vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

507 επισκέπτες, 7 χρήστες
dkostas, camber, ZoeM, petr@n, Sergios, treloneritis, vasim

Twitter

ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #90 στις: Νοεμβρίου 01, 2010, 11:15 »
Στους λιγους αυτους μηνες που ατμιζω αλλαξαν πολλα!

Δεν βηχω καθολου  αυτο ειναι κατι που το γνωριζουν καλα ολοι οι καπνιστες σωστα? ατελειωτες ωρες βηχα καθε πρωι!!!
Δεν εχω καταθλιψη!! κ ομως το καπνισμα σε κανει καταθλιπτικο!!!!!

Εχασα κ τα περιτα κιλα που ειχα παρει με το ατμισμα αμεσως μετα απο ενα μηνα!!!!!
Ειμαι πολλυ χαρουμενη κ ποτε μα ποτε δεν ενοιωσα τις ενοχες που ενοιωθα οταν καπνιζα!

Επεφτε κατακορυφα η πιεση μου οταν καπνιζα για πολλες ωρες!!!
Ενω τωρα ποτε δεν μου συνεβει κατι τετοιο με το ατμισμα!!!

Εκανα εξετασεις (πενυμονες -καρδια) ολα αψογα!!!!

Οταν πινω κρυο νερο ποτε δεν εχω το προβλημα που ειχα οσο καπνιζα!!!! Με επιανε πονος στον λαιμο κ εβηχα ασχημα!!!

Κανω ωρες γυμναστικη κ δεν το καταλαβαινω!! κατι σαν superman!!!   ;D ;D ;D

Βλεπω εντελως αλλιως τωρα την ζωη!!!

Κοιμαμαι πολλυ καλλιτερα!!! Ειδα απιστευτες αλλαγες στο δερμα μου!!

Ολοι οσοι με γνωριζουν ειλικρινα με ρωτανε τι αλλαξε στην ζωη μου!!!

Το τσιγαρο ηταν οτι χειροτερο για εμενα!! το ατμισμα οτι καλλιτερο!!!!!!!!!

Μεχρι αυτη τη στιγμη νοιωθω καταπλικτικα!! ενω οσο καπνιζα ποτε μα ποτε δεν ενοιωσα καλα.

Για μενα το ατμισμα ειναι οτι καλλιτερο!!! Εχω δει απειρες βελτιωσεις που ειλικρινα θελω μερες να τις γραψω!!!!!

Θα πω ενα μεγαλο ευχαριστω στο φορουμ κ στα παιδια που με βοηθεισαν!!!!!  :respect:

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #91 στις: Νοεμβρίου 01, 2010, 13:02 »
Στους λιγους αυτους μηνες που ατμιζω αλλαξαν πολλα!

Δεν βηχω καθολου  αυτο ειναι κατι που το γνωριζουν καλα ολοι οι καπνιστες σωστα? ατελειωτες ωρες βηχα καθε πρωι!!!
Δεν εχω καταθλιψη!! κ ομως το καπνισμα σε κανει καταθλιπτικο!!!!!

Εχασα κ τα περιτα κιλα που ειχα παρει με το ατμισμα αμεσως μετα απο ενα μηνα!!!!!
Ειμαι πολλυ χαρουμενη κ ποτε μα ποτε δεν ενοιωσα τις ενοχες που ενοιωθα οταν καπνιζα!

Επεφτε κατακορυφα η πιεση μου οταν καπνιζα για πολλες ωρες!!!
Ενω τωρα ποτε δεν μου συνεβει κατι τετοιο με το ατμισμα!!!

Εκανα εξετασεις (πενυμονες -καρδια) ολα αψογα!!!!

Οταν πινω κρυο νερο ποτε δεν εχω το προβλημα που ειχα οσο καπνιζα!!!! Με επιανε πονος στον λαιμο κ εβηχα ασχημα!!!

Κανω ωρες γυμναστικη κ δεν το καταλαβαινω!! κατι σαν superman!!!   ;D ;D ;D

Βλεπω εντελως αλλιως τωρα την ζωη!!!

Κοιμαμαι πολλυ καλλιτερα!!! Ειδα απιστευτες αλλαγες στο δερμα μου!!

Ολοι οσοι με γνωριζουν ειλικρινα με ρωτανε τι αλλαξε στην ζωη μου!!!

Το τσιγαρο ηταν οτι χειροτερο για εμενα!! το ατμισμα οτι καλλιτερο!!!!!!!!!

Μεχρι αυτη τη στιγμη νοιωθω καταπλικτικα!! ενω οσο καπνιζα ποτε μα ποτε δεν ενοιωσα καλα.

Για μενα το ατμισμα ειναι οτι καλλιτερο!!! Εχω δει απειρες βελτιωσεις που ειλικρινα θελω μερες να τις γραψω!!!!!

Θα πω ενα μεγαλο ευχαριστω στο φορουμ κ στα παιδια που με βοηθεισαν!!!!!  :respect:
ολα σα αναφερεις τα πιστευω
Αυτο το χασιμο στα κιλα  :hmmm: πως τ καταφερες? εγω δεν μπορω

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 21, 2011, 19:37
υπ,οψιν οτι ΠΑΝΤΑ ειμουν αδυνατος,και τον τελευταιο χρονο βλεπω την κοιλια μου και δεν πιστευω στα ματια μου.
Και μη μου πειτε οτι ειναι λογω ηλικιας,η κοιλια εγινε σε ενα χρονο :eyesplash:
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 21, 2011, 19:37 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος kaxri

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • ατμίζω και την πίσσα εξατμίζω
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #92 στις: Νοεμβρίου 01, 2010, 14:39 »
Στον ενάμιση μήνα που ατμίζω είδα πολλά από τα θετικά που αναφερες dark angel ,με μονα αρνητικά μια κάποια λιπαρότητα στην επιδερμίδα του προσώπου , και την απότομη άυξηση βάρους που   μόλις άρχισα να προσπαθώ να την θέσω υπό έλεγχο μιας και έχω πιο πολύ όρεξη. Πάντως σε πολλά πράγματα ,όπως αυτό που είπες για την κατάθλιψη, σίγουρα έχεις δίκιο .Αισθάνομαι πολλές φορές σαν τότε που δεν κάπνιζα δηλαδή πριν τα είκοσι και αυτό είχα χρόνια να το νιώσω Πολλές φορές οταν ήμουν καπνιστής αναριωτόμουν πως ήμουν όταν δεν κάπνιζα  ποτέ δεν είχα κατάφερει  να  το θυμηθώ σαν βίωμα , τώρα το νιώθω. :yes:   :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #93 στις: Νοεμβρίου 01, 2010, 14:57 »
Στην αρχη πεινουσα πολλυ!! κ ελεγα επειδη εκοψα το καπνισμα  ολο θελω να τρωω!! Μια κακια δικαιολογια ηταν!!

Ναι ανοιγει η ορεξη μα μετα απο ενα μηνα αρχιζεις να σκεφτεσαι οτι δεν ειναι το κοψιμο του τσιγαρου που σε κανει να τρως μα η ανασφαλεια που σου διμιουργησε η διακοπη!!
Με λιγο διαλογισμο καταφερα να φτασω στα κανονικα μου κιλα!!!

Εβγαλα απο το μυαλο μου το κτ!!! ειλικρινα ολα ειχαν να κανουν με αυτο!! τι εννοω? κοβοντας το κτ αρχισαν τα ψυχολογικα που σε κανουν να θελεις να φας!! Ειναι φυσικο να πεινας οταν το κοβεις μα σε ενα μηνα πρεπει να καταφερει κανεις να το περιορισεις ολο αυτο.

Επινα κ πινω κ τωρα πολλυ πολλυ νερο!! κ κανω καλη διατροφη με φρουτα κ λαχανικα κ παντα μιση ωρα την μερα γυμναστικη δλδ περπατημα σε διαδρομο.

Ολα αυτα βοη8εισαν πολλυ πολλυ!!!  ;)


ολα σα αναφερεις τα πιστευω
Αυτο το χασιμο στα κιλα  :hmmm: πως τ καταφερες? εγω δεν μπορω

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #94 στις: Νοεμβρίου 02, 2010, 08:42 »
Στον ενάμιση μήνα που ατμίζω είδα πολλά από τα θετικά που αναφερες dark angel ,με μονα αρνητικά μια κάποια λιπαρότητα στην επιδερμίδα του προσώπου , και την απότομη άυξηση βάρους που   μόλις άρχισα να προσπαθώ να την θέσω υπό έλεγχο μιας και έχω πιο πολύ όρεξη. Πάντως σε πολλά πράγματα ,όπως αυτό που είπες για την κατάθλιψη, σίγουρα έχεις δίκιο .Αισθάνομαι πολλές φορές σαν τότε που δεν κάπνιζα δηλαδή πριν τα είκοσι και αυτό είχα χρόνια να το νιώσω Πολλές φορές οταν ήμουν καπνιστής αναριωτόμουν πως ήμουν όταν δεν κάπνιζα  ποτέ δεν είχα κατάφερει  να  το θυμηθώ σαν βίωμα , τώρα το νιώθω. :yes:   :thumpup:

Θα δεις πολλες μα παρα πολλες αλλαγες!! Ειλικρινα εγω στην αρχη νομιζα οτι απλα κατι αλλαξε στην ζωη μου.. δεν καταλαβα απο την αρχη οτι πολλα ασχημα που ενοιωθα ηταν απο το κτ!!!!

Οσο για την ορεξη που λες, ειναι μονο για κανενα μηνα αν δλδ το προσπαθησεις θα το σταματησεις ολο αυτο! Ειχα παρει κ εγω κιλα κ ολο πεινουσα!! Ηταν κατι τρομερο! μεχρι που καταλαβα οτι ειχε να κανει με το ψυχολογικο μονο κ ετσι το εθεσα σε ενα καλο control!

Κανω καλη διατροφη, μα οχι διατα θανατου ετσι? απλα προσεχω τι τρωω κ μονο οταν πραγματικα πειναω τρωω.

Οσο θα περναει ο καιρος πιστευω οτι θα δεις πολλες καλες αλλαγες κ η καλλιτερη ολων?????? θα αναρωτηθεις πολλες φορεςςς γιατι αρχισες καποτε το κτ!!!!! ;)

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #95 στις: Νοεμβρίου 02, 2010, 23:57 »
Υστερα από 16 μήνες ατμισματος όλα βελτιώθηκαν πραγματικά.
Ολο το σώμα πήρε μια άλλη υπόσταση.
Αυτό όμως που ακόμα το παλεύω είναι τα 6 κιλά που έβαλα.
Με τίποτα δεν μπορώ να τα χάσω
Και δεν είμαι άνθρωπος που κάθομαι
Απλά πραγματικά όλο το σώμα μου άλλαξε και δυστυχώς πάχυνε :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #96 στις: Νοεμβρίου 03, 2010, 00:01 »
Που εισαι εσυ βρε ψυχη?χαθηκες.Δεν πειραζει.Στην Ελλαδα τα κιλα επιτρεπονται. ;D

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #97 στις: Νοεμβρίου 03, 2010, 00:13 »
Κι εγώ χαίρομαι που είμαι ξανά εδώ ύστερα από πολύ καιρό
Υποχρεωσεις....
Ευτυχώς δλδ που στην Ελλάδα τα κιλά επιτρέπονται :)) :))

Πραγματικά όμως η υγεία βελτιώνεται αισθητά
Ούτε να σκεφτώ δεν θέλω ξανα το τσιγάρο
Απορώ ακόμα πως κάπνιζα τόσα χρόνια
Δυστυχώς δεν υπήρχε ηλεκ.τσι.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #98 στις: Νοεμβρίου 03, 2010, 10:33 »
Κι εγώ χαίρομαι που είμαι ξανά εδώ ύστερα από πολύ καιρό
Υποχρεωσεις....
Ευτυχώς δλδ που στην Ελλάδα τα κιλά επιτρέπονται :)) :))

Πραγματικά όμως η υγεία βελτιώνεται αισθητά
Ούτε να σκεφτώ δεν θέλω ξανα το τσιγάρο
Απορώ ακόμα πως κάπνιζα τόσα χρόνια
Δυστυχώς δεν υπήρχε ηλεκ.τσι.

Μπορεις να χασεις τα 6 κιλα που εβαλες!!! ειλικρινα θα σου πω κατι τοσο απλο ναι? πρεπει απλα να το σκεφτεις οσο πιο σοβαρα μπορεις δλδ οσο ποιο συγκεντρωμενη σε αυτο που θα ακουσεις τωρα.

ΤΑ 6 κιλα που πηρες ειναι απλα οτι σου αφησε το κτ!!! για να σε κανει να νοιωθεις παντα μια ενοχη που το ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ!!

Τωρα εισαι ετοιμη να τα αποβαλλεις κ αυτα οπως το ΚΤ!!!!!!!!

Αλλαξε τον τροπο που τα ειδες αυτα τα κιλα ναι? αλλαξε την σκεψη σου προς αυτα!

Εγω ειχα βαλλει αν δεν κανω λαθος περισσοτερα σε δυο μηνες? περιπου.

Τα εχασα ολα οταν καταλαβα οτι ναι ετρωγα αλλα ετρωγα γιατι ηθελα να καλυψω την ενοχη μου που εκοψα το τσιγαρο!! Τρελο ακουγεται μα αυτη ειναι η αληθεια! Ολα ειναι στον ψυχολογικο παραγοντα! Ολα στο μυαλο μας κ στον τροπο που θελουμε να καλυπτουμε μικρες ειτε μεγαλες ενοχες!

Σε ενα μηνα απο σημερα? θα χασεις τα κιλα που πηρες αν οντος δεν τα θελεις να σου θυμιζουν οτι εκοψες το τσιγαρο !!!

Ειναι τοσο απλο! αυτο εκανα κ τα καταφερα! Φυσικα με λιγο περπατημα την μερα μιση ωρα κ με καλη διατροφη.

θελω να μας πεις σε ενα μηνα αν οντος τα εχασες ναι?

Κ κατι αλλο!! τα 6 κιλα δεν ειναι τιποτα !!! Σιγουρα δεν εισαι παχυα!! σιγουρα!!

Θα τα χασεις κ αυτα κ θα νοιωθεις καταπληκτικα πιστευω!

 :)

Αποσυνδεδεμένος steven_creta2

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #99 στις: Ιανουαρίου 11, 2011, 22:03 »
Εδω και 3 χρονια έχω αγοράσει ενα ηλεκτρικο διάδρομο για κανενα ψιλοjoking και για καμια απωλεια τοξινης! Συνηθως εκανα 10 με 12 λεπτα τρεξιμο και μετα σταματουσα λογο κουρασης.Σήμερα και μετα απο δυο μηνες διακοπης του κτ, σχεδον διπλασιασα τον χρονο μου! Σταματησα στα 20 λεπτα και σε πολυ καλυτερη κατασταση απο προιγούμενες φορες!
Γενικα δεν θεωρουμε αθλητικός τύπος αφου και το φαγακι μου ολο το τρωω αλλα και το κρασάκι μου θα πιω (για να μην σταθει το φαγητο στο λαιμο  ;))
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 11, 2011, 22:14 από steven_creta2 »

Αποσυνδεδεμένος XristosK

  • ***
  • 899
  • Φύλο: Άντρας
  • Γειά σου ρε Gojira, με τις τζούρες σου
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #100 στις: Ιανουαρίου 11, 2011, 22:38 »
Σε 1,5 χρόνο, πήρα 8 κιλά....
 :wall:

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #101 στις: Ιανουαρίου 12, 2011, 00:14 »
Βελτιώθηκε το χιούμορ μου θαρρώ. Για περισότερες βελτιώσεις, θα πω της γυναίκας μου να γράψει... 8)

Αποσυνδεδεμένος Lancerlot

  • **
  • 407
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #102 στις: Ιανουαρίου 12, 2011, 10:18 »
Αν και κάπνιζα 30 χρόνια περί τα 2 πακέτα μ/ο και την τελευταία 10ετία στριφτό Old Holborn μπλέ περί τα 30 τσιγάρα, δεν είχα να παρατηρήσω ιδιαίτερη φθορά στον οργανισμό μου πέρα από μια μικρή μείωση στην αντοχή. Αποφάσισα να το κόψω περισσότερο γιατί βαρέθηκα να καπνίζω χειμώνα - καλοκαίρι σε μπαλκόνια και βεράντες και να αντιμετωπίζομαι ρατσιστικά σε χώρο εργασίας και αλλού. Στην πραγματικότητα δεν ήθελα να το κόψω και με το ΗΤ βρήκα ότι ακριβώς χρειαζόμουν. Βελτίωση δεν είδα κάπου, αντίθετα ψυχολογικά με ''πείραξε'' που υπέκυψα να κόψω άλλη μια συνήθεια που αγαπούσα, κάτι παραπανίσια κιλά όπως ανέφεραν και άλλοι συνατμιστές τα πήρα..... Anyway  στο ΚΤ δεν θα ξαναγυρίσω (λέω)

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #103 στις: Απριλίου 21, 2011, 20:42 »
Κάποτε είχαμε πει με τον atmos να δημοσιεύουμε εξετάσεις, εννοείται προαιρετικά .
Συνεχίζοντας τη  δημοσίευση personal data ...
Μετά απο 18 μήνες ατμίσματος πήρα σήμερα την 3η γενική αίματος +ούρων (μέσα σ αυτό το διάστημα) από κλασικό checkup.
Ηταν η καλύτερη που είχα μέχρι τώρα με κανένα δείκτη κοντά στα όρια.
Η Χοληστερίνη είναι σε υποχώρηση, βέβαια αυτό θα ανατραπεί τις αμέσως επόμενες μέρες λογω Πάσχα, αφού δεν σκοπεύω να κάνω Ανάσταση vegeterian :)
Παραμένει η υπέρταση, αλλά αυτή την είχα απο πολύ μικρός και τελικά δεν έχω καταλάβει αν το ΗΤ τη μεγάλωσε ή τη μίκρυνε.
 

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #104 στις: Απριλίου 21, 2011, 21:25 »
Μπράβο, Abet. Ευχαριστούμε για τη δημοσίευση.
Έκανες πολύ καλά που έκανες και ούρων γιατί είναι πράγματα που εκεί φαίνονται ενώ δεν φαίνονται στο αίμα. Ιδίως μετρήσεις που έχουν να κάνουν με τα νεφρά.

Ελπίζω να έχουμε το ίδιο και από άλλους συνατμιστές. Θα έβαζα ευχαρίστως ξανά κάποια αποτελέσματα από δικές μου εξετάσεις αλλά είχα μια περιπέτεια με την υγεία μου και οι εξετάσεις δεν θα είχαν μεγάλη σχέση με το άτμισμα. Από ό,τι φαίνεται όμως ήταν περαστικό οπότε επιφυλάσσομαι για το μέλλον.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1456 171694 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 21:15
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275646 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15264 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13972 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9306 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42839 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35128 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557924 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182195 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 184 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9275 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364