vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

232 επισκέπτες, 4 χρήστες
dkostas, zamploutos, Sergios, lagoudakis

Twitter

Συγκριτικό Ce4 + / Ce4+ V2 / Ce4+ V3 / T2 / Vivi Nova V2 / Vivi Nova V4/ T3 / C4

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Συγκριτικό Ce4 + / Ce4+ V2 / Ce4+ V3 / T2 / Vivi Nova V2 / Vivi Nova V4/ T3 / C4
« Απάντηση #15 στις: Αυγούστου 02, 2012, 22:05 »
Εγώ Γιάννη μου δεν τα βλέπω τόσο ιδανικά τα πράγματα.
Βλέπω τις ίδιες κριτικές με μικρές αποκλίσεις σε όλα τα συγκρινόμενα.
Η προσωπική μου εμπειρία από όσα δοκίμασα είναι διαφορετική από τη δικιά σου.
Συγκεκριμένα, ο Τ2 ή αλλιώς CC ΕΧΕΙ ΔΙΑΡΡΟΕΣ κι αυτό είναι το μεγάλο του πρόβλημα. Εχει αναφερθεί και από πελάτες καταστημάτων, δες αν θέλεις τα review στο healthcabin για αρχή.
Οι δε CE4 επίσης έχουν διαρροές, ανάλογα με το εργοστάσιο.
Άλλα δεν έχω δοκιμάσει, αλλά πραγματικά έτσι όπως τους περιγράφεις, δείχνουν σχεδόν τέλειοι, κάτι που σίγουρα δεν είναι.

Πιθανόν να επηρρεάζονται τα αποτελέσματα από το γεγονός ότι χρησιμοποιείς πρόβαρι κι όχι απλή μπαταρία.
Από χτες μου μπήκε η ιδέα στο μυαλό και το τσέκαρα, ο CC/T2 εμφανίζει όντως περισσότερες διαρροές όταν τον δουλεύω με την passthrough μπαταρία εκτός υπολογιστή κι ας είναι 1.8 ομ.
Για τους CE4, υπάρχουν τόσες διαφορές ποιότητας από εργοστάσιο σε εργοστάσιο που δεν είναι καν δυνατόν να έχουν όλα μηδέν διαρροές και τα ίδια λοιπά χαρακτηριστικά. Μου έχουν τύχει κι από τα μεν κι από τα δε. Ακόμη και τα καλά όμως, κάποιες στιγμές είχαν διαρροές. Και στη γεύση ακόμη υπάρχουν κάποια που βγάζουν πλαστικίλα.
Επιφυλάσσομαι να δοκιμάσω άμεσα και έναν κρύσταλ που έχω ανέγγιχτο εδώ και μια βδομάδα.



Απ: Συγκριτικό Ce4 + / Ce4+ V2 / Ce4+ V3 / T2 / Vivi Nova V2 / Vivi Nova V4/ T3 / C4
« Απάντηση #16 στις: Αυγούστου 02, 2012, 22:19 »
Τους παραπάνω ατμοποιητές δεν τους χρησιμοποιώ λίγο καιρό αλλά αν εξαιρέσουμε τον Τ2 που
τον χρησιμοποιώ 12 μέρες, τους υπόλοιπους πάνω από 2 και 3 μήνες και αν πούμε για ce4+ από τον Μάρτη.
Δεν έχω διαπιστώσει κάτι από αυτά που λες. Μπορεί να σου τυγχάνουν ελαττωματικά ή
κακής ποιότητας και αστοχία υλικού, εμένα δεν μου χει τύχει κάτι για διαρροή ένας λόγος
παραπάνω που δεν θα τα είχα σε καμία των περιπτώσεων σε vv.
Όμως θεωρώ πως κάνω σωστή χρήση και προσέχω τους ατμοποιητές μου επειδή δεν ξέρω να
φτιάχνω αντιστάσεις να σετάρω επισκευάσιμους και μου αρέσει η ποικιλία χρωμάτων και σχεδίων όλων των εμπορικών ατμοποιητών.
Όπως έχει αναφερθεί και από άλλους σε διάφορα νήματα οι παραπάνω ατμοποιητές δεν έχουν
προβλήματα με διαρροές εκτός ελαχίστων περιπτώσεων. Μάλλον έπεσες στη περίπτωση  :)

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συγκριτικό Ce4 + / Ce4+ V2 / Ce4+ V3 / T2 / Vivi Nova V2 / Vivi Nova V4/ T3 / C4
« Απάντηση #17 στις: Αυγούστου 02, 2012, 22:45 »
ευγε γιαννη για το θεμα
ηταν κατι που ελειπε!!! :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συγκριτικό Ce4 + / Ce4+ V2 / Ce4+ V3 / T2 / Vivi Nova V2 / Vivi Nova V4/ T3 / C4
« Απάντηση #18 στις: Αυγούστου 02, 2012, 22:51 »
Συγχαρητηρια για το εξαιρετικό review. :yes:
Aπό τα πιό χρησιμα σε αυτην την κατηγορία.Όλες οι πληροφοριες μαζεμενες σε ένα συγκριτικό. :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος psychologos

  • **
  • 224
  • Φύλο: Άντρας
  • DUM SPIRO SPERO
Απ: Συγκριτικό Ce4 + / Ce4+ V2 / Ce4+ V3 / T2 / Vivi Nova V2 / Vivi Nova V4/ T3 / C4
« Απάντηση #19 στις: Αυγούστου 02, 2012, 22:55 »
Υποκλινομεθα στην τεχνογνωσια, στην υπομονη και επιμονη του Γιαννη  :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Συγκριτικό Ce4 + / Ce4+ V2 / Ce4+ V3 / T2 / Vivi Nova V2 / Vivi Nova V4/ T3 / C4
« Απάντηση #20 στις: Αυγούστου 02, 2012, 23:09 »
Τους παραπάνω ατμοποιητές δεν τους χρησιμοποιώ λίγο καιρό αλλά αν εξαιρέσουμε τον Τ2 που
τον χρησιμοποιώ 12 μέρες, τους υπόλοιπους πάνω από 2 και 3 μήνες και αν πούμε για ce4+ από τον Μάρτη.
Δεν έχω διαπιστώσει κάτι από αυτά που λες. Μπορεί να σου τυγχάνουν ελαττωματικά ή
κακής ποιότητας και αστοχία υλικού, εμένα δεν μου χει τύχει κάτι για διαρροή ένας λόγος
παραπάνω που δεν θα τα είχα σε καμία των περιπτώσεων σε vv.
Όμως θεωρώ πως κάνω σωστή χρήση και προσέχω τους ατμοποιητές μου επειδή δεν ξέρω να
φτιάχνω αντιστάσεις να σετάρω επισκευάσιμους και μου αρέσει η ποικιλία χρωμάτων και σχεδίων όλων των εμπορικών ατμοποιητών.
Όπως έχει αναφερθεί και από άλλους σε διάφορα νήματα οι παραπάνω ατμοποιητές δεν έχουν
προβλήματα με διαρροές εκτός ελαχίστων περιπτώσεων. Μάλλον έπεσες στη περίπτωση  :)


