι ειδικα το χειμωνα, ειναι
ΑΓΑΘΟ ΥΠΕΡΤΑΤΟ  :thumpup:




Αποσυνδεδεμένος Zarathustra

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #61 στις: Αυγούστου 31, 2013, 19:02 »
Ακόμη και ως καπνιστής είχα σοβαρό θέμα με το τσιγάρο, και με τους ... που το προωθούν, και, και, και ... Παρ'ότι δεν θέλησα να ξαναπεράσω το κανάλι να το κόψω, που δεν είναι της παρούσης. Ο ατμός ήταν μια αποκάλυψη για μένα, για μας στο σπίτι ...


Αλλά σε αυτό το νήμα πραγματικά δεν ξέρω τι να γράψω, τι να πρωτογράψω. Ίσως καμμιά εγκυκλοπαίδεια ..  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Leon72

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #62 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2013, 15:05 »
Τι να πρωτοαναφέρει κανείς...
Γουστάρω τρελλλλλλά που:
- είμαι πολύ πιο υγιής, ζωντανός, δυνατός,
- ανέβηκα στον 4ο όροφο, 2-2 τα σκαλοπάτια, χωρίς να το πολυσκεφτώ και μόλις που ανεπαίσθητα αυξήθηκαν οι σφυγμοί μου κ η ένταση της αναπνοής μου,
- δεν έχω ανάγκη να βγαίνω κάθε λίγο και λιγάκι στο μπαλκόνι χειμωνιάτικα,
- δεν έχω πια τρύπες από καψίματα σε ρούχα,
- πούλησα το κουπέ που είχα και μύριζε σαν τεκές και το καινούριο μου (πολυμορφικό και οικογενειακό) μυρίζει μόνο..... αυτοκίνητο (αντε και καμιά φορά φράουλα  :tongue_smilie: [size=78%]),[/size]
- δεν χρειάζεται ποτέ να οδηγώ με ανοιχτό το παράθυρο,
- βγαίνω με φίλους και δεν νοιώθω κανένα αγχος για το αν θα επιτρέπεται να καπνίσω μαζί με το τσιπουράκι μου (αν και το μέτρο έχει ατονίσει σε μεγάλο βαθμό πια),
- κάθομαι και βλέπω 3ωρη ταινία στους πολυσινεμάδες και δεν με κατατρώει η ανάγκη για διάλειμμα για τσιγάρο πάνω στο μισάωρο,
- η 3χρονη κόρη μου το αποκαλεί "κατσαρόλα" (λόγω ατμού μάλλον) :)) ,
- κοιμάμαι σαν πουλάκι, ροχαλίζω λιγότερο, δεν νοιώθω την ανάσα μου να κόβεται όταν πάω να ξαπλώσω,
- μπορώ να ξεχάσω το Η.Τ. σπίτι και να μην πανικοβληθώ και γενικά να ατμίζω ΑΒΙΑΣΤΑ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ ΕΓΩ, αντί "ΝΑ ΜΕ ΚΑΠΝΙΖΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟ"
- ρίχνω σουτάκια περιμένοντας να... συνέλθουν τα υπόλοιπα φιλαράκια στο μπάσκετ (ναι, οι ίδιοι που χλευάζουν "τι μ@##κία είναι αυτό το ηλεκτρονικό που κάνεις ρε συ?") ;D


να πω και άλλα?
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 01, 2013, 18:44 από Leon72 »

Αποσυνδεδεμένος cruskro

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #63 στις: Σεπτεμβρίου 04, 2013, 04:02 »
Σαν νεος ατμιστης αυτο που μου αρεσει μεχρι τωρα ειναι που δεν βρωμαει το δωματιο τσιγαριλα. Και αντε το καλοκαιρι την παλευαμε με ανοιχτα παραθυρα. Τον χειμωνα ομως...

Για αλλα θεματα δεν ξερω μια και κανω η.τ. μολις 2 μερες...

Αποσυνδεδεμένος altan678

  • ***
  • 671
  • Φύλο: Άντρας
  • Tomorrow belongs to NOBODY
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #64 στις: Σεπτεμβρίου 04, 2013, 09:59 »


Το θεμα πως δεν μυριζεις, πως δεν ροχαλιζεις, πως δεν ξοδευεις χρηματα καθε
μερα, πως αναπνεεις ανετα, πως ξεκιτρινησαν τα δοντια, πως οι αντοχες εχουν
επανελθει, πως καπνιζεις-ατμιζεις μεσα στο σπιτι ειδικα το χειμωνα, ειναι
ΑΓΑΘΟ ΥΠΕΡΤΑΤΟ  :thumpup:


Εγώ πάλι ροχαλίζω ανελέητα (σύμφωνα με τη γυναίκα μου. Εγώ νιώθω να κοιμάμαι σαν μωράκι :tongue_smilie: ) και χωρίς καμία διαφορά από τότε που κάπνιζα. Ίσως βέβαια να φταίει ότι κοιμάμαι συνήθως ανάσκελα :D .


Εμένα αυτό που μ' αρέσει είναι το φανταστικό άρωμα του ατμού και (εντάξει είναι λίγο αστείο) το τρίξιμο τακ-τακ που κάνει η αντίσταση όταν καίει το υγρό.
Επίσης μ' αρέσει η δυνατότητα να φτιάξεις το Η.Τ. σου όσο όμορφο το θες εσύ. Τέλος πάντων που υπάρχουν επιλογές

Αποσυνδεδεμένος ex-prince

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #65 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2013, 15:56 »
Αν και νέος ατμιστής...
Δεν μυρίζω σαν τασάκι εγώ το σπίτι το αμάξι,δεν εχω πικρα στο στομα,εχώ καλλίτερη όσφρηση λιγότερα νεύρα καλλίτερη οξυγόνωση.  :D

Αποσυνδεδεμένος giannis60

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #66 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2013, 16:25 »
Δεν μυρίζω τσιγαριλα , καθώς επίσης το αυτοκίνητο και το σπίτι μου. Αυξήθηκε η αντοχή μου και η όσφρηση μου . Επίσης δεν ενοχλώ τους μη καπνίζοντες . 


Αποσυνδεδεμένος Gino

  • *
  • 41
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει ατμός, δεν υπάρχει φωτιά!
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #67 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2013, 17:25 »
Δεν μυρίζω εγώ και τα πάντα γύρω μου τσιγαρίλα και βρωμιά.  (η αναπνοή μου μυρίζει πάντως) Δεν υπάρχει στάχτη και σκόνη παντού. Δεν μυρίζει το αυτοκίνητο . Δεν βρωμίζω με καπνό τους γύρω μου.

Αποσυνδεδεμένος ymc

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #68 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2013, 18:21 »
καταλαβαίνω γεύση! από τότε που ξεκίνησα Η.Τ.  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος angelin

  • *
  • 74
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #69 στις: Σεπτεμβρίου 26, 2013, 03:08 »
δεν βρωμάω αλλά......... μοσχοβολάω :tongue_smilie:  και νιωθω υγιής 8)

Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #70 στις: Σεπτεμβρίου 26, 2013, 09:24 »
Η μεγαλύτερη απόλαυση είναι ότι μπορείς να ευχαριστηθείς το πρωί τον καφέ σου ,έξω ο καιρός να λυσσομανά και εσύ να μην χρειάζεται να βγείς στο μπαλκόνι.
Η δεύτερη μεγάλη απόλαυση είναι το άτμισμα στο αυτοκίνητο με κλειστά παράθυρα χωρίς να μυρίζει σαν τεκές .
 

Αποσυνδεδεμένος atsirtsis

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #71 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2013, 09:33 »
Το καλύτερο συναίσθημα είναι μακράν το ότι καταφέρνω να μην καπνίζω κ.τ., είχα σιχαθεί τον εαυτό μου μετά από τόσα χρόνια εξάρτησης! Κατά δεύτερον είναι ενδιαφέρουσα η ενασχόληση με το η.τ., διάφοροι ατμοποιητές, μπαταρίες, γεύσεις υγρών και αξεσουαρ!

Αποσυνδεδεμένος duman

  • **
  • 256
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #72 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2013, 22:35 »
Η μεγαλύτερη απόλαυση είναι ότι μπορείς να ευχαριστηθείς το πρωί τον καφέ σου ,έξω ο καιρός να λυσσομανά και εσύ να μην χρειάζεται να βγείς στο μπαλκόνι.
Η δεύτερη μεγάλη απόλαυση είναι το άτμισμα στο αυτοκίνητο με κλειστά παράθυρα χωρίς να μυρίζει σαν τεκές .

Αυτό ακριβώς... ΑΠΟΛΑΥΣΗ !!!

Αποσυνδεδεμένος kantona4

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #73 στις: Νοεμβρίου 26, 2013, 01:57 »
Σαν νεος ατμιστης και εγω σχεδον μηνα κοντευω να κλεισω με το η.τ και μπορω να πω οτι αρχιζω να ξαναβρισκω την υγεια μου,εκτος βεβαια απο την βρωμα που σου προκαλουσε το κ.τ και τα υπολοιπα κατα που εχει,εχω δει διαφορα μεγαλη στην τσεπη μου ;)αν εξαιρεσεις τις πρωτες μερες περιεργειας και ψαξιματος μεχρι να βρεις αυτο που σου αρεσει!Μετα αρχιζεις να το βλεπεις και σαν χομπι κατι σαν νεα ασχολια στην καθημερινοτητα και πιστευω οτι αν συνεχιζω να το βλεπω ετσι δεν υπαρχει λογος πισωγυρισματος στο κ.τ :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #74 στις: Νοεμβρίου 26, 2013, 02:06 »

Καλως ήρθες! :bye: 

Μένοντας στο φόρουμ φίλε μου, και συζητώντας και με άλλους συνατμιστές σίγουρα θα βρίσκεις και ενδιαφέροντα θέματα, πέρα απο την κάλυψη της ανάγκης σου για νικοτίνη. :thumpup:

Αν θέλεις στο παρακάτω νήμα, μπορείς να γράψεις και κάποια πράγματα για σενα: Αυτοπαρουσίαση μελών



 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 19 8427 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:26
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180813 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34076 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536964 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59947 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237874 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 609 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16091 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136219 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085460 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35522 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10366 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12