vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

537 επισκέπτες, 6 χρήστες
Jorge, dkostas, kurtz, giorgos1999, manoslykos, georgeboy

Twitter

The Fluid Flask Modular Cartomizer Tank by Fluid Vapor

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Fluid Flask Modular Cartomizer Tank by Fluid Vapor
« Απάντηση #15 στις: Ιανουαρίου 12, 2013, 16:48 »
Με τα μεταφορικα βγαινει για Ελλαδα στα 56 ευρω (εχει και εκπτωση 10$ αυτη την περιοδο).

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Fluid Flask Modular Cartomizer Tank by Fluid Vapor
« Απάντηση #16 στις: Ιανουαρίου 12, 2013, 16:52 »

56 euro χωρις μεταφορικα με τα μεταφορικα :hmmm:   και αν προσθεσεις και τον κιλλερ η τον αχιλεα πας πολυ παραπανω αλλα εγω δεν συγκρινα σαν λειτουργια αλλα σαν κατασκευη τωρα αν εσενα σε καλυπτει ο c4 πιος ο λογος να παρεις μοντα ???

69.99$ + 4.56$ μεταφορικα για Ελλαδα = 74.55$ δηλαδη περιπου 56 ευρω "με το κλειδι στο χερι".
Δεν ειμαι εγω αυτος που συγκρινε εξ αρχης το τανκακι με την Ιθακη, που προοριζονται για διαφορετικου τυπου ατμισμα.
Το αν θα παρει καποιος απλα carto που κοστιζουν 1 ευρω ή killer που κοστιζει 50 ειναι δικο του θεμα, δεν εχει σχεση με την τιμη του τανκ.
Εγω συνεκρινα το τανκ αυτο (οπως το βλεπω απο τις φωτο δηλαδη, δεν το εχω πιασει στα χερια μου, οπως εσυ φανταζομαι οτι δεν εχεις πιασει την Ιθακη) με τα αντιστοιχα τανκ που κυκλοφορουν ηδη στην αγορα κι εκανα το σχολιο μου οσον αφορα τη σχεση ποιοτητα κατασκευης/σχεδιασμου/τιμης.
Ας μην μπουμε στο τριπακι και αρχιζουμε να συζηταμε αν αξιζουν τα 50 ευρω για ενα τανκακι ή τα 150 για μια Ιθακη ή τα 150 για εναν foggatti.

Αποσυνδεδεμένος liakouras68

  • **
  • 461
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Fluid Flask Modular Cartomizer Tank by Fluid Vapor
« Απάντηση #17 στις: Ιανουαρίου 12, 2013, 17:03 »
φιλε μου εγω ειπα την γνωμη μου και εσυ εσπευσες να μου απαντησεις ??? καθε φορα που λεει καποιος την γνωμη του πρεπει να γινεται αντιπαραθεση δεν το εχω καταλαβει ακομη γιατι γινεται αυτο αν σου κανει και σου αρεσει και θεωρεις λογικη την τιμη να το παρεις φιλε μου μεγια σου και χαρα σου 8)

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Fluid Flask Modular Cartomizer Tank by Fluid Vapor
« Απάντηση #18 στις: Ιανουαρίου 12, 2013, 17:12 »
Η γνωμη σου ηταν "off-topic" γι'αυτο και τη σχολιασα.
Αν μπω σε ολα τα νηματα επισκευασιμων και εργοστασιακων ατμοποιητων και γραψω: "Δεν αξιζει να τον παρετε, με 150 ευρω παιρνεις την Ιθακη που ειναι και κατι πρωτοτυπο" πιστευεις δε θα μου φερει κανεις αντιρρηση ή δε θα σχολιασει κατι?
Αν συνεκρινες το Fluid Flask Modular Cartomizer Tank με καποιο αλλο τανκακι που θεωρεις εσυ οτι ειναι καλυτερο, ποιοτικοτερο, οικονομικοτερο, ομορφοτερο κτλ τοτε δε νομιζω να γινοταν αυτη η συζητηση.
Αλλα σε αυτο το νημα ειμαστε για να μιλησουμε για το εν λογω τανκακι και οχι για να εκθειασουμε την Ιθακη ή την οποιαδηποτε "Ιθακη" (δεν εχω κατι με το συγκεκριμενο ατμοποιητη, δεν τον εχω δει καν, απλα τον αναφερω σαν παραδειγμα αφου το χρησιμοποιησε ο συνατμιστης)
Τελωσπαντων, ας τελειωσει η κουβεντα εδω. Στην τελικη θα σβηστει η "αντιπαραθεση" μας μιας και ειναι σχετη με το θεμα, οποτε δεν εχει νοημα να συνεχιζουμε.  :)

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Απ: The Fluid Flask Modular Cartomizer Tank by Fluid Vapor
« Απάντηση #19 στις: Ιανουαρίου 12, 2013, 17:21 »
Ειρηνη μην συνατμιστες!!Αποψεις ανταλλασουμε απλα και αλληλοβοηθιομαστε!!

Αποσυνδεδεμένος liakouras68

  • **
  • 461
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Fluid Flask Modular Cartomizer Tank by Fluid Vapor
« Απάντηση #20 στις: Ιανουαρίου 12, 2013, 20:33 »
Η γνωμη σου ηταν "off-topic" γι'αυτο και τη σχολιασα.
Αν μπω σε ολα τα νηματα επισκευασιμων και εργοστασιακων ατμοποιητων και γραψω: "Δεν αξιζει να τον παρετε, με 150 ευρω παιρνεις την Ιθακη που ειναι και κατι πρωτοτυπο" πιστευεις δε θα μου φερει κανεις αντιρρηση ή δε θα σχολιασει κατι?
Αν συνεκρινες το Fluid Flask Modular Cartomizer Tank με καποιο αλλο τανκακι που θεωρεις εσυ οτι ειναι καλυτερο, ποιοτικοτερο, οικονομικοτερο, ομορφοτερο κτλ τοτε δε νομιζω να γινοταν αυτη η συζητηση.
Αλλα σε αυτο το νημα ειμαστε για να μιλησουμε για το εν λογω τανκακι και οχι για να εκθειασουμε την Ιθακη ή την οποιαδηποτε "Ιθακη" (δεν εχω κατι με το συγκεκριμενο ατμοποιητη, δεν τον εχω δει καν, απλα τον αναφερω σαν παραδειγμα αφου το χρησιμοποιησε ο συνατμιστης)
Τελωσπαντων, ας τελειωσει η κουβεντα εδω. Στην τελικη θα σβηστει η "αντιπαραθεση" μας μιας και ειναι σχετη με το θεμα, οποτε δεν εχει νοημα να συνεχιζουμε.  :)
αλλα για αλλα της Παρασκευης το γαλα φιλε ανεφερα  τον ιθακα(για συγκριση κοστους) γιατι ειναι οτι το πολυπλοκοτερο σε κατασκευη και οχι γιατι τα παιρνω απο τον κατασκευσαστη η να κανω διαφημιση το εχω ξαναγραψει και το λεω ακομη μια φορα ολα τα προιοντα εμπεριεχουν και την τιμη εκτος απο τηνεμφανιση  ποιοτητα και την λειτουργια τους οφ τοπικ εισαι εσυ μαλον με τις αντιπαραθεσεις σου τωρα αν δε καταλαβαινεις η δεν θελεις να καταλαβεις δεν μπορω να κανω τιποτα περι ορεξεος κολοκυθοπιτα εξαλου

Αποσυνδεδεμένος galaxias22

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Fluid Flask Modular Cartomizer Tank by Fluid Vapor
« Απάντηση #21 στις: Ιανουαρίου 12, 2013, 20:42 »
παντως φαινεται ομορφο τανκακι για μοντ που παιρνουν 18... μπαταριες.....και ειναι και ευκολο στο γεμισμα....δεν χρειαζεται να εχεις χαρτομαντηλα και τετοια....
ξεκουμπωνεις απο πανω και ριχνεις υγρο κατευθειαν.....

για εμενα το μονο αρνητικο ειναι οτι σε υποχρεωνει να εχεις αυτο το εξωτερικο κομματι...αν και λενε οτι θα βγαλουν και σε αλλα σχεδια....


Αποσυνδεδεμένος gmax

  • **
  • 155
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Fluid Flask Modular Cartomizer Tank by Fluid Vapor
« Απάντηση #22 στις: Ιανουαρίου 12, 2013, 20:51 »

"Η Ιθακη δεν παιρνει carto μεσα, ουτε killer/Αχιλλεα αρα δε νομιζω οτι συγκρινονται τα 2 προιοντα."

Η ιθάκη θα παίρνει οποιοδήποτε 510 atomizer, σύμφωνα με δήλωση του ιμεο στο ecf.


Αποσυνδεδεμένος liakouras68

  • **
  • 461
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Fluid Flask Modular Cartomizer Tank by Fluid Vapor
« Απάντηση #23 στις: Ιανουαρίου 12, 2013, 21:09 »
"Η Ιθακη δεν παιρνει carto μεσα, ουτε killer/Αχιλλεα αρα δε νομιζω οτι συγκρινονται τα 2 προιοντα."

Η ιθάκη θα παίρνει οποιοδήποτε 510 atomizer, σύμφωνα με δήλωση του ιμεο στο ecf.
ΠΑΜΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑαλλα για αλλα της Παρασκευης το γαλα φιλε ανεφερα  τον ιθακα(για συγκριση κοστους) γιατι ειναι οτι το πολυπλοκοτερο σε κατασκευη(ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥΣ) και οχι γιατι τα παιρνω απο τον κατασκευσαστη η να κανω διαφημιση το εχω ξαναγραψει και το λεω ακομη μια φορα ολα τα προιοντα εμπεριεχουν και την τιμη εκτος απο τηνεμφανιση  ποιοτητα και την λειτουργια τους οφ τοπικ εισαι εσυ μαλον με τις αντιπαραθεσεις σου τωρα αν δε καταλαβαινεις η δεν θελεις να καταλαβεις δεν μπορω να κανω τιποτα περι ορεξεος κολοκυθοπιτα εξαλου

Αποσυνδεδεμένος WileECoyote

  • *****
  • 533
  • Φύλο: Άντρας
  • Voyage of H.M.S. Beagle - C.Darwin
Απ: The Fluid Flask Modular Cartomizer Tank by Fluid Vapor
« Απάντηση #24 στις: Ιανουαρίου 12, 2013, 21:14 »
Όταν αρχίσουν να επαναλαμβάνονται οι απαντήσεις, τότε η αντιπαράθεση έχει ολοκληρωθεί ή έστω έχει φτάσει σε αδιέξοδο.
Γι' αυτό ας επιστρέψουμε στο θέμα του νήματος

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Απ: The Fluid Flask Modular Cartomizer Tank by Fluid Vapor
« Απάντηση #25 στις: Ιανουαρίου 13, 2013, 14:40 »
Εδω παιδια εχουμε μια περιπτωση εμπορου..modder...ξερω εγω που απο την μυγα κοιταει να βγαλει ξυγκι..για παμε..απαντηση προσ εμενα λεγοντασ του ποσο θα με χρεωσεισ εξτρα ωστε να μου στειλεισ εχτρα και ενα tube χαμηλο..αν παρω το ψηλο τανκ..αλλα και ενα εξτρα sleeve..ωστε να εχω το τανκακι και με κοντα Boge αλλα και με ψηλα καρτο..αμα ειναι για ενα τανκ να σου παει ο κουκοσ αηδονι.. :nope: :nope: :nope: :nope: :nope: :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown:

Sorry but we can only offer complete tanks right now. We will be making different designed sleeves and they will be sold separately. Also, spare tubes and orings will be on the site very soon.

Sincerely,
Fluid Industries

Αποσυνδεδεμένος Mulder

  • *****
  • 1698
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής Απο Παρασκευή 13/01/12 21:20
Απ: The Fluid Flask Modular Cartomizer Tank by Fluid Vapor
« Απάντηση #26 στις: Φεβρουαρίου 02, 2013, 08:57 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_vApserbNtc[/youtube]

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: The Fluid Flask Modular Cartomizer Tank by Fluid Vapor
« Απάντηση #27 στις: Μαρτίου 13, 2013, 02:52 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LEsS4YFIgkM&feature=em-uploademail[/youtube]

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180476 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8289 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33911 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 535827 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59734 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237288 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 569 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15298 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136093 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085242 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35358 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10187 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12