vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος

Αποσυνδεδεμένος Humphrey

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
  • Σήμερα είναι το αύριο για τ οποίο ανησυχούσες χτες
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #60 στις: Φεβρουαρίου 27, 2012, 22:12 »
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΦΙΛΕ!!!! Πραγματικά δηλαδή τί να πω; Χιτσκοκικό σενάριο ρε φίλε :)) :)) Πού το σκέφτηκες όλο αυτό; :o :o :eyesplash:

εχω παθει πλακα κι εγω  :)) twilight zone κατασταση μιλαμε !

Αποσυνδεδεμένος geos

  • *
  • 95
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #61 στις: Φεβρουαρίου 27, 2012, 22:20 »
και γω στον δευτερο τωρα μηνα ατμισματος μπηκα πριν 10 μερες σε πειρασμο σε μια δυσκολη στιγμη :eyesplash: και αναψα κτ στην τριτη τζουρα το πεταξα απο την αηδια :)

Αποσυνδεδεμένος xerkos

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #62 στις: Μαρτίου 02, 2012, 01:17 »
Μετά από 2 μήνες και δεν κάπνισα ούτε ένα τσιγάρο. Αυτό είναι για μένα μεγάλή υπόθεση γιατί κάπνιζα πολλά, πολλά χρόνια.
Δεν θέλω να το βάλω στο στόμα μου γιατί εδώ και 20 μέρες έχω πάψει (σχεδόν) να χρησιμοποιώ νικοτίνη στα υγρά μου.
Τα περισσότερα είναι vg ή pg και άρωμα (αρώματα διάφορα). Καμμιά φορά που με πιάνει το στερητκό βάζω και νικοτινούχα.
Μετά από από κάνα καλό φαγητό ή με παρέα και ποτάκι ή κρασάκι παει και λίγη νικοτίνη.
Αυτό που δεν μπορώ να κόψω είναι ή ιστορία με την κίνηση για το (κάπνισμα) άτμισμα.
Ολο αυτό που είχες με το πακέτο του τσιγάρου, τον αναπτήρα, την κίνηση που κάνεις όταν το ανάβεις κ.λ.π.
Οσο λοιπόν έχω το η.τ. δεν μου λείπει αυτό, αν πάθει κάτι η μπαταρία, καεί καμιά αντίσταση ή τέλος πάντων δεν δουλεύει το η.τ.
νομίζω οτι κάτι μου λείπει και παθαίνω στερητικό μόνο με την ιδέα οτι δεν μπορώ να ατμίσω.
Ίσως το παθαίνουν και άλλοι αυτό..........

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #63 στις: Μαρτίου 02, 2012, 01:21 »
Πάρε 510Τ συσκευη, ειναι οτι πιο κοντινο στο κ.τ. απο αποψη σχηματος-μεγεθους... :yes:
Ασε που οι 510 εχουν απιστευτη αποδωση γευσεων... :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #64 στις: Μαρτίου 02, 2012, 01:26 »
Συμφωνώ... πάρε 510 καρτο της kanger που είναι οριζόντιας αντίστασης..
εγώ χρησιμοποιώ τα 808 και είναι υπερευχαριστημένη.. ;)

Αποσυνδεδεμένος ymeg

  • *
  • 82
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #65 στις: Μαρτίου 02, 2012, 14:13 »
Σήμερα κλείνω 1 μήνα ατμίσματος χωρίς (ούτε ένα) κανονικό τσιγάρο...

Δέχομαι τα θερμότερα συγχαρητήριά σας και σας ευχαριστώ (Γιάννης κερνάει Γιάννης πίνει που λένε)


Υ.Γ.   Κάπνιζα 3 25άρια την ημέρα


Αποσυνδεδεμένος jimkaldi

  • **
  • 403
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #66 στις: Μαρτίου 02, 2012, 14:22 »
καλο κουραγιο για την συνεχεια  :)

Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #67 στις: Μαρτίου 02, 2012, 14:26 »
Σήμερα κλείνω 1 μήνα ατμίσματος χωρίς (ούτε ένα) κανονικό τσιγάρο...

 :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος DISA

  • **
  • 343
  • Φύλο: Άντρας
  • e-lquid mixer
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #68 στις: Μαρτίου 02, 2012, 14:49 »
Μπραβο παιδια :thumpup:

και εγω μετα απο 2 εβδομαδες ατμισματος εκανα ενα κ.τ. που ειχα βγει και μου βρωμαγε, οπως μου βρωμαγε πριν ξεκινησω να καπνιζω. ποτε ξανα κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος vimana

  • **
  • 332
  • Φύλο: Άντρας
    • UCA coin
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #69 στις: Μαρτίου 04, 2012, 19:03 »
Κι από μένα ένα τεράστιο ΜΠΡΑΒΟ σε όλους :thumpup: Keep vaping...

@ Xerkos
Φίλε η ανασφάλεια κι ο φόβος αντιμετωπίζονται μόνο με εναλλακτική λύση που θα σου δώσει μια σιγουριά! Με ένα μόνο η.τ. είναι φυσικό να το νιώθεις πάντα. Θα πάρεις οπωσδήποτε και δεύτερο τουλάχιστον (εγώ έχω 6 και καμιά φορά φοβάμαι μη ξεμείνω :idiot1:).

Αποσυνδεδεμένος basouli

  • *
  • 28
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #70 στις: Μαρτίου 05, 2012, 04:40 »
:bye: :bye: :bye: :bye: :bye:
zoobi ειδα αυτο που εγραψες και λεω ας δοκιμασω απο εκεινα τα παρατειμενα τσιγαρα που εχω να δω θα μου αρεσει?
αν και σημερα κλεινω μια βδομαδα ατμισματος...
λοιπον περνω το κ@@@τσιγαρο το αναβω και εγινε αυτο που περιμενα ....!!!!
 :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:
αυτο εκανα... γιατι λεω καλα καθομουνα τοσο καιρο και εκανα αυτην την βλακεια???  :eyesplash: :eyesplash: :eyesplash: :eyesplash:
μου μυριζε χαλια... :thumpdown: :thumpdown:  ειλικρινα τωρα εκανα μια τζουρα   ΜΠΛΙΑΧ.... λεω αντε να κανω ακομα μια και με το που κανω την δευτερη σιχαθηκα...
το εσβησα αμεσως και δεν κανω πλακα επιασα αμεσως το ΗΤ...
οποτε τσιγαρο ΤΕΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ..................  :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
ΚΑΙ ειμαι πολυ χαρουμενος... βρηκα την ''χαρα'' μου με το 401 μου....
καλα πως το εκανα αυτο τοσο καιρο ???
χαιρετω τωρα....  ;) ;) ;)

αλλα δεν λεω οτι αρκει μονο το ΗΤ... πρεπει να εχεις και την  θεληση και να πεις τερμα...
ενταξει μπορει να μην καπνιζα οσα χρονια καπνιζεται οι περισσοτεροι εδω μεσα...
αλλα τα 8 χρονια δεν ειναι και λιγα... και καλα που το καταλαβα νωρις...
δεν θελω οταν κανω παιδια να ''τραβανε'' τους καπνους μου....

ευχαριστω το forum που απο την πρωτη μερα με υποδεχθηκε και πηρα την δυναμη... και με αρκετη ζαλαδα σε μερικους αποφασισα να πω ΤΕΛΟΣ....
και παλι σας ευχαριστω ολους...


ακριβως το ιδιο επαθα και εγω ... τελικα αυτο που μου ελειπε ηταν η συνηθεια .. ολα ειναι θεμα μυαλου ... ειλικρινα πρωτα απο ολα πνιγηκα και μετα αηδιασα τρομερα ...

Αποσυνδεδεμένος naye

  • *
  • 10
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #71 στις: Μαρτίου 05, 2012, 08:41 »
Η δική μου εμπειρία ηταν άθλια, μετα απο δυο ημέρες, ήθελα ν'αναψω ενα τσιγάρο και το μετάνιωσα πικρά,
η γεύση μου έγινε τσαρούχι και στις 5-6 τζούρες το ΄εσβησα. Τέλος για εμένα το τσιγάρο πια!

Αποσυνδεδεμένος DHMIOS

  • **
  • 108
  • ΓΗΤΕΥΤΗΣ......ΑΤΜΙΣΤΩΝ
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #72 στις: Μαρτίου 05, 2012, 08:52 »
και που να ρχισης να χρησιμοποιης και καλους πισκευασιμουςατμοποιητες και μπαταριοθηκες και νν τοτε ναδεις καψουρα

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #73 στις: Μαρτίου 05, 2012, 09:27 »
Σήμερα κλείνω 1 μήνα ατμίσματος χωρίς (ούτε ένα) κανονικό τσιγάρο...

Δέχομαι τα θερμότερα συγχαρητήριά σας και σας ευχαριστώ (Γιάννης κερνάει Γιάννης πίνει που λένε)


Υ.Γ.   Κάπνιζα 3 25άρια την ημέρα

Συγχαρητήρια

Τις 2 πρώτες μέρες που έκοψα το k.t και ατμιζα μόνο ονειρευόμουν πως είχα ένα πολύ μεγάλο απόθεμα στο ντουλάπι τις κουζίνας (Σχεδόν γεμάτο)κούτες από k.τσιγάρα την επομένη είχα φοβερό και τρομερό εφιάλτη ονειρεύτηκα πως αυτό το απόθεμα δεν υπήρχε ποια !!
ξύπνησα καταϊδρωμένος - τρομαγμένος - με πολύ μεγάλη αγωνία αλλά άμεσος μετά κατάλαβα , συνειδητοποίησα τι συνέβαινε .
 Την άλλη μέρα αγόρασα 6 υγρά 20 ml ( έτσι για να βρίσκονται βρε αδερφέ !!!)
 Τώρα ποια μετά από κάποιους μήνες ατμισματος δεν έχω τέτοιου είδους εφιάλτες
  Συγχαρητήρια σε όλους σας !! και με 0 nicotine σας εύχομαι  :thumpup: :thumpup:


Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #74 στις: Μαρτίου 05, 2012, 12:56 »
καλημερα.....δυο μηνες σχεδον ατμιζω.....δεν το ζηλεψα το κανονικο τσιγαρο ουτε μια φορα......ολα ειναι στο μυαλο......μου μυριζει ασχημα οτι εχει σχεση με τσιγαρο και οταν καπνιζουν διπλα μου πνιγομαι.....αμε αμε......εκει να δειτε χαρα που κανω :hapy_jump: φοβομουνα οτι με τον καφε θα δυσκολευτω αλλα μια χαρα πινεται και με το η.τ και δεν "παπουδιαζει" :tongue_smilie: και το στομα μου........και αρχισα με 9αρα νικοτινη δεν πηγα παραπανω εκτος απο ενα δυο γεμισματα για δοκιμη.....μου αρεσει πολυ που ειμαι ατμιστριαααααα......

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1455 171650 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:47
από Ηρακλης
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275618 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15261 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13967 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9301 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42833 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35085 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557872 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182163 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 182 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9252 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364