vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

118 επισκέπτες, 8 χρήστες
fratz8, bloodlessz, Mimhsdr, lemon78, manoslykos, tibolaso, I.P, anetost

Twitter

Ημερολόγιον ατμίσματος...ημέρα εξηκοστή έκτη.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Ημερολόγιον ατμίσματος...ημέρα εξηκοστή έκτη.
« Απάντηση #45 στις: Οκτωβρίου 30, 2009, 13:55 »
Ε, ρε τι μπορεί να πάθει κανείς. :laugh1:
Πράγματι για κάποιον που δεν ξέρει του μπαίνουν ψύλλοι στ' αυτιά:
Μπουκαλάκια, υγρά, σύριγγες, περίεργες συσκευές και εργαλεία...  :tongue_smilie:
Όντως είχε και ένα δίκιο η μανούλα που το παρεξήγησε.  :))

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Ημερολόγιον ατμίσματος...ημέρα εξηκοστή έκτη.
« Απάντηση #46 στις: Οκτωβρίου 31, 2009, 00:10 »

Ερχετε λοιπόν σοκαρισμένη και με ένα βλέμα που την τελευταία φορα το είχα δει όταν με έπιασε να καπνίζω 20 χρόνια πριν και μου λέει

Μανα : Ρε παιδί μου.... εκοψες το τσιγάρο και άρχισες τα ναρκωτικά!!

(Καγκελο εγω!!!) Τι λες ρε μάνα τις λέω.

Μανα : Ναι αστα μην μου το κρύβεις αφου τα είδα δίπλα σο κρεβάτι σου καθώς και τις συριγγες!!!

Αντε να εξηγήσεις ότι τα "ναρκωτικά" εχουν γεύση μπανανα και γιατι θέλω τις συριγγες!!

Ps

Εχουν περάσει 3 μέρες και ακόμα το λέει στις φίλες τις απο το τηλέφωνο!! Ειδικά για το GG γίνοντε ομηρικές συζητήσεις!!!
:lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot:
Τα ίδια είχα πάθει κι εγώ
Την πρώτη μέρα που πήγα στη μάνα μου με το ηλεκ. νυσταζα υπερβολικά,είχα ξενυχτήσει αποβραδίς και δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου.
Κάθομαι λοιπόν σε μια καρέκλα ακούνητη.
Η μόνη μου κίνηση ήταν να γεμίζω το φιλτράκι μου και όντας αρχάρια ήμουν όλο πειράματα.
Ρωτάει η μάνα μου τι είναι αυτό?
Λέει η αδερφή μου είναι το ηλεκ ρε μάνα.Με αυτό σταματάς το κάπνισμα.
Ναι?? Λέει η μάνα μου  :yes: :yes:και έκανε χαρές.
Πέρασαν κανα δυο ώρες κι εμένα με πήρε ο ύπνος στην πολυθρόνα αφού κοιμόμουνα όρθια.....και ακούω την μάνα μου λίγο πριν κλείσω τα μάτια μου να λέει στην αδερφή μου
Είσαι σίγουρη ότι με αυτό κόβεις το κάπνισμα??
Εμένα σαν να "μαστουρώνεις" μου φαίνεται(συγνώμη για την έκφραση αλλά αυτήν είπε),και όλα αυτά τα μπουκαλάκια.........σίγουρα δεν είναι ναρκωτικά?????

Ευτυχώς που ήμουν πολύ κουρασμένη για να απαντήσω :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος kaxri

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • ατμίζω και την πίσσα εξατμίζω
Απ: Ημερολόγιον ατμίσματος...ημέρα εξηκοστή έκτη.
« Απάντηση #47 στις: Οκτωβρίου 10, 2010, 12:50 »
Γειά σας και από εμένα αν και καθυστερημένα . Είμαι νέος ατμιστής 25 ημερών και εκει που κάπνιζα 2 πακέτα και βάλε ( και αν εβγαινα και βράδυ  περισσότερο) silk cut κίτρινα πλέον ατμίζω μόνο  ητ. Πλέον δεν θέλω το κανονικό τσιγάρο και μου μυρίζει έντονα  στους άλλουςκαι γύρω μου.Γενικά αισθάνομαι καλύτερα  δεν μυρίζω και όλα τα καλά που έχουν αναφερθεί εδώ. Tα μόνα προβλήματα είναι μια άυξηση στα σπυράκια  και καμία φορά μπουκωμα στο λαιμό που όμως φεύγει . Τώρα ατμίζω ητ με carto ultra light και σκοπεύω να πάω σε none ( όταν μου τελιώσει η παρτιδα των u.l.).  Νομίζω    ότι δεν μου λείπει καθόλου το κανονικό τσιγάρο με μόνο θέμα ότι ατμίζω ειδικά όταν κάθομαι με μεγαλύτερη συχνότητα και διάρκεια από ότι όταν κάπνιζα. Πάντως όπως και να έχει αισθάνομαι ότι ήταν η καλύτερη κίνηση για μένα να αντικαταστήσω το κ.τ. με το η.τ.! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Kostas

  • *****
  • 1830
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ημερολόγιον ατμίσματος...ημέρα εξηκοστή έκτη.
« Απάντηση #48 στις: Οκτωβρίου 10, 2010, 12:55 »
Καλώς ήρθες στην παρέα μας  :thumpup:

Τώρα ατμίζω ητ με carto ultra light και σκοπεύω να πάω σε none ( όταν μου τελιώσει η παρτιδα των u.l.).  Νομίζω    ότι δεν μου λείπει καθόλου το κανονικό τσιγάρο με μόνο θέμα ότι ατμίζω ειδικά όταν κάθομαι με μεγαλύτερη συχνότητα και διάρκεια από ότι όταν κάπνιζα. Πάντως όπως και να έχει αισθάνομαι ότι ήταν η καλύτερη κίνηση για μένα να αντικαταστήσω το κ.τ. με το η.τ.! :thumpup:
Σου εύχομαι καλή επιτυχία.
Πάντως προτείνω για καλό και για κακό να έχεις υγρό και με νικοτίνη στο σπίτι σου γιατί η επιστροφή στο κανονικό, σε περίπτωση που δεν σου φτάνει το υγρό χωρίς νικοτίνη, είναι μεγάλη.

Αποσυνδεδεμένος kaxri

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • ατμίζω και την πίσσα εξατμίζω
Απ: Ημερολόγιον ατμίσματος...ημέρα εξηκοστή έκτη.
« Απάντηση #49 στις: Οκτωβρίου 10, 2010, 13:13 »
Ευχαριστώ Κώστα!  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Ημερολόγιον ατμίσματος...ημέρα εξηκοστή έκτη.
« Απάντηση #50 στις: Οκτωβρίου 10, 2010, 13:26 »
Καλώς ήρθες στο forum και καλή συνέχεια!

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ημερολόγιον ατμίσματος...ημέρα εξηκοστή έκτη.
« Απάντηση #51 στις: Νοεμβρίου 17, 2010, 00:35 »
Το εχει η εποχη που φαινεται…
Περσυ τετοια εποχη περιπου ειχα δοκιμασει ένα κανονικο τσιγαρο .Ειχα γραψει τις εντυπωσεις μου εδώ : http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,159.msg9986.html#msg9986.
Σημερα υστερα από 592 μερες καπνισα άλλο μισο.
Καμια δεκαρια τζουρες για την ακριβεια. Όχι ότι με χαλασε  αλλα δεν μου εδωσε και τιποτα αξιοσημειωτο. Ιδιαιτερα δε στο θεμα throat-hit εντελως μαπα το καρπουζι. Θα μπορουσα να το καπνισω και ολοκληρο αλλα ειλικρινα δεν μου εδινε κατι περισσοτερο από το ηλεκτρονικο μου.
Απλα το πεταξα και συνεχισα αμεριμνος τον παχυ πλουσιο γευστικο ατμο του Latakia  με το τρελο χτυπημα  του LR μου.

Αντε και του χρονου με υγεια! :bye:


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 1 23 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:38
από chkontog
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 87 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20384 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280223 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207799 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65207 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173859 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312462 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13628 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124428 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93425 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4128 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix