vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

507 επισκέπτες, 2 χρήστες
dkostas, Sergios

Twitter

ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;

Αποσυνδεδεμένος ORIONAS

  • *
  • 30
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #600 στις: Μαρτίου 21, 2012, 20:37 »
εμενα σαφως βελτιωθηκε η υγεια μου με το που αρχισα το ατμισμα αλλα εχω παρει  και παραπανω κιλα εδω και 3 μηνες που ατμιζω 
Τα παραπανω κιλα συμβαινει σε πολλους που κοβουν το βρωμοτσιγαρο.Συνεβει και σε εμενα αλλα σιγα σιγα επανερχομαι με λιγο γυμναστικη
καθε ειδους :))

Αποσυνδεδεμένος fotisk

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #601 στις: Μαρτίου 21, 2012, 21:07 »
φαινεται και εγω στην γυμναστικη θα το ριξω μηπως και επανελθω

Αποσυνδεδεμένος tyxaios13

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
  • BB+PVC+SUV+MP3
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #602 στις: Μαρτίου 21, 2012, 21:13 »
αποθηκευστε λιπος θα μας χρειαστει μ αυτους που εχουμε μπλεξει  :angry_orange:  :fight_shot_bandana: :fight_shot_bandana:

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #603 στις: Μαρτίου 22, 2012, 12:27 »
Τα παραπανω κιλα συμβαινει σε πολλους που κοβουν το βρωμοτσιγαρο.Συνεβει και σε εμενα αλλα σιγα σιγα επανερχομαι με λιγο γυμναστικη
καθε ειδους :))
Μια απο τα ιδια και σε μενα....το πιασαμε το υπονοουμενο :))

Αποσυνδεδεμένος elly

  • *
  • 17
  • Φύλο: Γυναίκα
  • LOVE e-smoking!!!!
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #604 στις: Μαρτίου 22, 2012, 15:20 »
Εγω εχω παρατηρήσει και κάτι αλλο.. απο τη στιγμη που αρχισα το η.τ, πριν απο 2 μηνες περιπου, εχω δει μεγαλη διαφορα στην επιδερμιδα μου!! (οι κυρίες ειδικα θα καταλαβουν τι θέλω να πω) παλιοτερα που κάπνιζα κανονικα το δερμα μου εδειχνε παντα θαμπο, αφυδατωμενο και ποιο σκουρόχρωμο ή χλωμό!! Η συνδεση της επιδερμιδας του προσωπου μου ταυτοχρονα ηταν περισσοτερο λιπαρη.  Τωρα καμια σχεση!! τα αποτελεσματα αρχισαν να εμφανιζονται τις 2-3 τελευταιες εβδομαδες περισσοτερο που το προσωπο μου φαινεται πιο ξεκουραστο ροδαλό και λαμπερο!! ::)

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #605 στις: Μαρτίου 22, 2012, 16:47 »
Εγω εχω παρατηρήσει και κάτι αλλο.. απο τη στιγμη που αρχισα το η.τ, πριν απο 2 μηνες περιπου, εχω δει μεγαλη διαφορα στην επιδερμιδα μου!! (οι κυρίες ειδικα θα καταλαβουν τι θέλω να πω) παλιοτερα που κάπνιζα κανονικα το δερμα μου εδειχνε παντα θαμπο, αφυδατωμενο και ποιο σκουρόχρωμο ή χλωμό!! Η συνδεση της επιδερμιδας του προσωπου μου ταυτοχρονα ηταν περισσοτερο λιπαρη.  Τωρα καμια σχεση!! τα αποτελεσματα αρχισαν να εμφανιζονται τις 2-3 τελευταιες εβδομαδες περισσοτερο που το προσωπο μου φαινεται πιο ξεκουραστο ροδαλό και λαμπερο!! ::)
εμενα εφυγαν και οι μαυροι κυκλοι......

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #606 στις: Μαρτίου 22, 2012, 16:50 »
εφτιαξε η αναπνοη μας αλλα χαλασανε τα νευρα μας με τους ατμοποιητες και τα κλαμπατσιμπανα..... :laugh1: :laugh1: :laugh1:
ολα καλα.μια χαρα.

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #607 στις: Μαρτίου 22, 2012, 16:53 »
εφτιαξε η αναπνοη μας αλλα χαλασανε τα νευρα μας με τους ατμοποιητες και τα κλαμπατσιμπανα..... :laugh1: :laugh1: :laugh1:
ολα καλα.μια χαρα.
ναι πολλα lexotanil :)) :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Misirlou

  • *
  • 78
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #608 στις: Μαρτίου 22, 2012, 17:07 »
εφτιαξε η αναπνοη μας αλλα χαλασανε τα νευρα μας με τους ατμοποιητες και τα κλαμπατσιμπανα....


Αυτό ξαναπέστο...  Αααααααααα!   Τα νεύρα μου!!!   :'( :'( :'( :'(
Τι θα κάνω πια;
Όλα καίγονται, όλα διαρρέουν, όλα καμενομυρίζουν σε 3-4 μέρες...


Μήπως να απευθυνθώ στο (νέο) κόμμα του Καμμένου ;;;   :hmmm: :hmmm: :hmmm:
 ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #609 στις: Μαρτίου 22, 2012, 17:10 »
 Dual Coil Cartomizer 1,6 ohm

Να ησυχασεις

 :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #610 στις: Μαρτίου 22, 2012, 17:12 »
Υπομονή παιδιά μπροστά και ηρεμία μην πληρώσουμε όσα γλυτώσαμε από το κ.τ. σε ηρεμιστικά..... :fight_hammered2: :fight_hammered2: :fight_hammered2:  :)) :)) πιστεύω πάντως πως τα θετικά είναι μακράν πιο πολλά....και θα συμφωνήσουμε όλοι πως λίγη ταλεπωριούλα είναι ανεκτή.......

Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #611 στις: Μαρτίου 25, 2012, 02:56 »
Με το που έκοψα το κάπνισμα σίγουρα βελτιώθηκε η υγεία, οι αντοχές μου και η όσφρηση και η γεύση μου.
Δυστυχώς όμως οι παρενέργειες των τελευταίων είναι τα 5-6 κιλά που τσίμπησα και δεν λένε να φύγουν  :-[

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #612 στις: Μαρτίου 25, 2012, 12:15 »
Dual Coil Cartomizer 1,6 ohm

Να ησυχασεις

 :yes: :yes: :yes:
Απλά συμφωνώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :yes: :yes: :yes: Δεν έχω πάει παραπέρα γιατί αυτά με κρατάνε χαμογελαστή!!! ;) ;) ;) ;) ;)
Δεν χρειάζομαι "ηρεμιστικά" αφού έλυσα το θέμα μου κ ατμίζω με το σωστό για μένα ητ ;) ;)
Το βασικότερο όλων είναι ότι βρήκα την ηρεμία μου με το άτμισα!  :yes: :yes:

Μετά τους  τρείς μήνες βλέπουμε μεγάλη διαφορά σε πολλά  που έχουν ήδη αναφερθεί!   :) Η υγεία μας βελτιώνεται σταδιακά κ φυσικά δεν συμβαίνει αυτό στο ίδιο χρονικό διάστημα για όλους μα με το πέρασμα του χρόνου παρατηρούμε πολλά καλά. Υπάρχουν ατμιστές που από την πρώτη εβδομάδα παρατήρησαν καλλιτέρευση πχ στο δέρμα είτε στις αντοχές τους.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 25, 2012, 12:23 από DARK ANGEL »

Αποσυνδεδεμένος gastzoum

  • **
  • 200
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #613 στις: Μαρτίου 27, 2012, 01:15 »
Κι εγω βελτιωθηκα αρκετα,πηρα και τα 5 παραπανισια κιλα μου,πηρα και φορμες γυμναστικης και ξεκινησα περπατημα.

Αποσυνδεδεμένος mitsos_82

  • **
  • 236
  • Φύλο: Άντρας
  • Devil Or The Blue Cat's Song
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #614 στις: Μαρτίου 31, 2012, 09:14 »
Παίδες μετά από ένα μήνα ατμίσματος σήμερα το πρωί που σηκώθηκα μπορώ να πώ πώς είδα διαφορά. Δεν ξέρω πώς να το εξηγήσω. Ένοιωθα ποιο καθαρός μπορούσα να αναπνεύσω βαθιά. Δεν ξέρω αλλά σίγουρα ένιωσα όμορφα, και απολαμβάνω το όμορφο πρωινό ατμίζοντας και πίνωντας καφεδάκι. ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1457 171743 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 22:46
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275701 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15265 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13977 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9314 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42854 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35149 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557976 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182226 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 184 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9300 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364