vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

501 επισκέπτες, 5 χρήστες
dkostas, camber, antiklitos140, petr@n, Sergios

Twitter

ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;

Η βελτίωση είναι εμφανή σε άλλα θέματα όπως για παράδειγμα σε θέματα αναπνοής σε αντοχής
διάρκειας εργασίας ,μείωσης του σακχάρου στο αίμα κ.α. όμως σε αυτά έρχονται και θέματα
αύξησης της όρεξης και επειδή αν η καύση παραμένει η ίδια έρχονται και τα ..κιλάκια. :)
Το κακό είναι ότι χαλάσαμε τόσο να τα χτίσουμε και να χαλάμε και χρήματα να τα διώξουμε :wall:

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
Εγώ πιστεύω πως είναι μεν οργανικό αλλά και μεγάλο μερίδιο ευθύνης αναλογεί στην συνήθεια...Πόσες φορές όντας καπνιστές δεν ανάψαμε κ.τ. απλά για να γεμίσει ο χρόνος μας????? Ε κάποιοι όταν δεν έχουν αυτήν την εναλλακτική το ρίχνουν στο φαγητό :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[  !!!!!!!!!!!! Δεν άρχισα τρέξιμο αλλά έχει και τρέξιμο μαζί με όλα τα άλλα ;) ;) ;) ;) πάντως βλέπεις διαφορά και ας λένε !!!!!!!!!!!!!! :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος obsession

  • *
  • 79
  • Φύλο: Γυναίκα
Συγχαρητηρια KINGGREECE και με το καλο.Αυττη ειναι ευχαριστη ειδηση

Αποσυνδεδεμένος bkonto

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
Πριν περιπου 5 χρονια κανοντας εξετασεις ο γιατρος μου μου ειπε
πως πρεπει να κοψω το τσιγαρο
ο αιματοκριτης μου ηταν υψηλος
50 52
ενας φιλος ομως γιατρος και καπνιστης μανιωδης μου λεει
δινε αιμα και εισαι οκ
οι τιμες τα τελευταια 5 χρονια επαιζαν απο 48 εως 54
50 ειχα τον δεκεμβριο του 11
22 φεβρουαριου ξεκινησα το ητ
σημερα λοιπον που πηγα να ξαναδωσω αιμα
ηταν 44
κιπ ατμο  ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 05, 2012, 14:07 από bkonto »

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Είναι γνωστό ότι οι καπνιστές έχουν ψηλότερο αιματοκρίτη. Εσύ είχες πολλά περιθώρια για μείωση, η οποία ήρθε με τη διακοπή του η.τ. Καλό για σένα.  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος aelaras

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
  • 306DCA,vision eternity,,A7,AIOLOS,AGA-Tv2,GINI..
τοχα ξαναγραψει αλλα σε λαθος νημα :idiot1:..οποτε το ξαναγραφω,γιατι τα καλα πρεπει να ακουγονται..

Ειμαι στον 1 χρονο ακριβως συνεχους ατμιζματος και χρειαστηκε να κανω καποιες,αρκετες,εξετασεις πριν λιγο καιρο για βιβλιαριο υγειας..και λεω..δεν κανω γενικες και θωρακος να δουμε πως παμε?..Λοιπον..ΟΛΑ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ..μετα απο 1 χρονο εκει που φαινονταν καθαρα οτι ημουν καπνιστης,22 συναπτα ετη καπνισματος,τωρα ειναι ΟΛΑ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ.πνευμονια αριστα..ουτε υγρο :eyesplash: ουτε τιποτα :thumpup: .χαχαχαχα..απλα ειμαι πολλυ χαρουμενος :laugh1:

KEEP VAPING!!!!!!!!!! :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος movie

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
Εγώ παιδιά δεν καπνίζω εδώ και 2,5 μήνες αλλά το η.τ. το έχω πιπίλα, το πρόβλημα μου είναι ότι κάθε πρωί φτύνω blood (στα αγγλικά αηδειάζεις λιγότερο) μετά δεν έχω πρόβλημα, ατμίζω διάφορα, δεν έχω βρει ακόμα εντυπωσιακή διαφορά στην αντοχή, και επίσης έχω φλέματα (κάπνιζα 23 χρόνια σαν φουγάρο) και βήχα κατά διαστήματα, έβαλα αυτό το διάστημα 3 κιλά αφού θέλω να τρώω συνέχεια μερέντα, εγώ που σε όλη την ζωή δεν έτρωγα γλυκό, ο καημένος ο γυιος δεν την προλαβαίνει, βέβαια τώρα έχω μπει σε μία τάξη και έχασα τα 2 κιλά, θέλει περπάτημα παιδιά έστω και λίγο 500 μέτρα την ημέρα. Η διαφορά που είδα όπως όλοι είναι στο τρενάκι της αναπνοής, στο ροχαλητό, στην έγερση της σημαίας ;) και εντυπωσιακή βελτίωση στην πίεση. Είχα πάντα μεγάλη περίπου 14 και μικρή 9 με 9,5 εδώ και 2,5 μήνες είναι 12 και 7,5 αυτό είναι εντυπωσιακό, πάντως να ξέρετε ότι θα χρειαστεί για να συνέλθει ο οργανισμός από το κάπνισμα πολλών ετών, 2 ως 5 χρόνια.

Αποσυνδεδεμένος imjp1982

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Φιλε movie καθε πρωι φτυνεις Blood; :-\Να πας σε ενα γιατρο γρηγορα να το κοιταξεις..Οσο για το ποσο καιρο θα χρειαστει ο οργανισμος κυριως οι πνευμονες να καθαρισουν απο τον καπνο του τσιγαρου,χρειαζεται περιπου 10 χρονια

Αποσυνδεδεμένος bIggy

  • *
  • 15
  • Φύλο: Άντρας
  • sky is the limit
και εγω στην αρχη εφτυνα αιμα αλα οχι απο τους πνευμονες αλα απο τα υολα και μετα απο καιρο σταματισε.

Αποσυνδεδεμένος movie

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις, το blood το έχω διαβάσει από πολλούς εδώ μέσα, φίλε biggy τι είναι τα υολα? :confused1:

Αποσυνδεδεμένος Πολυκράτης

  • *****
  • 1277
  • Φύλο: Άντρας
    • ΡΟΚ Α Μπίλυ ο ζουμερός!
Τα ούλα πληκτρολογημενα με ασταθες δαχτυλο  :))

Αποσυνδεδεμένος movie

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
Τα ούλα πληκτρολογημενα με ασταθες δαχτυλο  :))
;D :thumpup: σωστός.

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Εγώ πάντως, απο την μέρα που σταμάτησα το κ.τ, παίζω και μπάσκετ ενώ δεν ήξερα ποτέ!!!

Πλάκα κάνω.. :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Σοβαρά πάντως, καμία σχέση σε αντοχές...(Το κακό είναι οτι τις αντοχές τις έχω και στο φαϊ και κατεβάζω τον αγλέορα!! :idiot1: :idiot1: :laugh1: :laugh1:)

Αποσυνδεδεμένος gioupi

  • ***
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
Ναι ρε γ@#ώτο, κατι πρεπει να γινει μ'αυτο, λες να ρωτησουμε τον alexmach ? :))

1. βελτιωση στην αισθηση της γευσης
2. βελτιωση των αντοχων. Φυσικα χωρις γυμναστικη θαυματα δεν γινονται, αλλα η αρχη εγινε!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1456 171704 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 21:15
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275659 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15264 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13972 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9309 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42843 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35132 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557937 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182201 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 184 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9279 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364