vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

498 επισκέπτες, 2 χρήστες
Lazy Dog, dkostas

Twitter

ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Εγώ πιστεύω ότι περισσότερα μπράβο ανήκουν στους πρωτοπόρους του ατμού και ειδικά στους πρώτους εργάτες αυτού εδώ του φόρουμ μέσα
στους οποίους είσαι και εσύ Κώστα.Γιατί αν δεν έβρισκα το δρόμο που ανοίξατε εσείς για να βαδίσωπιθανώς να μην είχα πετύχει τίποτε

Όταν ήρθα σε αυτό εδώ το φόρουμ θυμάμαι απόψεις δικές σου και των άλλων παιδιών που διάβασα και με βοήθησαν καταλυτικά στην
τόσο πετυχημένη ατμιστική μου πορεία και στην απαλλαγή μου από κ.τ.

Για αυτό όταν συναντάω μηνύματα από εσάς τους πρωτοπόρους :respect:νοιώθω την υποχρέωση να σας ευχαριστήσω. :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος dreamnikos

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #1051 στις: Ιουνίου 06, 2016, 13:45 »


Καλημέρα σε όλους
Σας γράφω για να σας πω ένα μεγάλο ευχαριστώ για όλες τις συμβουλές που διάβασα εδώ
Δεν κάνω διαφήμιση αλλά το καλο πρέπει να επιστρέφει πάντα.
Είμαι 46 χρονών και κάπνιζα 2,5 πακέτα για πάνω απο 28 χρόνια
Προσπάθησα να το κόψω αλλα δεν τα κατάφερνα
2012 παίρνω για μένα και την γυναίκα μου 2 ηλεκτρονικά τσιγάρα νομίζω giant τα λέγανε
Τα παίρνω στο σπίτι και για λίγες μέρες όλα καλά
Μετά άρχισαν τα καμένα και δεν μου είχε πει κανείς τι πρέπει να κάνω οποτε ο φίλος μου ο περιπτεράς έκανε γιορτή
Το 2014 πηρα κατι χάπια για το τσιγάρο
Για 40 μερες που τα έπαιρνα όλα καλα όμως συνέχεια σκεφτόμουν το τσιγάρο
Αν μου τύχει κατι <έλεγα μεσα μου>θα καπνίσω
Αν πέσω σε κίνηση θα καπνίσω
Φυσικά καταλαβαίνετε την συνέχεια.... γιορτή ο περιπτεράς.
Το 2016 ομως δεν πήγαινα καλα
Ασταμάτητος βήχας <μεχρι και σπινθηρογράφημα δεν μπόρεσα να το κάνω>
Μεσα στην απόγνωση μου λεω θα ξανά δοκιμάσω το ηλεκτρονικό
Πάω στην NOB*** στον Βύρωνα και παίρνω ανταλλακτικό για το giant
Ομως με το που έπαιρνα τσουρα έβηχα
Όταν κάπνιζα κανένα πρόβλημα ...μα τι φταίει? σκεφτόμουν.
Ο φίλος μου ο google με στέλνει στο forum….ε αυτο ήταν
Τα κατάλαβα όλα
Διάβαζα μέρες και καταλάβαινα τα λάθη μου
3/5/16 ξανά πάω στην NOB*** ένας καταπληκτικός άνθρωπος σπαταλάει πάνω απο 10 λεπτα να μου εξηγεί τι και πως ,αγοράζω ένα hybrid <γιατι φοβόμουν μην μου το φορέσει κολάρο η γυναίκα μου >και ξεκινάω
Υγρά στο στόμα ?καμένο? γρήγορα στο forum και τα βρίσκω όλα
Καταπληκτικά παιδιά γράφουν και εξηγούν τα πάντα
Απο τότε <29 μερες χωρίς τσιγάρο>σας διαβάζω
Πηρα ένα pico αγόρασα έναν cubis και τώρα μετά απο διάβασμα ξεκίνησα και έναν επισκευάσιμο.
Έμαθα να κάνω τα υγρά μου και ο περιπτεράς δεν μου μιλάει όπως παλιά
Τσιγάρα παίρνω ακόμα για την γυναίκα μου αλλα που θα πάει ?
Τι κέρδισα ?
Αναπνέω
Δεν βρομάω
Δεν βήχω σαν τρένο<τώρα που το σκέφτομαι δεν βήχω καθόλου>
Γράφτηκα στο γυμναστήριο με τα λεφτά που μου περισσεύουν απο το τσιγάρο
Ξέρετε πως ειναι για έναν καπνιστή να τρέχει στον διάδρομο και να βγάζει τις ασκισεις χωρίς να κουράζεται? Μαγεία
Και να ρουφάει απανωτά βαθιές ανάσες χωρίς βήχα ?εγω?που νόμιζα ότι σε κάθε ανάσα έπρεπε να βήχω έτσι....για να με ακούν οι άλλοι.
Μπαίνω στο σπίτι και <καπου εδώ το διάβασα και αυτο>και χαίρομαι που με ενοχλεί η μυρωδιά του τσιγάρου της γυναίκας μου.
Επίσης πως να το πω διακριτικά? Αν είσαι γυναίκα απαγορέψτε στους άντρες σας το τσιγάρο<τελείως δημοκρατικά> ...θα νιώσετε την βελτίωση σε όλο το κορμί σας.
Αν είσαι άντρες .....η διαφορά θα εντυπωσιάσει ακόμα και εσάς<θα σας το πουν οι γυναίκες σας.
Όλα πάνω ...αν καταλαβαίνετε ...και συγνώμη για τον τρόπο που το λεω
Δεν απαγορεύω σε κανέναν να καπνίσει ακόμα και στο αυτοκίνητο μου αλλα ρε παιδιά πως βρομάγαμε έτσι πριν?
Νιώθω καλύτερα και το βλέπουν όλοι γύρω μου
Διαβάζω για τον νέο νομο για τα ηλεκτρονικά και στεναχωριέμαι για όσα ετοιμάζουν
Δεν ξέρω τι κακο κάνει το ηλεκτρονικό<έψαξα αλλα δεν βρήκα>ξέρω όμως απο τι κακο με έσωσε
Απο το κάπνισμα
Να ξέρετε οτι βοηθάτε πολύ  περισσότερους απο όσους νομίζετε<εγώ είμαι ένας απο αυτούς που δεν θα ξέρατε καν>
Για άλλη μια φορα κυρίες κύριοι και παιδιά σας ευχαριστώ για την δύναμη μεσα απο την γνώση που μου δώσατε .
Είμαι ο Νίκος και για 29 μερες είμαι χωρίς τσιγάρο και νιώθω πολυυυυ καλα

Αποσυνδεδεμένος plutevo

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #1052 στις: Ιουλίου 14, 2016, 23:43 »
Γεια σας παιδιά, από το 1981 μέχρι και το 2011 κάπνιζα 2+ πακέτα τσιγάρα την ημέρα, το 2011 πήγα και έκανα εξετάσεις στον γιατρό και μου είπε κόψε το τσιγάρο σου έχει κάνει ζημιά ,τα πνευμονια σου είναι χάλια, από το 2011 και μετά άρχισα το ηλεκτρονικό τσιγάρο μέχρι και σήμερα, πριν 2 μήνες πηγα και έκανα πάλι εξετάσεις και ο γιατρός μου είπε ότι είσαι τελείως καθαρός χωρίς κανένα πρόβλημα, του είπα ότι εδώ και 5 χρόνια κάνω μόνο ηλεκτρονικό τσιγαρο και μου είπε εντυπωσιακό το αποτέλεσμα !!

Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #1053 στις: Ιουλίου 14, 2016, 23:51 »
εννοειτε οτι βελτιωθηκε σε πολλους τομεις................ανασες,γευση,οσφρηση,λιγοτερη πετρα στα δοντια................κ.α.

Αποσυνδεδεμένος Marinero

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #1054 στις: Ιουλίου 15, 2016, 19:18 »







Dimitris Margeliotis
May 30 · 

Ωραιος Υπουργος εεεεε??????


Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #1055 στις: Ιουλίου 15, 2016, 19:19 »
οπως θα ελεγαν και στην Κρητη.....................πετσακας.

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #1056 στις: Ιουλίου 15, 2016, 19:23 »
Βελτιώθηκε η υγεία σου κάπως με αυτό?  ::)

Αποσυνδεδεμένος Marinero

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #1057 στις: Ιουλίου 15, 2016, 19:23 »
Παιδιά εκτός θέματος,αλλά για να ξέρουμε με ποιούς έχουμε την ατυχία να κάνουμε!
Όσο για το πόσο βελτιώθηκε η υγεία μου τα είπα στο βίντεο.Απλά ξαναγύρισα στην ζωή!
Επίσης, έστω καθυστερημένα,χάρηκα πάρα πολύ για όλα τα παιδιά που γνώρισα,Κυρίες και Κυρίους!!! 
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 15, 2016, 19:34 από Marinero »

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #1058 στις: Ιουλίου 20, 2016, 10:34 »
Πρώτη φορά σήμερα ποδήλατο μετά από 11 χρόνια καθισιό, αγυμνασιά, 4,5 χρόνια αποκλειστικό άτμισμα και 40 κιλά παραπάνω.

Μόλις έφτασα γραφείο.

Τα λέμε στον άλλο κόσμο. Ζωή σε σας.


Αποσυνδεδεμένος caros

  • *****
  • 1707
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #1059 στις: Ιουλίου 20, 2016, 10:53 »
Μια χαρα σε βλεπω, ανανεωμενο απο τη ποδηλαταδα, γεματο ενεργεια και δυναμη να ξεκινησεις τη μερα σου! :thumpup: . Οριστε, τα καλα του ΗΤ :))

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #1060 στις: Ιουλίου 20, 2016, 11:00 »
Η κηδεία μου θα γίνει την Παρασκευή στις 14:00 στο σουβλατζίδικο Αβραάμ στο Χαλάνδρι. Να είστε όλοι (νηστι)'κεί. :P 

Xωρίς πλάκα τωρα, δεν κουράστηκα όσο πίστευα. Παλιά που ήμουν μόνο φανατικός καπνιστής και αδύνατος κιόλας, κουραζόμουν παραπάνω στο ποδήλατο.  :)

Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #1061 στις: Ιουλίου 20, 2016, 11:08 »
για καλυτερα αποτελεσματα οταν κανεις ποδηλατο να φορας την στολη του αστροναυτη :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #1062 στις: Ιουλίου 20, 2016, 11:15 »
Μια ωρίτσα αργότερα:


Αποσυνδεδεμένος lakis3

  • **
  • 162
  • Φύλο: Άντρας
  • The Only One ALIVE !!!
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #1063 στις: Ιουλίου 20, 2016, 11:31 »
Toν καφέ σηκώθηκες και τον έκανες ή σου τον φέρανε στο πάτωμα? :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #1064 στις: Ιουλίου 20, 2016, 11:34 »
Αφού δεν σου διασωλήνωσαν τον ατμοποιητή πάλι καλά να λες...  :lotpot:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171522 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275490 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15248 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13960 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9276 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42758 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 393 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34990 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557666 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182008 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 176 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9163 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364