Kατι δε λες σωστά, Γιάννη. Από τον Μαρτη ως σήμερα είναι 4 μήνες, δηλαδή 120 μέρες. Με μέση διάρκεια ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗΣ χρήσης του άτμο τις 20 μέρες, δοκίμασες 6 από αυτούς, δηλαδή έναν από το κάθε μοντέλο. Εκτός αν τους έχεις τρεις τρεις μαζί, οπότε οι 30 και 40 ημέρες που κρατάει ο καθένας είναι ουσιαστικά 10 ημέρες.
Ασχετο ίσως, αλλά μου αρέσει να είμαι ακριβής.
Τώρα, για τη σωστή χρήση που λες, δε νομίζω να αμφισβητείς ότι μετά από 13 μήνες ξέρω αν ατμίζω σωστά.
Ούτε αμφισβητείς ότι όσες φορές συζήτησα με συνατμιστές άκουσα τα ίδια παράπονα. Για πλαστικίλα και διαρροές, όχι σε όλα και όχι σε υπερθετικό βαθμό, αλλά ως υπαρκτό χαρακτηριστικό σε πολλούς τέτοιους άτμο.
Τα δε σχετικά προβλήματα έχουν αναφερθεί και στα αντίστοιχα νήματα. Να μην αρχίσουμε τώρα τα λινκ, θα είναι πολλά.
Οσο για ελαττωματικά κομμάτια, εκτός από τα 2 που μου χάρισαν της ομαδικής, σε άλλα δεν έπεσα. Μια χαρά δούλευαν, αλλά είχαν κατά καιρούς διαρροές, ο ατμός τους και το χτύπημα ήταν με άριστα το 10, μεταξύ 6 και 8.

Αυτό με τη μπαταρία είναι πολύ σημαντικό. Το ότι ατμίζω με ego σαφέστατα μπορεί να διαφοροποιεί τη συμπεριφορά τους, ακόμη και να ευθύνεται για διαρροές, λόγω ατελούς ατμοποιησης.

100% χωρίς διαρροές όπως καταλαβαίνεις, απλά ΔΕΝ υπάρχει για όλους τους άτμο μαζί. Ειδικά για τους CE4 που βγάζει και η κουτσή μαρία, δεν μπορεί όλοι να είναι 100% χωρίς διαρροές.
Οποιος δηλαδή έχει έστω και μια διαρροή, θα πρέπει να έχει ελαττωματικό κομμάτι ή να μην κάνει σωστή χρήση;;

Διαβάζοντας το κείμενό σου είχα την αίσθηση ότι διάβαζα copy paste με ελάχιστες διαφοροποιήσεις το ίδιο κείμενο στην ατμιστική τους συμπεριφορά.
Εκεί πιστεύω ότι αν έβαζες μια ego, που χρησιμοποιούν οι περισσότεροι χρήστες εργοστασιακών ατμοποιητών, θα κατέγραφες αποκλίσεις και θα είχαμε βαθμολογίες πιο συγκριτικές από το ανύπαρκτες διαρροές σε όλους τους συγκρινόμενους άτμο.
Δυστυχώς δεν μπορώ να αγνοήσω όσα κατά καιρούς έχω διαβάσει εδώ και αλλού για προβλήματα λειτουργίας τους που δεν είχαν να κάνουν ούτε με λάθος χρήση, ούτε με ελαττωματικά κομμάτια.
ΑΝ ΚΑΙ .... όταν υπάρχουν πολλά ελαττωματικά κομμάτια, τότε στατιστικά μπαίνουν μέσα στα χαρακτηριστικά ενός προιόντος, οπότε και πάλι ανατρέπεται το ανύπαρκτες διαρροές.
 

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συγκριτικό Ce4 + / Ce4+ V2 / Ce4+ V3 / T2 / Vivi Nova V2 / Vivi Nova V4/ T3 / C4
« Απάντηση #21 στις: Αυγούστου 02, 2012, 23:15 »
Είναι αλήθεια ότι καθώς είναι οι ατμοποιητες που αναφέρθηκαν αρκετά εμπορικά κομμάτια που κατασκευάζονται από κινά,δεν μπορεί να έχουν ολοι την ιδια ποιότητα. Σε άλλες παρτίδες θα πετάνε ενώ σε άλλες θα είναι αίσχος.

Τι μας λέει όμως αυτό?ότι δεν θα έπρεπε καν να μπαίνουμε στον κόπο να κάνουμε reviews μεμονωμένα ή συγκριτικά? Όχι βεβαία,τα reviews χρειάζονται ειδικά σε αυτές τις περιπτώσεις για να μπορούμε να έχουμε μια εικόνα από τα δυνατα και τα αδύναμα σημεία των ατμοποιητων. Θα πρέπει πάντα να έχουμε στον νου ότι πρόκειται για προσωπικές εμπειρίες και διαπιστώσεις,αυτών του reviewer και όχι κάτι παραπάνω. Τα πολλαπλά reviews βοηθάνε ακόμη περισσότερο καθώς βρίσκεται μια μέση άποψη για το προϊόν,αλλά η κάθε άποψη μετράει και έχει σημασία. Από ότι κατάλαβα ο Γιάννης έχει θετική άποψη για τους ατμοποιητες αυτούς και σημειώνει ότι αρνητικά έχει εντοπίσει.. Σε αυτούς που έχω δοκιμάσει από τους ανεφερθεντες έχω και εγώ μείνει σε γενικές γραμμές ευχαριστημένος.θα μου ήταν δύσκολο να αναφέρω,ομως για κάποιον από αυτούς ότι είναι ο τέλειος ή ότι είναι η αποτυχία.

Τα reviews δεν είναι απαραίτητο να συμφωνούν πάντα.κάποιοι απλά δεν τα βρίσκουν με κάποιους ατμοποιητες. Δεν είναι κακό αλλά δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν ατμιστες που τους βρίσκουν απίθανους. Ας κρατήσουμε ότι είναι οι απόψεις ενός έμπειρου ατμιστη αυτές.

Sent from my A100 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Συγκριτικό Ce4 + / Ce4+ V2 / Ce4+ V3 / T2 / Vivi Nova V2 / Vivi Nova V4/ T3 / C4
« Απάντηση #22 στις: Αυγούστου 02, 2012, 23:28 »
Σε ένα ριβιού καινούριου προϊόντος ο καθένας λέει την καθαρά προσωπική του άποψη.
Σε ένα ριβιού όμως προϊόντων που κυκλοφορούν λίγο ή πολύ καιρό, υπάρχει ενημέρωση για τις απόψεις άλλων χρηστών.
Σε αυτή την περίπτωση, καλό είναι να αναφέρονται.
Αλλιώς, να μην υπάρχουν τόσο απόλυτες βαθμολογίες.
Αυτό το νήμα σαφέστατα το διαβάζουμε άτομα που μας ταίριαξαν αυτού του είδους οι ατμοποιητές.
Οπως, ότι υπάρχει η σχετική κρίση από μέρους μας.

Για παράδειγμα, σε μένα δεν ταίριαξαν καθόλου οι egoT C. Γι΄αυτό και δε γράφω τίποτα γι΄αυτούς.
Αλλά, αν για παράδειγμα δοκίμαζα έναν EGO T και δεν είχε διαρροές στα χέρια μου, δεν θα έλεγα ότι είναι ένας άτμο με 0 διαρροές μετά από όλα όσα έχω διαβάσει γι΄αυτόν. ΘΑ έλεγα ότι αν και έχουν αναφερθεί πολλές διαρροές για το μοντέλο αυτό, στα χέρια μου δεν είχε καμία.

Γι΄αυτό και λέω ότι πολύ πιο χρήσιμο θα ήταν ένα τεστ με λεπτομερείς συγκρίσεις σε όλους τους τομείς, όπου στο θέμα πχ διαρροές θα κατέτασσε τους άτμο κατά σειρα, 1ος ο τάδε με τις λιγότερες, 2ος με λίγες περισσότερες ο δείνα κοκ παρά ένα τεστ που τους βγάζει όλους τέλειους.

Καλό θα ήταν λοιπόν κάποιος άλλος που δοκίμασε κάποια από αυτά τα μοντέλα να μας ενημέρωνε

Αποσυνδεδεμένος Makis S

  • **
  • 196
  • Φύλο: Άντρας
  • provari mini + trap tank
Απ: Συγκριτικό Ce4 + / Ce4+ V2 / Ce4+ V3 / T2 / Vivi Nova V2 / Vivi Nova V4/ T3 / C4
« Απάντηση #23 στις: Αυγούστου 02, 2012, 23:32 »
Συγχαρητήρια Γιάννη...πολύ καλή παρουσίαση. Δεν έχεις αφήσει clear για clear αδούλευτο... :respect: :respect: :respect:

Απ: Συγκριτικό Ce4 + / Ce4+ V2 / Ce4+ V3 / T2 / Vivi Nova V2 / Vivi Nova V4/ T3 / C4
« Απάντηση #24 στις: Αυγούστου 02, 2012, 23:36 »
Δεν είπα πως τους δοκίμασα όλους ! αλλά αυτούς που έχω και δοκιμάζω και είναι όλοι
αγορασμένοι από Ελλάδα και από επώνυμα καταστήματα είναι όλοι καλοί χωρίς κανένα
πρόβλημα. Φυσικά δεν έκανα ένα review και σύγκριση με επισκευάσιμους για να προτρέψω
κάποιον να τους αγοράσει και δεν με ενδιαφέρει αυτό. Εξάλλου με τιμές που έχουν πέριξ των
7 € δεν νομίζω πως σχεδόν όλοι δεν έχουν τους ατμοποιητές αυτούς ή κάποιους από αυτούς.

Τώρα όσον αφορά το περί copy-paste review έχω κάνει εγώ ως τώρα και 2,3 ακόμα άτομα.
Μπορείς ας πούμε κάποιος άλλος να έχει διαφορετική γνώμη και άποψη, απόλυτα σεβαστή,
για αυτό είμαστε εδώ να ανταλλάσσουμε απόψεις και θέσεις στα περί ηλεκτρονικού τσιγάρου.

Όσον αφορά τις ημερομηνίες κατοχής που έγραψες μπορώ αν μου δώσεις χρόνο να σου
σκανάρω τις αποδείξεις αγοράς, τώρα για την χρήση μάλλον θεωρείς πως εγώ που ατμίζω παρά 5 μέρες 1 χρόνο κάπου κάνω λάθος. Αν ναι να ζητήσω ταπεινά συγγνώμη  :yes:

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συγκριτικό Ce4 + / Ce4+ V2 / Ce4+ V3 / T2 / Vivi Nova V2 / Vivi Nova V4/ T3 / C4
« Απάντηση #25 στις: Αυγούστου 02, 2012, 23:42 »
να κανω μια σφηνα??
τον Τ2 τον εχει τουμπανιασει κανεις???


Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συγκριτικό Ce4 + / Ce4+ V2 / Ce4+ V3 / T2 / Vivi Nova V2 / Vivi Nova V4/ T3 / C4
« Απάντηση #26 στις: Αυγούστου 02, 2012, 23:44 »
@petra

Το καλύτερο από όλα είναι φυσικά να έχουμε οσες περισσότερες απόψεις μπορούμε. Ατόμων που είναι υπέρ και ατόμων που είναι κατά. Απλά, Η διάφορα μας είναι ότι αυτό το review το βλέπω ως μια από αυτές τις απόψεις και χαίρομαι που υπάρχει.

Η βαθμολογία δεν θα μπορούσε να ήταν αντικειμενική. Όπως και να το δεις είναι που κατατάσσει τον ατμοποιητη ο χρήστης. Και εγώ θα έδινα άλλες βαθμολογίες γιατί κάποιοι από αυτούς δεν μου άρεσαν. Καταλαβαίνω όμως ότι αυτή είναι η άποψη του reviewer και την καταθέτει.

Δεν θέλω να μπούμε σε άλλες λεπτομεριες,αυτό από μόνο του είναι ένα ωραίο θέμα για άλλο νήμα ... προτάσεις για το πως είναι καλύτερο να γίνονται τα reviews .

Sent from my A100 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Συγκριτικό Ce4 + / Ce4+ V2 / Ce4+ V3 / T2 / Vivi Nova V2 / Vivi Nova V4/ T3 / C4
« Απάντηση #27 στις: Αυγούστου 02, 2012, 23:48 »
Εγω,ποσειδώνα. 18 μέρες η πρώτη κεφαλή, περίπου μια βδομάδα η δεύτερη και συνεχίζει. Μιλάμε πάντα για αποκλειστική χρήση, γιατί ημερολογιακά μου κράτησε περισσότερο, αλλά υπολογίζω μισές τις μέρες που τον χρησιμοποιούσα εναλλάξα με άλλον.
Εχει μπουκώματα και διαρροές 2-3 φορές τη μέρα. Συνέρχεται μόνος του και μετά ατμίζει καλά.
Οταν είναι σε λειτουργία passthrough, τα συμπτώματα είναι λιγότερα, όταν κυκλοφορώ έξω με τη μπαταρία, εχει πιο συχνά διαρροές.
Τον έχω με 1,8 ομ αντίσταση.
Εβγαλε πλαστικό στην αρχή, εξαφανίστηκε μετά, από γεύση τώρα είναι πολύ καλός, από χτύπημα και ατμό όταν δουλεύει σωστά είναι περίπου στο 7, παρά τα λίγα ομ.
Αν τον πάρεις, τα επιστόμια να έχουν μέσα τα 4 πλαστικά κολωνάκια, αλλιώς θα σπάσουν.
Τον πλένω κάθε βδομάδα.
Οταν η κεφαλή ήταν στα τελευταία της, το κατάλαβα από τις περισσότερες διαρροές και μπουκώματα.

Αποσυνδεδεμένος steliosss

  • ***
  • 737
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συγκριτικό Ce4 + / Ce4+ V2 / Ce4+ V3 / T2 / Vivi Nova V2 / Vivi Nova V4/ T3 / C4
« Απάντηση #28 στις: Αυγούστου 03, 2012, 00:54 »
Δεν είναι τυχαίο που σε φωνάζω "αφεντικό"  :))
Συγχαρητήρια φίλε για το μεράκι, τον κόπο και τον χρόνο που διαθέτεις για μας!  :respect:
Συνέχισε την καλή δουλειά!!!!!!!!!!!!




Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1931
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Απ: Συγκριτικό Ce4 + / Ce4+ V2 / Ce4+ V3 / T2 / Vivi Nova V2 / Vivi Nova V4/ T3 / C4
« Απάντηση #29 στις: Αυγούστου 03, 2012, 03:20 »
Οι πρώτοι CE4+ που πήρα, ήταν από την time east, στα μέσα Δεκέμβρη. Πραγματικά, με εντυπωσίασαν. Από τότε όμως, έχει μπει πολύ νερό στο αυλάκι. Και -δυστυχώς- ΔΕΝ ΗΤΑΝ μόνο γάργαρο.
Εξακολουθώ βέβαια να πιστεύω, ότι αυτού του τύπου τα εργαλειάκια, με τη σωστή χρήση ΚΑΙ συντήρηση έχουν σχετικά καλή αντοχή και απόδοση.
Μόνο μια μικρή ενστασούλα, σε ότι αφορά τους crystal με τα μακρυά ...μουστάκια. Όπως αναφέρθηκε και πριν υπάρχει θέμα με την τροφοδοσία τους, καθώς στο σημείο της σύνδεσης της κεφαλής, λόγω πιθανόν της στενότητας του tube, δεν υπάρχει σωστή κυκλοφορία του υγρού.
Γενικότερα, δεν μπόρεσα να αντιληφθώ το έξτρα που έδωσαν τα μακρυά φιτίλια σε όλα αυτά και θεωρώ απλά ότι είναι μια υπερτιμημένη "βελτίωση'. Και πιστέψτε με, έχω δοκιμάσει πολλούς από δαύτους!
Τέλος, πιστεύω ότι η αλήθεια είναι κάπου ανάμεσα στο Γιάννη και την petra και δεν υπάρχει λόγος να σκοτωνόμαστε για μικροδιαφορές.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9196 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42614 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 371 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34666 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557342 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181827 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 147 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8870 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538589 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60578 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238950 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1702 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12