vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;

Αποσυνδεδεμένος menelaos007

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΤΜΟΣ vs ΚΑΠΝΟΣ...1-0
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #630 στις: Απριλίου 05, 2012, 08:00 »
Τελικά μάλλον είχατε δίκιο παιδιά :thumpup:
Ο πόνος έχει φύγει εντελώς και το άτμισμα συνεχίζεται ανελειπώς :thumpup:
Πάντως εδώ και 16 μέρες που ατμίζω έχω παρατηρήσει μεγάλη διαφορά στην αναπνοήμου ιδίως το πρωί που σηκώνωμαι...καμία σχέση με πριν που κάπνιζα :)
Τώρα προσπαθώ να πείσω και τη γυναίκα να το κόψει

Αποσυνδεδεμένος mitsos_82

  • **
  • 236
  • Φύλο: Άντρας
  • Devil Or The Blue Cat's Song
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #631 στις: Απριλίου 05, 2012, 08:39 »
Εντυπωσιάζομαι με μερικούς που βλέπουν διαφορά στον οργανισμό τους απο τις 5-10 μέρες ατμίσματος. Μήπως είναι θέμα ψυχολογίας και ενθουσιασμού; Ακόμα και έτσι να είναι καλό είναι...

Αποσυνδεδεμένος menelaos007

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΤΜΟΣ vs ΚΑΠΝΟΣ...1-0
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #632 στις: Απριλίου 05, 2012, 09:07 »
 :thumpup:
Μην ξεχνάμε οτι η ψυχολογία παίζει το μεγαλύτερο ρόλο απο όλα..

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #633 στις: Απριλίου 05, 2012, 10:10 »
Από υγεία καλά πάμε, νωρίς όμως ακόμα για να μιλήσω για βελτίωση λόγω η.τ., μόνο 2 μήνες στο σπορ.

2 πράγματα έχω παρατηρήσει όμως. Πρώτον, από την 3η κιόλας μέρα χρήσης ητ, ξύπνησα το πρωί και πήρα ανάσα. Ανάσα όμως!!! Χωρίς να ακούγεται εκείνο το μπουρμπούλισμα, κάτι σαν πνιγμένος άτμο!

Δεύτερον, απίστευτη βελτίωση γεύσης και όσφρησης. Είμαι λάτρης του καλού ποτού, και σε διάφορες γευσιγνωστικές αναφορές διάβαζα για νότες αρωμάτων και γεύσεων τις οποίες πραγματικά απορούσα που τις βρίσκουν και είχα σοβαρή εντύπωση ότι οι ατάκες αυτές σκοπό είχαν να προκαλέσουν εντυπωσιασμό.

Χτες λοιπόν σε ένα σπίτι, ήρθε προς το μέρος μου ένα καλοδιατηρημένο Chivas Regal Royal Salute 21 YO του 2002. Ενώ το τιμώ συχνά αυτό το ποτό, χτες είχα την εντύπωση ότι έπινα κάτι άλλο! Στραβοκοίταξα τον ιδιοκτήτη, νομίζοντας ότι μου κάνει πλάκα και μετά μπήκα στο ίντερνετ για να δω γευσιγνωσίες του συγκεκριμένου ποτού. Όλες οι γεύσεις ήταν εκεί! Περιμένω πως και πως να φιλοτιμηθεί κάποιος να μου πληρώσει ένα ταξίδι στη Strathisla μπας και πέσει στα χεράκια μου κανένα σπιτικό malt!

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #634 στις: Απριλίου 05, 2012, 18:00 »
Παιδιά αυτό με την όσφρηση το παρατήρησα και εγώ (εκτός των άλλων βελτιώσεων) ειδικά τις τελευταίες μέρες το φαινόμενο είναι σε έξαρση :hapy_crazy: :hapy_crazy: τα πάντα μυρίζουν πιο έντονα.....Μέσα στο σπίτι, έξω αντιλαμβάνομαι μυρωδιές που πρότινος έπρεπε να έρθουν κάτω από την μύτη μου για να τις καταλάβω...!!!! :victory: :victory: :victory:

Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #635 στις: Απριλίου 05, 2012, 18:01 »
.................είναι σαν να μπαίνει η Άνοιξη  :dance2: :dance2: :dance2:

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #636 στις: Απριλίου 05, 2012, 18:17 »
 :)) :)) :)) :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #637 στις: Απριλίου 05, 2012, 18:36 »
οπως ειπαμε η υγεια μας βελτιωθηκε απο το η.τ και θα την βγαλουμε παρα πανω με αυτα που μα λενε καθε μερα στης ειδησεις πως θα την βγαλουμε αμα παθουμε κανενα εγκαιφαλικο καμια ανακοπη θα βγουνε και θα λενε το η.τ φταίει   :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Strummer

  • *
  • 27
  • Φύλο: Άντρας
  • Power of Unity
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #638 στις: Απριλίου 05, 2012, 19:59 »
οπως ειπαμε η υγεια μας βελτιωθηκε απο το η.τ και θα την βγαλουμε παρα πανω με αυτα που μα λενε καθε μερα στης ειδησεις πως θα την βγαλουμε αμα παθουμε κανενα εγκαιφαλικο καμια ανακοπη θα βγουνε και θα λενε το η.τ φταίει   :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Μανολη περα απο το Ατμισμα μας, αισθανομαι οτι εχουμε και μια Αποστολη για τους Υπολοιπους.
Οπως λεει και στην αρχη της σελιδας
Εμείς ξέρουμε καλύτερα γιατί, καιρός να μάθουν και οι άλλοι. 8)

Αποσυνδεδεμένος menelaos007

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΤΜΟΣ vs ΚΑΠΝΟΣ...1-0
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #639 στις: Απριλίου 07, 2012, 19:45 »
Ρε παιδιά απο τοτε που εκοψα το κ.τ. (εδω και 18 μερες) και ενω δεν ειχα ποτε στη ζωη μου τετοιο πρόβλημα, αντιμετωπίζω πρόβλημα δυσκοιλιοτητας >:(
Υπάρχει περίπτωση να φταίει κάποιο απ τα συστατικά των υγρών, ή φταίει το κόψιμο του τσιγάρου :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος mitsos_82

  • **
  • 236
  • Φύλο: Άντρας
  • Devil Or The Blue Cat's Song
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #640 στις: Απριλίου 07, 2012, 19:48 »
VG κάνεις;

Αποσυνδεδεμένος menelaos007

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΤΜΟΣ vs ΚΑΠΝΟΣ...1-0
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #641 στις: Απριλίου 07, 2012, 19:49 »
Κανω μονο της HALO το freedom και το tribeca.Εμαι και καινουργιος και δεν τα ξερω καλα αυτα με τις βασεις

Αποσυνδεδεμένος mitsos_82

  • **
  • 236
  • Φύλο: Άντρας
  • Devil Or The Blue Cat's Song
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #642 στις: Απριλίου 07, 2012, 19:51 »
Βασικά δοκίμασε να αλάξεις κανά υγρό να δείς αν θα συνεχιστεί το πρόβλημα... Η μπορεί πολύ απλά να κρύωσες...  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος konn4312

  • *
  • 65
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #643 στις: Απριλίου 07, 2012, 20:02 »
Εγω υστερα απο περιπου 40 μερες αποκλειστικου ατμισματος (δεν τις μετραω ακριβως) εχω να πω οτι το πρωι ξυπναω και δεν αισθανομαι σαν να εσκαβα στον υπνο μου,επισης ενα προβλημα που ειχα στη μυτη με διογκομενες κογχες και δυσκολια στην αναπνοη εχει σχεδον εξαφανιστει,αφηστε που στον δρομο σχεδον παω τρεχοντας,δεν περπαταω απλα!Αυτα φιλοι μου για εμενα ειναι αρκετα για να με κρατησουν μακρια απο το κτ και αυτα σκεφτομαι αυτοματως οταν καποιος μου προσφερει τσιγαρο και λεω οχι!Ελπιζω να συνεχισει το ητ να με κραταει μακρια απο το κτ μεχρι να το σταματησω και αυτο!

Αποσυνδεδεμένος iceberg

  • **
  • 223
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #644 στις: Απριλίου 07, 2012, 20:16 »
Ρε παιδιά απο τοτε που εκοψα το κ.τ. (εδω και 18 μερες) και ενω δεν ειχα ποτε στη ζωη μου τετοιο πρόβλημα, αντιμετωπίζω πρόβλημα δυσκοιλιοτητας >:(
Υπάρχει περίπτωση να φταίει κάποιο απ τα συστατικά των υγρών, ή φταίει το κόψιμο του τσιγάρου :hmmm:

Αυτό φταίει φίλε μου αλλά κρατάει λίγο. Τα ίδια είχα κι εγώ στην αρχή.
Σφίξου λιγάκι (για να κρατηθείς μακριά από το κανονικό εννοώ) και θα περάσει!  :))

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1455 171647 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:47
από Ηρακλης
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275616 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15261 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13967 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9301 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42831 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35085 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557870 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182159 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 182 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9250 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364