vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

120 επισκέπτες, 1 χρήστης
manoslykos

Twitter

Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος

Αποσυνδεδεμένος kos-greece

  • **
  • 155
  • Φύλο: Άντρας
  • Χερι που το φοβασαι φιλα το
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #90 στις: Μαρτίου 07, 2012, 16:59 »
Κανονικο τσιγαρο δεν ειχα αγγιξει στον μηνα επανω φοβομουνα μηπως το αρχιζα παλι αν και δεν ημουν ποτε πολυκαπνιστης...

Ολο το διαστημα απο την πρωτη μερα με η.τ μεχρι και τωρα καπνιζουν πολλοι διπλα μου και δεν με συνγκηνει καθολου
3 μηνες κοντα παω τωρα και ολα οκ και παντα γλυκα υγρα πολυ ατμιζω σκεφτωμαι πως αν καπνισω κανονικο θα βγω απο παραθυρο για να παρω αερα με το σιχαμα που θα νιωσω

Αποσυνδεδεμένος dallia

  • *
  • 6
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #91 στις: Μαρτίου 08, 2012, 00:43 »
Η σκέψη έρχεται... ξανά και ξανά με τριγυρίζει συνεχώς! :angry_orange: Η λογική πετιέται από το πουθενά ,- όχι δεν υπάρχει λόγος , τι να το κάνεις?? Ο πειρασμός ετοιμόλογος κι οξύς:  >:(- Αφού έχεις ένα πακέτο με 4-5 τσιγάρα τόσους μήνες εκεί ... τι να πάνε χαμένα?? Η δόλια λογική  :( : - Αφού σου λέω δεν υπάρχει λόγος να το κάνεις μην το κάνεις!!! Ο πειρασμός αμ δε που θα το βάλει κάτω : - Όχι κάντο!! Δεν έχεις να χάσεις τίποτα!!! Κάντο σου λέω!! Καλύτερα να κάνεις ένα real τσιγαράκι να το ευχαριστηθείς ρε αδερφέ!!! .... κτλ...κτλ....

Συνήθως ανταποκρίνομαι στην λογική μου!! Έλα όμως που τελικά ο πειρασμός μια φορά την νίκησε!! Το παίρνω από το πακέτο αργά και σταθερά! Το μυρίζω από πάνω μέχρι κάτω!! Αυτή η μυρωδιά τόσο γνώριμη!! Παίρνω τον αναπτήρα και φσουτ.... άναψε!! Ακολουθεί βήχας!! Ο λαιμός στεγνός!! Μπλιαχ τι είναι αυτό?? Όπως τότε που το πρωτοδοκίμασα και αηδίασα αλλά παρόλα αυτά το άρχισα!! Δεύτερη τζούρα, ακόμα πιο ξεραμένος λαιμός, ανακάτεμα μαζί!! πφφφφ άντε χάσου από δω!!! :thumpdown: Το σβήνω!! Μπαίνω μέσα στο σπίτι και αρχίζω τις απολυμάνσεις !! Πλύσιμο χεριών, σαπούνι και οινόπνευμα μετά!! Μετά δόντια, στοματικό διάλυμα , 23 τσίχλες μέχρι να φύγει αυτή η απαίσια γεύση!!  :idiot1:

Αυτό που κατάλαβα είναι ότι πάντα μου άρεσε η κίνηση και γι'αυτό το ξεκίνησα τελικά, ενώ στο παρελθόν πολλές φορές το αηδίασα!! Μέχρι που μου έγινε κακή συνήθεια!!  :'(
Με το η.τ. έχω την κίνηση που μου αρέσει και έχω και ωραία γεύση!! Και φυσικά ούτε μυρίζω μετά , ούτε μαλλιά , ούτε ρούχα , ούτε τίποτα!!  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #92 στις: Μαρτίου 08, 2012, 00:48 »
Ο πειρασμός ετοιμόλογος και οξύς;  ;D
(πονάει το οξύς.. στην ψυχολογία, μόνο).

Αν σβήσεις το τελευταίο (μέχρι το επόμενο), σε 60 sec θα θέλεις πάλι
το τελευταίο...

Άρα...
(αυτό το λάθος κάνουμε...
την πετάμε τη λογική...
δεν πρέπει).

Αποσυνδεδεμένος Humphrey

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
  • Σήμερα είναι το αύριο για τ οποίο ανησυχούσες χτες
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #93 στις: Μαρτίου 08, 2012, 09:56 »
εγω αναρωτιεμαι: αφου με το ητ εχουμε τη νικοτίνη , εχουμε το εφε του καπνου, απασχολουμε τα χερια μας, αισθανομαστε το γαργαλητό στο λαιμό και κανένα απο τα μειονεκτηματα του κτ
για ποιο λόγο σκεφτόμαστε ή μπαινουμε στον πειρασμό να καπνισουμε? Τι παραπάνω έχει το ρημάδι?  Είναι απορίας άξιο..

Αποσυνδεδεμένος ferrariGTS

  • *
  • 99
  • Φύλο: Άντρας
  • VAPE ON VESPA PA PA PA
    • Vespa Forum Hellas
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #94 στις: Μαρτίου 08, 2012, 09:58 »
ούτε να μυρίσω κ.τ. δεν μπορώ πια....με ενοχλεί...
δεν το θέλω... δεν μου χρειάζετε
τέλος για μένα το ριμάδι.

Αποσυνδεδεμένος Makis S

  • **
  • 196
  • Φύλο: Άντρας
  • provari mini + trap tank
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #95 στις: Μαρτίου 08, 2012, 10:56 »
εγω αναρωτιεμαι: αφου με το ητ εχουμε τη νικοτίνη , εχουμε το εφε του καπνου, απασχολουμε τα χερια μας, αισθανομαστε το γαργαλητό στο λαιμό και κανένα απο τα μειονεκτηματα του κτ
για ποιο λόγο σκεφτόμαστε ή μπαινουμε στον πειρασμό να καπνισουμε? Τι παραπάνω έχει το ρημάδι?  Είναι απορίας άξιο..

Πολλά παραπάνω που δεν θα τα μάθουμε ποτέ...

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #96 στις: Μαρτίου 08, 2012, 11:15 »
Αυτός που έχει πάρει την απόφαση να σβήσει για τελευταία φορά το κτ αυτός δεν έχει κανένα πρόβλημα.
Δεν αναρωτιέται γιατί πήρε μια σωστή απόφαση ναι?  ;)

Δεν ξέρω αν αυτό που λέω εξηγεί τι πραγματικά εννοώ μα για να δώσεις σε κάτι τέλος πρέπει να είσαι εκεί!!!!!!
Εαν καταλαβαίναμε τι κακό μας κάνει το κτ σίγουρα θα το κόβαμε δίχως να σκεφτόμασταν το παραμικρό!!
Για αυτό πάντα θα λέω ότι το ητ είναι μεγάλη ΒΟΗΘΕΙΑ  γιατί με το ητ μπορεί ο οποιοσδήποτε να αφήσει για πάντα το κτ!  :yes:

Φτάνει να το θέλει κ να έχει πάει στο "ραντεβού" με τον ευατό του μαζί κ όχι χώρια......... ;) Ενα κτ δεν έχει περισσότερη "δύναμη" από την δύναμη της θέλησης μας!!!!! Δεν έχει τίποτα που να αξίζει για να γυρίσει κανείς  σε αυτό.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 08, 2012, 11:21 από DARK ANGEL »

Αποσυνδεδεμένος Humphrey

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
  • Σήμερα είναι το αύριο για τ οποίο ανησυχούσες χτες
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #97 στις: Μαρτίου 09, 2012, 01:23 »
Πολλά παραπάνω που δεν θα τα μάθουμε ποτέ...

πες ενα, γιατί εχω δε βλέπω κανένα.Απεναντίας, βλέπω το χάρο, την αρρώστια, τη βρωμιά, την κακοσμία, το κιτρινισμα των δοντιών, τα εξοδα, τη μειωση της φυσικης καταστασης, τη σεξουαλικη ανικανοτητα, τη γηρανση του δερματος και πολλα αλλα..

Αποσυνδεδεμένος tyxaios13

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
  • BB+PVC+SUV+MP3
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #98 στις: Μαρτίου 09, 2012, 02:53 »
ετσι δωσε μας δυναμη  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Nyxteridas

  • *
  • 28
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #99 στις: Μαρτίου 09, 2012, 02:59 »
πες ενα, γιατί εχω δε βλέπω κανένα.Απεναντίας, βλέπω το χάρο, την αρρώστια, τη βρωμιά, την κακοσμία, το κιτρινισμα των δοντιών, τα εξοδα, τη μειωση της φυσικης καταστασης, τη σεξουαλικη ανικανοτητα, τη γηρανση του δερματος και πολλα αλλα..
Συμφωνώ σε όλα.Εγώ το έχω κόψει 3 μέρες τώρα...Παιδιά ειλικρινά σας το γράφω,ήμουν άλλος άνθρωπος απο το πρώτο μου ξύπνημα.Έχουν ασπρίσει τα χέρια μου μέσα σε 3 μέρες!Δεν περίμενα με τίποτα τέτοια διαφορά τόσο σύντομα!Και ήδη δεν μπορώ να κάτσω πολύ ώρα στο δωμάτιο που κάθεται ο πατέρας μου και καπνίζει στο καθιστικό π.χ. Και εκτός των άλλων σκέφτομαι το πόση πραγματικά υπομονή έκαναν οι μη καπνιστές φίλοι μου με εμένα!

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #100 στις: Μαρτίου 09, 2012, 03:14 »
και πού να περάσει και ένας μήνας...εκει να δεις διαφορά.....

Αποσυνδεδεμένος tyxaios13

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
  • BB+PVC+SUV+MP3
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #101 στις: Μαρτίου 09, 2012, 03:46 »
Διαφορα στη διαθεση εχει παρατηρησει κανενας?
Εγω παρολο που ολα ειναι σκ@τ@  :wall: εδω και μια εβδομαδα που το εκοψα εχω ανεβασμενη διαθεση  :dance2:

Αποσυνδεδεμένος Nyxteridas

  • *
  • 28
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #102 στις: Μαρτίου 09, 2012, 03:52 »
Διαφορα στη διαθεση εχει παρατηρησει κανενας?
Εγω παρολο που ολα ειναι σκ@τ@  :wall: εδω και μια εβδομαδα που το εκοψα εχω ανεβασμενη διαθεση  :dance2:
Ναι ναι,σαφέστατα!Και πιο ανεβασμένη διάθεση  και περισσότερη διαύγεια,καθαρότερη σκέψη βασικά.Δεν αισθάνομαι τόσο κουρασμένος πλέον :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος tyxaios13

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
  • BB+PVC+SUV+MP3
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #103 στις: Μαρτίου 09, 2012, 03:54 »
Απιστευτα πραγματα  :yahoo:

Αποσυνδεδεμένος sots

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #104 στις: Μαρτίου 09, 2012, 04:13 »
Να καταθεσω και γω την εμπειρια μου απο μια στιγμη αδυναμιας σε εξοδο το Σαββατο που μας περασε.Ηταν λοιπον στην παρεα ενας φιλος που καπνιζε golden virginia τον καπνο που καπνιζα τα τελευταια 4 χρονια...Δεν αντεξα και εστριψα ενα.Ε..πηραν φωτια τα σωθηκα μου,παιδια τετοιο καψημο δεν εχω ξανανιωσει.Το πεταξα και βγηκα εξω 10 λεπτα για να συνελθω!Πιστευω ηταν η χαριστικη βολη...ποτε ξανα!!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 279698 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207690 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64838 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173733 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312099 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13480 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124300 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93320 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4080 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1355 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15779 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14546 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias