vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

112 επισκέπτες, 7 χρήστες
Buliwyf, manoslykos, grag, thebull, Mulder, bloodlessz, Jorge

Twitter

επιθυμία για κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #555 στις: Μαρτίου 07, 2012, 23:54 »
βλεπω Ζωγραφου και ΜΥΚΟΝΟΣ
αμα καταφερεις το καλοκαιρι να μην καπνισεις στη Μυκονο
τοτε :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:
εδω το παλεψα με τα σουβλακια...τα αλλα ειναι ευκολα :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #556 στις: Μαρτίου 07, 2012, 23:57 »
Το θεμα ειναι να μην ξαναφαει σουβλακι ο συνατμιστης και πραξει μεγα αμαρτημα αναβοντας κτ :laugh1: :laugh1: :laugh1:Παντως ενα μεγαλο Μπραβο απο εμενα για την αντισταση να μην αναψεις κτ, μετα το σουβλακι τουλαχιστον ;)
απλα το εχω παρει προσωπικα το θεμα με το κτ...και δεν θελω να χασω με τιποτα,αντιπαθω τα πισωγυρισματα....

Αποσυνδεδεμένος tyxaios13

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
  • BB+PVC+SUV+MP3
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #557 στις: Μαρτίου 09, 2012, 07:06 »
εγω τι να πω που χτυπησα χτες δυο σουβλακια και ειχα ξεμεινει απο μπαταριες,ηταν και οι δυο αφορτιστες  :idiot1:

τραβηξα δυο τζουρες απ το στριφτο της γυναικας μου αλλα δεν ηταν για παραπανω

παντως η πρωτη τζουρα κτ ακομα ειναι ωραια,απο κει και περα αηδια  :yes:
και δοξα τω θεω την παλευω ευκολα και με τον καφε και μετα το φαγητο
ολα ειναι θεμα υγρου αν πετυχεις το καταλληλο εισαι κομπλε
μη τρως σουβλακια και μετα ατμιζεις καραμελα  :))

Αποσυνδεδεμένος Lisnya

  • **
  • 151
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #558 στις: Μαρτίου 11, 2012, 05:22 »
Εγώ έχω 20 μέρες που το έκοψα. Τις πρώτες μέρες έβλεπα μέχρι και στον ύπνο μου ότι κάπνιζα. Μετά γύρισα Θεσσαλονίκη, όπου είχα αφήσει ένα πακέτο και το πέταξα, μόνο και μόνο για να ανακαλύψω ότι είχα ξεχάσει την ταμπακιέρα (έχω το mini&more) στα Τρίκαλα. Ε, πήρα πακέτο. Κυλάς εύκολα... Εγώ τουλάχιστον, που για'μένα τουλάχιστον που ήταν αγαπημένη συνήθεια και δεν ήθελα να το κόψω.

Αλλά σήμερα έβλεπα τηλεόραση, ήμουν σκεπασμένη μέχρι την μύτη και είχα το ητ κάτω απ'την κουβέρτα και άτμιζα. Και ανέβηκε η γάτα μου στον ώμο μου να μου σκούξει στο αυτί ότι πεινάει. Και θυμήθηκα ανάλογη μέρα: είμαι ξαπλωμένη, με το τασάκι ισορροπημένο στον γοφό (επειδή είμαι τόσο τεμπέλα που δεν περιγράφεται) και σκάει που λέτε η γάτα, παίρνει σβάρνα το τασάκι, γεμίζει ο καναπές, πετάγομαι πάνω, καίω την κουβέρτα, πιάνεται το νύχι της γάτας, αρχίζουμε κι οι  δύο να κατεβάζουμε καντήλια, κτλ, κτλ. Δεν μου λείπει καθόλου, πλέον. :tongue_smilie: Κι όχι μόνο δεν μου λείπει αυτό, αλλά ξεθάρρεψα και πήρα ένα υγρό με γεύση κόκα κόλα και την έκοψα κι αυτή. Ε και για να μην πολυλογώ (πολύ αργά, το ξέρω) τώρα καταλαβαίνω τι πάει να πει στερητικό. :))

Αποσυνδεδεμένος pantelis51

  • **
  • 415
  • Φύλο: Άντρας
  • Αρκούδος και οδοιπόρος αμαρτίαν ουκ έχει
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #559 στις: Μαρτίου 11, 2012, 11:55 »
Καλωσόρισες στο Group Therapy.

Επανέλαβε μετά από μένα...

Είμαι η Lisnya και είμαι καλά!

 :)) :)) :))

Έχω μέρες να βάλω κ.τ. στο στόμα μου και πλέον μου φαίνεται μια αηδία και δεν μου λείπει καθόλου. Ωστόσο από τότε παρατηρώ μια ατονία στον εαυτό μου, ψιλο-έλλειψη καλής διάθεσης και μια αυξημένη τάση για φαγητό.

Έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο σε κάποιον από εσάς και μετά από διακοπή κ.τ.;
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 11, 2012, 14:04 από pantelis51 »

Αποσυνδεδεμένος LadyP

  • *
  • 64
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πες μου τι ατμιζεις να σου πω ποιος εισαι.
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #560 στις: Μαρτίου 11, 2012, 17:53 »
νομιζω οτι ειναι τα κλασσικα συμπτωματα οταν σταματας το τσιγαρο! ιδιαιτερα η ταση για φαγητο! οταν προσπαθουμε να κοψουμε μια συνηθεια χρονων σιγουρα η ψυχολογια μας δεν μπορει να ειναι και η καλυτερα! εξου και η ατονια.

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #561 στις: Μαρτίου 11, 2012, 17:57 »
εγώ έχασα βάρος από τότε που άρχισα το η.τ. ...  8)

χαλαρά τώρα είμαι 51 κιλά.. (54 πριν από 3 μήνες παρά 5 ημέρες...)  :thumpup:

χωρίς δίαιτα.. απλώς πλακώνομαι στις σοκολάτες στο η.τ. και δεν θέλω γλυκά..!!!  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος LadyP

  • *
  • 64
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πες μου τι ατμιζεις να σου πω ποιος εισαι.
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #562 στις: Μαρτίου 11, 2012, 17:58 »
χα! καλο! φτιαχνεις δικα σου??? γιατι εγω ειμαι addicted στη σοκολατα!!!!

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #563 στις: Μαρτίου 11, 2012, 18:00 »
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: αυτό δεν το είχα σκεφτεί όταν μου έρχται λυγούρα απλά θα αλλάζω υγρό...... :sign_kalooo: :sign_kalooo:

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #564 στις: Μαρτίου 11, 2012, 18:01 »
εγώ έχασα βάρος από τότε που άρχισα το η.τ. ...  8)

χαλαρά τώρα είμαι 51 κιλά.. (54 πριν από 3 μήνες παρά 5 ημέρες...)  :thumpup:

χωρίς δίαιτα.. απλώς πλακώνομαι στις σοκολάτες στο η.τ. και δεν θέλω γλυκά..!!!  :laugh1:
Kαι εγω μπορω να πώ οτι από τοτε που εκοψα το τσιγαρο και αρχισα το η.τ αντι να πάρω έχω χάσει κιλα...

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #565 στις: Μαρτίου 11, 2012, 18:06 »
χα! καλο! φτιαχνεις δικα σου???

παντα..,,  ;)

:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: αυτό δεν το είχα σκεφτεί όταν μου έρχται λυγούρα απλά θα αλλάζω υγρό...... :sign_kalooo: :sign_kalooo:

εγώ αυτο το πράγμα το κάνω όλη μέρα.. έχω 6-7 cartos με διαφορετικές γεύσεις και τις εναλλάσσω όλη τη μέρα...
=> δεν βαριέμαι τις γεύσεις... και δεν πεινάω γιατί καταναλώνω σοκολατομηλοκανελομπικοτοκαραμελα με το κιλό...  ;)


ποια επιθυμία για κ.τ. μου λέτε τώρα εσείς?!?!?!?  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #566 στις: Μαρτίου 11, 2012, 18:10 »
είσαι ωραία  :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος geos

  • *
  • 95
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #567 στις: Μαρτίου 11, 2012, 18:32 »
Eγω εδω και 2 μηνες βραχος......τον τελευταιο καιρο ειδικα οταν ειμαι για τσιπουρα αρχιζει και με τρβαει πολυ για κτ :hmmm: :hmmm:ισως επειδη ολοι στην παρεα ειναι στο κτ.............. :-\

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #568 στις: Μαρτίου 11, 2012, 18:59 »
Κοψε τα τσιπουρα.

 :) :) :)

Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #569 στις: Μαρτίου 11, 2012, 19:08 »
Κακα τα ψεματα καποιες στιγμες νιωθω οτι τραβιεται.
Και μενα με πιασε με τσιπουρο πριν λιγες μερες, για εναν διαολεμενο λογο θες εκεινη την ωρα να νιωσεις το στομα σου τασακι >:(

Με λιγες απανωτες τζουρες μου φυγε...  :bye:

Μικροι και σπανιοι πειρασμοι ειναι , αν ολη μερα εισαι καλυμενος δεν επιτρεπεται να ξαναγυρισεις για 2 ποτα στο κ.τ.  :nope:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1103976 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 177052 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 603 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22498 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285793 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209690 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68921 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315996 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15739 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 127129 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95504 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem