vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

506 επισκέπτες, 6 χρήστες
vasim, dkostas, ipomonias, danys620, treloneritis, Sergios

Twitter

Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος

Αποσυνδεδεμένος aelaras

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
  • 306DCA,vision eternity,,A7,AIOLOS,AGA-Tv2,GINI..
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #45 στις: Φεβρουαρίου 19, 2012, 20:42 »
9 μηνες κ κατι μερες χωρις καθολου τσιγαρο :respect:..στο 5 μηνο θυμαμαι ειχα κανει  mia τζουρα..κ κοντεψα να τα βγαλω  :thumpdown:Απο τοτε ουτε επιθυμια ουτε  τιποτα.μουφερνει αηδια κ ποθ το μυριζω .. ΑΤΜΙΖΜΑ for ever  :laugh1:

Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #46 στις: Φεβρουαρίου 19, 2012, 21:30 »
καλησπερα παιδια!εγω κοντευω να κλεισω 1 χρονο ατμιζοντας χωρις την παραμικρη τζουρα κανονικου τσιγαρου..
δεν αντεχω πλεον ουτε την μυρωδια του ποσο μαλλον να το ξαναβαλω στο στομα μου..μπλιαχ  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος kiestor

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #47 στις: Φεβρουαρίου 20, 2012, 01:04 »
Ιδιαίτερα ανησυχητικό ωστόσοείναι το γεγονός ότι με ενοχλεί πια και το κ.τ., αλλά δε θέλω να γίνω ποτέ ένας από αυτούς που αποκαλούσα "αντιπαθητικούς αντικαπνιστές".... :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος vimana

  • **
  • 332
  • Φύλο: Άντρας
    • UCA coin
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #48 στις: Φεβρουαρίου 20, 2012, 01:32 »
Μετά απ' όλα αυτά που διάβασα, μάλλον δεν πάει κάτι καλά με μένα :hmmm: Ούτε περιέργεια έχω, ούτε στον πειρασμό μπήκα (καλά να με τραβάει τρελά και να προσπαθώ να αντισταθώ... ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΚΑΝ). Ρε παιδιά και μόνο που το σκέφτηκα κανα 2 φορές, μου 'ρθε αναγούλα!!!!! Εμετικό τελείως :tongue_smilie: μπλιαααχ

Δόξα τω Θεώ, με καλύπτει πλήρως το ηλεκτρονικό και μεγαλύτερη απόλαυση και περισσότερη ποικιλία στις γεύσεις, ούτε βήχας ούτε φλέματα, καθαριότητα στο χώρο, ρούχα κλπ ούτε στάχτες τασάκια αναπτήρες, λευκά δόντια, μεγάλη αντοχή, καλύτερος ύπνος, πιο οικονομικά, έλεος δεν υπάρχει κάτι αρνητικό ρε φούστη μου :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος koloky8anos

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #49 στις: Φεβρουαρίου 20, 2012, 01:37 »
Πάει κιόλας ένας μήνας ε;  :hmmm:

Για του λόγου το αληθές:






Δεν έλεγε να ανοίξω νεο θέμα για την επέτειο, τόσα υπάρχουν.. Όσο για τη γεύση του κτ, μόνο απορία με γεμίζει (γιατί για διάφορους λόγους έτυχε να δοκιμάσω 2-3 φορές αυτόν το μήνα). Πόσο είχε αλλοιωθεί η γεύση μου και η όσφρησή μου και δεν καταλάβαινα τη βρώμα τόσο καιρό; Πέρα από την άμεση δύσπνοια και το πλάκωμα..  :wall: :wall: :wall:

Keep calm and vape on, που λέει και το avatar φίλου συνφορουμίτη!

Αποσυνδεδεμένος Lisnya

  • **
  • 151
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #50 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 23:10 »
Εγώ ατμίζω δύο ολόκληρες μέρες. Ένα στερητικό το έχω, αλλά σε πολύ μικρό βαθμό και όσο πάει μειώνεται. Το κακό είναι ότι όποτε πέφτω για ύπνο, ονειρεύομαι ότι καπνίζω. Επίσης, θυμήθηκα ότι έχω ένα πακέτο τσιγάρα στο σπίτι μου στην Θεσσαλονίκη. Ελπίζω να τα πετάξω αμέσως μόλις γυρίσω...

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #51 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 00:35 »
.........η επιτυχια ειναι να το αφησεις να υπαρχει το πακετακι - εγω εχω κρατησει ενα με σπασμενα τσιγαρα !!!
.......... και αμα σου τη δωσει μεγαλα παιδια ειμαστε........μην τρεχεις να παρεις καινουριο πακετο :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #52 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 00:41 »
Εγώ ατμίζω δύο ολόκληρες μέρες. Ένα στερητικό το έχω, αλλά σε πολύ μικρό βαθμό και όσο πάει μειώνεται. Το κακό είναι ότι όποτε πέφτω για ύπνο, ονειρεύομαι ότι καπνίζω. Επίσης, θυμήθηκα ότι έχω ένα πακέτο τσιγάρα στο σπίτι μου στην Θεσσαλονίκη. Ελπίζω να τα πετάξω αμέσως μόλις γυρίσω...
Εφιαλτης ειναι αυτο  :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος echelon

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #53 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 01:09 »
.........η επιτυχια ειναι να το αφησεις να υπαρχει το πακετακι - εγω εχω κρατησει ενα με σπασμενα τσιγαρα !!!
.......... και αμα σου τη δωσει μεγαλα παιδια ειμαστε........μην τρεχεις να παρεις καινουριο πακετο :laugh1:

Τι μου θύμησες τώρα. Εγώ έχω φυλάξει έναν OldHolborn στην κατάψυξη. Το αρχικό πλάνο ήταν ότι άμα σάλταρα, θα συνειδητοποιούσα το γελοίο το πράγματος, όση ώρα θα γινόταν η απόψυξη του καπνού στον φούρνο μικροκυμάτων. Θα γύρναγε γύρω γύρω ο καπνός στο δισκάκι, και εγώ θα είχα δυο λεπτά για να καταλάβω πόσο αξιολύπητος είμαι. Ευτυχώς δεν χρειάστηκε ως τώρα.

Αποσυνδεδεμένος thanos_rr

  • **
  • 246
  • Φύλο: Άντρας
    • Δρομοκρατία
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #54 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 01:34 »
Εγω εχω ακόμα 5 πακέτα prince σφραγισμένα πάντως και ενα μισάνοιχτο.
Σήμερα που τα πήρε το μάτι μπήκα στο πειρασμό γιατί ρούφαγα ζουμί με 0 νικοτίνη απ το πρωί και εκεί που λέω πάω να κάψω ενα το μετάνιωσα.Τέλειωσε το 0 νικοτίνη γέμισα ενα τανκάκι με 6αρα και ολα καλά,το ξέχασα στο επόμενο 3λεπτο  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #55 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 01:39 »
και πρόσεχε να μην το ξαναθυμηθεις φίλε :nope:

Αποσυνδεδεμένος thanos_rr

  • **
  • 246
  • Φύλο: Άντρας
    • Δρομοκρατία
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #56 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 01:40 »
Mπα δε παίζει τέτοιο θέμα Βασίλη,μετά απο 5,5 μήνες και με τόσο κόπο και πράματα που έχω δεν υπάρχει επιστροφή στο κ.τ
Και οσες φορές εχω κάνει δε μου κανε καθόλου αίσθηση  ;)

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #57 στις: Φεβρουαρίου 26, 2012, 14:00 »
Εγώ ατμίζω δύο ολόκληρες μέρες. Ένα στερητικό το έχω, αλλά σε πολύ μικρό βαθμό και όσο πάει μειώνεται. Το κακό είναι ότι όποτε πέφτω για ύπνο, ονειρεύομαι ότι καπνίζω. Επίσης, θυμήθηκα ότι έχω ένα πακέτο τσιγάρα στο σπίτι μου στην Θεσσαλονίκη. Ελπίζω να τα πετάξω αμέσως μόλις γυρίσω...

Τόσο καιρό δίχως να έχω κάν σκεφτεί το κτ  ονειρεύτηκα ότι κάπνιζα!!! Αφού τρόμαξα τόσο πολύ που φώναζα "Εγώ ατμίζω!!! τι είναι αυτό που καπνίζω?" ήρθε η μητέρα μου στο δωμάτιο όταν άκουσε τις φωνές (3 τα ξημερώματα) κ έψαχνε να δεί που είναι το κτ!!!!!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

 Φυσικά με ξύπνησε κ όταν μου είπε τι έλεγα έβαλα τα γέλια μα ήδη την είχα τρομάξει πολύ!  :laugh1: :laugh1: :laugh1: Μένει το κτ δυστυχώς σε κάποιο σημείο του μυαλού μας κ όταν δεί ότι στην πραγματικότητα δεν του δίνουμε σημασία αυτό κάνει τις επιθέσεις του στον ύπνο μας  εντελώς ύπουλα...  ::) ::) ::) ::) ::)
καλλίτερα εκεί  παρά στο ξύπνιο μου!!!!!!! ναι?  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Όταν κάτι το έχεις απομακρύνει από την ζωή σου δεν είναι ανάγκη να το φοβάσαι! Δλδ αν είχα ένα πακέτο με κτ δεν θα φοβόμουν κ ούτε θα τα πετούσα!! Το τελευταίο πακέτο αν δεν κάνω λάθος το είχα χαρίσει? δεν θυμάμαι καλά μα θυμάμαι πως δεν θυμάμαι πια πώς είναι να καπνίζεις!!!!!!!!!  :yes:
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 26, 2012, 14:09 από DARK ANGEL »

Αποσυνδεδεμένος vimana

  • **
  • 332
  • Φύλο: Άντρας
    • UCA coin
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #58 στις: Φεβρουαρίου 26, 2012, 16:50 »
Τι μου θύμησες τώρα. Εγώ έχω φυλάξει έναν OldHolborn στην κατάψυξη. Το αρχικό πλάνο ήταν ότι άμα σάλταρα, θα συνειδητοποιούσα το γελοίο το πράγματος, όση ώρα θα γινόταν η απόψυξη του καπνού στον φούρνο μικροκυμάτων. Θα γύρναγε γύρω γύρω ο καπνός στο δισκάκι, και εγώ θα είχα δυο λεπτά για να καταλάβω πόσο αξιολύπητος είμαι. Ευτυχώς δεν χρειάστηκε ως τώρα.
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΦΙΛΕ!!!! Πραγματικά δηλαδή τί να πω; Χιτσκοκικό σενάριο ρε φίλε :)) :)) Πού το σκέφτηκες όλο αυτό; :o :o :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος navas

  • *
  • 28
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #59 στις: Φεβρουαρίου 27, 2012, 00:24 »
εγώ πάντως πριν από μερικές μέρες, στο μήνα πάνω, έκανα ένα κ.τ. έτσι για να δω. αν εξαιρέσω μια άσχημη γεύση τσιγαρίλας στον φάρυγγα, μ' άρεσε - 25 χρόνια καπνίσματος - !!! αλλά μου έφερε πονοκέφαλο για 2 μέρες και από τότε, εδώ και μια βδομάδα, το γύρισα στο 0% και είμαι μια χαρά με DIY.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1454 171612 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 18:15
από Olga68
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275577 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15259 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13965 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9295 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42817 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 406 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35067 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557816 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182116 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 180 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9230 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364