vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Ο φαύλος κύκλος της αναζήτησης

Ο φαύλος κύκλος της αναζήτησης
« στις: Φεβρουαρίου 10, 2010, 19:40 »
Γεια χαρα σε όλους. Πολυ θα ήθελα να δοκιμασω ενα ηλεκτρονικο τσιγαρο αν έχει ξεμείνει σε κανέναν ας το πει.Εχω που διαβαζω κανα μήνα το φορουμ και καταλαβα οτι όλα είναι φαύλος κύκλος , δε κατέληξε κανείς πουθενα για το τι είναι καλύτερο,ολοι ψάχνουν κάτι το οποιο δε ξέρουν ούτε αυτοί :))

Αποσυνδεδεμένος taxtsom

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ο φαύλος κύκλος της αναζήτησης
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουαρίου 10, 2010, 19:57 »
Καλώς σε βρήκαμε Alfadex :bye:
Καλό θα ήταν να επέλεγες πιο σχετική κατηγορία για να  γράψεις το μήνυμά σου. π.x. "Συζήτηση για Αγορές"


Στο βάθος  κάπως έτσι είναι η ιστορία. Άλλωστε όλα σχετικά είναι στο σύμπαν άρα κ στην ΑΤΜΟΣφαιρά μας. Επίσης ζω σημαίνει ΑΛΛΑΖΩ, μεταβάλλομαι ;)

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Ο φαύλος κύκλος της αναζήτησης
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουαρίου 10, 2010, 20:11 »
Γεια χαρα σε όλους. Πολυ θα ήθελα να δοκιμασω ενα ηλεκτρονικο τσιγαρο αν έχει ξεμείνει σε κανέναν ας το πει.Εχω που διαβαζω κανα μήνα το φορουμ και καταλαβα οτι όλα είναι φαύλος κύκλος , δε κατέληξε κανείς πουθενα για το τι είναι καλύτερο,ολοι ψάχνουν κάτι το οποιο δε ξέρουν ούτε αυτοί :))

Κοίτα, το ότι ψάχνονται ο κόσμος δεν σημαίνει ότι δεν κάνει δουλειά. Είναι κάτι ανάλογο όπως σε ένα φόρουμ για αυτοκίνητα. Όλοι έχουν από ένα, όλοι τα οδηγούν, πάνε με χίλια αλλά όλο συζητούν γι' αυτά, για μετατροπές, πατέντες, τρόπους οδήγησης και ψάχνουν συνεχώς το καλύτερο. ;)

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Ο φαύλος κύκλος της αναζήτησης
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουαρίου 11, 2010, 00:10 »
Παράθεση
Εχω που διαβαζω κανα μήνα το φορουμ και καταλαβα οτι όλα είναι φαύλος κύκλος , δε κατέληξε κανείς πουθενα για το τι είναι καλύτερο,ολοι ψάχνουν κάτι το οποιο δε ξέρουν ούτε αυτοί
Εγω πάλι είμαι στην εντελώς απέναντι όχθη. Δηλαδή μου κάνουν όλα και θελω να ατμίζω με όλα  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: Ο φαύλος κύκλος της αναζήτησης
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουαρίου 11, 2010, 00:16 »
Εγω πάλι είμαι στην εντελώς απέναντι όχθη. Δηλαδή μου κάνουν όλα και θελω να ατμίζω με όλα  :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Πραγματικός χομπίστας  :respect: Συμπάσχω απόλυτα!

Απ: Ο φαύλος κύκλος της αναζήτησης
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουαρίου 11, 2010, 00:25 »
Κοίτα, το ότι ψάχνονται ο κόσμος δεν σημαίνει ότι δεν κάνει δουλειά. Είναι κάτι ανάλογο όπως σε ένα φόρουμ για αυτοκίνητα. Όλοι έχουν από ένα, όλοι τα οδηγούν, πάνε με χίλια αλλά όλο συζητούν γι' αυτά, για μετατροπές, πατέντες, τρόπους οδήγησης και ψάχνουν συνεχώς το καλύτερο. ;)

ίσως να έχεις δίκιο, απλα απογοητευτηκα απο το ψάξιμο.Στο κατω κάτω και εμενα μου αρέσει η πολύ η έρυενα αγοράς και το ψάχνω πολύ, εδω όμως δε ξέρω για τι ακριβώς ψάχνω γιατι δεν έχω ιδέα πως μπορεί να είναι αυτό που ψάχνω,για αυτό θα σε παρακαλούσα να μου προτείνεις κατι να το αγορασω να το δοκιμασω έως 50 ευρο, κανω styvesant μπλε 10 χρόνια και ειμαι 30 χρονον  :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275238 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 21:18
από antiklitos140
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1452 171308 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:54
από Tem
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15180 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13911 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9213 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42641 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 377 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34727 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557392 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181851 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 158 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8935 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364