vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

143 επισκέπτες, 3 χρήστες
Blackwolf, manoslykos, camber

Twitter

επιθυμία για κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #75 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 01:25 »
....οταν κανεις κατι για παρα πολλα χρονια ειναι φυσικο να ειναι και συνηθεια, ετσι κ το κ.τ. οπως ανεφεραν κ αλλοι προηγουμενως εχω την εντυπωση πως ο γιγαντας που εχω κ εγω ειναι οτι καλυτερο για να κανεις αυτη τη νεα αρχη.

προσπαθησα ωα ξεπερασω τις πρωτες 1-2 ημερες το τασακι-αναπτηρας... την επομενη ημερα το πρωι ειπα, δεν κανω κ ενα κ.τ. με τον καφε μου? ε αυτο ηταν, μου χαλασε ολη την διαθεση και οταν εκανα μια ατμιστικη τζουρα την καταευχαριστηθηκα !!!

ολα ειναι στο μυαλο μας λοιπον κ ετσι κ σημερα μια βαρετη για μενα ημερα ηθελα να κανω κατι διαφορετικο κ ως ακαπνος απο κ.τ. μια εβδομαδα+ εκανα το λαθος κ το αναψα, η καλυτερα εκανα καλα που το αναψα γιατι στη πρωτη τζουρα το εσβησα απο αηδια !!

συνεχιζουμε λοιπον κ προσπαθουμε να τιθασευσουμε την κακη επιθυμια καλυπτοντας την με κατι πολυ ωραιοτερο και απολαυστικοτερο οπως ο ατμος !!!

Αποσυνδεδεμένος ego-witis

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #76 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 20:54 »
Ατμίζω εδω και 12-13 ημέρες και για ΚΤ εχω καθημερινή επιθυμία. όχι ολη την ημέρα, αλλά υπάρχει μία ή δυο στιγμές καθε μέρα που το θέλω. Πραγματικα εκεινη τη στιγμή το παλεύω πολύ έντονα και τελικά καταφέρνω να μη καπνίσω. Όμως χωρίς να κρύβομαι και χωρίς να έχω πρόβλημα με αυτό, αυτες τις 12-13 ημέρες εχω κάνει και 10 ΚΤ περίπου.

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #77 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 20:55 »
Παρε ενα υγρο σε μεγαλυτερη περιεκτικοτητας νικοτινη και οταν εχεις την αναγκη βαζε απο εκεινο. ;)

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #78 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 20:59 »
Πόσα ξέρεις κουμπάρε μ '  ...  :thumpup: :bye:

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #79 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 21:02 »
εε Σταυρο μ κατι εμαθα και εγω στα δυο χρονια που ειμαι στο φορουμ ;D

Αποσυνδεδεμένος mmark

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #80 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 21:09 »
Ανακεφαλαιώνω λοιπόν:
πάντα έχουμε τις καβάντζες μας σε ατμο και μπαταρίες,
δυνατότερο υγρό από αυτό που συνήθως ατμίζουμε και (προσθέτω εγώ)
εντελώς διαφορετική γεύση από αυτή που προτιμάμε (αν ατμίζουμε καπνικό, να έχουμε π.χ φράουλα!)
και τελευταίο, βοήθεια μέσα από εδώ!
(εντυπωσιάστηκα πάντως που το καρντάσι από Θεσσαλονίκη μετά από τόσους μήνες είχε ξανά θέμα, "με έριξε" αυτό ρε φίλε Rasta...)

Αποσυνδεδεμένος manos3906

  • ***
  • 715
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+Ιatty/VV by SEB / οδυσεα για καβαντζα
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #81 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 21:16 »
Και σε μένα μου ήρθε φευγαλέα μια μέρα με πολλά νεύρα φυσικά δεν έκανα έχω πάντα μια βάση με ποιο πολλά mg Νικοτίνης από αυτό που ατμίζω για τέτοιες καταστάσεις
αυτο λεω να κανω και εγω ....
γιατι τωρα τελευταια με την κριση και τη γρινια που περναμε ανεβαινει ευκολα το αιμα στο κεφαλη

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #82 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 21:50 »
Σημερα στην καφετερια, μια κοπελιτσα καπνιζε δίπλα μου και ο καπνος ερχοταν στα μουτρα μου και κοντεψα να κανω εμετό! Καλι σημαδι.
Τα μαρλμπορο τα εχω ακομα στην τσαντα μου ξεχασμενα, οπως τα αφησα οταν ξεκινησα με το η.τ. Δεν λειπει κανενα.

Παντως, με το θεμα αυτο πειστηκα να παρω ακομα ενα σετ με δυο η.τ. και εξτρα ατμοποιητες για ωρα βλαβης και αναγκης, καθως και μερικα διαφορετικα υγρα.

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #83 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 21:55 »
εμενα παιδια δυο φορες εχει συμβει, μια φορα που πηγα σε ενα πελατη και ξεχασα να παρω το η.τ μαζι και αλλη μια που ειχα πλακωσει κατι τσιπουρα σπιτι και γουσταρα με τρελα τσιγαρο, κοιταγα το πακετο της γυναικας μου και το παζαρευα πολυ, ομως και στις δυο περιπτωσεις κρατησα τον εαυτο μου.

Αποσυνδεδεμένος striftos

  • **
  • 285
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #84 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 22:23 »
Ύστερα από 6 εβδομάδες, πολλές κερδισμένες 'μαχες' και περίπου 25 τσιγάρα σε όλο αυτό το διάστημα.. σήμερα έπεσα :(

Πήγα στην δουλειά σήμερα αρκετά αργοπορημένος και με μια μπαταρία σχεδόν νεκρή... Να μπω στο ψητό, έκανα 7 τσιγάρα σήμερα...

Που και που ένα τσιγαράκι θα το κάνω... ενώ αρκετές είναι οι στιγμές που 'τραβάει' και δεν το κάνω (και γίνεται ολοένα και πιο εύκολα να το αντισταθώ)... σήμερα όμως νιώθω πως πήγα πολύ πίσω...  :(

Αποσυνδεδεμένος Γιάννης Μ

  • **
  • 257
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #85 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 22:27 »
Αν και βρισκομαι στην 4 μερα ατμισματος,2-3 φορες μου ηρθε η επιθυμια της ιεροτελεστιας του στριψιματος-οχι καπνισματος-σε μια φαση....μασοντας την τελευταια βουκια φαγητου, χωνεις και το στριφτο στο στομα.... :))
Ευτυχως με μια καλη τζουρα απο το elips ηρθα στα ισια μου

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #86 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 22:41 »
ετσι ειναι τις πρωτες ημερες,,,,, πως να ξεπερασεις ετσι ευκολα μια συνηθεια ετων,,,,,, τασακι - αναπτηρα - στριψιμο,,,, αλλα βαζεις στο στομα το πιπακι τραβας μια καλη αρωματικη κ το ξεχνας εντελως!!!
για οσους καταφεραν να μη καπνιζουν καν, μπραβο, εγω κανα δυο που εκανα ετσι απο περιεργεια μου χαλασε τη διαθεση, ανακατωσουρα και μποχα καπνιλα, εβαλα στο στομα το γιγαντα με νομπακο πιππας κ ανασανα !!!

Αποσυνδεδεμένος bujinkan

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #87 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 23:37 »
6η μερα σημερα,και τωρα αργα το απογευμα μου ηρθε επιθυμια (ισως και περιεργεια) για ΚΤ.
Απο περιεργεια το αναψα και οπως εκανα την πρωτη τζουρα ειπα μπλιαααχχχχχ και το ξανασβησα επιτοπου και ξαναπιαστηκα με το mini and more :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος dimitris p

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #88 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 23:59 »
εγω ειμαι στην τεταρτη μερα...και εχω επιθυμια για τσιγαρο... μου εχει κολλησει ρε γμτ...τραβηκσα κατι τζουρεσ  απο τον γιγαντα  αλλα και παλι....
με εχει πιασει τρελα... τι τηα γινει τις επομενεσ μερεσ??/
φοβαμε..

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #89 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 00:04 »
Γεια σου dimitris p. :bye: ....πανε χαλαρα - κανεις δεν λεει πως η διακοπη κτ ειναι αυστηρη,
επιλεγοντας ηλεκτρονικο τσιγαρο δεν παει να πει πως θα σκασεις κιολας.
Δεν θα σου πω τι να κανεις,
αλλα μιας και καταλαβαινω τι περνας θα σου πω τι να μην κανεις......αμα θες κατι καντο
και αμα μετανοιωσεις μην το ξανακανεις  (.... σαν γριφος ακουγεται   ;)  ) - καλη συνεχεια φιλε μου ::) 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1103875 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176974 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 566 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 387 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22444 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285721 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209645 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68860 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315943 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15694 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 127034 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95452 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem